Vimpár Gittegylet

Több
19 éve 4 hete #250266 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
jujj. jujujj.
emberek, most komolyan, miről is beszélünk itt?:D
Jött ez az akárki, a stílusa valóban a hőn szeretett blogírónkéra hajaz, és a magukat megnevezni nem kívánó kis élcsapatával hőseink életére tör. azt már fel se hozom, hogy eléggé nem fair, hogy míg mi név szerint, sőt, beÖlelési időpont és generációszám szerint szakszerűen meghatározva fenn vagyunk az interneten, addig ők névtelenségük mögé bújva fenyegetőznek is akármivel:) játék? oké, de akkor fektessünk le szabályokat( a játékoknál így szokás, nem? még az ipi-apacsnak is vannak szabályai), és lehetőleg tudjam h kivel is jáccom, nem? Galmir, te meg MIRŐL beszélsz?? nem baj h pl Győrben is szép számmal vannak vimpárok? és még ki tudja hol. nem kötelező pestre jönni, de aki pesti atyát választott magának, az igenis vállalja, hogy esetleg fel kell utaznia, vagy beszélje meg az atyjával. tudod, ez már csak az Atyára és Gyermekére tartozik, ezért a Gittegyletet felelősségre vonni nem lehet sem most, sem a későbbiekben.

Hát ez röhej.... gyerekes

ez jó:DD
mert ez:

Megalakult a PBKVGyH! Vagyis a Penge Baráti Kör Vimpár Gyilkos Horda. Gondolom sejtitek miről van szó, de ha bővebb információ kell, hát kérdezzetek... A Horda főnöke én vagyok, a tagok kilétét egyelőre nem fedem fel. Csak annyit akartam mondani, h féljeteeeeeeeek, mert az Éjszaka Rémei rátok találnak, és attól kezdve véget ér vimpárságotok....

egy összeszedett, komoly, publikálnivaló hozzászólás, ugye? azért nézzél először körül a saját kunyhód táján légyszi:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #250230 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
OFF:
[size=9:2tawl1yq](Eddig úgy hittem, hogy ez a társdaság képes "a távolság határait legyőzni", felülemelkedni a kilóméterek borzalmain. Újfent bebizonyítottam, h én is csak ember vagyok...tévedhetek...
Mellesleg nem minden csak Budapestről szól...de úgy látom, vannak emberek, akik itt folytatni kívánják az elhullott mtt.blogtosz hangvételét és az élőfába is belekötnek gyors-beton módjára, csak hogy legyen már vlmi újabb hajtépén...én bármikor vevő vagyok egy jó kis tányérhajigálásra, de nem szeretek eddig elmenni. Szólottam!)[/size]
/OFF

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #250221 Írta: Galmir
Galmir válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nos nem értelek titeket. A vimpárság is azt mutatja, h csak pestiek lehetnek a "nagy vimpárok". Meg ez a hülye ölelés, mint egy szekta. Tudjátok, a horda tagjainak semmilyen kötelezzetségük nincs, és nincs semmilyen negatív diszkrimináció. Lásd: be kell ölelni a vimpárt x napon belül... Remzy: az olyant ly-nal írják...
Egy kicsit elszálltatok, nem?!
És olvastam Gusztika levelét... Fantasztikus. Már csak azért sem lehettek egy normális egylet, mivel kellenek szabályok. Valahogyan véget kell érni a vimpárságnak. Vagy 90 éves korotokban is ezzel akartok foglalkozni? Ha igazi csapat lennétek, bevállalnátok azt is, h hatástalanítani lehet a naaaaaaaaaaaagy ÖLELÉST....
És én akárhogy is akarnám, szerencsére nem akarom, nem lehetnék tag, mivel elég messze lakom ahhoz, h a fertőzést elkerüljem.
És ha véletlen régebben tiszteletbeli lennék, akkor is kiraknátok, mert nem utazom el Bp-re, h vki beöleljen... Csak magatokra gondoltok, ha vki határon túl lakik, mondjuk bírjátok is, de azért nem lehet tag, mert mesze lakik. Költse a pénzét az útiköltségre, és csak azért menjen el, hogy beöleljétek? Hát ez röhej.... gyerekes. Mellesleg ez nem egy bizonyos emberre vonatkozik, és én Mo-n élek.

Hallgatni arany.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #250217 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Gandalf írta: Nem is immunitásra gondoltam hanem egy másik létállapotra. :roll: Pl. ha valakit vérfarkassá vagy lidérccé tesznek előtte, abból már nem lehet vimpár! :wink:


:D Akkor fektessük le, hogy a Horda nem tör vimpárok életére, de nem vimpárokat fogad a szervezetébe, akik ezáltal immunitást szereznek...
hmmm?

A Horda egy önmagától szerveződött csoport, aki nem tart kapcsolatot az AVE-vel.
Bocsánatot kér, ha létrejöttével mások érdekeibe taposott!

" A világ határai között csak a képzelet határtalan!"

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #250212 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hivatalos Közlemény:

A VG mellett (nem ellenében) már működik egy szervezet, az AVE. A két szervezet sikeresen rendezte a vitás kérdéseket, s ebből adódóan immár másfél éve a békés egymás mellett létezés jegyében telnek a mindennapok. Az AVE eredeti célkitűzése, amely egyébként egybeesett a VG vezetőségének szándékaival, maradéktalanul megvalósult. Megállapítást nyert, hogy a VG csak előzetes tájékoztatás és próbaidő folytán növeli csak létszámát, ha ettől eltérést tapasztalható, akkor erre az AVE felhívja a VG vezetőinek figyelmét, de az ügyet továbbiakban is a VG kezeli.
Az AVE fentartja magának a véleménynyílvánitás jogát, de semmilyen szándékos módon nem tör a VG ellen, nem kívánja azt megsemmisíteni (összhangban az AVE alapító okiratával).
Filozófiai ill. dogmatikai véleménykülönbségek vannak (lásd immunitás kérdése), de ezeket tárgyalóasztal mellett rendezzük.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #250209 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nem is immunitásra gondoltam hanem egy másik létállapotra. :roll: Pl. ha valakit vérfarkassá vagy lidérccé tesznek előtte, abból már nem lehet vimpár! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #250202 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nos, a helyzet az, hogy Gusztáv Szelleme annak idején jól átgondolta a dolgot. 8) 'Immunitás' éppúgy nem szerezhető a vimpárlét ellen, mint 'kigyógyító ellenszer'... ez van. ;)

Galmir írta: féljeteeeeeeeek

Kösz, de ezt inkább majd akkor tesszük, ha lesz is mitől... :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #250200 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
pOlórin: Inkább a még nem-vimpárokat "öleljétek be" vagy mittudomén, amely megóvja őket attól, hogy később vimpárok legyenek! :wink: Ez ésszerűbb "játék" lenne és fair-ebb is a vimpárokkal szemben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #250190 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
HV : jól szolsz :P

melesleg hogyha veszéjezteti valmiféle "horda" az életünket akkor legalább 117 (ennyi van regelve az oldalon) dühös Vimpárral kell elbánnotok : )= és persze Gusztávval az Ősatyánkal. szoval szerintem ez sem éri meg ^^ dehát lehet probálkozni ^^

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #250185 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
pOlorin: ugyan nem vagyok vimpár-szinpatizáns... de a vimpárok nem óvatlan embereket ölelnek be. tehát ha megoldható lenne a "kiölelés" akkor is gerinctelenség lenne olyan "óvatlan" vimpárokat kiölelni akik valamilyen oknál fogva vimpárok akarnak maradni. inkább harcban öljétek meg őket, úgy lehetséges szerintem... bár ha ezt a megoldást választod írd meg h hova menjek virágot ültetni a sírodra, vagy ne egyedül harcolj :)

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete - 19 éve 4 hete #250184 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Fiam, jól szólottál! Továbbá én csupán annyit mondanék, hogy szvsz ennyin nem éri meg így felkapni a wassert! Vagy ha már mindanképpen okokat keresünk egy jó kis hajtépésre, azt ne itt tegyük egy ilyen piszlicsáré fennakadáson, hanem szépen másszunk vissza arra a fára, amelyikről lehozott minket az evolúció (úgy látszik egyeseket a gravitáció) és ott verjük egybást egy-egy bunkóval! Szóval kéretik "kultúr" lényként viszonyulni a bökkenőkhöz!
Atyám: ezt kéretin NEM kitörölni! Túl sok mostanában a flame és én nem kívánom minden alkalommal magamat ismétlni, mint egy telefoncsengő!!!
Üdvözlettel, Mírrand, 4. genes vimpár

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #250181 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Olorin : szerinted ha te tartoznál valahova örülnél neki hogyha onnan "kivennének" ? hm ? szerintem nem ... melelseg gusztáv üzenetében egy szó sincs kiölelésröl ... legalább elolvasnák hogy kik ellen "harcolnak" ha már belevágtak ... ez ojan mintha elmennék mongyuk fizikusnak 8 általánossal (ház izé halottam már rola de azt se tom mi az ...) szoval legalább olvassa el ez a "brutál-hentes-vimpár-gyilkos-szekta" a vimpár oldalt és ott keressen gyengeségeket és azt használja ki ha már akar valamit ( vimpar.uw.hu )

szerintem nem lettél megfenyegetve. légyszives másold ki hogy hol van az pl hogy : "Olorin hogyha megszolalsz ki lesz törölve a hozzászolásod ..."

ja és ha már az eröszaknál is tartunk ... szerintem nem éri meg ...

felölem lehet "ultrabrutálvimpárgyilkolohentesPengehorda" de abba is bele kell gondolniuk hogy a Vimpárok se ülnek tétlenöl nézve hogy "Kiölelik(neveccséges)" öket : )=

melesleg Galmir : ne legyetek gyáva aljas "vadászok" feggyétek fel kiléteteket ! : )=
vagy titulájjuk gyávának a szektát ? :P
és pls valahova irjatok a "csoportrol" mert érdekele hogy mik is vagytok : )= elöre is köszi

aki meg megsértödik a hozzászolásomon ... hát vessen a mezőre ;)

Üdvözlettel : Remzy 5. generációs Vimpár : )=

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hete #250179 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

NEM, nem néztél utána. Ha megtetted volna, tudnád, hogy az általad emlegetett "kiölelés" Gusztáv Üzenetének értelmében, mely a vimpári lét alapvető törvényeit gyűjti össze, LEHETETLEN. Kevéssé utánajárós kedvű olvasók kedvéért íme a teljes szöveg:

Gusztáv Szelleme írta: A vimpárok

:arrow: A vimpárok, bár alapvetően ragadozó lények, alaptermészetük szerint nem agresszívak (bár, ha éheznek - mi tagadás - elhamarkodott cselekedetekre is képesek).
:arrow: A vimpárlét nem betegség, hanem külön létállapot, s mint ilyen, nem gyógyítható - ugyanezek miatt a "vimpárságra való immunitás" sem létező tulajdonság.
:arrow: A vimpárok nem azonosak a vámpírokkal, bár a velük való szimpatizálás egyáltalán nem szokatlan a vimpárok körében.
:arrow: A vimpárok rengeteg olyan előnyt élveznek a vámpírokkal szemben, amelyek miatt sokkal előnyösebb a halandók számára vimpárrá válni - vámpír helyett... ezek közül néhány:

1. A vimpárok fénybenjárók, tehát a napfénynek ártó hatása nincsen velük szemben - így tehát nem kell a pirkadattól alkonyatig terjedő időszakot koporsóban átvészelni (ami azért egy vámpírral szemben jelentős előny).
2. A vimpárok táplálkozásának nem kizárólagos módja a vérszívás, ugyanúgy boldogulnak az emberek által fogyaszott étkekkel is, mint bármelyik halandó. A vámpírok, ha nem jutnak vérhez, előbb-utóbb őrjöngeni kezdenek, ám vimpároknál ilyesmi nem tapasztalható.
3. A vámpírokkal ellentétben a vimpárokra nem a kárhozat vár, hanem - a halandókhoz hasonlóan - többesélyes a túlvilági élet: egy vimpár számára az is elérhető, hogy üdvözüljön, ha érdemes rá.
4. A vimpárok ellen nem hatásosak a vámpírokkal szemben használt eszközök, vagyis - többek között - a karó, az ezüstkard vagy ezüstlőszer, a kereszt, a fokhagyma, vagy bármi efféle haszontalanságok.
5. A vimpárok között az ún. "diableri" keresztülvihetetlen dolog. Aki atyját elpusztítja, önmagát is megsemmisülésre ítéli.

A vimpárrá válás

A vimpárlét háromféle módja ismeretes:
• A fogadott, avagy tiszteletbeli vimpárlét
• A neten keresztül szerzett, avagy virtuális vimpárlét
• A megÖlelt, avagy valódi vimpárlét
(Ezek közül szaporodásra csak az utóbbi képes, ezenkívül a második ideiglenes jellegű: ha a virtuális beÖlelő nem végzi el élőben is az Ölelés műveletét a legközelebbi találkozásukkor - mely a virtuális beÖleléstől számított egy holdhónapon, azaz 29 napon belül esedékes -, akkor a virtuális vimpár megszűnik vimpárnak lenni.)
- Fogadott, avagy tiszteletbeli vimpár lehet az, akit valamelyik valódi vimpár saját akaratából azzá fogad. A tiszteletbeli vimpár később valódi vimpárrá is válhat, bár erre kevés példa akadt eddig...
- Virtuális vimpár lehet az, aki számára egy valódi vimpár az internet útján bejelenti a későbbi Ölelés szándékát. Ezt általában a lehető leghamarabbi Ölelés követi, ám a virtuális vimpár már ennek bekövetkezte előtt is használhatja a szokásos vimpársmiley-kat és -köszönéseket*, és felkerülhet a családfára is.
- Valódi, avagy megÖlelt vimpár lehet az, akit egy valódi vimpár az Ölelés útján gyermekévé tesz. A valódi vimpár maga is potenciális Ölelővé válik, tehát beÖlelése után maga is nemzhet gyermekeket. A gyermekek számára vonatkozóan semmiféle korlátozás nincs.

Az Ölelés
Az Ölelés a halandók számára megkülönböztethetetlen az öleléstől, ám egy valódi vimpár (a továbbiakban egyszerűen Vimpár) mindig tudja, hogy mikor Ölel, illetve ölel meg valakit. Így tehát az Ölelést mindig csak tudatosan lehet végrehajtani, "véletlenül" sohasem. Az Ölelés mindig a Vimpár akaratából történik, de aki Vimpárrá akar válni, maga is megkérheti rá kiszemelt "szülőjét". (Megjegyzés: az Ölelő és a megÖlelt neme nem kell, hogy különbözzön, de hímnemű Ölelése hímnemű által meglehetősen kirívó dolog...) Egy Vimpár beÖlelése, és vimpárléte kizárólagosan szülőjének döntésén múlik, a felmenők ebbe semmilyen formában nem szólhatnak bele. Az Ölelés hatásmechanizmusának részletezése nem tartozik ide, aki már saját bőrén megtapasztalta ezt, úgyis tudni fogja, hogy kell csinálni...

és végül...

A kitagadás
A valódi vimpárlét megszüntetésének egyetlen lehetséges módja az Ölelő általi kitagadás. A kitagadott Vimpár többé nem számít vimpárnak, és később sem válhat Vimpárrá, egyedül tiszteletbeli vimpár lehet, ám ezt természetesen jogában áll visszautasítani. Ha voltak utódai, azok szintén megszűnnek vimpárrá lenni, ám ők ettől még beÖlelhetők maradnak más Vimpárok számára.
A kitagadás ugyanúgy egyes-egyedül az Ölelő döntésén múlik, mint a beÖlelés, kizárólag saját akaratból, vagy gyermeke kérésére történhet meg - ám, mivel ez véglegessége miatt nagy felelőséget igénylő eljárás, az utolsó szó ebben az esetben is az Ölelő Vimpáré.

[size=9:3pr8k42u]*: Vimpársmiley-k: Bármely szemekből és szájból (esetleg szemöldökből és orrból) álló smiley kiegészítve a száj után az egyenlőségjel (=) karakterrel.
Vimpárköszönések:
Köszöntéskor: Boo!
Erre adott válasz: Boo Back!
Elköszönéskor:
Jó Vadászatot !
Éj Leple Fedje Sötét Lelked Árnyát !
Sötét Zsák Legyen Fejeden![/size]


Továbbá hozzátenném, hogy ebben a topicban az AVE tagjaival, illetve kétkedő természetű vimpárokkal egyesek komoly vitát folytattak, míg végül a kanonizált és apokrif iratok elemzése, továbbá a vita során felmerült tények nyomán azon sommás megállapításra jutottak, hogy a vimpárság nem betegség, hanem létállapot, s mint ilyen, nem gyógyítható semmilyen formában; minden szempontból véglegesnek számít, és kizárólag a vimpár halálával ér véget. Így az általatok szándékozott "kiölelés" próbálkozásnak jó, csak azt veszitek majd észre (ha mondjuk belemegyünk a játékba), hogy semmi hatást nem sikerült elérnetek, ellenben táplálkozási és/vagy ütéstávolságban álltok egy - valószínűleg - aránylag ideges vimpártól, ami hadd ne ecseteljem, milyen kellemetlen következményekkel jár a védtelen halandókra nézve...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #250176 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Utána néztem!
A Vimpár Gyilkos Horda célja, hogy játékosan, (ahogy Ti "beölelitek" az újakat) ők játékosan "kiölelik" az óvatlan Vimpárt.
Itt szó sem volt "erőszakosságról", főleg nem tetlegességről!
Beszélve a Csoport tagjaival, Ők azt szeretnék, ha Ti is belemennétek ebbe a "játékba". Nyomatékosítani szeretném: JÁTÉKRÓL van szó.
Mennyiben ezt félreérttettétek, akkor nagyon sajnálom a dolgot! :oops:

Dru!
A "kitörölés" azért mánuiám, mert meg lettem fenyegetve, hogy a hozzászólásaim idézem:" könyörtelenül élni fogok topicgazdai jogkörömmel," így elhalgattatni a hozzszólót, az nem fair...

maradok 10 telettel...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #250175 Írta: Dru
Dru válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

olorin.papa írta: :D A szabad hozzászólás jogát még TI SEM tilthatjátok meg, ha vimpár egylet vagytok is!

Elnézést, de ki tiltotta meg?

olorin.papa írta: Dru! érvek helyett a helyesírásomra apellálsz? Ha olvastad volna az idézetet , akkor nem én kezdtem el erőszakkal és rendőrséggel fenyegetőzni! 10 telt "magyar tanár úr /nő :oops: !

Nem, csak bántja a hülyeség a szememet.
Nem, nem te...de nem is az, akit idéztél...a Vimpár Gyilkos Horda név szvsz elég egyértelműen azt kívánja sugallni, hogy ők bizony bántani szeretnék a vimpárokat...

olorin.papa írta: Egyszerű, és szép szavakkal is lehet beszélgetni, de ha a hangerőt szeretitek... ám azt is lehet! de csak egymás közt...

Sorry, de sem ez, sem az előző hozzászólásod nem volt túl szép, bár igaz, ami igaz, az egyszerűségében nem volt hiba. Ha kívánod, írj privátra, megbeszélhetjük a problémáidat...

olorin.papa írta: most is lehet törölni...

Ez nálad vmi mánia?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #250169 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Dru írta:

olorin.papa írta: Sajnos, ez nem egy kultur ember hozzászólása, de ha erőszakot akarsz, más is ott lessz... :x

Vajh miért van az, hogy egy olyan kultúrember, mint te, nem tudja helyesen leírni a "lesz" szót?


:D A szabad hozzászólás jogát még TI SEM tilthatjátok meg, ha vimpár egylet vagytok is!
Dru! érvek helyett a helyesírásomra apellálsz? Ha olvastad volna az idézetet , akkor nem én kezdtem el erőszakkal és rendőrséggel fenyegetőzni! 10 telt "magyar tanár úr /nő :oops: !
Egyszerű, és szép szavakkal is lehet beszélgetni, de ha a hangerőt szeretitek... ám azt is lehet! de csak egymás közt...

most is lehet törölni...

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #250164 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Soha nem mondtam, hogy kultúrember lennék, ad egy. Ad kettő, állok elébe. Ad három, olvasd el a hozzászólásom előzményét, na meg a mondatom elejét.
Ad négy, ha már flamelünk: ki kérdezett? :evil:
Flame OFF

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #250162 Írta: Dru
Dru válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

olorin.papa írta: Sajnos, ez nem egy kultur ember hozzászólása, de ha erőszakot akarsz, más is ott lessz... :x

Vajh miért van az, hogy egy olyan kultúrember, mint te, nem tudja helyesen leírni a "lesz" szót?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #250158 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Yiqqe Linyaqussu írta:
[size=9:2b3gup91]Ha pedig egyes kevéssé megfontolt tagjaitok netán élőben próbálnák ki a vimpárgyilkolást, akkor jóval kulturálatlanabb formában, de szintén én fogom felelősségre vonni őket... Meg persze a Magyar Köztársaság rendőrsége.[/size]
Köszönöm.

icke


Sajnos, ez nem egy kultur ember hozzászólása, de ha erőszakot akarsz, más is ott lessz... :x

akár ki is törölheted... :?

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #250155 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Galmir te nem vagy tisztában azzal hogy kik s a vimpárok...

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #250139 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Galmir írta: Kedves, drága "Vimpárok"!

Megalakult a PBKVGyH! Vagyis a Penge Baráti Kör Vimpár Gyilkos Horda. Gondolom sejtitek miről van szó, de ha bővebb információ kell, hát kérdezzetek... A Horda főnöke én vagyok, a tagok kilétét egyelőre nem fedem fel. Csak annyit akartam mondani, h féljeteeeeeeeek, mert az Éjszaka Rémei rátok találnak, és attól kezdve véget ér vimpárságotok....


Erre van az AVE(Anti Vimpár Egylet) ... ha nem tudnád.

No comment

BOO

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #250030 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Remzy: énénénénénénakaromaakaroma akarakarakaromaaaaaa MALKIIIIIIT!!!!!!!!!!!!! És akaroooom a krikptonitot!!! Meg egy pohár kriptonikot is kérnék, a többit köszönöm, majd később..

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #250029 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Galmir, javaslom, nézz utána Gusztáv Üzenetének, és megérted, miért értelmetlen kedves kis körötök létezése. Ebben a fórumban pedig nem akarok erről több szót látni, és előre figyelmeztetem az összes tagotokat, hogy könyörtelenül élni fogok topicgazdai jogkörömmel, ha szükségét látom. Ez ugyanis a Vimpár Gittegylet fóruma, nem pedig holmi vimpár-gyilkos hordáé.
[size=9:3aof8a0k]Ha pedig egyes kevéssé megfontolt tagjaitok netán élőben próbálnák ki a vimpárgyilkolást, akkor jóval kulturálatlanabb formában, de szintén én fogom felelősségre vonni őket... Meg persze a Magyar Köztársaság rendőrsége.[/size]
Köszönöm.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #250026 Írta: Galmir
Galmir válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Kedves, drága "Vimpárok"!

Megalakult a PBKVGyH! Vagyis a Penge Baráti Kör Vimpár Gyilkos Horda. Gondolom sejtitek miről van szó, de ha bővebb információ kell, hát kérdezzetek... A Horda főnöke én vagyok, a tagok kilétét egyelőre nem fedem fel. Csak annyit akartam mondani, h féljeteeeeeeeek, mert az Éjszaka Rémei rátok találnak, és attól kezdve véget ér vimpárságotok....

Hallgatni arany.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #250019 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Andariel : :D EZ MARHAJÓ :MÚÚÚÚÚÚÚ: :lol:
Télleg le lehetne forgatni :D hm nem is rosz ötlet :) akinek lenne kedve megcsinálni szojjon :) és hogy mejik klánt akarná képviselni :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249962 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
gillz: lehet érdeklődni, h eddíg kik jelentkeztek?

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249960 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ím egy kis okulnivaló :) )= lol (azért nekem lenne kedvem előadni... :D D)

A Klánok Gyengeségei



Ventrue: Rendben srácok. Van még egy problémánk. A "kölykök" azt akarják tudni, hogy miben különbözünk... mi tesz minket egyedivé.

Toreador: Ez könnyu... mi mind egyediek vagyunk...különlegesek...gyönyöruek a magunk módján mi ---

Brujah: Fogd be a pofád! Úgy érti mi különíti el a KLÁNokat, te tahó.

Malk: teta-hó... Olyan rég esett már a hó...

Ventrue: Igen, Brujah. Mitol illünk bele... egy kategóriába. Mitol leszünk KLÁN.

Brujah: Aha... egy másik út, hogy szemmel tartsuk az "embert".

Malk: Miféle embert ?

Brujah: Fogd be, mielott behúzok egyet, háborodott!

Ventrue: ::sóhaj:: Javaslatok ?

Toreador: Különbözo öltözet ?

Tremere: Nyakláncok? Misztikus függok ?

Malk: Sajt... Különbözo sajt mindegyik klánnak. Vannak különbözo fajták, tudjátok.

Brujah: ::Nosferatura néz:: Aha... hadd találjam ki, ki kapná a Pálpusztait...

Nos: Hallottam.

Ventrue: Valami másra gondolam, egyfajta... gyengeségre...egy... körmönfont hátrányra.

Malk: Én a kriptonitot akarom.

Brujah: ::fejbevágja:: Elobb egy kriptonit ököl. KUSS!

Malk: unnnrk.

Ventrue: Oké... Brujah... a tiéd a düh lesz. Nyilvánvaló okokból.

Brujah: DÜH ? MILYEN DÜH ? ... kékvéru alak... Te is kiakadtál volna ha Nos és Malk mellé kellene ülnod.

Ventrue: ::krákog:: Torrie, mivel te szereted a muvészetet... te úgy leszel ismert, mint a muvész klán.

Toreador: Tragikus...bár... gyönyöru. Egyetértek.

Malk: ::halkan:: Még mindig akarom a kriptonitot.

Brujah: ::CSATTANÁS:: Hehe. Düh... okés... király!

Malk: unnff.

Nos: ::megkarmolja az arcát, s levállik a bor ott:: És az én... hátrányom ?

Csend

Ventrue: ::megborzong:: Még visszatérünk rád. Gangrel. A tiéd az lesz, hogy... bármikor, ha orjöngesz... egyre jobban hasonlítasz egy állatra.

Gangrel: MI ? Hogyan érted azt, hogy " egyre jobban hasonlítasz egy állatra".

Ventrue: Eloször kis dolgokkal kezdodik... érted... szörme... mély hang... talán szarvak...

Gangrel: MICSODA ?! Ó, gyerünk már... Torrie a holdra kerül néhány buta rajztól és nekem pedig csoröm lesz ? Igen... ez TÉNYLEG igazságos... ::a tömeg felé grimaszol::

Asszamita: És én ?

Tremere: Nem ihatod meg a vértestvérek vérét... ::felnevet:: Méreg. Kihull tole a hajad és úgy fogsz kinézni, mint o. ::Nosra mutat::

Ventrue: Rendben.

Nos: Még várok.

Csend - Malk kuncog

Asszamita: Miért TREMERE adta a gyengeségem ?

Tremere: Ez van, haver.

Ventrue: Tremere... ha Asszamita nem ihat vámpírvért... akkor neked innod kell... az öregeid vérébol.

Malk: Senkinek sincs kriptonit ?

Brujah: ::bang:: Düh. IMÁDOM!

Ventrue: Lasombra. Hmm... Nincs tükörképed.

Lasombra: Ezt inkább Nosnak add...

Nos: Még várok...

Ventrue: ::krákog:: Maradj már magadnak Nos... Elfogadható Lasombra ?

Lasombra: Igen... De nektek srácok, mindig meg kell mondanotok, ha valami van az arcomon.

Ventrue: Semmi gond. Hmmm... Tzim... a te hátrányod.. az lesz, hogy...

Malk: Olyan klán neved van amit senki sem tud kimondani vagy betuzni ?

Ventrue: Igen. ööö... Nem. Saját szülofölded... talajában kell aludnod... vagy legyen mindig egy kevés a koporsódban...

Gangrel: MICSODA ? Nekem úszóhártyás lesz a lábam, oneki pedig csak mocsokban kell aludnia.

Tzim: Elfogadom.

Gangrel: Én újat akarok.

Nos: Még mindig várok... elfelejtettetek ?

Csend

Ventrue: Menjünk tovább... Giovanni... A csókod fájdalmas... nincs élvezet a harapásodban.

Toreador: Ezt nem mondhatod megint..

mindenki Torrrie-ra néz: Ó, bocs... túl hangos volt ?

Gio halkan: Kicsapongás egy éjszakán... elátkozz egész nemléted után..

Ventrue: Ravnos. Te egy született bunözo vagy.

Ravnos: ::visszaadja Ventrue tárcáját:: Bocs.

Ventrue: ::zavartan elveszi:: Ööö.. nem. Úgy értem... ::megrázza a fejét:: Reeendben. A pénzt is...

Ravnos: Ó... itt van... bocs...

Nos: Én mikor kapok egyet ?

Brujah halkan: Születésedkor..

Elfojtott nevetés

Ventrue: Ühüm... Te ott... Szetita.. te pedig... nem szereted a fényt..

Gangrel: Ó HÁT EZ SEM KIVÁN FELKIÁLTÁST ?? Nekem DENEVÉRszárnyaim lesznek, o pedig nem szereti a fényeket ??

Malk: Szállj tova kis majmom...csak szááállj...

Brujah: ::felemeli a kezét, malk elhallgat::

Set: ::grimaszol:: Elfogadom... türheto és tisztességes ::kacsint::

Gangrel: ::rámutat:: KACSINTOTT !! Ti ketten MEGÁLLAPODTATOK ?? ...istenverte kígyók...

Nos: Ha továbbra is semmibe vesztek.. CSÚNYA leszek.

Malk: Késo.

Elfolytott nevetés

Venrtue: Kihagytam valakit ?

Malk: Megkapom a kriptonitot ?

Tzim: Neked, kisember, már elég gondod van... nincs szükséged további hátrányokra.

Ventrue: Akkor ezzel megvolnánk...

Brujah: Persze, Mr Válogatós. Mi a te gyengeséged ?

Ventrue: ::mosolyog:: Válogatós vagyok... hogy mit eszek..

Gangrel: :: feláll közben felborítja a székét:: Én MEGYEK !! ::körbemutogat a szobában:: Togyem lesz mint egy rohadt tehénnek, és NEKI mocsokban kell aludnia ? TE pedig aggodalmaskodsz, hogy mit eszel ? NEKED muvészetet kell nézegetnek... TE pedig...::rámutat Nosra::.. Oké, lehetett volna rosszabb is.

Nos: Megvan. Én vagyok a hátrány nélküli klán. Ez az.

Brujah: ::nevet:: Ja... ez van..

Ventrue: ::krákog:: Ülés berekesztve.

Malk távozik: nagyon csendesen énekel: Te.. randa..randa és téged még öltöztet a mama... te randa.. randa...

eredeti: The Clan Flaws ( www.white-wolf.com )

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249712 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ahemm, népek. Ennyiőtöket érdekel mindössze a live? :twisted: Sebaj, kevesebb embernek töményebb lesz...

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249614 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Ringbearer írta: 17:31-kor beöleltem Szméagolt, a mszigeti buszmegállóban.
(nagyon durvaa az a vampire-s kép amit mutattál!..)
Tanúk: Mil, Zé, Snuff, Kincső, Suhi, Halálvirág...

Feljegyezve.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #249029 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
17:31-kor beöleltem Szméagolt, a mszigeti buszmegállóban.
(nagyon durvaa az a vampire-s kép amit mutattál!..)
Tanúk: Mil, Zé, Snuff, Kincső, Suhi, Halálvirág...

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.809 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére