Olwaince - Duma duma hátán

Több
15 éve 11 hónapja #359800 Írta: Peet
Peet válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Nah Virág, gratu!!! Megérte drukkolni:)
Ügyes vagy! Hamarosan kocsival fogsz járni a találkákra?:D
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359718 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
hahóó!! ÁTMENTEM!!...jövőhéten lesz az első vezetésórám :D alig várom!! (mondjuk apu már egy csomót tanított, de az mégis csak más lesz...forgalomban majd egyszer meg minden...)
tudom, majd előre szólok, mikor hol vezetek, h még véletlenül se legyetek ott... 8)
egy kalappal a vizsgázóknak!!
soksokpuszi mindenkinek! (:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359657 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
A pezsgőt nem utasítom vissza.. :D

Ne haragudjatok, zhk, vizsgák, a szokásos... Nagyim mondta mindig, h egy seggel csak egy lovon.. most kezdem megérteni, miről beszélt. :?

Ti is ügyeskedjetek, szorítok nektek!!! :)

Patiszon, neked külön is szorítok! :wink: Tényleg, szervest kinél érdemes vizsgázni? Gondolom a Fetter szadista, de ki jófej onnan...?

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359591 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán

Peet írta: Nyah újabb sikeres napot tudhatok magam után végre. Bár a szerencsém nem volt épp a legkedvezőbb, de sikerült nyernem 2100$-t, szal jövő héten egy fagyi mindenkinek aki jön!:)
Puszillak titeket, csak egy gyors update volt ;)


Óh, már ezért megérné elmenni :D
De sajna már indul a vizsgaidőszak, és 6 hétre jut 8 vizsgám, szóval bele kell húznom... :/

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359575 Írta: Peet
Peet válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Drukkolunk Virág, sikerülni fog! HAJRÁ HAJRÁ!:D

Pussz!

Inczy téged is csak ünnepnapon látni? (igaz most nincs ünnepnap, de hogy láttunk ez külön pezsgőbontást érdemelne :) )
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359564 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Holnap drukk Virág(: aztán ügyes legyél nekem, igazi ágacskához méltóan :P a hétvége nekem sem az igazi, mert sajna tanulnom kell, hétfőn elektrokémia( bleh) ZH lesz :S Nem akarjuk halasztani ?(:

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359555 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Peet, gratulálok!! (:
aham, ő játszotta(: télleg zsíír volt:P ( bár kicsit elhízott, és amellett, aki a Júliát játszotta, kicsit idősnek tűnt, de nagyon jól énekeltek!!) (:
a mostani hétvége nekem nemjó...töri tzre kell majd tanulnom...sajna...de a jövőhét vasárnap már elképzelhető, h jó (:
na sok puszi mindenkinek!!! hiányzik a másikfele a csapatnak, akik nemjárnak velünk métazni!! egy hétvégét oldajtok már meg légyszi, mert már nagyon régen láttunk titeket!!

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359522 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Rómeó és Júlia zsíír. 8)
Dolhai... hmmm :D

Feel the sunshine 8)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359519 Írta: Peet
Peet válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Nyah újabb sikeres napot tudhatok magam után végre. Bár a szerencsém nem volt épp a legkedvezőbb, de sikerült nyernem 2100$-t, szal jövő héten egy fagyi mindenkinek aki jön!:)
Puszillak titeket, csak egy gyors update volt ;)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359459 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
akkor holnap fél11kor tali a margitsziget bejáratánál!!!(:
puszi mindenkinek!!

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359293 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Virág: nem is az aprobléma, hogy hétvégén kéne hozzá mennem, hanem hha vmiért úgy döntenek, hogy pénteken kell mennem oda, akkor nem mozoghatok komolyabban egy darabig, meg hasonlók, mert elvileg ki akarják szedni a fogam, aki nem akar előjönni:S nyah mind1. deh nagyon úgy tűnik h nem így lesz^^

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359283 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Peet, sajnálom... igazából sose tudtam megérteni az ilyeneket, na mind1...tudod, h mi itt vagyunk neked:P
Dinc, és a fogorvosnak nem tudod mondani, hogy programod van?...csak egy délelőttről lenne szó, mint most vasárnap...
Ryana is azt mondta, hogy fent lesz a hétvégén, szal ő is jön... mi mindenképp megyünk:P...mondjuk nem tudom mennyire lesz húzós a jövőhét, de egy szombat délelőtt pl. tuti belefér(:
Pénteken színházba megyünk, tökjó lesz a Rómeó és Júlia musical-t nézzük meg, mert mi még azt nem láttuk...már tök rég voltam színházban, és az se volt jó, de ez most tuti jó lesz :D szal örülök neki...
jóóó ez az érettségi szünet, élvezem(: ...mondhatnám, hogy délig alvás, de nem, mert nemtom miért én nemtok 8-9nél tovább aludni...ennyire van szükségem...
najó ennyit rólam, hú de hosszúra sikeredett...veletek mizujs?(:
puszi mindenkinek!!

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359271 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
uhh, enm szeretem az ien lányokat :D ha nem hív a fogorvosom, akko megyek(: ha igen, akkor nem sajna :(

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359260 Írta: Peet
Peet válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Mégsincs bnőm, tegnap szakított, mert még nem zárta le az előző kapcsolatát. No mind1.
Szal hétvégén méta?
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359202 Írta: Peet
Peet válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Csatlakozom, bár elég kevesen voltunk, de jó volt:) Izomlázam viszont nincs:( Pedig jólesne mostmár!
Jövőhéten újra?
puszi nektek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359196 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
jó volt nagyon a talii!!!!!!!!!!!! ...izomlázam vanXD...és az idő is szép volt nagyon!!!!
...najó korán van, többre nem vagyok képes...megyek reggelizni 8)

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359105 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
nyah skaccok, amugyh az a nagy helyzet, hogy anyu vendégséget tervezett be és nagyon valószínű, h nem óhajt változtatni rajta. uhhogy hacsak nem hívok valakit... nem valószínű hogy ott tudok lenni :( sajnálom, nem így terveztem :(

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359103 Írta: Peet
Peet válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
hogyhogy így kell megtudni? máj 1én jöttünk össze szal elég friss. Amikor te pasiztál be kb 1,5-2 hónapig nem szóltál róla senkinek szal... :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359102 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
nyah és ezt így kell megtudni, Peet... :D

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359092 Írta: Peet
Peet válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Képzeljétek van bnőm. Ami kollégiumi szobatársa. Allisonnak hívják, ő egy amerikai cserediák de amúgy anyukája félmagyar. Magyart tanulni jött ide. Zavarna esetleg titeket ha ő is jönne?
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359089 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Az sztem pont jó! :) Kis reggeli torna. ^^

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359052 Írta: Peet
Peet válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
legyen fél 10 az jó? akkorra lesz kb olyan jó idő, hogy ne fázzunk. Az jó nektek?
Ádám zsír, hogy jöttök! Jó kis métázás, jó lesz:D
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359041 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
szuper! akkor találkozzunk ezekszerint koradéelőtt?...fél9, fél10, 10-re tudunk bent lenni a margitszigeten(: ilyen buszaink vannak... mikor legyen a tali?(:
mi már alig várjuk :D

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359029 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Hahó!

Az délelőtt lenne az a vasárnapi métázás ezek szerint?

Mert ha igen, akkor plusz két fővel lehet számolnotok.
:D :D

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #359009 Írta: Erna
Erna válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
bocsiiii vasárnap én hajnali 3 kor kelek és hatkor már egy vonaton fogok aludni!:P osztálykirucc lesz nekem viszont jövöhét szerdáig vagy csütörtökig, már nem tudom nyomon követni... :P azt hiszem csütig mert kedden jövünk haza és utána lesz még két napunk:P de az a jó hogy nekem májuus 30 utolsoo tanitási nap és utána nyááári szüüüüünetem jöööööööön juuhhiiij, nagyon kegyetlen tudok lenni ugye????? ti még tanulni fogtok én meg penészvirághoz hiven majd a sötét és meleg szobámba csücsülök és majd lustulok!!!!!
jön Serj jön Serj jön Serj!!!!!

Zavard össze a világot!!!! Mosolyogj hétfőn!!
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358983 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
nekemis(:

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358982 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
jó, nekünk jó...TÖBBIEK?????

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358971 Írta: Peet
Peet válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
1-2-a valszeg nem jó nekem. 1én vidéken partyzom 2-án meg valszeg melóznom kell sajna, nekem csak a vasárnap volna jó. Az biztos nem jó nektek? max sütkérezünk egy kicsit a napon vagy behívunk pár embert akit ott találunk, biztos lesz olyan aki akar majd játszani:D
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #358916 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
beszéltem Ákossal, és neki se jó a vasárnap csak max. 2-ig...szal akko rnem...öö 1-je, 2-a?...szombat nekünk nemjó, egyébként meg még az 5-6-7 is szünet, de abból nekem csak a 6 jó...de gondolom akkor az egyetemistáknak tanítás van...mit szólnátok akkor 2-ához?
Erna?Inczy?Dinc?Furi? nektek mi lenne jó??
íííírjatok légyszi!!!

ui. Inczy, nálad van pár dvd-nk is...meg kéne beszélni, mikor lenne jó neked, és akkor bemennénk értük, ha tali nemjönne össze...

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."
Téma zárolva.
Több
16 éve 16 órája #358889 Írta: Peet
Peet válaszolt a következő témában: Olwaince - Duma duma hátán
Én nem érek rá 4én vagy max csak du 5-ig mert este dolgom van. Szal ha szervezünk talit akkor úgy csináljuk, hoygh legyen idő mindenre:D:D
Amúgy rámfér már egy kis mozgás, szal ja!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.813 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére