Legolas (Orlando Bloom)

Több
19 éve 5 hónapja #229003 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Alyr Arkhon írta:

Nimrodel (Melklerien) írta: Az meg van valahol írva, hogy Legolasnak állandóan olyan csini módon be volt fonva a haja, mint ahogy azt a Filmben láthattuk? Mert nekem úgy tűnt, a Film előtt készült ábrázolásokra ez nem jellemző...
Egyébként mit tudunk a tündék hajviseletéről?


Legolas kinézetéről egy szót sem ír Tolkien, csak hogy könnyű topánt viselt.


Meg hogy zöld-barna ruhát viselt ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #229001 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Nimrodel (Melklerien) írta: Az meg van valahol írva, hogy Legolasnak állandóan olyan csini módon be volt fonva a haja, mint ahogy azt a Filmben láthattuk? Mert nekem úgy tűnt, a Film előtt készült ábrázolásokra ez nem jellemző...
Egyébként mit tudunk a tündék hajviseletéről?


Legolas kinézetéről egy szót sem ír Tolkien, csak hogy könnyű topánt viselt.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #229000 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az meg van valahol írva, hogy Legolasnak állandóan olyan csini módon be volt fonva a haja, mint ahogy azt a Filmben láthattuk? Mert nekem úgy tűnt, a Film előtt készült ábrázolásokra ez nem jellemző...
Egyébként mit tudunk a tündék hajviseletéről?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #228965 Írta: Eowynke
Eowynke válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Celebriel írta: Gonosz leszek: előbb-utóbb úgy is lesz! :twisted:


Hát persze, hogy lesz, de mi csak jóval utána fogunk tudomást venni róla, nekem elhihetitek... :wink:

Eowyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #228904 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gonosz leszek: előbb-utóbb úgy is lesz! :twisted:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #228857 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Myräfelle írta: Mert úgysem lesz esküvő. Ugye?

Hát nézd... előbb-utóbb... :( (Na jó: :) )

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #228782 Írta: Myräfelle
Myräfelle válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem egy barátnőm küldte levélben a cikket. Nem tudom, melyik újságban volt, valami Bravo vagy ilyesmi lehetett...
Megj. szerintem nem igaz. Mert úgysem lesz esküvő. Ugye?

...A tündék hatalma régen elmúlt,
most már a világ körein kívül lakoznak,
és nem térnek vissza többé...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #228083 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Myräfelle írta: Ha minden igaz két esküvőjük lesz. Egy angliában, egy az USA-ban.
(Tudom, nagyon témába vág... :wink: )

8O Ezt meg honnan lehet tudni? Ők mondták?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #228082 Írta: Myräfelle
Myräfelle válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ha minden igaz két esküvőjük lesz. Egy angliában, egy az USA-ban.
(Tudom, nagyon témába vág... :wink: )

...A tündék hatalma régen elmúlt,
most már a világ körein kívül lakoznak,
és nem térnek vissza többé...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227476 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lassú a netem, hogy mazsolázgassak nektek képeket, de az RTL Klub fórumán egy egész topik van a Calcium Kidről, telis-tele képekkel:

www7.online.rtlklub.hu/hozzaszol ... orumid=208

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227430 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Phaedra/Namarie írta: Én csak egy képet láttam belőle, de Orli abban a fehér szerelésben.. háát... nem igazán tetszett...

Milyen fehér ruha? Na nem, mintha láttam volna a filmet... :(
Tudtok képet belinkelni róla? :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227338 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gimlit biztos megsiratták, bár valóban tartalmas életet élt, nem akármilyen feladatban vett részt, szerintem Legolas igenis siratta, bár azt hiszem, Legolast is megviselte a Gyháború. Biztos, hogy rengeteget komolyodott alatta-utána, és soha nem lett az a vidám kis tündécske, akik mondjuk A Babóban vannak. Kicsit talán belefásult, és csendre meg békére meg szépségre vágyott.
Bocs ha kicsit összefüggéstelen, de igen késő van... :oops:

Amúgy nekem tetszett a fehér ruciban a CK-ben!!:-)

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #227003 Írta: Myräfelle
Myräfelle válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én már MAJDNEM láttam a Calcium kid-et, de végülis nem jött össze dolog. :cry: De én Orly-t akarok!
Egyébként van valami új hír róla? (csaj, film stb.)
Most mit forgat? A POTC2-t vagy az Elisabethtown-t? (Így kell írni?) Vagy valami mást?
Nekem tökmindegy, mit forgat, csak a fejében ne forgassa a házasság gondolatát... :?

...A tündék hatalma régen elmúlt,
most már a világ körein kívül lakoznak,
és nem térnek vissza többé...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226978 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Phaedra/Namarie írta: Én csak egy képet láttam belőle, de Orli abban a fehér szerelésben.. háát... nem igazán tetszett...

A Calcium Kid tényleg nagyon jó kis film, akkor még nem volt Orli elszállva magától... A fehér ruci meg csak a legvégén került rá, és akkorra már megszokja az ember a film stílusát, úgyhogy no problem :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226839 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sirgon Esgalnor írta: És biztos sokan mások is megsiratták Gimlit a valinori tündék közül, hiszen elég népszerü társasági alak lehetett, az egyetlen törpként, szívélyes természetével, mégis különbözö szokásaival, népének különös történeteivel.


Egyetértek! :D :itscool:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226823 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És biztos sokan mások is megsiratták Gimlit a valinori tündék közül, hiszen elég népszerü társasági alak lehetett, az egyetlen törpként, szívélyes természetével, mégis különbözö szokásaival, népének különös történeteivel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226816 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Egyszerűen elfogadta. Gimli hosszú, eseményekben bővelkedő, dolgos élet után ment el, miután barátok között, megbecsülésben élte utolsó éveit. Biztos vagyok benne, hogy a halála előtt beszélt erről a témáról Legolasszal.
Legolas bizonyára megsiratta, mint ahogy fáj, ha bárki, akit szerettünk elmegy - még akkor is, ha tudjuk, jó helyre került. Barátságukat pedig tovább hordozza szívében, remélhetőleg nem fájdalmas, hanem kedves emlékként.

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226640 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Phaedra/Namarie írta: Én csak egy képet láttam belőle, de Orli abban a fehér szerelésben.. háát... nem igazán tetszett...

Hogy legyen szó Legolasról: szerintetek hogy reagálhatta le, amikor Gimli végül meghalt Valinorban?


Biztosan készült erre, szóval nem hiszem, hogy elöntötte volna az apjára annyira jellemző düh... Ebbe egyébként én még bele se gondoltam... :cry:

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226638 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én csak egy képet láttam belőle, de Orli abban a fehér szerelésben.. háát... nem igazán tetszett...

Hogy legyen szó Legolasról: szerintetek hogy reagálhatta le, amikor Gimli végül meghalt Valinorban?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 hónapja #226590 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
No, én most láttam a Calcium Kid-et, és nekem tetszett. Jópofa a sztori, aranyos Orlando, jókat vigyorogtam, elég bevállalós, nekem tetszett.

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #225960 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ue. ha jól emlékszem, telcontar változatában:
-Legolas, tünde szemed mit lát?
-Tündefülem nem hallja, mit emberszád mond.."

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #225885 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
-Legolas, tünde szemed mit lát??
- Aragorn, tündefüleim nem hallották mit mondasz!

www.dvdtown.com/media/screenshot ... 523_14.jpg

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #225425 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ryana írta: üdv!

réges-régről halványan dereng nekem egy oralndobloom-oldal, ahol a kurzort lüktető piros-rózsaszín szivecskék követték. nem tudjátok véletlenül melyik oldal volt az?
(egyébként ettől függetlenül ha bármilyen oldalt tudtok ahol ilyen jelenség fellelhető nekem az is jólesne,))


Régebben volt ilyesmi a:www.theorlandobloomfiles.com-on is!
De lehet hogy most már nincs....
Egy ideje eléggé elhanyagolom szegény Orlyt! :legolas1:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #224635 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Akinek van egy kis szabadideje, kirakhatja a drágaszágot puzzle-ból:
jigzone.com/ms/g.php?z=48_piece_classic&ua=621003533a2035189253

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #224166 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF: Ryana, amennyiben nem az Orlis tartalom a lényeg, hanem mondjuk a saját oldaladra szeretnél valami hasonló egérkövető effektust, ilyen scripteket találhatsz pl itt:
www.dynamicdrive.com/dynamicindex13/index.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #224164 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
üdv!

réges-régről halványan dereng nekem egy oralndobloom-oldal, ahol a kurzort lüktető piros-rózsaszín szivecskék követték. nem tudjátok véletlenül melyik oldal volt az?
(egyébként ettől függetlenül ha bármilyen oldalt tudtok ahol ilyen jelenség fellelhető nekem az is jólesne,))

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #224144 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eneira írta: Látta valaki a Kisvárosi gyilkosságokban?? a Hallmarkon ment.

A TV-ben nem láttam, nincs olyan adónk. De azt a pár pillanatot láttam, amikor ő szerepel...
www.e-blooming.net/multimedia/mm.htm

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #224084 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orlando konkrétan gerinctörést szenved és azt sem tudjuk meg, mi a fene lesz vele a film végére!!! De a film jó volt, valóban. De ő kopaszon(majdnem)!!! Fiatal, kinéz tizenötnek. De aranyos. Látta valaki a Kisvárosi gyilkosságokban?? a Hallmarkon ment.

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #223840 Írta: Rhiannon
Rhiannon válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Elenath Edainme írta: Orli Frodóként 8O


én már láttam egy képet, ahol Orli feje vigyorog ki egy Frodó jelmezből...
ha sikerül belinkelnem, akkor itt megnézhető, néhány más képpel együtt:
www.arwen-undomiel.com/humor.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 hónapja #223120 Írta: Running
Running válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Lelőtted a poént... :D
Az egy nagyon jó film, egyik kedvencem, rögtön a Katonák Voltunk után. Mikor megláttam Orlandot aszittem dobok egy hasast...úgy néz ki mint egy kamaszgyerek, csak a pattanásokat takarta el néhány réteg. :twisted:

szurkulet.hu - Minden Gyűrűk Ura rajongónak. Leírások, képek, zenék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.590 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére