Legolas (Orlando Bloom)

Több
21 éve 1 hónapja #116892 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
"Remegni kezdett a térdem, a közös utunkra és Völgyzugolyra gondolva, de hirtelen elbizonytalanodtam.
- Mi történt? Valami baj van? -kérdezte.
- Nem tudom pontosan, meddig maradhatok -szomorodtam el, de Legolas igyekezett elterelni a hazaútról a figyelmemet.
- Mi az, amit a fejeden hordassz? Valamiféle dísz?
- Nem, napszemüveg -nyújtottam oda neki a titokzatos tárgyat."

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116890 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
" - Tudom a te nyelveden is -tettem hozzá lelkesen.
- A jövőben tehát nem halványul el teljesen népem emléke -mondta elgondolkodva.
- De nem ám. Le van jegyezve minden egy könyvben.
- Akkor te ismered a jövőt is.
Bólintottam, erre olyan tisztelettel nézett rám, hogy ismét zavarba jöttem.
- Ez az időutazás egyik előnye. Ez nem az én bölcsességem -mondtam gyorsan - Mire vagy kíváncsi?
- A jövőt ismerni sokszor teher -válaszolta komolyan, és szép arca szomorúságot tükrözött. -Csak azt tudom, hogy apám hamarosan Völgyzugolyba küld, Elrond úr tanácsába....Velem tartassz? -pillantott rám újra, mintha tudta volna szívem egyik leghőbb kívánságát.
- Persze....úgy értem, örömmel -hebegtem zavartan.
Ismét elmosolyodott.
- Ti, emberek, igen könnyen zavarba jöttök."

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116889 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
"Elkerekedett a szeme, de szerencsére nem éreztem azt, hogy valamiféle gonosz boszorkánynak néz. Ezen felbátorodva folytattam:
- Örülök, hogy találkoztunk. Elen síla lúmenn' omentielvo!

Biztos nem volt tökéletes a kiejtésem, mert elnevette magát, de inkább a meglepődöttségtől, mintsem gúnyosan.
- Végre láthatlak.......El sem hiszem -tettem hozzá erőtlenül.
- Te ismersz engem?! -kérdezte hitetlenkedve.
- Igen. Te vagy Legolas, Thrandúil király fia.
Hát ez az a mondat, amit nem gondoltam volna, hogy kimondok valaha is az életben.
Ezután megkérdezte, mi a nevem. Ahogy elismételte! Ettól kezdve imádtam a nevemet! ..."

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116887 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
folyt. köv.

(OFF: csak hogy értékeljétek az igyekezetemet: tegnap este elkezdtem begépelni, de elszállt minden itt a suliban, pedig már egy csomót pötyögtem... :evil: :arrow: kiakasztottam az ügyeletest)


"Meg kellett valahogy szólalnom, különben attól féltem, otthagy.
- Messziről jöttem.... - mondtam, de ennél hülyébb szöveggel nem is indíthattam volna.
Ismét elmosolyodott.
"Gratulálok, akár mehetek is haza" gondoltam, majd nyeltem egyet, és kinyögtem:
- A távoli jövőből....egy másik világból.....

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116855 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sil: ha most azt mondom Neked, hogy ez a poszter meg van nekem eredetiben, óriás méretben, akkor dühös leszel, ugye? :lol: :wink: Bocsi, de én sem bírtam megállni... :lol: :lol:

Egy friss hír, igaz tegnap kellett volna beírnom, de valahogy nem jött össze: Orlit látták múlt héten Sydneyben. Ez azt jelenti, hogy tényleg Ausztráliában volt (van?).

Az MTV Movie Awardson idén sem lesz ott Orli. :( Legalábbis nincs a jelöltek között, pedig 5 jelölést is kapott a TTT.
[size=9:1pal58j9]Best Movie, Best Male Performance: Viggo Mortensen, Best On-Screen Team: Elijah Wood, Sean Astin and Gollum, Best Action Sequence (The Battle for Helms Deep), and Best Virtual Performance (Gollum). [/size]

Ez pedig a Yam nevű német magazinból egy beszkennelt kép Orliról:
www.theorlandobloomfiles.com/pic ... april9.jpg

És végül egy hír az OB-Filesról, nem tudom, hogy mennyire lehet hinni neki:

From Rebecca: The presenters of Hitlist UK on MTV said that Orlando will be on the show next week. A date wasn't given. According to their website, the show is on Sundays at 7pm, and repeated Mondays at 6pm.
Edit From Clare: Presenters of MTV Uk - Emma Griffiths and Dave Berry said Orlando Bloom will be joining them on their show on Thursday 17th April between 4pm and 7pm!

Én mindenesetre izzítom a videót. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116831 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 439482.jpg - Ez már biztos volt, de nagyon tetszik, nem tudtam megállni... :oops:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116748 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Vic írta: Ez szintén félig OFF lesz: egy kis adalék erről a Diane Kruger nevű modell-színésznőről, aki Orlival fog közösen játszani a Troyban. Igen, tényleg férjnél van, a pasit a Partban láthattuk.

Diane is married to French actor Guillaume Canet who starred alongside Leonardo DiCaprio in The Beach. She studied with the Royal Ballet in London before an injury wrecked her career.

Diane's film credits include Mon Idole, directed by husband Guillaume. She also played a call girl in For Or Against and features in Luc Besson's latest project Michel Vaillant. Diane, whose real name is Heidkrueger, first made her name as a model for top designers Christian Dior, Chanel and Armani and has appeared on the cover of numerous magazines.

Air Force One director Petersen saw over 2,000 women for the role hiring casting agents in the UK and Hollywood.


A rohadt mázlista! Az a pasi is olyan aranyos. :) = Köszi az infót Vic!

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116655 Írta: zsuelanor
zsuelanor válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szia Kósza Tündelány!!!

Segíthetnél egy hazádfián illetve lányán!
Valahol lejjebb van egy kérdőívem, örülnék ha kitöltenéd (meg ha mindenki illetve minél többen kitöltenétek!!!) !!!!

Előre is köszi!

"For not we but those who come after will make the legends of our time."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116635 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ez szintén félig OFF lesz: egy kis adalék erről a Diane Kruger nevű modell-színésznőről, aki Orlival fog közösen játszani a Troyban. Igen, tényleg férjnél van, a pasit a Partban láthattuk.

Diane is married to French actor Guillaume Canet who starred alongside Leonardo DiCaprio in The Beach. She studied with the Royal Ballet in London before an injury wrecked her career.

Diane's film credits include Mon Idole, directed by husband Guillaume. She also played a call girl in For Or Against and features in Luc Besson's latest project Michel Vaillant. Diane, whose real name is Heidkrueger, first made her name as a model for top designers Christian Dior, Chanel and Armani and has appeared on the cover of numerous magazines.

Air Force One director Petersen saw over 2,000 women for the role hiring casting agents in the UK and Hollywood.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116634 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

kósza tündelány írta: Na csókolom!
Előre is bocs de ez full off lesz!
Szóval nem jártam ezen a honlapon már egy jó éve és örömmel konstatálom, hogy még mindig minden a régi. És ez jó! Úgyhogy szeressétek továbbra is Legolast, én is ezt teszem immáron Keszthelyi magányomban. Csók mindenkinek.

OFF:Szasz Kiskósza!
De örülök, hogy újra látlak! Gyere vissza minél gyakrabban, kérlek, örömmel várunk!!! :lol: :lol:

Eldafinde: más hozzászólásának az idézését, ha még nem sikerült megoldanod, elmagyarázom szívesen, csak dobj egy privit. Köszi.
A fanfic pedig nagyon jól indult, úgyhogy légyszi folytasd, bármikor, amikor van egy kis időd. :)
Ha valaki kedvet érez még fanfic írására itt a topicban, nyugodtan essen neki, ez egyáltalán nem minősül OFF-nak. Régebben is irogattunk egymásnak, de azokat mélben küldözgettük.
Úgyhogy akinek van kedve, írjon bátran! :lol: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116580 Írta: kósza tündelány
kósza tündelány válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Na csókolom!
Előre is bocs de ez full off lesz!
Szóval nem jártam ezen a honlapon már egy jó éve és örömmel konstatálom, hogy még mindig minden a régi. És ez jó! Úgyhogy szeressétek továbbra is Legolast, én is ezt teszem immáron Keszthelyi magányomban. Csók mindenkinek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116558 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Eld:nagyon jó! :) folytasd csak kiváncsi vagyok mi fog majd történni a te fantáziád szerint...
a POTC képek nagyon szépek!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116527 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Khmmm. Aszondja...

"Legolas egy kövön ült a patak partján és hosszú, fehér pengéjű tünde-kését fente. Minden mozdulata kecses volt, könnyed; s ahogy a kést a napfény felé tartotta, a pengéről visszaverődő sugarak ott játszottak gyönyörű arcán, felerősítették csillogó tünde-szemének ragyogását.
Hirtelen neszt hallott. Nem voltam elég halk. Villámgyorsan felugrott, mint egy könnyedén szökellő szarvas, és egy szempillantás alatt felajzotta íját s várt.
- Ki van ott? -szólalt meg végül.

Nem tudtam válaszolni, csak előléptem a fák fedezékéből. Amikor meglátott, leeresztette az íját. "Legalább nem látszom orknak. Ez bíztató." gondoltam magamban.
- Te ember vagy.... de, -és elindult felém- különös öltözéket viselsz.
"Legalább nem azt mondta, hogy 'hát rajtad meg mi van?' gondoltam, bár elég furán festhettem trapézfarmerban meg pulcsiban, és napszemüveggel a fejemen.

Végül már ott állt előttem egy karnyújtásnyira! Legolas, AZ a Legolas, AZ a bizonyos tündeherceg, ABBÓL a bizonyos Bakacsinerdőből.
Megkukultam és földbegyökerezett a lábam, mint az enteké; ahogy találkozott a tekintetem az övével. Mélyen a szemembe nézett, és úgy éreztem, mintha megpróbálna olvasni a gondolataimban. Még jó, hogy eltettem a fényképezőgépem a táskába, különben most a földön landolt volna...

- Honnan jöttél? -engedte el a tekintetemet egy pillanatra, és elkezdett körbejárni. Én csak álltam ott, mint egy hülye, és erőt gyűjtöttem arra a pillanatra, amikor ismét ott fog állni előttem. Úgy éreztem, sikerült. Összeszedtem minden bátorságomat, és megint a szemébe néztem. Aztán az arca többi része következett... Úristen! Tényleg nem választhattak volna jobb szereplőt Orlinál! Ezek a finom vonások... Persze Legolasból áradt valami földöntúli, valami megfoghatatlan, ami melegséggel töltött el. A tekintete kíváncsiságot sugallt, és pillantása megnyugtató volt; nem éreztem magam mellette úgy, mintha alacsonyabb rangú élőlény lennék nála. "Pedig..." gondoltam.

- Te aztán szótlan vagy. -szólt csengő hangján. (Beszédének lágyságát és dallamosságát csak most vettem észre, ahogy kezdtem magamhoz térni az első sokk után) Aztán elmosolyodott, mintha megérezte volna zavaromat."

Folyt. köv. a reklám után (holnap)
Namárie! (lassan mennem kell) :( :( :(

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116510 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Augustíne írta: Eld: ide írhatod! :)


Akkor írom!!!!
Az eleje van 100%-osan kész, meg a vége, de ha nem tetszik vmi, akkor írjátok meg. (Nem ajánlom... :evil: - csak vicc!!!!! :-D )

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116427 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Eld: ide írhatod! :)
Vic: sajnos nem tudom, h melyik kép új Diane-ról. :?
Melkor: igen, szinte biztos, h mind1iket láttam!
ZsU oldalán vannak képek Orliról, és a Dalai lámáról (Ausztráliában a NK forgatásán találkoztak)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116416 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Az a múltkori téma: mit kezdenél, ha hirtelen Középföldén , netán Legsie-közelben találnád magad, annyira felcsigázta a fantáziámat, hogy készül a sztorim ezzel kapcsolatban!

Ha készen van, melyik topic-ba írhatom be??????????????????
A kreatív szekcióban nem nagyon találtam megfelelőt a célra... :cry:

Hogy a szent túróba kell idézni?! Valamit az előbb naon elbaltáztam :oops: :oops: :oops:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116414 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

"erwianne"

Eléggé lent lehet már a recept, de majd megkeresem.

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116410 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Uramatyám, már vagy ezer éve nem jártam közöttetek (hát igen, készülés felvételire meg miegymás, plusz nincs internet otthon).
Ez most teljesen nem témábavágó lesz, de kérlek bocsássatok meg. Sz'al, itt láttam val'mikor hónapokkal ezelőtt a lembas receptjét. Aki segíteni tud annak fellelésében, jelentkezzék! Köszke!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116403 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
És végül engedjetek meg egy kis OFF-ot nekem.
Múlt héten voltam Bécsben, és bizony benéztem egy-két játékboltba és könyvesboltba is, hogy mi újság TTT-ügyben.
Végre, hosszú-hosszú idő után először a saját kezemben foghattam a nyilazós Legolas babát. (Azt, amelyikkel Orli lövöldözött a Graham Norton Showban :lol: ).
Hát, csajok, kb. 7000 Ft volt euroban, és azt kell, hogy írjam, meseszép. 8O Nagyon sok tartozéka volt (tőrök, íj, nyílvesszők stb.), és maga a baba is szépen kidolgozott, igényesen megcsinált ruhával. A dobozban eredetileg a két tőrt tartja a kezében. Tudom, mi a kérdésetek, de nem, nem vettem meg. :lol:
A többi akciófigura is nagyon-nagyon szép volt, úgyhogy egy vagyont ott tudtam volna hagyni a boltban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116402 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Pirates of the Caribbean POSZTER - meg lehet venni külföldön:
remélem, hogy bejön a link, klikk ide
Tudom, hogy már láttátok az asztalképek között, de azért nagyobban is itt van ugyanaz a poszter:
www.hundland.com/posters/p/Pirat ... _final.jpg
Ez pedig a hiper-szuper méret :lol:
www.movie-page.com/pictures/Pira ... nal-hi.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116400 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta: Egy nagyon gááááz festmény. :dead:


Igazad van, Sil. 8) Ezen a képen olyan nyááááálas a lelkem, hogy nyugodtan beállhatna BSB-be... :wink: (Bocsi minden BSB rajongótól, ez csak OFF volt és poénnak szántam.)
A másik fanart viszont határozottan tetszik nekem is. Kár, hogy nincs rendesen befejezve.

Zsu: nagyon szépen köszi a linkeket, nekem ugyan megvan a BHD, de sokan biztosan örültek, hogy le lehet tölteni. :itscool:

Augustíne írta: Megint változás van! Kiderült, h Diane Krueger fogja játszani Helénét:
www.businesswire.com/photowire/pw.041003/bb9.jpg

Augustíne írta: Hát, igen... Mondjuk ez 1 elég gáz kép róla,de itt vannak gyönyörű képek róla:
www.ifrance.com/dianemodel/seanc ... itaire.htm
www.ifrance.com/dianemodel/seanc ... _plage.htm
www.ifrance.com/dianemodel/seanc ... egance.htm


Huh, ezen a leányzón én is kiakadtam. Augustíne, nem tudod, hogy melyik kép a régebbi, és melyik a frissebb? Csak azért kérdezem, mert az első, amit belinkeltél... hát... egy elég telt idomokkal rendelkező csaj, a többin pedig olyan vékony, mint a... Na, mind1, hagyjuk. Szóval lehetséges, hogy Diane-t "felhízlalják" a szerep kedvéért, vagy az egy régebbi kép róla? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116395 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Ez viszont egész tetszik:
ring.unalis.com.tw/01_about/char ... egolas.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116394 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116323 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Sil írta:

Melkor a Vala írta:

Augustíne írta: Melkor: már mind1iket láttuk! Legalábbis én láttam (+ aki rendszeresen jár a Legsis topicba)... :?


Azt a 4846 képet?? 8O

Bizony ám, ezeket még én is láttam már, pedig én nem is vagyok Legsie-rajongó... :wink: :roll: :oops: És ez nem 4846 kép, hanem nagyrészt ugyanazok a képek újra és újra, több helyről. És persze a legtöbb a filmből van. :wink:


Írd be az Origon a keresőbe miután átváltottál képekre Hogy Orlando Bloom és lesz egy pár amit tuti nem láttatok nem hiszem el ,hogy majdnem 5000 képet láttatok!

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116316 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Melkor a Vala írta:

Augustíne írta: Melkor: már mind1iket láttuk! Legalábbis én láttam (+ aki rendszeresen jár a Legsis topicba)... :?


Azt a 4846 képet?? 8O

Bizony ám, ezeket még én is láttam már, pedig én nem is vagyok Legsie-rajongó... :wink: :roll: :oops: És ez nem 4846 kép, hanem nagyrészt ugyanazok a képek újra és újra, több helyről. És persze a legtöbb a filmből van. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116295 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Augustíne írta:

Eldafinde írta: Vagy majd Orli felmelegíti...... :twisted:


Ezt inkább nem hallottam +, ok...? :? :wink:

Melkor: már mind1iket láttuk! Legalábbis én láttam (+ aki rendszeresen jár a Legsis topicba)... :?


Azt a 4846 képet?? 8O

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116286 Írta: Death
Death válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Diane Krueger!? Na neeee... (ez a nő "üldöz" engem) /mellesleg sztem olyan mint egy darab száraz kóró de ez magánvélemény.../ Ha jól tudom házas, de ha nem, az tuti h van pasija már több éve. Na jó kit érdekel ez?
Gondolkodtam az 5 kérdésen, de semmi elmés nem jutott eszembe. Megkérném h meséljen el mindent magáról születésétől kezdve! (Rayan 5 kérdése n. tetszett!) :D
N. jók ezek a Ca Kid-es képek!
Megyek Új-Zélandra!!!!!%

"Most tél van és csend és hó és halál."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116283 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eldafinde írta: Vagy majd Orli felmelegíti...... :twisted:


Ezt inkább nem hallottam +, ok...? :? :wink:

Melkor: már mind1iket láttuk! Legalábbis én láttam (+ aki rendszeresen jár a Legsis topicba)... :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116117 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát gyerekek találtam egy-két képet! (remélem nem láttátok őket!) Pontosabban 4846 képet! :) De csak egy két ami ki van szedve belőle! Nektek pedig jó kutatást!

www.alleycatscratch.com/lotr/Elf ... ashigh.jpg
mmstn05.sac2.fastsearch.net/38c3 ... db00009aa8
orlionline.com/media/gallery/leg ... olas10.jpg
www.shanfan.com/nongymn/movies/l ... olas54.jpg
www.shanfan.com/nongymn/movies/l ... olas61.jpg
www.shanfan.com/nongymn/movies/l ... olas45.jpg


Remélem tényleg van olyan amit nem láttatok! Kérlek nyugtassatok meg!

Ahonnan pedig válogathattok!
vizsla.origo.hu/katalogus?hits=1 ... &q=Legolas

Remélem tetszeni fog!
Ui: Ezt azoldal lapozzátok végi úgy hogy legolas után a számot mindíg átírod! www.shanfan.com/nongymn/movies/l ... golas1.jpg a kövi pedig .....legolas2 érdemes!

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #116028 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Kinek van meg videón az Oscar Wilde szerelmei?

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.214 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére