Vimpár Gittegylet

Több
20 éve 3 hónapja #195947 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
az egyik teszt szerint Malkavian vagyok, elolvastam dodie infoit és úgy érzem büszke vagyok rá! :D

a másik szerint meg valami cseregyerek vagy mi... :roll:

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195937 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Rogue/Kaie írta: Ja és ide is késve, de Van Helsing...
Legalább egy órán át zomvbi voltam utána...nem tudtam értelmes dolgokról beszélni és csak bámultam magam elé és teljesen le voltam tompulva...

Ezta tanusíthatom :D DDD

Rogue/Kaie írta: Szóval cask az nézze meg, aki tényleg NAGYON kiváncsi.


Sztem csak az, aki mazohista...vagy rögtön utána véget akar vetni az életének, de ugye ez utóbbiból itt nincs. Vagy vegyünk jegyet rá annak, akit a legjobban utálunk, hm ? :) :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195936 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Aszonta a teszt, hogy ventrue vagyok ;)
Érdekes...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195926 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Rogue/Kaie írta: Ja és ide is késve, de Van Helsing...

Ööö az az igazság, hogy jöttem már ki pár filmről úgy, hogy nahát ez nem volt nagyszám...de ez hihetetlen volt...Legalább egy órán át zomvbi voltam utána...nem tudtam értelmes dolgokról beszélni és csak bámultam magam elé és teljesen le voltam tompulva...
ja és Drizzt beszámolójához még annyit hogy fárasztó volt hogy mnidig robbant, villámlott meg szikrázott minden. Ja és villámlott is.

Szóval cask az nézze meg, aki tényleg NAGYON kiváncsi.


Mivel gillzék elmesélték majd az egészet, már nem is vagyok olyan kíváncsi. ha álmatlan éjszakáim lennének tQle, majd letöltöm a netrQl...
Amúgy a slusszpoén: a rendezQ azt nyilatkozta, hogy a Van Helsing sokkal komolyann hangulatú film lett, mint elQzQ munkái, a Múmia és a Múmia2.... hát, Q tudja.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195821 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Ja és ide is késve, de Van Helsing...

Ööö az az igazság, hogy jöttem már ki pár filmről úgy, hogy nahát ez nem volt nagyszám...de ez hihetetlen volt...Legalább egy órán át zomvbi voltam utána...nem tudtam értelmes dolgokról beszélni és csak bámultam magam elé és teljesen le voltam tompulva...
ja és Drizzt beszámolójához még annyit hogy fárasztó volt hogy mnidig robbant, villámlott meg szikrázott minden. Ja és villámlott is.

Szóval cask az nézze meg, aki tényleg NAGYON kiváncsi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195789 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Hopp Gangrel 41% na ezt sem gondoltam...
és Mage vagyok

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195777 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Punch Junky írta: itt az idő a családfa teljesebbé tételének...


még ennél is teljesebb?? :o h: :eek2: :eek4: :cool2:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195758 Írta: Punch Junky
Punch Junky válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boo!

Sajnos a honlap még nem frissített.
Ezúton is jelezném, hogy itt az idő a családfa teljesebbé tételének....

:wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195718 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
wow én Gangrel lennék, bár amennyit megértettem belőle...

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195541 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
váá, ez még megvan!!! sirááály :twisted: és hogy kikupáltátok!!!

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195534 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Boo, Drága Vimpáranyám: itt tájékozódhatsz a vimpártársadalomról ... ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195529 Írta: deagol
deagol válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Léli írta: Deagol: én valszeg nem tudok menni vasárnap :( pedig jó volna már egy vimpártali. de télleg.



:crap: nem baj, gondoltam, hogy csak egyike kusza és meggondolatlan ötleteimnek :look: a lényeg az, hogy ne üljön el a dolog és egyszer tényleg legyen egy tali.
dodee, nekem teccett a leírás, mert én még nem olvastam ilyen összefoglalót, csak úgy nagyjából elmondták mikor először játszottam, meg rájöttem lassan, főleg a fantasyolvasmányaim alapján. nem akarod elküldeni priviben?? kiváncsi lennék mit ír a toreadorokról.
amugy innen ki az en leszarmazottam??, en még csak néhány generációig tudom :closed: estelben még biztos vagyok, aztán.... :dead:

"Én csak egy szegény medvebocs vagyok, különben is az agyvelőm meg van hűlve..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195465 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
icke: nekem ezekben fQleg a Vélemények más klánokról tetszik, de gondoltam bemásolom az egészet(télleg szar a fordítás? még sose olvastam végig, és nincs alapkönyvem h viszonyítsak:P ).

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195435 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
uff!

én se érek rá most vasárnap.

www.vampirefreaks.com

alapvetően gótok vannak fenn, de szvsz jól jönne egy kis vérfrissítés... nagyon sok ott a magyar :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195430 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Dínchamion írta:

Alyr Arkhon írta: Changeling def by Estel: váltott gyerek akit a tündérek csecsemőkorában kicseréltek. (azaz tündérfajzat)


8O Öh, hát ez elég sarkos... Már persze ha a WoD univerzumot nézem, mert a changeling ennél ott sokkal-sokkal több. ;)

Kösz... :roll: 1. nem ismerem a WoD univerzumot 2. ez egy beleegyezésem nélkül defként idézett, inkább általános tájékoztató jellegű fordítás-féleség akart a changeling szóra. ;)
Mindenesetre az alábbi forrásmunkák olvasata csak megerősít abban, hogy valóban jól töltöttem ki a teszteket... 8) :twisted:
Ja, és egyetértek, Hook-ot tessék megnézni - alapmű... :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #195419 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Utolsó (?) hzzászólásom a teszthez:
[size=9:313bhyyz]Hmmm. Ha egy választ megváltoztatok a tesztben, akkor az 55% Tremeréből átvált 64% Ventrue-ba... Jellemző.[/size]

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195415 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Dín, láttál közgyűlésen, a Nosferatut tanúsíthatod :) A Malkavitáról pedig kérdezd mondjuk mamimat (gy. k.: Lestat), esetleg Eurynome-ot :twisted:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195414 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Egek ura, én vagyok itt az egyetlen vámpír?!

Vampire: 14 Werewolf: -2 Mage: 4 Wraith: 5 Changeling: 5

A németen (a rendszer már megint nem szeret egyes szervereket, úgyhogy a szövegértésért nem kezeskedem...):

41% Nosferatu

Jaj, de csodálatos :?

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195413 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

icke írta: Ha érvényes analógiát keresnénk, nekem Malkavita-Nosferatu hibridnek kéne lennem.


Azt a szentit! 8O 8O Nem semmi párosítás... :o


Léli: aki mondja! :tongue:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195411 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Ha érvényes analógiát keresnénk, nekem Malkavita-Nosferatu hibridnek kéne lennem. De egoista vagyok, és shymán csak Malkavitának vallom magam :P :twisted:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195410 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Dínchamion írta: Perme Nosferatu, ha már érvényes analógiát keresünk a valóságra... :roll: :oops:

Ez van.


hülye

Tudod mit? Legyél fél-Brujah-fél-Tremere ;) Tudom, hogy klánkereszteződés nem lehet, de akkor kb. ez lenne az ideális :D (bár tartom magam, hogy a Ventrue-tól se dobnának ki téged).

Amúgy pontosan mikor is lesz az a Vimpár Live? :) =

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195409 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Perme Nosferatu, ha már érvényes analógiát keresünk a valóságra... :roll: :oops:

Ez van.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195408 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Dínchamion nem Ventrue :) Akkor már inkább Tremere, hm? :wink: Nem az arrogáns hatalommániás fajta, hanem aki a tudásnak él, azt igyekszik gyűjteni. Hogy tetszik? :twisted:
[size=9:3s97xgwk]Annyira még nem ismerlek, de jobb klánt nem találtam :oops: A Tzimisce-t mégse akartam mondani... :D [/size]

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195404 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Léli írta: Egyetértek :) = Nem vagy Gangrel típus :) = inkább Ventrue :D =


Kikérem magamnak... 8O :?

:mrgreen:


Én meg a finomkodó, kényeskedő, ahisztokhatikus ventrue-k... Brrr. :D

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195399 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

Dínchamion írta: "You are a Mage."


Nemhiába, az én Fiam vagy :D =

Dínchamion írta: ehhe, 36% Gangrel. 8O Ez meglep.


Egyetértek :) = Nem vagy Gangrel típus :) = inkább Ventrue :D =

Deagol: én valszeg nem tudok menni vasárnap :( pedig jó volna már egy vimpártali. de télleg.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195398 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

icke írta: Dínchamion becsúszószerel :lol: Ez már korrektebb, mint az én hablatyom...


Szeretném hangsúlyozni, hogy az alább olvashatóakból semmi sem az enyém. Én csak tolmácsoltam Larissa írását, ami szvsz egészen kitűnő. ;)

Mégegyszer a link: member.rpg.hu/changeling

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195396 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Üdv :lol: :twisted:

Dodiee, ezekért a klánleírásokért kár volt :wink: Köze nincs a hivatalos fordításhoz, a leírásba meg nem volt lelkierőm beleolvasni :P

Dínchamion becsúszószerel :lol: Ez már korrektebb, mint az én hablatyom...

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja - 20 éve 4 hónapja #195394 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
No aszongya, Changeling:

Az egyik magyar Changeling oldalról: member.rpg.hu/changeling/

CHANGELING: The Dreaming

Az összes szerepjátékrendszerben tulajdonképpen az a lényeg, hogy mindenki megteremti a saját világát, elképzeléseit, amit aztán egy mese alatt mégjobban öszegyúrnak, és valami mindenki számára egészen új dolog születik. Én úgy képzelem, hogy azok, akiknek elég bátorságuk van arra, hogy kijelentsék, nekik annyira erôs a fantáziájuk, hogy annak igenis ereje van, akkor ôk már valószín

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195392 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet

icke írta: Üdvözletem!

41% Malkavian
Hihhí, végre papírom van róla :twisted: :lol:

icke


Üdv a klubban;) már 3an vagyunk;)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195391 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Vimpár Gittegylet
Üdvözletem!

Bizony több, sőt... A WoD-ben a changeling tündér; egy olyan lény, aki egyszerre van jelen az anyagi és az álomvilágban. Az anyagi világban teljesen normális embernek látszik, csak társai és más természetfölötti lények láthatják tündértermészetét. Az álomvilágban valamilyen legendás lénynek látszik: troll, szatír, pooka, tünde, satöbbi. A changelingek egykor köztünk jártak, de mikor bezárultak a tündérbirodalmakra nyíló kapuk, visszatértek hazájukba. Néhányan tértek vissza az emberek közé csupán, hogy jelenlétükkel segítsenek a mesék, a képzelet fennmaradásában. Harcolnak a Banalitás ellen (nincs hivatalos magyar fordítás, se jobb magyar szó), és rejtőzködnek annak szolgái (többek között a vámpírok) elől.
Dióhéjban ennyi :wink: Életemben egyszer játszottam Changelinget, akkor se adták oda a szabálykönyvet, lehet, hogy rosszul emlékszem pár dologra... :roll:

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.780 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére