Aragorn (Viggo Mortensen)

Több
20 éve 6 hónapja #143270 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Most néztem a trailert és Aragorn egyszerűen fantasztikus, bámulatos benne.
Ha itt ilyen jó akkor mi lesz a filmben :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #143209 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sorel írta: Nem értek egyet ezzel az össznépi felháborodással. Aragorn király volt (igazából már annak született), a szó klasszaikus értelmében.

Ebben igazad van, Sorel, de a meghajlás totál más tészta!

Jaja, én is olvastam azt a beszólást a Bravo-ban! :agree: Szvsz én ilyen nő vagyok!!!! :lol: :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #143208 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Minerva írta: Ha visszaolvasol a topicban, bent van pár vers és fordítás is 8)
De Kriszanáék oldalán is fent van ;)


Min:köszi! :) (Igen tudtam h voltak már itt berakva versei csak szvsz elég régen és annyit nem volt idöm visszaolvasni.. de már meg van;) :) )

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #143200 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Artemisz írta: Most ünneprontó leszek, de sajna régóta motoszkál bennem 1 kérdés:

Emlékeztek a könyvben arra a jelenetre, mikor Beregondot a Király elé állítják, hogy ítélje meg, milyen büntetést érdemel, mert elhagyta az őrhelyét, stb....
Na, és ugye a Király megkegyelmez neki, meg minden, hisz tudjátok, és aztán ez van:
"Beregond csak most értette meg, milyen kegyesen ítélt a király, elébe térdelt, és csókkal illette a kezét..."
Nekem itt vhogy mindig fut a hideg a hátamon. Oké, nem a mai kor meg mai felfogás, de én Aragornt nem olyannak ismertem meg a könyvben, aki eltűrné az ilyesmit. (Na, a filmben meg aztán végképp nem.) Ő annál sokkal szerényebb, hiába már megkoronázott király, de egész életében kósza volt. A kószáknál meg sztem aligha dívik ez a férfiatlan, megalázó szokás! :?
Ti mit gondoltok erről? Nagyon kíváncsi vagyok!
Hálás kösz: Artemisz


Nem értek egyet ezzel az össznépi felháborodással. Aragorn király volt (igazából már annak született), a szó klasszaikus értelmében.

Ne úgy képzeljétek el mint egy mai poltikust /az tényleg gusztustalan volt, amikor Orbán V. kezét öregasszonyok csókolgatták/, egy király fenséges és hatalmas, nem jön zavarba egy ilyen szituációtól, és főleg nem él vissza a helyzetével, olyan méltóság árad belőle, hogy nem kell harcolnia az emberek tiszteletéért, az alattvalói önkéntelenül meghajolnak elötte...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #143173 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Húú,már nagyon várom a filmet.Viggo már megint nagyon Aragornosan játszott...mármint számomra ez jött le a trailerből. :D
Megint olvadozni fogok a moziban. :oops:

(én nem is láttam ilyet a Bravoban,de majd most megkeresem..)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #143142 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A szeptemberi Bravoban [size=9:2u5np4i1](amiben az Karib- tenger kalózairól van poszter és cikk)[/size] van egy kis kép Viggoról és ez áll mellette:

"Az élet legnagyobb dolgai: egy otthon,egy jó állás és egy feleség, aki megengedi, hogy olyan legyél, amilyen valójában vagy! Rejtély, hogy mások hol találnak ilyan nőre!"



[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #143128 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Az engem is megfogott. Pláne amikor a buzdító szöveget mondja a seregnek. Amikor kiabál tök más a hangja!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #143118 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
engem az a jelenet nagyon megfogott, amikor aragorn kihúzza a hüvelyéből az andúrilt...tök állat, hogy olyan gyorsan meg forgatja aztán meg olyan nagy áhítattal nézi! ez annyira tetszett!

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #143056 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #143048 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Ha visszaolvasol a topicban, bent van pár vers és fordítás is 8)
De Kriszanáék oldalán is fent van ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #143046 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Valaki nem tudja hol találhatók Viggo versei???

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #142941 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Itt a trailer egyik részének szövege:

Nem tudná valaki lefordítani?


Aragorn says that with each moment, Frodo is moving ever closing to Mordor. Gandalf wonders "How do we know Frodo is alive?"

Aragorn replies, "What does your heart tell you?"

The next scene is of Frodo climbing the cliffs above Minas Morgul - being led by Gollum. One of our quick-eyed Ringer spies pointed out, "If you look at the "The Art of the Two Towers" book, the color illustration at the very end previewing "The Return of the King" book is the same angle and view, so that's our first view of Minas Morgul since the brief snippet of the gates in FOTR!"

Gollum calls to Frodo, "Come Master."

As Gollum talks to Frodo, the ring is dangling in front of Gollum, and you can see the reflection of it in Gollum's eyes. "Come to Smeagol," he says with a chilling look on his face.

Cut to Arwen speaking to the camera, "It is time."

Brief shot of Narsil at the forge, and being plunged into the cooling bath.

Arwen off-camera, "Give him the sword of the king."

Elrond facing Aragorn within a tent, holding out Anduril, the sword reforged, to Aragorn.

Aragorn pulls it from its scabbard and holds it up in the air.

Close-up of Elrond: "Become who you were born to be," he says (SHIVERS!)

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #142858 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Vilya: Ez nem átlátszó sír, hanem egy kőből készült szarkofág-szerűség, a tetején kőszoborral, ami őt ábrázolja. Mint a középkori királysíroknál általában.

Jaaaa! 8O
Hmm... nem baj nekem akkor is Hófehérke! :twisted: :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #142857 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Vilya: Ez nem átlátszó sír, hanem egy kőből készült szarkofág-szerűség, a tetején kőszoborral, ami őt ábrázolja. Mint a középkori királysíroknál általában.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #142856 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nagyon régen voltam erre és éppen pótoltam az elmaradásaimat, amikor erre a képre bukkantam:

Sil írta: meg ide - ez meg a sírja

Aragorn sírjáról mindig a Hófehérke jut eszembe, mert őt is ilyen átlátszó sírba tették,mert a törpéknek nem volt szívük eltemetni, mert olyan szép volt (valahogy így volt.). Valószinű Aragornt is azért ilyen átlátszó sírba tették. :lol: :wink:

Nekem is meg van az a poszter, ahol Arwennel és Éowynnel látható és az ágyam mellett van, így minden reggel láttom. :lol: :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #142846 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Na nem azért, de neki minden nézése nagyon el van találva... :wink:


Az már igaz! ;) :D De ez különösen :D :LOL:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #142845 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Na nem azért, de neki minden nézése nagyon el van találva... :wink: Ő a tökéletes Aragorn (és Vándor, és Elessar, stb), és kész.
És a trailerben Elrond is nagyon khirály! :mrgreen:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #142842 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Elza Fischer írta: Most néztem meg Sil által a "Előzetesek, bemutatok" topicba betett trailer részletet.
Egyszerűen imádtam, különösen Aragornt, amikor kihuzta az úrja kovácsolt kardot és ahogy áhítattal nézi a kardot az nagyon Király! :hello:
Nem is beszélve, hogy milyen aranyos abban a jelenetben Gorni. :D



Aaaaz nagyon Khirály!!!! :) ;) :D Eccerüen eszméletlen az a nézés;) :D

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #142839 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Nagyon egyetértek!!Az a nézés...hihetetlen jó!Nagyon eltalálta,hogyan nézne Aragorn.. :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #142722 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Most néztem meg Sil által a "Előzetesek, bemutatok" topicba betett trailer részletet.
Egyszerűen imádtam, különösen Aragornt, amikor kihuzta az úrja kovácsolt kardot és ahogy áhítattal nézi a kardot az nagyon Király! :hello:
Nem is beszélve, hogy milyen aranyos abban a jelenetben Gorni. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #142699 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Visszatérve a gyűrű-témára: Most tanulmányoztam kicsit a tündék házassággal kapcsolatos szokásait, és úgy tűnik, a filmben ezeket nem egészen vették figyelembe. Ugyanis az eljegyzéshez használt ezüstgyűrűt és az arany jegygyűrűt is a jobb kéz mutatóujján hordták - ahol ugye Gorni Barahir gyűrűjét hordja a filmben... De részben azért magyarázatot adhat arra, hogy miért épp ott hordja...


Lehet,hogy hülyeség,de lehet,hogy annak a tiszteletére hordja azon az ujján a gyűrűt ,amiért Arwen majd a felesége lesz.....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #142515 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Visszatérve a gyűrű-témára: Most tanulmányoztam kicsit a tündék házassággal kapcsolatos szokásait, és úgy tűnik, a filmben ezeket nem egészen vették figyelembe. Ugyanis az eljegyzéshez használt ezüstgyűrűt és az arany jegygyűrűt is a jobb kéz mutatóujján hordták - ahol ugye Gorni Barahir gyűrűjét hordja a filmben... De részben azért magyarázatot adhat arra, hogy miért épp ott hordja...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #142447 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
A theonering.net-en voltak képek a Miyelo-kiállításról, de le fogják őket venni...
www.theonering.net/scrapbook/view/8694 -től www.theonering.net/scrapbook/view/8714 -ig vannak a képek, amíg fent vannak...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #142302 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Lalaith Scarlett írta: Csak ezt ne! Utálom ha a film eltér valamiben a könytől, de könyörgöm, ez annyira nem illik bele! :evil: :evil: :evil: Remélem PJ kihagyja ezt a jelenetet.... :roll:

Annyi mindent figyelmen kívül hagytak már, ha szerencsénk van, ezzel a jelenettel is ez történik. :roll: Én elég valószínűnek tartom.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #142291 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
szerintem tuti nem lesz benne.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #142280 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Csak ezt ne! Utálom ha a film eltér valamiben a könytől, de könyörgöm, ez annyira nem illik bele! :evil: :evil: :evil: Remélem PJ kihagyja ezt a jelenetet.... :roll:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #142268 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Artemisz írta: Most ünneprontó leszek, de sajna régóta motoszkál bennem 1 kérdés:

Emlékeztek a könyvben arra a jelenetre, mikor Beregondot a Király elé állítják, hogy ítélje meg, milyen büntetést érdemel, mert elhagyta az őrhelyét, stb....
Na, és ugye a Király megkegyelmez neki, meg minden, hisz tudjátok, és aztán ez van:
"Beregond csak most értette meg, milyen kegyesen ítélt a király, elébe térdelt, és csókkal illette a kezét..."
Nekem itt vhogy mindig fut a hideg a hátamon. Oké, nem a mai kor meg mai felfogás, de én Aragornt nem olyannak ismertem meg a könyvben, aki eltűrné az ilyesmit. (Na, a filmben meg aztán végképp nem.) Ő annál sokkal szerényebb, hiába már megkoronázott király, de egész életében kósza volt. A kószáknál meg sztem aligha dívik ez a férfiatlan, megalázó szokás! :?
Ti mit gondoltok erről? Nagyon kíváncsi vagyok!
Hálás kösz: Artemisz


Megkövezhettek,de én egyetértek Artemiszel,én is elcsodálkoztam egy pillanatra olvasásnál,és most hogy eszembe juttatad,azon kezdtem el gondolkodni,hogyan is lesz ez a filmben.Én a magam részéről nem bánnám ha kimaradna,még most sem tudom elképzelni!Akaratlanul de egyszerüen egy ilyen jelenetnél Aragorn lenne az utolsó aki beugrana.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #142263 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Most ünneprontó leszek, de sajna régóta motoszkál bennem 1 kérdés:

Emlékeztek a könyvben arra a jelenetre, mikor Beregondot a Király elé állítják, hogy ítélje meg, milyen büntetést érdemel, mert elhagyta az őrhelyét, stb....
Na, és ugye a Király megkegyelmez neki, meg minden, hisz tudjátok, és aztán ez van:
"Beregond csak most értette meg, milyen kegyesen ítélt a király, elébe térdelt, és csókkal illette a kezét..."
Nekem itt vhogy mindig fut a hideg a hátamon. Oké, nem a mai kor meg mai felfogás, de én Aragornt nem olyannak ismertem meg a könyvben, aki eltűrné az ilyesmit. (Na, a filmben meg aztán végképp nem.) Ő annál sokkal szerényebb, hiába már megkoronázott király, de egész életében kósza volt. A kószáknál meg sztem aligha dívik ez a férfiatlan, megalázó szokás! :?
Ti mit gondoltok erről? Nagyon kíváncsi vagyok!
Hálás kösz: Artemisz

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #142097 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)

Sil írta: Gornis kép a RotK játék reklámjából:
www.theonering.net/scrapbook/view/8639


Nagyon tetszik a kép, Gorni igazi Király rajta.
Jól eltalálták a képpel Aragorn igazi mivoltát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #142064 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Aragorn (Viggo Mortensen)
Gornis kép a RotK játék reklámjából:
www.theonering.net/scrapbook/view/8639

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.067 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére