Élménybeszámolók

Több
18 éve 4 hónapja #280419 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Alyr Arkhon írta: Sikerült majdnem végig megnéznem a Narniát.
De a Corvin moziban valami okból nem kevesebb mint 30 percet csúszott a vetítés, úgyhogy pont a csata közben kellett egyéb okból lelépnem gyorsan.

aki esetleg tudja, hogy ki miatt volt a csúszás, rúgjon akkorát az illetőbe, hogy egy hétig egy irányba szaladjon.
Vagy ilyesmi.

Sajnálhatod hogy nem láttad a végét. Nagyon jó volt a vége talán a legjobb része az volt.. Amint teheted nézd meg a végét. :D :P

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #280417 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Sikerült majdnem végig megnéznem a Narniát.
De a Corvin moziban valami okból nem kevesebb mint 30 percet csúszott a vetítés, úgyhogy pont a csata közben kellett egyéb okból lelépnem gyorsan.

aki esetleg tudja, hogy ki miatt volt a csúszás, rúgjon akkorát az illetőbe, hogy egy hétig egy irányba szaladjon.
Vagy ilyesmi.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #280106 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kismaros nagyon jó volt

köszönöm hogy ott lehettem ismételten!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278602 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Samu ma akart felregisztrálni, de lehet,hogy nem ment neki. Remélem hamarosan itt lesz...
Amúgy szereposztás: Arwen: Gilraen, Frodo:Kiszhobbit(ééén!), Samu:Samu, Legolas: Lego, Gandalf: Taki papa, Boromir:Eragon, Pippin: Lévi, Trufa: Kisdrágaszág, Gollam: Manócicca, Aragorn: Vámpír, +a tünc csapat, a hobbitok, nagyjából ennyi. Sirály volt!!!!!!!! :hello:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278599 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Suilad,Lego mellon!
Mind itt vagyunk...hát,mit mondhatnék, tényleg jó lett. jobb,mint vártam. :itscool:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277747 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Mi is jól elolvasgattunk öten: Remzy_mama, Hobbit, Adel, Arwena meg én.

Ezúton is köszi mindannyiótoknak!

Tényleg nagynagy élmény!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277707 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ery írta:

Melyanna írta: Még csak az első napon vagyunk túl, de nekem már most hatalmas élmény A Gyűrűk Urát felolvasni! :oops:

Ma a hetedik fejezetig ("Bombadil Toma házában") jutottunk.

Lehet ám jönni hallgatóságnak is, minden délután...


Egyetértek. Nagy élmény volt. Új, eddig rejtett értelmezési tartományokat fedeztem fel :)


Ja, olvasni jó, meg hallgatni is! :wink: :D Úgyhogy gyertek!!! Én jól ottragadtam... A végén viszont már sajna alkudoznunk kellett, h. legalább egyvalaki maradjon ott hallgatóságnak... :roll: (A legtöbb egyszerre jelenlévő talán 5-6 volt, amíg én ott voltam...)
Mindenki, aki ráér, jöjjön/menjen hallgatóságnak! :idea: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277706 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Melyanna írta: Még csak az első napon vagyunk túl, de nekem már most hatalmas élmény A Gyűrűk Urát felolvasni! :oops:

Ma a hetedik fejezetig ("Bombadil Toma házában") jutottunk.

Lehet ám jönni hallgatóságnak is, minden délután...


Egyetértek. Nagy élmény volt. Új, eddig rejtett értelmezési tartományokat fedeztem fel :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277704 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Még csak az első napon vagyunk túl, de nekem már most hatalmas élmény A Gyűrűk Urát felolvasni! :oops:

Ma a hetedik fejezetig ("Bombadil Toma házában") jutottunk.

Lehet ám jönni hallgatóságnak is, minden délután...

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #275794 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
én úgy tudtam hoyg a Széchenyi oroszlán alapítványak nek kell fizetni az átkelésért mert gyűjtenek az oroszlánok nyelveiért

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #275140 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Ethuil írta: ...meg az alagutat amibe behúzzák a Lánchidat amikor esik...


Őszinteség rulz:

Kb. 13 éves koromig meg voltam róla győződve, hogy tényleg behúzzák... aztán egyszer esőben autóztunk át a városon... és a Híd a helyén volt 8O :o

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #275069 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Ha már élménybeszámoló: a múlt hónapban Pesten járt a Tornaljai Gimnázium Három busszal, elindultunk hárommal, megérkeztünk kettővel, nem baj, az a fő hogy pontosan az én buszom robbant le. A CSodák Palotája szuper volt, Margitnak mondtuk is: Margitkám de érdekes hidad van! Aztán végre láttam a Hősök Terét is meg a Parlamenete meg a Lánchidat, meg az alagutat amibe behúzzák a Lánchidat amikor esik. Aztén látam egy szigetet de nem tudom melyik volt az, meg láttam a Fény utcai Piac és keredkedelmi központot, asszem így hívták, ja és betörtünk a Mamut parkolójába, mert a tanárok eltévesztettek minket. Viasszafele is két busszal utaztunk vagy nyolcvanan egy buszban, én a földön ültem egy lány lábainál, de jó volt, mert mikor besötétedet, felnegettek maguk mellé, hogy mégis én is pihenhessek. És tizenegyre haza is értem. Részletere kérdezzetek. Ja és majdnem letartóztattak 100valamennyi diákot, mert áátszaladtak a villamos előtt az úton pedig pár méterre volt a zebra :D Asszem gyorsan ennyi :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274883 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Be offolok: túléltem a szombati esküvőt (igaz hogy nagy kín-keservek közeppete)! :P :P

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274880 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Melyanna írta: Pompás kirándulásunk volt ma Alisonnal és Telcontarral. Az ősz a legszebb színeit mutatta, gyönyörű volt az idő - akkor volt köd, amikor ködnek kellett lennie és akkor ragyogott a nap, amikor ragyognia kellett :)

Szép nap volt!

Á gratulálok, szép lehetett. Én villanyszerelökkel voltam, meg délelött Gyömrön egy kollégámnak segíteni bútorokat mozgatni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274779 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Melyanna írta: Pompás kirándulásunk volt ma Alisonnal és Telcontarral. Az ősz a legszebb színeit mutatta, gyönyörű volt az idő - akkor volt köd, amikor ködnek kellett lennie és akkor ragyogott a nap, amikor ragyognia kellett :)

Szép nap volt!


Pontyosan, pontyosan :P És mindenki, aki mondta még hogy jön, de nem jött, az szégyellje össze magát, és bánhatja, hogy nem látta, milyen szép volt a táj :) :bounce:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274746 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Pompás kirándulásunk volt ma Alisonnal és Telcontarral. Az ősz a legszebb színeit mutatta, gyönyörű volt az idő - akkor volt köd, amikor ködnek kellett lennie és akkor ragyogott a nap, amikor ragyognia kellett :)

Szép nap volt!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272811 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Patiszon írta: Aztán megjelent az ellenkező irányból Telcontar Alisonnal (jól emlékszem? Vagy nem?)


Igen, jól emlékszel :)

Patiszon írta: 1ébként kinél maradtak végül a lapok? Fel tudná szkennelni? Én is akarok egy digitális példányt :)


Nálam vannak, de sajnos nem tudom őket beszkennelni, viszont ha van valaki, aki igen, annak szívesen átadom. :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272808 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Patiszon írta: :D Nem volt mócsingos, ebben biztos lehetsz :)

Na azért! :lol:

Jó volt kicsit kimozdulni a szabadba és erdőt látni meg bandázni. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272804 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
:D Nem volt mócsingos, ebben biztos lehetsz :)

1ébként kinél maradtak végül a lapok? Fel tudná szkennelni? Én is akarok egy digitális példányt :)

Tehát én is remekül éreztem magam.
Itt következik egy kis beszámoló:
Odafele véletlen találka Eruntáléval, majd együtt Gandalfhoz, majd álldogálás a megállóban. "Na, 10 perc múlva hívom Telcot..." Eltelt 10 perc ", Ha még 5 percen belül nincs itt, felhívom Telcontart" :)
Aztán megjelent az ellenkező irányból Telcontar Alisonnal (jól emlékszem? Vagy nem?) és még 2 társsal (Kriszti és Kata), majd kétfelé szóródtunk. Nagyobb csapat bevásárolni, kisebb (Eruntale+Gandalf) az esetleges későkre várni. Az abc-ben egy kis erre-arra kavargás után mindent megvettünk :) Aztán irány a busz. Időközben megérkezett Szofi, akit majd Melian vitt fel, mert hogy így beszélték meg :)
A főzőhely rendben, kihalt :) Tehát birtokba vettük. 3 csapat alakult: tűzcsiholók, szeletelők és Telco, aki mindezeket nézi :) Aztán gyorsan megszavaztuk, hogy az első két csapat lincselje meg a 3.at :D
De aztán diplomáciai úton elintéztük :)
Nekiláttunk a munkának, majd befutott Esgal és Ery egy nagy vödör szőlővel és musttal :)
Mikor nagyjából készek voltunk, játszottunk egy jót, majd a nagy nevetésre megvacsiztuk a nagyon is finom boros-gombás sertéslapockát :P
Aztán egy kis levezető pihenés, és nekem mennem kellett.
Remélem, legközelebb is ilyen jó lesz :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #272637 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Én is csak azt tudom mondani, amit mindenki más: nagyon jó volt a buli. :) És finom volt a kajaa! Örülök, hogy ez is ilyen jól sikerült. :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #272425 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Szofi írta: Az étek ínycsiklandó vala, mégis megfeküvé pici pocikám... :quasi:


reméljük, nem azért, mert mócsingos volt a hús :P :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
18 éve 7 hónapja #272413 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Az étek ínycsiklandó vala, mégis megfeküvé pici pocikám... :quasi:
A jó társaság azonban mindennél előbbre való :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #272354 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

telcontar írta: ...és maradt nálam egy bornyitó.


... ami szerintem az enyém :wink:


Kedves Mabon-ünneplők, én is pompásan éreztem magam, jókat ettünk (bár azt hiszem, az én pocimnak a vörösboros-cucc kicsit nehéz volt :heu:, de a fóliás bugyrok mindent megoldottak), jókat ittunk (Szofi, az a Hubertus... :P ), jót játszottunk, sokat nevettünk.

Sajnálhatja, aki nem volt ott. :evil3:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #272338 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Kellemesen éreztem magam a mabon bográcsoláson, köszönöm a jelenlétet és maradt nálam egy bornyitó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #271600 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

_Neo írta: Vargesztesrol nalam maradt cuccok listaja:
1 db kek muanyag nyelu kanal
1 db avon hajkefe, vilagosbarna hajjal tele
1 db fem villa
1 db sutis villa
2 db kulonbozo mintazatu fem kanal
1 db kanalgep kanal resze, 7 "pottyel" a nyelen

kb meg 1 7ig orizgetem , utana az enyeszete lesz mind!
a tulajdonosuk nalam jelentkezzen, lehetoleg telefonon!


a cuccoktol megszabaultam

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #271596 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jó volt a mai olvasókör. Két érdekes előadás volt. Kb. 20-an voltunk, külsősökkel, előadókkal, stb. együtt. Kevés. MTT-s alig.

Lembast és frissítőt ezúttal nem kaptunk sajnos.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270257 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Vargesztesrol nalam maradt cuccok listaja:
1 db kek muanyag nyelu kanal
1 db avon hajkefe, vilagosbarna hajjal tele
1 db fem villa
1 db sutis villa
2 db kulonbozo mintazatu fem kanal
1 db kanalgep kanal resze, 7 "pottyel" a nyelen

kb meg 1 7ig orizgetem , utana az enyeszete lesz mind!
a tulajdonosuk nalam jelentkezzen, lehetoleg telefonon!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270255 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Melyanna írta: Köszönöm Nektek, akik részt vettetek a tegnap esti megemlékezésen:

- Szofinak
- Newrának
- Kincsőnek
- Esgalnak és Erynek
- Gillznek és a barátjának (...aki nem Gillz férfi megfelelője :P )
- Alyrnak
- és Artemisznek, aki "bekukkantott" :)


Na meg utána a sirius-os különítménynek, azaz Szofinak, Esgalnak és Alyrnak a dumcsit :lol: 8)

Remélem, mindenki rendben hazaért.


:lol:
amúgy igazán meg lehetne várni néha a lassabbakat ;)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270238 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Minerva írta: Talán férfi... :mrgreen:


*javítva* :lol: :wink: :P :oops:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #270222 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Melyanna írta: - Gillznek és a barátjának (...aki nem Gillz női megfelelője :P )

Talán férfi... :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.707 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére