Legolas (Orlando Bloom)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16148 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szép álom lehetett...! :-) <br> (Nekem valahogy nemrég bele keveredett az álmomba Legolas... Biztos túl sokat néztem elalvás előtt a képét... :-) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16149 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Legolas volt a Legjobb! Csak kicsit kevés volt a szerepe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16146 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tegnap álmot láttam. Egy mezőn követtem a leggyönyörűbb embert, aki valaha erre a világra születhetett. Ő volt a Szépség emberi megnyilatkozása. És azt is tudtam, hogy birtokolja valamennyi erényt. És ragyogott. Ragyogott, mint a fűszálak a mezőn. Az ég kékje, a tavasz zöldje, a nyár aranya, az ősz bíbora, bronza, a tél fehérje olyan volt, mint a valós világban soha. Minden sugárzó volt és igaz. És én követtem Őt, és nem tudtam elérni... De követtem.<br> Ébredtetek már katarzissal?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16147 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szerintem nagyonjófej volt Legolas.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16145 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem tudom már, ki mondta, de Galariel NEM féltünde, SŐT sinda nemestünde, aki Valinorból tért vissza a lázadókkal!!!<br> <br> Legolas...<br> :) <br> Szép Legolas! Karcsú vagy és erős, éles a szemed és halálosak a nyilaid, könnyűek a lépteid, légiesek a mozdulataid. Nemes vagy és gyönyörű..., de hova a bölcsességed?... Legolas! Minden vagy, ami tünde, de hol a bölcsességed?<br> Legolas, drága Legolas, mégis Te voltál a legigazabb tünde.<br> <br> Elrond nemes és bölcs, de nem szép.<br> Arwen idegesít - színésznőtől függetlenül.<br> Galadriel gyönyörű, bölcs, finom, de hatalmas és félelmetes tünde úrnő.<br> <br> Legolas! Te voltál a legszebb tünde!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16144 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szia!<br> Láttam tegnap!<br> Egész este össz-vissz 2 órát aludtam, mert miután hazaértem a filmről teljesen elkábultam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16143 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sajana nincs hegyes fülem, bár én sem utasítanám vissza! :-) <br> A Tinúviel nevet nem akartam véglegesnek... Eredetileg csak itt ismertek így, a címem is ezért nincs soha beírva. A Tinúviel meg nagyon megtetszett, aztán rajtam ragadt. :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16142 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tinúviel (szép nevet választottál te is magadnak a repertoárból), <br> <br> köszi, szóval Galadriel kedveli a hegyes fület :) <br> <br> És te? :) <br> <br> Bolórin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16141 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
(Nem Liv mondta, hogy a tünde-fül miatt tetszett neki a szerep, hanem Cate Blanchett, azaz Galadriel.)<br> Azért sajnálom, hogy kihagyták, amikor a tanácsban elmeséli Gollam szökését és amikor elszalad a Napért... De azért aranyos volt, amikor Gimlit a szakállánál húzta vissza a szakadék széléről! :-) ))<br> Boromir is nagyon jól játszott, kezdem megkedvelni! :-) <br> Legolas meg egyértelműen a kedvencem. :-) <br> Barátnőimmel beszélgettem a film után és megjegyeztem, hogy Legolast pont ilyennek képzeltem és hogy annak ellenére, hogy mindenki Frodót imádja, Ő is tök aranyos... Erre barátnőm megszólal: Frodót...? (Aztán vagy öt percig nevetett... :-) ))<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16140 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Meg lehet csinálni. Csak kell egy év, amikor semmi mással nem kell foglalkoznod. :-) <br> A nockokról meg annyit, hogy akár a modern íjászat eleme, akár nem, simán el tudom képzelni, hogy a tünde nyilakon már láthatóak. Nem hiszem, hogy a mi mostani, modern íjászatunk felér a tündék tudományával. <br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16139 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ez így van, engem is nagyon lenyűgözött, de hogy mennnyit kellett gyakorolnia, míg oilyen szinten azonosulhatott a ezzel a karakterrel, nos. ezt meg sem merem saccolni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16138 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
valaki mintha mondta volna valamelyik témában, hogy a tünde nyilakon nock-ok (?) vannak, ami csak a modern íjászat eleme...<br> <br> Legolas:<br> Legjobb, ahogy a hóréteg tetején szalad :) <br> <br> <i>Ha szántani kell, szántson a szántóvető, ha úszni, ússzon a vidra, s ha könnyű lábbal futni a fú vagy lomb fölött -- vagy éppen a havon --, fusson a tünde!</i><br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16137 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Valamelyikőtök írta, hogy ahogy Lego harcol az már tánc. Ezt teszi 3000 év gyakorlás. És lássuk be, nem esik kétségbe akkor se, ha az ellenfél már lőtávolon belül van. Szerintetek milyen közelharci fegyverrel nyomult? Annyira gyorsan csináltam, hogy nem láttam. Nem emlékszem, hogy a könyvben mit mondanak erről. Nem hiába na ... Darth Vader mesterétől tanult. :-) <br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16136 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hivatalos nyilatkozat: Tévedtem! Legolas/Orlando Bloom tényleg tökéletes tünde.<br> Na ezért mondtam, hogy majd a film megtekintése után foglalok véglegesen állást. Meg kell mondjam, hogy kicsit tartottam tőle (ld. korábbi bejegyzéseim), de minden várakozásomat felülmúlta. Az ember ugyebár nem lehet tünde (és azért lássuk be, hogy Orlando ember), de mindent megtett azért, hogy annak látszon. Teljes sikerrel. A mozgása, a gesztusai a pózai ... minden a helyén volt. Madár-távlati felvételeknél is látni lehetett, hogy a messzi 9 pont közül melyik a tünde. Az első pillanatban, amikor megjelenik (leugrik egy lóról) már látszik, hogy ő az, annyira kecses a mozgása. <br> Csak megköszönni tudom Orlandonak, hogy így jelenítette meg a kedvenc GYU-karakteremet. <br> Egyébként Legolas nagyon jól kijött a filmben - ha értitek mire gondolok. Olyan volt, mint a gépágyú: csak telepíteni kell és hullanak az orkok. :-) Gyönyörű harci jeleneteket produkált a társaival és az az íjhasználat ... (Nagyon elegáns volt, bár én még 45 fokban nem láttam tartani a visszacsapó íjat. Ha van itt valaki, aki jobban ért az íjakhoz, akkor írhatna erről valamit, érdekelne.)<br> Le vagyok nyűgözve. Lego, várunk vissza idén decemberben. <br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16135 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nem is tudom ,az ellentét a tanácsban nagyon jól kiütközött, ez az egyik kedvenc jelenetem, nagyon sok van ám belőle, de Gimli lehetett volna egy kicsit mogorvább is, nem olyan nyájas..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16134 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
hogy tetszett a tündék füle? :) <br> <br> Valamelyik nő (azt hiszem, Liv Tyler volt) azt nyilatkozta, hogy igazából a fülük miatt szeretta a szerepet, mindig is hegyes fület akart magának... :) <br> <br> Legolas és Gimli kettőse nagyon érdekes lesz később, hiszen a törpök és a tündék nem igazán komálják egymást... <br> <br> Bloom nagyon belepasszolt a szerepbe szerintem -- bár azt is meghallgattam volna, ahogy énekel :) <br> <br> B.Olórin<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16133 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nos, visszatérve Legolasra :) ) most, látva a filmet, azt kell hogy mondjam, Elijah mellett Orlando volt a csúcsok csúcsa (nálam). Mint a villám, úgy lőtte ki a nyilakat, még követni is alig lehetett. Istenemre, ez a tünde, a szívemnek szottya. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16132 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
el fogom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16131 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Bocs, hogy így kissé ismeretlenül hozzászólok, de hát ha már erre járok... :) <br> <br> Mindenki olvasta a Szilmarilok-at? Merthogy tünde-témában az az alapmű. Nem olyan pergő, mint a GYU, de Tolkien-rajongóknak (és leendő rajongóknak is) kötelező olvasmány.<br> <br> Nekem mellesleg afféle Bibliám, és rengeteg dolognak, történetnek a hátterét ez adja meg, ami által a GYU is sokkal érthetőbb...<br> <br> EAki még nem olvasta, és kíváncsi, hogy<br> <br> - hogyan keletkezett Arda, a Való Világ?<br> - kik az ainuk és kik a valák?<br> - kik az Elsőszülöttek (a tündék) és mi a történelmük?<br> - hogyan nézett ki a világ, mielőtt Morgoth megrontotta volna?<br> - ki az a Morgoth?<br> - kicsoda és honnan jött Szauron?<br> - mit művelt Szauron és hogyan pusztult el Númenór földje és népe?<br> - kik azok a balrogok és hogy került belőlük egy a Hith Aeglir (a Ködhegység) mélyére?<br> - kicsoda és miféle rendbe tartozik Gandalf?<br> <br> ,olvassa el feltétlenül!<br> <br> üdv<br> B.Olórin<br> <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16130 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A kedvenc szereplőm ebből a könyvből egy Emerald nevű lány volt, aki gyógyító volt, és a szerelme után kutatva merészkedett be az erdőbe, majd tovább, egy gonosz úr kastélyába, ahol tömlöcbe vetették. (eddig volt a történet, a befejezése még nem volt kész).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16129 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Atlantiszon játszódik- vagyis egy kitalált kontinensen-meg egy kicsit az ír-szigeten. A hőse egy herceg, akinek ikernővére boszorkány, s a lány farkasemberré változtatja. A fiú egy szolgájával az Erdőbe menekül, ott élnek. ez az Erdő olyan hely, hogy aki túl közel merészkedik hozzá, megbolondul, vagy odavész: az erdő magához ragadja a szerencsétlent. Sok különös, jóságos és gonosz lény lakik ott; és aki egyszer odaköltözik, és ott tölt bizonyos időt, halhatatlanná válik, nem öregszik, de soha nem hagyhatja el többé a rengeteget.<br> A herceg persze nincs egyedül: menekülése közben, és az erdőben is, több társat talál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16128 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ertettem.... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16126 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
milyen konyv az? mirol szol?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16127 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nem és hanem én, bocs :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16125 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
én tudok is és nem is. Pár éve olvastam egy nagyon szép 'könyv'et. Bár nem olyan kidolgozott és eredeti, mint az eddig említettek, mégis ez áll hozzám a legközelebb. Nem tudom, megjelent-e már, ugyanis és a kéziratot olvastam, amit egy két osztállyal fölöttem járó lány írt. Azóta is sokszor eszembe jut, mikor a GyU-t olvasoam, akkor is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16124 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
elobb olvastam a DL-t, de ennek ellenere nagyot utne, ha a GYU utan neznem meg ????? mi????:))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16123 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
:) )) ez van boreger, ha valami nagyon jót fogsz meg, tényleg tudnátok hasonló kaliberű művet ajánlani?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16122 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
nem tom, én mondjuk előbb olvastam a Dragonlancet, de ennek ellenére akkor is nagyot ütne, ha aGYU után nézném meg...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16119 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Tolkien az 'alap'.Az ELSŐ. Mint pl. egy építészeti stílusban az első ötlet, az eredeti. Dragonlance az 'érett'időszak. Kevésbé nyers, megvannak a hagyományai stb. <br> És: közelebb van a mai közízléshez. <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #16120 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
ok, rendben.Te ma is láttad? vagy csak most először?és felfedeztél valami újat benne?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.568 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére