Vimpár Gittegylet

Több
21 éve 9 hónapja #69276 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Asszem ismerem a könyvet, de nem vagyok biztos benne, hogy az áltaslam ismert két alternatíva közül melyik az: amelyiknek egy nő van az elején egy tőrrel az elején, vagy az ami Lamek és Ánisz történetét dolgozza fel... azt hiszem az egyiknek Vérháború a címe és ha jól tippelek, akkor az utóbbinak...

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #69272 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
hell mindenkinek, hazaértem :D
nemrég kezdtem el egy vampire könyvet olvasni, Doug Murray:Vérkötelékek című művét, de a színvonala nem vmi nagy..
olvasta még vki?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #69212 Írta: Eurynome
Eurynome válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Na, gondoltam beugrok... Hogy s mint, vimpárok?

Most nem tudok semmi érdemlegeset... bár mondjuk...
'Soha ne fogadj el fából készült rézpénzt' :)

Képeket ajánlom!

...and Death laughs back...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #69164 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Találtam egy csoport gyönyörű képet, illetve rajzot egy bizonyos honlapon, itt a fő menünek a linkje... az aksóbb galériákat javasolom megnézni, nem azt a fölső hármat mennyi...
a link:
www.nightisland.ru/gallery/gallery-en.htm

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68905 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Buffy: egy fontos Mailt küldtem!!!
Ithil:
A kép nekem is tetszik...bár nem stílusom a Blade...

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68809 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ainawethien:Hú, már nem tudom, hol volt a vége. Az tuti, hogy a tanárnő már meghalt.Erre emlékszem. És utána is egy jópár részt láttam, de nem emlékszm, melyik volt az utolsó... :oops:
Ja, és nekem az sem baj, ha az egész sztorit leírod.... :lol:
Előre is köszi!!! :hello:

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68636 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sztem ez egy tök jó kép:
images.allposters.com/images/145/blade2arp.jpg :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68412 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lestat:nem baj ha nem tudományos.Én magán véleményeket szeretnék hallani!

Most egy jó hónapra eltűnök,de miután visszajöttem,újra előveszem a témát :twisted: !

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68344 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Háát, igazán nem sok tudományosat tudok mondani, de vannak elképzeléseim, csak mindez nem életképes, amiből kifolyólag még gondolokoznom kell:)=
Ma olvastam, hogy valahol egy csávó megölt egy 90 éves férfit és kiszívta a vérét, mert vámpírnak képzelte magát.
Eree anyám meg kiborult totál, hogy akár én is lehettem volna a gyilkos, bár nem magyarországon volt és 17 éves fiú tette...
megha így folytatom a rajoingásomat, akkor belőlem is ilyen lesz...
na szépen állunk...

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68305 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lestat:a tiéd is,meg mindenkié!!!! Várom a válaszokat!

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68225 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nemtudom, hogy most az én véleményem lett-e kikírve, vagy pedig, hogy van-e ezzel kapcsolatban valami hivatalos és elfogadott írás...?

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68167 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Lestat:igen ezt én is tudom.Inkább arra lennék kíváncsi,hogy miben különbözik! Milyen lehet az összetétele,esetleg valamiféle mágia is belevegyül,hogyan alakítja át az ember vérét,stb...

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68149 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hobbitleány:

Ha akarod, leírhatom neked a történetet.. de melyik szezontól kezdjem, és meddig? :)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68107 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szerintem mindenképpen különbözik, mert a vámpír tud ghoult csinálni, de ha egymber próbálná meg ugyan azt megtenni egy fajtársával, attól még nem lenne semmi, csak rendes vérátömlesztés.
Valamint a vámpír a vérből meríti erejét és saját vérében is hatalmas erő rejlik, amit nem mondhatunk el az emberekéről...

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68042 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szóval vadásszuk le őket :twisted: ? Na jó,komolyra fordítva a szót,lenne nekem is egy kérdésem!

A vámpírok vére miben különbözhet egy ember vérétől? Különbözik-e egyáltalán?

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67969 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Köszi Észi!

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67776 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ha már szóba került, akkor hadd ejtsek pár szót az energiavámpírokról.
Energiavámpír csak élőlény lehet, de vannak olyan helyek, tárgyak is, melyek egy energiavámpírhoz hasonlóan elszívják az ember energiáit.

Az energiavámpír olyan személy, aki "ha belép a szobába megfagy a levegő". A szó szoros értelmében. Vannak olyan emberek, akik automatikusan szívják a többi ember energiáját, ha a közelükbe jönnek. Az ilyen emberek feltűnően gyakran érintenek meg másokat, keresik a fizikai kontaktust (figyelem, nem minden "ölelkezős" ember energiavámpír) és már maga a jelelétük is hozzájárul ahhoz, hogy az ember hamarabb elfárad, rossz kedvű lesz és az energiaveszteség egyéb tüneteit produkálja. Figyelem! A legtöbb energiavámpír nem szándékosan az. Azt nem mondanám, hogy nem tehet róla, de semmiképpen sem szabad neheztelni egy emberre emiatt. Legtöbbször (persze nem mindig) az okok a tudati irányítása fölött állnak. Mindenesetre érdemes védekezni ellene, ha másképp nem megy, akkor az által, hogy kerüljük a társaságát. De ez utóbbi tényleg csak végső megoldás lehet. Ha lehet, alkalmazzunk kevésbé anti-szociális módszert.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67760 Írta: Hobbitleány
Hobbitleány válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
A Buffy-t most újra az elejétől nyomják, én meg már megint nem láttam a végét!!!! :evil:
Kaphatnk vkitől egy rövid sztorileírást?

-Én elviszem a Gyűrűt-mondta-, bár az utat nem ismerem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67755 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Energiavámpír, mint szőnyegtekercs, amire ha ráülök majd elalszok!

Fer: azt én is láttam, szólni is akartam... Nagyon találó!

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67741 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ma láttam MTVn Nescafes vámpír reklámot.. majd eldobtam az agyam.. a lényege, hogy a vámpír issza a Nescafe kávét és annyira élvezi, hogy megfeledkezik a napkeltéről és szegény halálát leli.... Bmi értelmes reklám...

ööm, én sem vaok tejjesen tisztában vele mijaza energievámpír... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67692 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Milyen hely,milyen tárgy,milyen Energivámpír?

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67636 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Szerintetek hely illetve tárgy lehet energievimpár?

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67138 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Sajnos nem, de mindennek el jön az ideje.
Én személyesen Deagolt és Boregert ismerem, aki Dwint.

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67130 Írta: Lady Paradox
Lady Paradox válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ti itt mind ismeritek egymást személyesen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #67015 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Nekem meg Buffynak megvan a film CD és mindkettőnknek a könyv, annyi különbséggel, hogy az enyém most Boregernél oihen, aki Észtországban harcol a nap ellen....

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66974 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Az írónő dühös volt a filmesekre, hogy a második, a Lestat, a vámpír helyett miért a harmadik, a Kárhozottak Királynőjét választották. Aztán a forgatókönyvet szedte ízekre, és nyilvánosan kijelentette, hogy semmi köze a stúdióban folyó munkához.


Igen, ezt én is olvastam. De pont ezért, már tudod előre, hogy nem kapod meg a Kárhozottak Királynője című könyvet filmváltozatban. Ha pedig ezt tudod, és elfogadtad, akkor nagyon jól szórakozhatsz, egy a (nekem) kedvenc vámpíraiddal foglalkozó filmen, aminek talán a nagyon-nagyon alap története kapcsolódik a könyvhöz, de amúgy semmi hasonlóságot nem mutat a nevek és a fő történeten kívül. Ha pedig ezt mind el tudod fogadni, tényleg jót lehet rajta szórakozni! Nekem nagyon tetszett a film, tetszett Lestat megformálása, a kapcsolatok, a párbeszédek, egyszóval az egész film jó lett. Csak felejtsd el a könyvet (könyveket)!

Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66930 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Lestat írta: En meg nem lattam az uj reszt de sztem nem is fogom megnezni, mert en nem az akciovampirokat kedvelem hanem a rizskiasszonyregenyket :wink:
ESzAH: lattad mar a KK filmet??? sztem brutalis ahogy atirtak a konyvet es van benne egy nagy adag halivudi maszlag is :( [size=9:l74zexyq] de azert nem olyan veszes, lehetne jobb is :oops: :oops: :oops: [/size]


Lestat: A KK-t itthon még nem mutatták be :(
Vagy csak én nem toodtam róla???
Én láttam a filmet Brutális...
A könyvet még nem olvastam...
Nem tudja valaki kölcsönadni????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66928 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
a KK filmről találtm egy pici cikket egy régi VOXban, melyből kiemelnék két mondatot:

Az írónő dühös volt a filmesekre, hogy a második, a Lestat, a vámpír helyett miért a harmadik, a Kárhozottak Királynőjét választották. Aztán a forgatókönyvet szedte ízekre, és nyilvánosan kijelentette, hogy semmi köze a stúdióban folyó munkához.

ezek után nem tudom mit lehetne várni ettől a filmtől..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66611 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
ÉSzAH:ez bizony jó kérdés.Tényleg életben maradt mind kettő(a nőt szerintem teljesen elfelejtették).Az öreg nem lőtte fejbe magát(talán félre hordott a fegyver :twisted: :twisted: :twisted: ).Elég furcsa...
A nőnek mindenesetre halnia kellett volna(talán meg is halt),sokáig úgyse bírta volna.Meg ha jól tudom,Penge nem a jó kis szérumaival gyilkol a 2.részben.Bár ki tudja,majd a Penge 3-ban lehet hogy ő lesz az egyik "gonosz".
Ismét ember lesz? Még nem láttam a filmet,de ez baromság(már elnézést).Vámpírból ember? Lehetetlen...
Ugye az öreget megharapták és megölni magát nem tudta.Rákban pedig a vámpír nem tud meghalni.Vagy végülis meghalt,csak visszajött mint vámpír(eh,ezt nem hiszem).
Az első rész története tényleg jóvolt,csak nagyon felületes.Sokmindent átpreparáltak benne.Méghogy naptej nap ellen-az durva volt!

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #66527 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
En meg nem lattam az uj reszt de sztem nem is fogom megnezni, mert en nem az akciovampirokat kedvelem hanem a rizskiasszonyregenyket :wink:
ESzAH: lattad mar a KK filmet??? sztem brutalis ahogy atirtak a konyvet es van benne egy nagy adag halivudi maszlag is :( [size=9:3v72qi90] de azert nem olyan veszes, lehetne jobb is :oops: :oops: :oops: [/size]

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.796 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére