THK

Több
20 éve 8 hónapja #152857 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: THK

Nimrocco írta: A LEP-en is "be lehet avatódni"?!? :o


A LEP-en szerintem az alapító tagok nem nagyon fognak ráérni...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152855 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: THK
A LEP-en is "be lehet avatódni"?!? :o

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152825 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: THK
ööö...
mondjuk szilveszterkor (ha jössz) vagy a LEP-en?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152809 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: THK

Felagund írta: Galadh-al (ha valaki tudja, hogy kell írni, szóljon)

Galadh-dal...
szal nagyon sajnálom hogy nem lehettemn ott veletek de azért remélem hogy a közeljövőbenénis vmikor beavatódom...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152751 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: THK

Felagund írta: Ezután felmerült, hogy esetleg tartsunk (Angwen + én) valami rögtönzött okítást harcművészetből. Én próbálkoztam először, de aztán gyorsan kiderült, hogy a 10 év igen hosszú idő (ekkor judoztam utoljára) úgyhogy gyorsan át is adtam a stafétabotot Angwennek...

Hát, azért ez nem egészen így történt... Csatlakozom Alyrhoz: ahhoz még épp elégre emléxel a judoból, hogy megfojtsd, aki a közeledbe kerül.
Hát igen, én figyelmeztettelek, hogy rossz a mozgáskoordinációm, és néha véletlenül lerúgom a fejét az embereknek... Na majd legközelebb jobban vigyázok.
A "párducmozgású" azt hiszem, tökéletesen jellemzi Mau-t--hozzátehetnénk még, hogy párduckarmú, és teljes lenne a kép. :wink: De azt hiszem, mindannyian kitettünk magunkért.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152695 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK
Lágymányosi BEAC????

Jól hallottam??? :mrgreen: Én oda hetente többször járok (nagy fútbalcsaták színhelye ;) )

Nemtom hol van ott akkora zöld, hogy elférjünk, és lehetőleg ne legyünk szem előtt :?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152693 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: THK
Ja, egyébként az Orczy-kert, vagy a lágymányosi BEAC-pálya valamelyik eldugottabb zuga nem lenne jó helyszínnek?
(Az előbbiben még nem jártam, valamely rejtélyes okból, de ami késik, nem múlik... Vidékre nem szívesen mennék, tekintve, hogy le vagyok égve.)

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152691 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: THK
Hmm... A murva szerintem akkor is gáz, ha tudsz esni. :?
A felesleges sérüléseket mellőzük, ha lehet. :roll: Abban a hitben ringatom magam, hogy a technikára megyünk rá, nem a véraláfutások, horzsolások és egyéb sérülések okozására/megszerzésére. Persze van bizonyos mértékű kockázata a sebek szerzésének, de feleslegesen nem érdemes növelni a rizikót, hogy aztán marha hősiesen viseljük a hegeket.
Jó, tudom, Finrod Felagundnak elég komoly varázsereje van, meg mindenkinek alapból ott lapul az athelas a táskájában, de mégis... :wink:

Szinte látom, ahogy mindenki méltatlankodik, hogy mi a fenének szólok bele, amikor még nem is harcoltam... csak úgy... Próbálok lobbizni, hogy minél könnyebben megússzam a dolgot, ha odakerülök, hogy valamelyikőtökkel végre megküzdök. :lol: :twisted:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152687 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK
Hát, igaz ami igaz, Veled vigyázni kell :P :twisted:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152686 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: THK
Hát, miután Alyr közölte, hogy már előre látja, amint a férjem hokiruhában vacsorát főz... :evil2: :evil3:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152683 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK
Na igen...

Ősi módszer :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152678 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: THK
Hát az én farmeremnek már nem fog ártani, az tuti...
gyere olyan ruhában, amit nem sajnálsz!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152674 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: THK
Utóbbit ikább...
De valahogy nem vonz az ötlet, hogy lukas ruhám legyen, miután rosszul estem és/vagy végighúztak egyszer-kétszer a murván...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152671 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK
Meg Hansaplastot :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152670 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: THK
Még jó, hogy anyu Persilt használ!
:mrgreen:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #152668 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK
Ha ügyes vagy (és tudsz esni ;) ) akkor nem

Bár, szó mi szó, a fűnek jobban örülnék...

500. :cheers:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152665 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: THK
CSak megjegyezném, hogy a murva nem túl jó, mert azon el lehet szaggatni a ruhákat...
Füves-erdős terep jobb...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152664 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK

Toma gazda írta: :roll: mit szóltok?? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:


Elsődlegesen azt, hogy az amfiteátrum 'm'-el van :roll:

Az ötlet jó, majd meglátjuk kinek mikor lesz ideje (nekem a közeljövőben tuti nem :neutral:)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #152657 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: THK
A Beszámolók után elkezdek gyakorolni!!!!

Hmm :idea: a beszámolók alapján rájöttem hogy nektek a murva nem árthat. Ugye alcarral szeretnénk valamien talit szervezni Veszprém-Alsóörs címmel.
Ezt most azért írom ide mert Alsóörsön található egy amfiteátrum(küzdőaréna) ha nem is az
az erdő szélén előtte murvás terep ahol a harcosok harcolnak egymással, de fű is van előtte.
beszúrok majd pár képet hátha teccik :idea:

www.freeweb.hu/alsoors/kfarag2003.htm

:roll: hát őő ez egy kőfaragó tábor de háttérben ott van az amfiteátrum

nagyrészt az anfiteátrum látható
most már nem ilyen zöld mert kitakarították
és a murvás terep az utolsó képen ahol egy is kutya van (törpeuszkár)

:roll: mit szóltok?? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
pardon Felagund javítottam

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152620 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: THK
Üdv!
A beszámolók alapján jól sikerült a tali, gratula minden új tagnak! Remélem, a legközelebbire én is el tudok menni... Mikorra tervezitek?

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152614 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: THK
A leszorításról:
-Ha Felagunddal verekszel, sose hagyd, hogy megfogjon, mert ez lesz a vége...
-Ha mégis így jársz, reméld, hogy megkérdezi, hol tart az óra, mert amikor másra figyel, ki lehet bújni (persze ehhez türelem kell, de megéri, nekem sikerült)

;)

- Angwen kardja rulz, bár kicsit könnyű nekem...
- Esés rulz, bár én inkább csak néztem ahogy a többiek gyakorolják... (majd bepótolom)
- Számomra azért igencsak tanulságos harc volt, bebizonyosodott, hogy még mindig elég lassú vagyok, mert sokszor gondolat után cselekszem, ami nem túl jó (régi kung-fu bölcsesség a gondolkodásról:
Kezdő: "Ütni fogok"
Haladó: "Ütöttem"
Mester: "Győztem")

-Ezenkívül értelmet nyert, hogy egy boxmeccsen mért vannak 3 perces menetek... 6 perc alatt rendesen el lehet fáradni, főleg ha az ember gyakorlatlan...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152595 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: THK

Felagund írta: Először én küzdöttem Alyrral. Meg kell mondanom, hogy emberemre akadtam, mert Alyr nem piskóta, és egész rendezett mozgása van. Ja, és igen eltökélt, ami abból is látszott, hogy kb 40 mp-es leszorítás után sem volt hajlandó feladni :D

Ezt megnéztem volna!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Galadh írta: De azért jó volt látni Világmegváltó Felagundot, Darkarc Alyrt, Korlátugró Estelt...

Meg ezt is!!!!

:crying: :crying: *Hüpp-hüpp* Én minden jóból kimaradok mostanság!!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152592 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: THK
Hát, miből maradtatok ki!

BESZÁMOLÓ MINDAZOKNAK, AKIK NEM VOLTAK OTT
[size=9:125tdc99](akik ott voltak, átugorhatják :D )[/size]

Találkoztunk Alyrral, Estellel, Galadh-al (ha valaki tudja, hogy kell írni, szóljon) és Dodiee-val (a lányok hamar elhúztak) Aztán némi várakozás után kimentünk a szigeti bejáróhoz, és ott vártuk a lányokat...
Megjött Mau
Megjött Angwen
Eztán elmentünk egy "füves helyre" (:mrgreen:) és elkezdődött a BEAVATÁS
Először én küzdöttem Alyrral. Meg kell mondanom, hogy emberemre akadtam, mert Alyr nem piskóta, és egész rendezett mozgása van. Ja, és igen eltökélt, ami abból is látszott, hogy kb 40 mp-es leszorítás után sem volt hajlandó feladni :D
Aztán kifújtuk magunkat, és néztük ahogy Angwen beavatja a párducmozgású Maut (kutyasétáltató bácsi a három fiúnak: "Miért hagyják, hogy verekedjenek? Két ilyen szép lány!" :D )
Eztán némi szabad bunyó következett, (szinte) mindenki (szinte) mindenkivel, majd megjött Esgal. Mau még mindig duzzadt az energiától, úgyhogy gyorsan rá is vetette magát és egy ájtosabb bunyó keretében így Esgal is THK-tag lett.
Ezután felmerült, hogy esetleg tartsunk (Angwen + én) valami rögtönzött okítást harcművészetből. Én próbálkoztam először, de aztán gyorsan kiderült, hogy a 10 év igen hosszú idő (ekkor judoztam utoljára) úgyhogy gyorsan át is adtam a stafétabotot Angwennek...
Aztán úgy döntöttünk, hogy kezdük a dolgokat az elején, így esést tanítottunk (erre hálistennek még én is emléxem :D ) a népnek. Ez több-kevesebb sikerrel ment (Mau pl kb 25-ször törte volna el a könyökét, ha komolyan esik :lol: ) kb fél óráig. Ekkor már mindenkinek mehetnékje volt, de mivel nekem "még nem fájt semmim", bunyóztam Angwennel, aki tett róla, hogy fájjon (khm... már jól vagyok, és nincs harag :D ). Szal ezután elindultunk, és (remélem) mindenki épségben hazaért.

Hát, röviden ennyi történt

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152590 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: THK
Hújaj, pajtik, mit lááttam!!!!! 8O 8O :agree: :agree:
A Spektrumon tegnap délelőtt mutatták, hogyan kovácsolnak MA középkori vérteket, a legkülönbözőbb típusokat! Aztán meg gyakorolnak benne. OLTÁRI VOLT!!! Még arra is gondoltam, Felagund, hogy rádcsörgök, ki ne hagyd ezt, de nem tudtam, van-e Spektrum nálatok... sorry...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152586 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: THK

Nimrocco írta: Na, mi volt a talin? (dumálok itt a távolból) :)

Szintúgy kérdem!!
Én ezidőközben beszámoltam ötösre állatrendszertanból, az is izzasztó küzdelem volt, de megérte!!! :roll: :lol: 8)
Mikor lesz ilyen legközelebb? :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152285 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: THK
Na majd a nyáron, majd a nyáron.....
engem is szétverhettek. :)
Majd tanév végén elkezdek félni... :)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152280 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: THK
Na, hát üdv minden új és régi tagnak! Én remekül éreztem magam tegnap--még egyszer bocs Alyrtól amiért kissé durva módszerekkel próbáltam visszaszerezni a kardomat, és Felagundtól azért a mellément rugásért... :oops:
Azt hiszem, megírom "Lányok, lányok, rólam tanuljatok, Rugást sípcsonttal ne hárítsatok" kezdetű versemet. Ha netán belehalnék az alsó lábszáramat díszítő színpompás kitüremkedésekbe, felvéshetitek a síromra, örök intő például az eljövendő THK-s nemzedékeknek... :wink: :D Szóval, nagyjából ezer éve nem küzdöttem ilyen jót és nem szedtem össze ennyi sérülést.
Mindenkit óva intek Mau körmeitől és Felagund hosszú végtagjaitól!
Köszönöm mindenkinek, aki ott volt!!!! :D :D :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152267 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: THK
Gratula az új tagoknak, :hello: :hello: :hello:
... sajnálom, hogy nem tudtam elmenni, de nagyon fontos dolgom volt délután és így nem állt módomban megjelenni a találkozón, amit természetesen nagyon sajálatra méltónak tartok. Uff. ;)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152264 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: THK
Nos, a talin három új tagot avathattunk Alyr, Mau és Esgal személyében! :hello:
Ezenkívül tanulhattunk pár alapdolgot - pl. a megfelelő esést - a profibbaktól (konkrétan Angwentől és Felagundtól). Nagyon jó volt, csak annyit mondhatok! :itscool:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #152221 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: THK
Na, mi volt a talin? (dumálok itt a távolból) :)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.694 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére