A 3. rész - A király visszatér

Több
20 éve 3 hónapja #165088 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Panda: egy elkésett Y-kromoszómás vélemény :D (már alig emléxem arra, amit írtál, de mind1 :) ):

-a jelzőtüzes rész nagyon tetszett, azon tényleg elérzékenyültem
-Faramir kilovaglása Minas Tirithből is nagyon szívbemarkoló volt, az osgiliathi csata, közben Pippin énekével szintúgy...

a vasnépés cikkhez: az ilyennel nem érdemes törődni, nem ér meg annyit az egész ezt egy olyan bunkó írta, aki talán hallott a könyvről, olvasni végképp nem olvasta és ittas állapotban nézte végig a filmeket... :lol: (bár azért elképzelhető, hogy én is megeresztek egy e-mailt neki... :) )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #165086 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Először feliratosan láttam, ma megnéztem - már csak kíváncsiságból és az MTT iránti tiszteletből is - a szinkronos verziót is :)
Nos, azt kell hogy mondjam, a szinkronos Film nem volt rám olyan hatással... :( (eredeti hang-párti vagyok eleve :) ) Most inkább csak a zene volt az, ami kiváltotta belőlem a hátborsódzást :)
Egyszerűen a szinkronszínészek nem tudják úgy átélni a filmet, mint aki a helyszínen forgatta... Ez lehetetlen...

De azért mindezek mellett gratulálok mindazoknak, akik résztvettek a szinkron megalkotásában :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #165064 Írta: Luthin
Luthin válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Most fejeztem be a vasnépe c. újságnak szóló kisebb monológomat :twisted: ...Remélem, észbekapnak, ha elolvassák a több 100 hasonló hozzászólással együtt, amit más hozzáértő tolkienes ír a hozzá nem értő kritikus számára.Bár szerintem aki engedélyezte a cikk megjelenését, az is csak vmi idióta lehetett.Úgy ír az egészről, mintha vmi folytatásos történet lenne...mintha nem tudná, hogy Tolkien mester Könyve alapján írták a forgatókönyvet stb
A legjobb az volt, amikor ilyesmit írt: Zsákos Frodó pedig az egész filmben nem tud egy értelmes mondatot kinyögni, mindig csak krákog és nyáladzik...
:hein: Ez vicces.......tuti, hogy nem olvasta a könyvet
Na mindegy, már kifüstöltem magamat...NEM ÉRDEMES ILYEN SENKIKKEL TÖRŐDNI!
Nekem nagyon tetszett a film és kész :hello:

Amíg nem élem át,le sem írhatom!
Amíg nem találkoztam vele,nem szerethetem!
Amíg nem éltem,nem halhatok meg nélküle!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #165060 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Panda írta: Engem az zavart, hogy Szürkerévben mindenkinek már a cipője is könnyben ázott, Frodó meg semmi. Aztán rájukvillantotta azt a "minden tökjó, nemsokára találkozunk"-jellegű mosolyt...


Nekem PONT az tetszett hogy nem sírt Frodó...Ő végülis már egy jó ideje tudta hogy ennek el kell jönnie, felkészült rá lelkileg, teljesen normális hogy nem sírt mint a többiek...És az a mosoly amikor visszanéz a többiekre a hajóról engem sokkal jobban meghat, mintha végigbőgte volna a jelenetet...Ez így volt tökéletes, így volt gyönyörű... :)

Látom az a cikk eléggé felkavarta a kedélyeket, nem tudok mást tenni mint egyetérteni veletek!
A színészi játékot meg végképp nem kritizálhatja, ebben a részben volt a legkimagaslóbb, legalábbis számomra.
De egyáltalán semmit sem, főleg hogy azt se tudja miről beszél... :(

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #165053 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Endóre írta: Azt sajnáltam a legjobban, hogy Szarumán kimaradt a filmből, pedig megnéztem volna ahogy Gandalf eltöri a botját.


Azt a jelenetet várom a legjobban a bővítettben én is.
Az 5 leginkább várt jelenet a bővítettben nálam (rangsorolva):
1. Szarumán hangja és halála
2. Az egész ispotályos rész Faramir - Éowyn románcával és Aragorn Minas Tirithbe való bevonulásával együtt
3. A kőkirály a keresztútnál
4. Szauron szája
5. Mordori út teljes egésszében való bemutatása

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #165034 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Toma írta: A vasnepe cikkre reagálva:
Most nem akarok nagyot mondani, de ez olyan mintha a Henry Fondás Háború és Békét valaki azzal kritizálná, hogy milyen gáz a sztorija, és mennyire el van szúrva dramaturgiailag. Ezzel Tolsztojt kritizálná szerintem elsősorban. A szereplők monológjai meg teljesen szarok, és a többi... Elég röhejes lenne nem?


Ez már magában elég röhejes... és szánalmas... Maximum egy olyan köpést érdemel, mint amilyet az ork köpött a katapultát szikladarabra... de egy jó nagyot az arca közepére... hát ez minden amit érdemel... semmi többet.

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #165032 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Szméagol írta: Sziasztok!
És ezért vagyok ideges az ilyen alakokra, akik így lefikázzák. Mert lehet róla építő hangnemben nyilatkozva kritikát írni, akár még rosszat is. De a jó a tulajdonságait is elmondva mellette... Mert nem lett tökéletes, de akkor is gyönyörű részleteket ragadhatunk ki belőle. (Ki többet ki kevesebbet. Én többet. :) )


Ez így van... bár Én elfogulatlanul is tökéletesnek látom a filmet... számomra nincs benne átütő hiba... nincs olyan amit hibának nevezek... maximum azt mondom eltérés...de ezek sem zavarnak. Viszont ezt akkor sem érdemli meg a film... ezt a hangnemet, és ezeket a vádakat amiket megenged magának ez a paraszt... mert az...

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #165029 Írta: Toma
Toma válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A vasnepe cikkre reagálva:
Most nem akarok nagyot mondani, de ez olyan mintha a Henry Fondás Háború és Békét valaki azzal kritizálná, hogy milyen gáz a sztorija, és mennyire el van szúrva dramaturgiailag. Ezzel Tolsztojt kritizálná szerintem elsősorban. A szereplők monológjai meg teljesen szarok, és a többi... Elég röhejes lenne nem?

"Arany napsugárban, csillag fényét lesve
vár reám valaki, míg leszáll az este..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #165025 Írta: Endóre
Endóre válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azt sajnáltam a legjobban, hogy Szarumán kimaradt a filmből, pedig megnéztem volna ahogy Gandalf eltöri a botját.

A Nap ragyogja be utadat.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #165024 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Iowa írta:

Ankalimon írta: Őszintén tisztelem P.J.-t, hogy miközben elköltött a filmre mintegy 81 milliárd Ft-nak megfelelő pénzt, irányított 3000 embert, volt lelkiereje ilyen jelenetekkel is bibelődni...


Ezzel Én is így vagyok... minden tiszteletem az Övé... és egyáltalán a többi alkotóé és a színészeké... mindenkié aki ebben részt vett.


És ezért vagyok ideges az ilyen alakokra, akik így lefikázzák. Mert lehet róla építő hangnemben nyilatkozva kritikát írni, akár még rosszat is. De a jó a tulajdonságait is elmondva mellette... Mert nem lett tökéletes, de akkor is gyönyörű részleteket ragadhatunk ki belőle. (Ki többet ki kevesebbet. Én többet. :) )
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #165021 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ankalimon írta: Őszintén tisztelem P.J.-t, hogy miközben elköltött a filmre mintegy 81 milliárd Ft-nak megfelelő pénzt, irányított 3000 embert, volt lelkiereje ilyen jelenetekkel is bibelődni...


Ezzel Én is így vagyok... minden tiszteletem az Övé... és egyáltalán a többi alkotóé és a színészeké... mindenkié aki ebben részt vett.

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #165013 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát nekem Szürkerévnél úgy potyogtak a könnyeim, mint még soha(ez amúgy nem jelent túl nagy mennyiséget, mert nem szoktam sírni). De hogy ezzel vége lenne, azt nem fogtam fel, mondom az még 2-3 hét lesz :cry:
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #165011 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Erda niire (Area) írta: A sírással kapcs, nekem volt olyan, hogy akartam sírni, de nem tudtam. Ilyen volt pl. Szürkerév. Már felkészültem rá, elővettem a zsepit, és mégis csak néztem. Egyszerűen nem jutott el a tudatomig, hogy most tényleg elmennek, és vége.

Nahát, én is dettó!!! :?

A Végzethegynél meg még úgy vert a szívem Pelennor után, hogy azért nem jöttek a könnyek... :cry: :cry:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #165009 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
A nem tetszéssel kapcs., még annyit, hogy amikor megnéztem, mellettem egy olyan kiscsaj ült a barátjával, aki nem ismerte a filmet, és folyton kérdezgette, mi lesz meg minden, és a végén (nem csak ő, mások is) felállt, és tapsolni kezdett. Szerintem ezzel nem azt akarták kijelenteni, hogy de rossz volt. :wink:

A sírással kapcs, nekem volt olyan, hogy akartam sírni, de nem tudtam. Ilyen volt pl. Szürkerév. Már felkészültem rá, elővettem a zsepit, és mégis csak néztem. Egyszerűen nem jutott el a tudatomig, hogy most tényleg elmennek, és vége.

A THE END felirattal kapcs, én is így vagyok vele Szméagol... :(

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #165004 Írta: Aragorn
Aragorn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
:lol:
Nevetséges a cikk!
De éppen ezért írják,hogy feltűnjenek!
Ha dícsérték volna nemlenne visszhangja.
A sok méltató kritika mellett elsiklana,így meg a szerző jót röhög,hogy milyen f...a gyerek vagyok!Jól felidegesítettem a rajongókat!
És elégedetten dől hátra!
Így beszélnek a kis s..r újságról is! :P
Én még nemláttam a filmet :twisted:
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #165003 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
The End
:oops: :cry: :closed: :eek2: :crying: :bawling: :look: :look: :bawling: :crying: :eek2: :closed:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #165001 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!

Hát ez a cikk valóban netetséges volt. :lol: Nem tudom, de én ott akadtam ki rajta, hogy elveszett a filmben a színészi játék... Szvsz ebben a filmben a legerősebb (talán a FotR-ban erősebb még nem tudom eldönteni) a dráma. És nem tudom miért volt az, hogy olyan barátnőm sírta el magát rajta és akarja mindenenképp megnézni másodszor (ő ragszkodik hozzá, nem én), aki nem olvasta a könyvet, nem rajongó és egyik színészért sincs oda annyira nagyon. :roll: Szóval...

A sírással én is egyet értek... Én úgy 6 jelenetnél sírtam el magam, a könnyezést nem tudom. De egy csomószor egyszerűen nem volt kedvem sírni. De nem azért, mert nem hatódtam meg, vagy mert nem fájt valami...

Egyébként ti nem érzitek úgy, hogy ez egy rossz álom és nem sokára felébredtek és kiderül, hogy még nincs vége A Gyűrűk Urának? Mert én igen. Én nem fogtam fogtam fel azt a The End fel iratot a végén. :emotikonnemfejeziki:.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #165000 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ez a cikk tényleg felháborító! Méghogy unalmas! Szerintem erre a filmre sokmindent(csak jót :wink: ) el lehet mondani, de azt, hogy unalmas, azt semmiképpen sem! Felháborító, hogy ilyan emberekből lesz újságíró! Másrész arra, hogy sok volt a számítóógépes cucc, arra csak annyit mondanék, hogy csinálja meg jobban azt a csatát számítógép nékült! Hülye b**i! :x :evil: Elképesztő! Szerintem ez a csata sokkalta felülmúlta a TTT-belit! :wink: :P

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164994 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Könnyesre nevettem magam ezen a cikken..... :lol: Ilyen hülyét még nem hordott a hátán a föld!!!! Megmutattam a tesómnak a cikket, aki idegenkedik a filmtől, de azért "illemből" megnézte (mert én is egnéztem vele a Sar Warst), és úgy, de úgy kiakadt, hogy öröm volt nézni. :twisted: A cikket pedig kinyomtattam, megmutattam az oszttársaimnak, és küldtünk egy levelet a szerkesztőségnek egy csomag aláírással. Ez talán felnyitja a szemüket. :wink:

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164979 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elros írta: "mindig ugyanaz az ezer-kétezer ember küzd, így a film végére legtöbbjük személyes ismerősünkké válik"
-A Massive-nak nem épp az a lényege, hogy egymástól telejsen eltérő alakokat alkot?


De. És egyébként ha felismer 2000 arcot sisakban és ork-maszkban akkor gratu neki. (össz kb ennyi statiszta volt, ebből a kisfilm szerint 500 rohani lovas)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164970 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Elolvastam a Vas Népében megjelent karakterhalmazt. Hogy lehet ennyire hozzá nem értő egyént hagyni, hogy újságot írjon?! Númenorral együtt kellett volna elsüllyeszteni! Bár kétlem, hogy a númenoriak beengedték volna a szigetre...

Ezeken a részeken nagyon kiakadtam:

"Ráadásként még egy eredeti ötlettel is kirukkoltak, az erdők, a fák háborújával."
-Khmmm... Az entek háborúja, színtiszta tolkieni ötlet, de lehet, hogy rosszul tudom...

"mindig ugyanaz az ezer-kétezer ember küzd, így a film végére legtöbbjük személyes ismerősünkké válik"
-A Massive-nak nem épp az a lényege, hogy egymástól telejsen eltérő alakokat alkot?

"A túlhajszolt technika, a színészi játék mellőzése megbosszulja önmagát"
-Hát a színészi játék mellőzéséről meg annyit, hogy ebben a filmben mindenki zseniálisan játszik. Megérdemelnék az Oscart!

Na, nem bosszantom magam tovább...
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164966 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Elolvastam azt a Vas Népé-s cikket...

Ami a legjobban tetszett, hogy azokat tünteti fel a filmesek önálló gondolataiként amiket Tolkien beleírt a könyvekbe... :D

Más részről: van egy könyv, az a címe, hogy A Gyűrűk Ura, ezt ajánlanám neki elolvasásra, mert úgy tűnik csak hallott róla.

Nem tudom hol volt neki unalmas a RotK vagy a TTT, hacsak nem a TTText-re gondol mert ott tényleg van hogy az ember unalmasnak találja amikor a Helm-szurdokba mennek mert eléggé hosszasra csinálták...
Bár... ha 4 órás vetítésről beszél akkor lehet hogy nem egy filmet láttunk...

Nás így hirtelen nem jut eszembe...
esetleg ha találkozom vele akkor csak annyit mondanék: (Aragorn után szabadon)
"Holtak! Gyakás!"

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164957 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem ennek a filmnek is volt néhány filmtörténeti jelentőségű pillanata.

Az egyik, amikor Gandalfot mutatják egy pillanatra, amikor Faramaír kilovagol, és egyedül ül egy udvarban a botjára támaszkodva. Ez a kép valami hihetetlenül szuggesztíven mutatja egy a világ megmentésén töretlenül fáradozó ainu pillanatnyi tehetetlenségét. [size=9:2t08sjqc](Egy pillanat alatt átfutott rajtam, minden, hogy Szauron a palantír segítségével hogyan mérgezte meg Denethor lelkét, és ezáltal hogyan volt képes az ellenségei között is viszályt kelteni úgy, hogy azt még a nagyhatalmú mia sem tudta megakadályozni, de még Szauron hatalmának az eredete, a megrontott Arda sorsa, Morgoth Gyűrűje és oly sok más ősi mítosz is megelevenedett ebben a képben)[/size]
Egyébként az egész Faramír kilovagoló jelenet (Pippin eredeti angol énekével, Denethor zabálásával, a lassított rohammal, és a főork gonosz magabiztosságával) überkhirály.

(Hasonló döbbenetes kompozíciójú jelenet volt A Két Toronyban is, amikor Théoden király Kürtvár tornyában áll mozdulatlanul és várja a csata kezdetét. Majd megdördül az ég, és elered az eső. A képen látható szereplők arckifejezése mindent elmond az emberek végső kétségbeeséséről, és az azt legyőző konok elszántságról...)


A kedvenc szöveges jelentem pedig, amikor Gandalf a halálra készülve Pippinnek mesél Valinorról. Ahhh...
(Ez méltó párja annak a monológnak A Gyűrű Szövetségében, amikor az emberek e világban követendő sorsáról beszél Frodónak...)


Nekem bármilyen kritikus írhat bármit. Ezek a jelenetek önmagában frenetikusak, és valóságosan megmutatják, miért is kellett megcsinálni ezt a filmet: vannak dolgok, amit filmen sokkal érzékletesebben lehet bemutatni, mint könyvben, lettlégyen az a világ legjobb könyve.

Őszintén tisztelem P.J.-t, hogy miközben elköltött a filmre mintegy 81 milliárd Ft-nak megfelelő pénzt, irányított 3000 embert, volt lelkiereje ilyen jelenetekkel is bibelődni...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164953 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ankalimon írta:

Iowa írta: Ritka szánalmas ez az ember a cikkjével együtt, ráadásul szar filmkritikus is... :? :rmad2:
Szerintem túlzás amit írt... a filmre "mindent" lehet mondani, csak azt nem, hogy unalmas... és főleg nem nevetséges... a technika jó, és elegendő... szerintem... A színészek pedig a maximumot hozták ki és ez meg is látszik a vásznon... és elég szerepet is kaptak...


Szombathelyi illetőségűként elmondhatom, hogy személyesen is ismertem Kozma Gábort, aki egyébként nem "profi" filmkritikus, hanem egy mezei újságíró. Ismerve őt elmondhatom, hogy általában is komolytalan alak, és egyébként véleményem szerint újságíróként sem egy nagy szám.

Ezt a filmet meg vagy súlyos szilveszteri másnapossággal, vagy a még a karácsonyi bejgliből kifolyólag ránehezedő gyomorrontás hatása alatt nézhette meg. (Egyiket sem tudom eleve kizárni... :) )

:D
Azt elsőre is levágja aki olvassa, hogy ez az ember messze van a profitól... Én is szívesen lennék egyszer filmkritikus, de nem ilyen, mint ez... :?
Különben teljesen egyetértek avval amit írsz...másfelől nem lehet nagy élmény ismerni... :D

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164952 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Panda írta: A koronázáson zöldellt a Fehér Fa?

Igen, virágzott. Nagyon tetszett nekem ez a rész, mikor mutatták...
Különben nekem a Szürkeréves rész is tetszett...

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164946 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Iowa írta:

Eldafinde írta: Biztos ti is olvastatok mindenféle kritikát, akár neten, akár újságban: Mindegyik hihetetlenül pozitív volt-asszem ez jelent valamit.

Hát ez felháborító!!!! A Vas Népe c. napilapban olvastam! Ez egy **** ez a kritikusnak nem nevezhető, jöttment senki!!!!! Kozma Gábor. Hogy a Nazg



Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164945 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem tudom,ti hogy vagytok vele, de nekem akkora élmény volt, hogy még mindig nem tudtam leljesen feldolgozni, talán 2-3 hét múlva...
Engem az zavart, hogy Szürkerévben mindenkinek már a cipője is könnyben ázott, Frodó meg semmi. Aztán rájukvillantotta azt a "minden tökjó, nemsokára találkozunk"-jellegű mosolyt...
A koronázáson zöldellt a Fehér Fa? Örültem volna annak a jelenetnek is, amikor Gandalf és Aragorn beszélgetnek a Fáról+ hogy ez már a Negyedkor, az emberek kora. Ezen is lehetett volna sírni egy jót.

Apropó elérzékenyülés: igazából csak azért éreztem hülyének magam, hogy sírtam, mert a mozi tele volt olyan emberekkel, akik az Amerikai p.69-et ugyanennyire élvezni fogják. Nincs velük semmi bajom, de azt hinné az ember, hogy ők azért nem nézik meg rögtön 1. nap!
Mellettem ült egy ilyen ember, és amikor volt a palota udvara, benyögte, hogy "Itt a leszállópálya"- ezen én is felröhögtem, pedig tudom, hogy ez viselkedési zavarokra utal, de muszáj volt.

Szürkerév után kórusban fújta az orrát mindenki. :) Nem tudtam megszólalni a stáblista utáni 5. percig, csak olyanokat, hogy aha, meg ja. Normális igenre csak akkor futotta, amikor egyik barátom kifakadt, hogy őt nem érdekli a matekdoga, ő ott akar élni ahol a dolgok történnek és harcolni akar. :cry:

Amikor Théoden végiglovagolt az emberek előtt és a kardjával megérintette a lándzsákat... :dance:

Ha még jön Hódica, remélem beírja amit mondott, az olyan szép. Ha nem jön, akkor majd megosztom veletek...
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164944 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nos, szombaton én is sikeresen megnéztem a Filmet.
Csak csatlakozni tudok a pozitív véleményekhez. Két napon keresztül másról se tudtam beszélni.(A könyv is mindig ilyen hatással van rám)
Persze volt 1-2 nem olyan brilliáns momentum,(pl. Denethor műugrása), de így is tele volt az egész feledhetetlen pillanatokkal.
jelzőtüzek :up:
rohani lovasroham :up: :agree: :itscool: :hello:
Aragorn énekel :hello:
stb.stb.,
ja, és ha már az apró pontatlanságoknál tartunk, azt eddig miért nem említette senki,h Frodón egyszer "eggyel több nadrág volt a kelleténél"?(húgom szóhasználatával élve) :D :D :D
egyelőre ennyi jut eszembe, most nincs időm jobban összeszedni a gondolataimat, majd 1szer később...
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164930 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Megnéztem a filmet, csak annyit tudok mondani, hogy FANTASZTIKUS!!!
Az elejétől a végéig tetszett, különösen az ahogy váltogattak a jelenetek között. Egy percig sem unakoztam, csak lehetett volna egy kicsit hosszabb -, de sebaj majd a bővített.
Egy kicsit - többetekhez hanonlóan - nem így képzeltem el Denethort. Az nem nagyon tetszett, mikor mitán meggyulladt a mágián, már teljesen lángolt, de azért még leugrott a másik oldalon, végig szaladt a sírkamrán, végig az udvaron - ami meglhetősen hosszú - a tűztől lángolva és még arra is volt ereje az égés közben, hogy leugorjon a mélybe.
A vége szerintem is nagyon jó lett, azzal megoldva, hogy Samu pont úgy zárja a filmet, mint a könyvet, csak azt hiányoltam egy kicsit, hogy nem Zsáklakban lakik a családjával.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #164919 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Eldafinde írta: Biztos ti is olvastatok mindenféle kritikát, akár neten, akár újságban: Mindegyik hihetetlenül pozitív volt-asszem ez jelent valamit.

Hát ez felháborító!!!! A Vas Népe c. napilapban olvastam! Ez egy **** ez a kritikusnak nem nevezhető, jöttment senki!!!!! Kozma Gábor. Hogy a Nazg


Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.058 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére