Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 10 hónapja #63247 Írta: Celebdringwen
Celebdringwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hellllló mindenki!
Vic: köszi, köszi, köszi, köszi szépen!
Körülnéztem magam is újdonságok terén, s azt hiszem az Ösztrogén Brigád megint kitett magáért! :D Szerintem ezek ÚJ képek a GYU-ból!
Én legábbis nem emlékszem rájuk...

www.totalwaste.net/orlando/movie ... edrace.jpg

www.totalwaste.net/orlando/movie ... etroll.jpg
Tessék a haját nézni!!!!! :oops:

www.totalwaste.net/orlando/movies/fotr17.jpg

...az ember csak ember, bármelyik útját járja...
/Triszmegisztosz/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63204 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tudjátok mit? Én viszont azt mondom, jöjjöjn már össze valakivel, aki lehűti azt a háborgó, romantikus, kicsi lelkét... :twisted:
Jót tenne neki egy kapcsolat.
Aggódnunk meg nem kéne, Hollywood nem a tartós kapcsolatairól híres... (Meg Orlando sem az a beérett típus.)
:D

Ui.: Fejemet ne vegyétek!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63194 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!
Tényleg tök jók a képek. Nekem is teljesen más jött be, de megoldottam a dolgot. Egy csomó más képet is találtam ugyanott. Egész jók. Pl: Orli ejtőernyőzik (szivesen én is ugranék egyet VELE! :D ), vagy snowboardozik. Bírom az olyan pasikat, akik szeretik az extrém sportokat. Én is ki akarom próbálni majd (valamikor :? ) a bungee-jumping-ot, vagy ilyeneket. Király lehet! Jujj! Most hívattuk elő az egy évvel ezelőtti (!) 13. szülinapi képeimet! Az egyiken nagyon poénosan nézek ki: éppen puszit adok a mamámnak, és a hajam, meg a fülem teljesen tündés oldalról. :) (Nyugi, nem hegyesek a füleim! :wink: ) Tényleg elég nagy a csend Orli körül. Már csinálhatna valami érdekeset (kivéve, hogy összejön valakivel :twisted: :D )!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63166 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: Minerva: ez a kép az egyik Empire nevű angol filmes magazinból való, ami egy igencsak nagy kép, és ez egy részlete. A képen Orli két csaj társaságában ül egy szófán, Te ennek az egyik felét linkelted be. Most meg nem találom Neked az egész képet, de ha érdekel, majd később újra megkeresem. 8)

Kösz, Vic! (névrokonom... :) )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63115 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Rayan írta: Szerkesztés: Az 1. képen Legolason fordítva van felcsatolva a tegez!!!
Na erre varrjatok gombot!! :P


Szerintem csak tükrözve van a kép 8)

Shaira: Észrevettük 8) És szerintem még sok más vonzó külső és belső tulajdonságát, de ne kezdjünk el ezen csöpögni, jó? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63097 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kár, hogy azon a képen Gimli statisztája van.
Észrevettétek már, hogy Orlinak milyen vékony lába van? Főleg ezen a képen látszik (amit Rayan rakott be nem rég).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63061 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A képek lementéséhez ajánlom a következő módszert:

1.) Jobb egérgombbal a linkre klikk
2.) Save target as... (Cél mentése másként...) menüpont kiválasztása
3.) Megadni a könyvtárt, ahová le akarod menteni
4.) A jpe kiterjesztésű fájlokat (ilyenkor ugyanis vmilyen oknál fogva így menti le) szükség esetén átnevezni jpg kiterjesztésre.

Egyébként Vic, Rayan: SZUPIK A KÉPEK!!! :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63024 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A képek helyett mért a freehomepages jön be?????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #63007 Írta: Nory
Nory válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hali!

Vic: Nem ment el az eszed :wink: , és a képek nagyon jók. Viszont nekem se jöttek be olyan simán!
off:Tökéletesen megértem a telefonszámla problémádat, én is hasonló gondokkal küszködök :cry:

Rayan: A kép biztos jó, de nekem nem jön be, csak az a nagyon szép Full-Bloom logo :evil:

'O mór henion i dhú:
Ely siriar, él síla.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62976 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic, ezer bocs, nem szóltam, probléma kiküszöbölve :D Kösziköszikösziköszi! :D

Húúú, csajok, ezek a képek 8O 8O 8O
Az első, az teljes behalás... :P Ezt kiszedték a filmből? Szívfájdalom :cry:

(Kis jó tanács, akiknek nem műxik a link: a képek úgy jönnek be, hogy az url-re jobb egérgombbal kattintasz, kiválasztod a Tulajdonságokat, onnan kimásolod a címet és beilleszted egy új címsorba.)

Szerkesztés: Az 1. képen Legolason fordítva van felcsatolva a tegez!!!
Na erre varrjatok gombot!! :P

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62973 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gandi: Természetesen nem annak szántam! (Minden tiszteletem a férfiaké, annak ellenére, hogy van egy bizonyos %-uk, akiket jobban érdekel a fociVB a nőknél :lol: ) Egyébként csak ismételni tudom a lányokat, nagyon kedves tőled, hogy ilyen szépnek találsz bennünket :D , de nézzük reálisan a dolgot. Amíg Tolkien tündéiről beszélünk, addig bajos az ilyen felállás. Penn-nek igaza van: elvonatkoztatás kell hozzá, és máris új szemszögből látnánk a tünde-férfi - ember nő kapcsolatot ;)

Vic: nem működik, sajna :| A dazzled.com egy megbízhatatlan alma-körte-banán-szilva-szőlő-$Łˇ^&@#! :mrgreen:

Láttátok már NAGYÍTVA ezt a képet? 8O :D
www.full-bloom.net/images/legolas/43.jpg

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62958 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na lányok, vagy Mrs. Greenleafnek ment el az esze, vagy tényleg Ti sem láttátok még ebben a topicban ezeket a Legolas fotókat :wink: :D :D

www.dazzled.com/obfiles/pictures ... e/mh51.jpg - Legolas az ég felé tekint széttárt karokkal és íjjal a kezében 8)

www.dazzled.com/obfiles/pictures ... reen44.jpg - Legolas Galadriel és Celeborn előtt - pedig hogy hiányoltuk abból a jelenetből nem igaz? 8)

www.dazzled.com/theobfiles/pictu ... olas44.jpg - Legolas gyalogol íjjal a kezében 8)

www.dazzled.com/theobfiles/pictu ... olas42.jpg - Legolas Gimlivel a csónakban 8) - ezt már láttam, de kisebb volt a fotó

www.dazzled.com/obfiles/pictures ... olas52.jpg - Legolas és Aragorn együtt a parton 8) - ez is kisebb kép volt eredetileg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62941 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok! OFF:

Bocsi, amiért ma nem szolgáltattam friss infókat Orliról, de az az igazság, hogy két hétig szabadságon vagyok otthon, így a telefontarifa miatt napközben nemigazán tudok netezni. *sóhaj* Az ember lánya néha visszasírja a munkahelyi bérelt ISDN vonalat... :lol:
Komolyra fordítva a szót igazából semmi újdonságot nem találtam Orli háza táján az MTV díjátadó óta. A Pókember premierről sincs még kép, pedig szerintem biztosan készültek. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62801 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ÉszaH ez nagyon szép volt... Reményt ölt emberi lelkembe, hogy nem kell zsákot húznom a fejemre szerepjáték közben, ha tünde férfiakkal találkozom... de azon kívül is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62798 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Olyan nem shetett, hogy valaki eltévedt az erdőben...mondjuk egy lány...és úgy találkozik tündével, pont férfival???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62747 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
S ráadásul nagyon ritka eset, hogy egy ember lány találkozzék egy tünde férfival... kevés tünde van, aki emberek közé keveredett, inkább egy-egy ember szokott tündék közé kerülni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62615 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ÉSzAH, egyetértek.
Mégis, ha Tolkien világáról, az ő Középföldéjéről beszélünk, akkor bizony elég nehéz elképzelni a tünde férfi - ember nő párosítást. A férfi-női szerepekről való felfogás miatt. Ha elvonatkoztatunk Tolkientől, akkor persze bármi lehetséges :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62611 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gandalf, ez nagyon szép volt, köszönöm szépen minden hölgy nevében! :oops:

Szerintem is simán beleszerethet egy tünde férfi egy ember nőbe. Pontosan az a helyzet, ahogy Gandalf megfogalmazta: az ember lányok is szépek, csak nem úgy. És meg merem kockáztatni, hogy a tünde férfi szeme számára az ember nő legalább annyira egzotikus szépség, mint az emberi szem számára a tünde nő.
Hadd éljek egy számomra oly kedves példával: Drizzt Do'Urden is ember lányát szeret. :-)
Mint tudjuk, a szépség a befogadó szemében születik. És nem csak a külső jegyek alapján. Sokan megkímélhetnék magukat a csalódásoktól, ha néha a felszín mögé néznének és nem lennének vakok a valódi, nem múló értékekre.
Ahogy Don Juan de Marco mondja: "Engem nem korlátoz a látásom." Éppen ezért egy tünde férfi olyan nőbe is beleszerethet, aki még csak nem is különösen szép. Mert ha egy tünde valóban olyan, ahogy Tolkien leírja, akkor meglátja az értéket, a gyémántot, akkor is ha egyszerű papírba van csomagolva. :-)

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62523 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Minerva: ez a kép az egyik Empire nevű angol filmes magazinból való, ami egy igencsak nagy kép, és ez egy részlete. A képen Orli két csaj társaságában ül egy szófán, Te ennek az egyik felét linkelted be. Most meg nem találom Neked az egész képet, de ha érdekel, majd később újra megkeresem. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62519 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Minerva: ez a kép az egyik Empire nevű angol filmes magazinból való, ami egy igencsak nagy kép, és ez egy részlete. A képen Orli két csaj társaságában ül egy szófán, Te ennek az egyik felét linkelted be. Most meg nem találom Neked az egész képet, de ha érdekel, majd később újra megkeresem. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62518 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Rayan írta: Szerintem is azért van ez, mert a férfiakban van egyfajta büszkeség, ráadásul ha még tünde is, miért adja fel a "lényét" egy külsőleg-belsőleg kevésbé szép asszonyért?


Férfi büszkeség? Ez egy kicsit pejoratívan hangzott... remélem, nem annak szántad! :roll:
És az ember lányok miért lennének külsőleg-belsőleg kevésbé szépek? Ez nem igaz! Az ember lányok vannak olyan gyönyörűek, mint a tünde-lányok, csak ők másmilyenek! Szerintem ezt egy tünde-férfi is képes észre venni, nem csak én...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62501 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62499 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Rayan írta: Megnéztem tegnap az MTV Movie Awards-ot, és messze ez volt az utóbbi évek legjobb MTV díjkiosztója! Amit ez a Jack Black művelt, hát...sírtam a röhögéstől :_)
1. Leutánozta Pókembert->olyan sörhasa van, hogy az nemigaz :)
2. Kiparodizálta Elrond tanácsát-> Na itt már tényleg a földön fetrengtem :mrgreen: (Aki még nem nézte meg, nem akarom lelőni a poént, de annál a bizonyos fellángolásnál, mikor Legolas: "The Ring must be destroyed!", már a hasamat fogtam...komolyan, föl kell venni videóra, mert hatalmas poén :_)
Láttam azt is, amint PJ-ék megkapták a díjat, az nagyon aranyos volt :) Vajon a mi Oscarunkat is megkapták?
Orli hihetetlen aranyos. Őszintén: nem érdekel, hogy néz ki, mert még így is nagyon édes, és bizony nagyot dobbant a szívem, mikor belekezdett a köszönőbeszédbe...


Rayan: szívemből szóltál... :D :D :D :D :D
Detto. A Tanács Paródia eszméletlen volt. :D :D :D Főleg az a rész, amikor Frodó megbabonázva nézte Jack... hát, szóval... azt. Behaltam. :D :D :D
OFF:
De a Pókemberes is. :D :D :D
Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én teljesen belelkesültem, amikor megláttam a hobbitokat és PJ-t. Egyszerűen azért, mert mindenki úgy néz ki, mint 2 évvel ezelőtt a forgatáson. A sminkes csodát művelt, le a kalappal. Nem lehet észrevenni a különbséget. Nagy kő esett le a szívemről. 8) 8) 8)


Aki még nem látta az MTV Movie Awardsot, ne keseredjen el! Egyrészt megnézheti ma este 10 órától az ismétlést, vagy majd egy hét múlva az MTV Germany-n is a ceremóniát, ami előtt ígérték, hogy leadják a TTT előzetest is. Hát, én majd hiszem, ha látom.... 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62486 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Atyaég! Jól látok? Új avatarok vannak? Ha, nem, akkor ne nézzetek hülyének, de most láttam először ezt: férfiak, 130. (az utolsó előtti-előtti sorban jobbról a negyedik, ha jól láttam.) Az tényleg a mi Legolasunk, méghozzá meztelen felsőtesttel?! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62479 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én NEM láttam!!! :( :cry: :cry: :cry: :evil: Elegem van! Három okból:
1. Elvitték a tv-nket pár hétre.
2. Ha itt lenne sem tudtam volna megnézni, mert nincs meg az a csatorna.
3. Mellesleg itthon sem voltam. :?
Nagyon örülök!!! Na, mindegy. Majd megkérdezem a haverjaimat, hogy megvan-e nekik. Tényleg:megismétlik? Mielőtt elfelejteném: láttam a Star Wars-t. Hát, szerintem elég gázos! Még mondjuk tényleg Hayden volt benne a legjobb, de Orli szintjét meg se közelíti. De azt hiszem nem is fogja SOHA! :) Nálam Ő marad a topon!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62477 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62460 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Asszem az MTV-ről lemaradtam. Na, mindegy.
Tegnap megnéztem a Sólyom végveszélybent. Hát... tényleg elég kemény film. Én Orlandot először a hangjáról ismertem fel, mert feliratos volt a film.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62447 Írta: Veboriel
Veboriel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Vic:A Sow View szám nélkül is sikerült felvennem az MTV Mive Awardsot(köszi azért a segítséget)
Rayan:Szerintem is tök jó volt a díjkiosztó,és az a Jack Black nevű hapi is jó fej volt.Viszont azt nem tudtam,hogy Srah M. Gellar ilyen jól tud énekelni 8O 8O Nagyon meglepődtem rajta,meg azért Freddie Prinze Jr. hangjára is ledöbbentem rendesen!
Na mindegy.-->Megnéztem,felvettem,és örülök,hogy bármikor meghallgathatom Orli beszédjét :oops: :oops:

"A wizard is never late, Frodo Baggins. Nor is he early. He arrives precisely when he means to."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62446 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ismétlés lesz valamikor?

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #62439 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ó bocsánat hogy megint bemerészkedtem ebbe a topicba :? :x :evil:
Orli tök jól néz ki bajusszal,nagyon aranyos volt :wink: Elrond tanácsán és is nagyon röhögtem,csak az a baj hogy én nem sokat értettem belőle :oops: De nekem a látvány is elég volt :D

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.585 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére