Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 7 hónapja #72845 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gekko: bizony, ez a piszkosarcú Legolast mi is nagyon csípjük. 8) :twisted:
Itt van nagyobb változatban, ezt már régebben beraktam, de lehet benne újra gyönyörködni:
www.orlandobloom.co.nz/images/twotowers.jpg

Esgalfanawen: látom, Te is elmerültél a régebbi képek tanulmányozásában... :D Sosem árt. :wink: Nekem a tegnapi napom ugyancsak erről szólt... többszáz Legolas képet néztem újra át. :wink: 8O :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72844 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem tudom, hogy ezt láttátok-e már, de az új TTT akció-babák tényleg nagyon szépek:
1. Legolas, mint Zak'nafein Do'Urden: :lol: A kis kétkezes. :lol: 8)
klikk ide

2. Legolas karddal és tőrrel:
klikk ide

3. Legolas az íjával:
klikk ide

A képek az alábbi honlapról valók:
americandreamcomics.com/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72843 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #72829 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72753 Írta: Arwen Undómiel hercegnő
Arwen Undómiel hercegnő válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem is jó az a kép róla.De azon is ráncolja a homlokát.Lehet, hogy cuki, de nem fog jól kinézni mondjuk 10 év múlva, ha keresztben csupa ránc. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72679 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nekem a kedvenc képem az 1., és akár még 50x is meg tudnám nézni!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72676 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az elsőt személy szerint kismilliószor láttam, nem is baj, csak...nekem túl.....ehhhh...szóval..na mind1 :twisted: . A másodikért viszont egymillió plusz egy puszi, im-im-imádnivaló :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72631 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Két kép, remélem, nem láttátok már őket kismilliószor (vagy ha igen, akkor is szívesen nézitek meg őket újra!:)):

Az egyik kedvenc Orlando képem:
orlando.glisten.net/gallery/arena01.jpg :wink:

És egy Legolas (szerintem gyönyörű ezen a képen): www.decipher.com/lordoftherings/ ... sonof.html

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72594 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok! Gyönyörűek a képek, mint mindig!!! Pusssz! :) Képzeljétek! Görögben megvettem az angol Sugar-t, és 1 tök Aragorn Orli poszter van benne!!!!!!! Ki is teszem a falamra! :D Aztán meg megyek, és megveszem a GYU-t!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72589 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Igen, a legfrissebb IM-ben van benne. Én is kiakadtam, de hát ízlések és pofonok. Én őszintén szólva még örülök is neki. Szoktam már le kedvencről azért, mert ő lett az év pasija a Cosmopolitan-ben.
Egyébként nagyon aranyos a kép, ami Orlandoról van az IM-ben. Kicsi, de nagyon jó.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72566 Írta: Arwen Undómiel hercegnő
Arwen Undómiel hercegnő válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hallottátik, hogy egy magyar szavazáson Elijah lett a legszexibb pasi? :( És Orlando csak 5. lett? Disznóság!! :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72564 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én is kedvet kaptam az Elfwoodhoz. :-)
Íme egy-két ide való, ami az utamba akadt.

Osgiliath-i íjász:
elfwood.lysator.liu.se/loth/w/i/wilke/ar...f_osgiliath.jpg.html

Elf őrszem:
elfwood.lysator.liu.se/loth/w/i/wilke/00606.jpg.html

És végül örök kedvencem Legolas mellett, Glorfindel:
elfwood.lysator.liu.se/loth/h/o/hooghoudt/glorfindel.jpg.html

Jó szórakozást!

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72516 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legosok!
Nektek is szolgálok egy jo kis honlappal, ugy mint a viggosoknak. :)

Ime:

www.e-blooming.net/previous%20updates/june_2002.htm

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72479 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
OFF: Dodiee: bizony, sötételfek, többtucatnyi kép. 8) Van közöttük kritikán aluli, de jónéhány nagyon szép is.
Belinkelni sajna nem tudom, mert már lementettem a képeket, ajánlom az Elfwood főlapját:
elfwood.lysator.liu.se/elfwood.html
és a keresőbe írd be a drow szót. 1200 körüli számot fog kihozni, aztán nekieshetsz a legszebbek kigyűjtésének. :lol: (2 napos meló...)
A másik nagyon jó honlap, ahol sötételfes képek vannak dögivel, a Lavender Eyes:
lavendereyes.rivkashome.com/
Érdemes itt is körbenézned.
/ON

Láttátok már ezt a gyönyörű és nagy és szuper minőségű LEGOLAS képet?
oscarwatch.com/Buzz_Pages/Best_P ... lotr11.jpg
Ha igen, akkor sorry... Holnap végigbogarászom az eddigi termést, és szépen lementek mindent a gépemre, úgyhogy képben leszek, hogy mi volt már fent és mi nem... Addig türelem. :oops:

De ha már itt tartunk, itt is Legolas megy Aragorn mögött, csak a haját lehet látni sajna... :( oscarwatch.com/Buzz_Pages/Best_P ... lotr10.jpg

Ez itt off lesz, de érdemes megnézni az Arwen képet is:
oscarwatch.com/Buzz_Pages/Best_P ... lotr12.jpg

Sőt, tudjátok mit? Másoljátok be a linket fent a címsorba, és írjátok át mindig a képek számát lotr1.jpg-től egészen lotr12-ig :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72448 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szasztok!

OFF: Most végre úgy néz ki, hogy újra rendszeresen - naponta - itt lehetek a fórumban, mert újra van állandó net elérésem (többé-kevésbé). A gáz az, hogy két napja "elvesztem" az Elfwoodon, és azóta sem találtam ki belőle. :lol: 8)
De amint látom, vannak "sorstársaim" is... mint Dae... 8) :wink: Az első kép, amit beillesztettél.... huuuuuhhhh... baromi jó. 8O :twisted: Imádom. Én még nem találtam meg, bár most jelenleg drow-kat (sötételfeket) mentegetek le az Elfwoodról. Ha végignéztem mind az 1200 drow-s képet, jöhetnek a felszíni elfek és Legolas ezerrel. 8)
Rayan: sok-sok puszi a rengeteg képért és linkért - a napló pedig fergeteges. Mééééég... :bounce: :up: :hello: :mrgreen:

Puszi mindenkinek (a Legolas-topicos találkozónk pedig szervezés alatt van, nemsokára beszélünk arról is. :D :wink: )

Mrs. Legolas Greenleaf
:wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72359 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mondtam már, hogy imádlak titkeket?Ha igen, tuti nem eleget :D Szülinapom van, vagy mi?Hazajövök, egy hét "elvonásból", és tessék: el vagyok árasztva képekkel, naplóval stb..
Rayan: rosszul emléxem, vagy ez a naplórászlet fenn van azon a vámpíros oldalon(ami mellesleg a világ legjobb Orlando Bloom oldala..)?
Most ennyire futja, mert áét kell böngésznem a levelemim és stb-ket :wink:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72347 Írta: Dae/siss

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72248 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Irgum-burgum! Mi az, hogy csak fél oldal 3 nap alatt? Ébresztő, tündék! :D

Ithil: állati jók a képek!! :D :D :D

Dae-val megegyeztünk a táborban, hogy Legolast senki sem überelheti :twisted: (Össze kellett fognunk, mert csak ketten voltunk Legolasosok. -Állítólag bealudtam DVD-nézésen, pont egy olyan résznél, ahol persze rengeteget mutatták :embarassed:)

Nya, akkor képek :) (Néhol még mindig CMMN *)

Szuper minőségű Legolas-kép a TTT-előzetesből
Asszem ezt még nem linkeltük :)
Dettó :)

Ja, és érdemes ellátogatni az OBM-ra, mert a nyitóoldalon újabb stúdiófotók leledzenek! *nyami :D *

[size=9:2a7qj1vb]*cél mentése más néven[/size]

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72188 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Láttátok már ezt az oldalt?
www.stararchive.com/starc2000/sl/22275.html

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72186 Írta: Arwen Undómiel hercegnő
Arwen Undómiel hercegnő válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Én tudom a londoni címét.Amúgy nem amerikát tarttja igazi otthonának.

Orlando Bloom
c/o ICM Oxford House 76 Oxford Streett
London W1N 0AX
England, UK

Csak annyi a baj, hogy én nem tudok angolul, így nem is tudok autogramot kérni tőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72157 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Rayan írta: Elkészült a folytatás :tongue:

Hát ez óriási!Khirály vagy Rayan!!

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72153 Írta: Melinda
Melinda válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orlando Autogrammcíme!!!

Orlando Bloom
c/o Artist Mang. Group
9465 Wilshire Blvd. #419
Beverly Hills, CA. 90212
USA

:bounce: :bounce: :bounce:

-she said-"...May it be a light to you in dark places,
when all other lights go out..." (Galadriel)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72130 Írta: Old Hawk
Old Hawk válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Itt egy közeli arról a szép sas szemeiről! :oops:
kep.tar.hu/oldhawk/index.phtml?aid=27527136&pid=1202712

Itt meg épp egyenlít Gimlivel szemben:
kep.tar.hu/oldhawk/index.phtml?aid=27527136&pid=1202710

Nem rossz mi?

Na jó nézegetést.

Pá: Hawk

Old Hawk
Aki szinte már Ent.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72123 Írta: Arwen Undómiel hercegnő
Arwen Undómiel hercegnő válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az esküvős dologhoz nem tudok hozzászólni, ezen nem gondolkoztam. De mintha valaki írtta volna, hogy nem tudja milyen ruha van Legolason, Lothlórienben.Szeintem csak levette azt a barna ruháját, ami csak amolyan mellény szerű izé.Amúgy látszik a legtöbb képen a szürke "alsóruhája".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 8 hónapja #72033 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #72032 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Megpróbálom megosztani veletek egyik kedvenc képemet.Ha nem yönne be,szólyatok.
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/beallitott/o68.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #72025 Írta: Esgalfanawen
Esgalfanawen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Mossatok fel! Rayan: :eek2: :mrgreen: :cooljump: :clown: :bounce: :biggrin2: :hello: :sungl: :dance: :itscool: :roll: :up:
Szavazhatok? Nekem a legutolsó kép tetszik a legjobban!

www.dreamwater.net/boromir/gallery/Legolas/LegolasC.jpg Láttátok már ezt a képet? (Sajna csak bemásolós módszerrel lehet megnézni mert le van védve.)
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lotr/452.jpg
www.furnituretiger.dk/images/lotr_caps/PDVD_255.jpg
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lotr/dvd.jpg

"Minden megérint.
-Úgy látszik, sose nő be
a szívem lágya."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #71949 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na még egyet hozzászólok:
nem tudom, mikor lesz alkalmam megint jönni, és olyan kérésem van, hogy ha kiderül, mikor lesz Orli a Midsomerben, akkor írjatok egy emilt! :!:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.561 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére