Frodó (Elijah Wood)

Több
22 éve 2 napja #57994 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Cikicikiciki!!!!!! :? :? :?
Nem kifejezés, hogy ez a csj nem vékony!!!!! És egyáltalán nem szép!
Miért nem tudnak az ilyen jó faszik jó nőkkel járni???!!! Azoktól legalább tanulhatnánk! De ettől a ...tól!!!:evil: :evil:
Mondjuk a piros haja óta alakult egy kicsit, ezt a javára írom!!!
Kíváncsi lennék, mivel fogta meg! Mit tudhat ő, amit a többiek nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #57989 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azé' jó még valamire a www.orlandomultimedia.net 8)
:arrow:
Ezt nézzétek! Friss képek Lij-ről - akarom mondani a Young Hollywood Awardsról :wink:

i.teenblvd.com/media/photos/1025/31296.jpg
i.teenblvd.com/media/photos/1025/31319.jpg
i.teenblvd.com/media/photos/1025/31320.jpg
i.teenblvd.com/media/photos/1025/31323.jpg
i.teenblvd.com/media/photos/1025/31324.jpg

Még mielőtt megkérdezné valaki: az a csaj mellette nem a másik barátnője, hanem Christina Applegate, szintén győztes színésznő.
(Bár hármasban szép az élet :twisted: )

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #57982 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A 3.képen Lij télleg nem tűnik vmi boldognak,és a 2.képen az a csók is elég furi... :roll:
Amúgy meg azt a szemüveget szerintem is levehetné,mert baromira nem áll jól neki. 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #57970 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Vegye már le azt a szemüveget!!!! :evil:

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 napja - 22 éve 2 napja #57967 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Újabb képek az újdonsült szerelmespárról a
always.ejwsites.net/index.html oldalról
A Hmmmm utáni képeket nézzétek (ez most elég hülyén hangzott, de sajnos nem lehet képeket linkelni erről az oldalról)
Én két dolgot állapítanék meg:
1 ez a Franka nem egy vékony lány.
2 a harmadik képen a srác nem tűnik túl boldognak, miközben a nője puszilgatja
Hát ennyi, szóljatok hozzá!

Ja, és itt is az a bizonyos melegbáros cikk is angolul:
sg.entertainment.lycosasia.com/a ... /5571.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 2 napja #57932 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
kkhmmm....
Nem tűnt fel még senkinek hogy ez a topic nem a SW-ról szól? :) Mind1 :)

Szerintem se foglalkoztak annyit a GYU-val mint a SW-al.Ez is azt bizonyítja hogy a SW már sokkal híresebb,és pont ezt magyarázom már mióta.....
A Fókuszban is az volt hogy beöltözve nézték meg.Jelentkezzen aki hobbitnak öltözve nézte meg a GYU-t vagy csak ismer olyan aki ezt csinálta!

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja - 22 éve 2 napja #57852 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
thát:
az SW nem pótolhatja a Gyut és közel sem áll hozztá!!!! én elvagyok vele jó az SW is, megminden de a LOTR egy könyv...egy marha jó, varázslatos világ...az SW pedig egy film.
ja, sokan vannak, akik csak a filmet látták és oda vannnak Legsiért, és azt hiszik már nagy Gyu fanak....
aki nem olvasta a könyvet...az szvsz milliószor jobb, mint a film, egy könyvet főleg egy ILYET SEMMI DE SEMMI nem pótolhat!!!!!!!
a Hp film is marha gyengüs volt, kb mint a harmat, de a könyv viszont nagyon jó!! én azt is nagyon szeretem de a Gyu más....színesebb talá vagynemtom de én mindekettőt szeretem!! (Szegény Lij...itt róla kéne táralogni :oops: )

h Li nem játszott jól?
ja ezt én is olvtam....
hát lhet h a TFOTR-ben nem játszott oan jól, de mint már sokan mondtátok egyoldalú szerepe volt....de attól még jól játszott!!!! hát senki nem látta amikor megszúrta a orgul tőr?? oan szenvedőképet vág!! (kissé túlságosan is...ehem khmm) jól játszott, amit el kellett játszania, azt megtette!!
várjuk meg a ROTK és a TTT-t! abban már sokkal jobb lesz sztem, de így is jó volt!

mellesleg Viggo is ám!! meg Sean! (both :) )

nah, megyek zuhanykázni asszem namarié:
n8n

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57840 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hussza, nem írtam yoo régen de ennek iegnscak egyszerű oka van: osztkirándulás :) uff szóltam off.

Lili írta: n8n:Lij-t az MTV Movie Awardson és nem a MTV Music Awardson jelölték a legjobb férfi főszereplő dijára! :D
Amúgy nekem sem tetszenek ezek a mangák,eléggé furik... :?


én tényleg ennyire hülye vagyok, vagy csak tetetem? :oops: :oops:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57824 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
most sajna mennem kell!! :( :( :(

Erendil fénye kísérje utatokat és álmotokat!
pusssz!!!! :D :D

UI: a gyu azért is varázsolt el, mert más , mint a többi film!
a mozikat mostanában elárasztják az idióta tinihorrorok és amcsipite vígjátékok!
A KÖZÉPFÖLDE-FEELINGET SEMMI SEM PÓTÓLHATJA!
SE HP, SE SW , SE ..... hát tudjátok!

bye-bye!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57823 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem is jó pár kiscsaj csak a pasikkal foglalkozik(nem mondom,hogy nem helyesek :P ).
És merem állítani,hogy jó néhány osztálytársam csak Lij miatt nézte meg a GYU-t,és azóta egyáltalán nem foglalkozik se a filmmel,se Lij-jel. :x

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57822 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát végülis Liam télleg elég jó volt,de a mostani 2.részben már nem lesz benne,mivel az előző részben meghalt.

Undómiel:szerintem az orkok nem olyan félelmetesek,de én se szívesen álmodnék velük... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57821 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
a GYu-ban engem is elvarászolt középfölde!
annyira aprólékosan kidolgozott multja van , és a fajok kultúrái is olyan kidolgozottak...!!! és engem is érdekel , utána nézek dolgoknak középföldével kapcsolatban, meg minden!
de meg kell ,hogy mondjuk ,hogy a színészek közt tényleg sok jó pasi van! de szerintem is égő ,hogy sok felszínes kiscsaj van , aki csak ezzel foglalkozik!
de szerintem ezt egy rövid beszélgetésből megállapíthatod,hogy mi a helyzet az illetővel!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57820 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Így van Lili! Szerintem ráéreztünk a lényegre! Nekem nem teszenek a vérengzős filmek sem, azoknál már csak a számgépeseket utálom jobban!
Viszont ami el tud varázsolni, amin ki tudsz kapcsolni, az igen!
Bár én eléggé megszenvedtem! Elég félős vagyok, nekem 2hétig orkok jöttek még álmomban is! Brrrrr... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57816 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ja, igazatok van!!
olyan, mintha néhány lénynél GL csak arra törekedett volna,hogy minnél idiótábban nézzen ki!
annnyira gáz, szeritnem ezek a részek már , csak a bevételre mennek! :?
hát a színészek.. mondjuk Liam Nesson szerinem is eléggé jó volt, mondjuk én amúgy is szeretem őt , főleg Oscar Shindlerként!!!

tényleg sokat beszéltünk már a SW-ről itt!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57814 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is tapasztaltam,hogy vannak olyanok,akik csak divatból szeretik,vagy csak például egy színész miatt.(Lij,Orli,Viggo...)
Mondjuk például én nagyon jó színészeknek tartom őket,de a Gyűrűk Urát mégsem miattuk szeretem,hanem azért,mert egész egyszerűen elvarázsolt Középfölde világa. :D
Na ezt most jól elmondtam. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57811 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hozzám is sokkal közelebb áll a Gyűrűk ura világa,mint a Star Warsé.
És én például az SW-ben a színészi alakításokkal sem vagyok megelégedve,hiszen egy csomó mindent számítógéppel csináltak meg,és meg sem közelíti a Gyűrűk urában látott színészi alakítást. 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57806 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem sem volt annyira jó a BÁ! :? És Középfölde szerintem sokkal közelebb áll a valósághoz, mint a SW világa! Az a nem tudom milyen törzsfőnök, az a nagydarabállat, tudjátok! :lol: Szerintem ciki!
A másik meg az, hogy nem is értettem! Sokára esett csak le, hogy ki kicsoda, meg hogy ez egy 0. rész, stb...
De mondjuk Liam nem volt éppen rossz!
De ez lehet, hogy ciki egy Frodó-topicbam!

Én nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de a GYU-t is sokan vannak, akik csak divatból szeretik!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57800 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ja, szerintem sem, de lehet,hogy nem is baj!!!
így legalább az emberek nem monják azt, hogy divatcikk és túlreklámozott szemét, meg ilyesmik!!!!!
nekem nem tetszett a baljsós árnyak!!!
úgy éreztem,mintha egy Disney rajzfilmet néznék!!
mindenhol számítógépes animációk, alig volt hús-vér szereplő!!!
és elég nevetségesek voltak azok a mindenféle űrlakók! :twisted:
nekem középfölde világa sokkal jobban tetszik, és közelebb áll hozzám!!
sokkal kedvesebb!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57795 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is ép pont a Fókuszt nézem,és hallgatom tesóm áradozását,mert ő szereti az SW-t,a Gyűrűk urát meg állandóan cseszteti. :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57793 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem sem foglalkoztak a GYU-val ennyit! De érdemes lesz azt a ma esti akármit megnézni, mert majd mindenki láthatja, hogy a SW-ban a színészi játék nullllla!!!
:evil: Egyébként most a Fókuszban is pont az megy!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57788 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja,már nekem is nagyon elegem van az SW-ből,minden egyes műsorban erről van szó. :x
És szerintem a Gyűrűk urával nem foglalkoztak ennyit,de lehet,hogy csak én látom így... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57787 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
egy másik topicban vmi új csaj!!
jaj, nekem máris elegem van az SW-ből!
a csapból is ez folyíííík már!!!pedig még be se mutatták a filmet! :twisted:
és ez olyan szemétség ,hogy az egész világon egy időben mutatják be, nekünk pedig a GYu-ra 111111 hóónapot kel várnunk!!! :x :x

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57784 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tesóm nem mondta,hogy mit mondott,de mivel én is úgy tudom,hogy SW mániás gondolom arról áradozott. :)

Azt hiszem a képeket Avatarnak hívják,de nem vagyok benne biztos...
Amúgy meg ki lopta el a fejem??? :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57781 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Euronews???? :?
nekünk nincs ilyen adónk!!! :cry:
egyébként ,ha jóltom Lij SW mániás, ugye???
és mit mondott, nem tudod , lili???

ja, Lili egyébként vki ellopta a fejed!!! :lol: , úgyértem, vki ugyanezt a képet választotta a neve mellé ( nem tom hogy híjják ezt az izét!)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57769 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Ma volt Lij az Euronews-on,csak én már megint lemaradtam róla,és csak tesómtól tudom. :cry: :cry:
Amúgy csak a Star Wars-ról mondta el a véleményét,de akkor is jó lett volna látni... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57767 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:P honnan tudod???? :P :P
ezt is hozzátette???? :cry: :cry:
pegig má tök bódóg vótam, he!!! :roll:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57764 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj naughty! :)
Neki nem JLo kinézete tetszett hanem erotikusnak találta ahogy ül a széken.

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57751 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
EZ TÖK JÓÓÓÓÓ!!!! :D :D

mármint,hogy LOPEZZEL ...
egy csomó ember mondja ,hogy tök olyan alakom van , mint nek
( tudjátok nagy hátsó....) mondjuk eddig nem örültem neki túlzottan ,de most!!!!!!! :D :D :D
lehet, hogy Lij-nek is ez tetszik????? 8) 8) :wink: :wink:
ja, meg amúgy is barna bőrőm van , meg fekete hajam, mint lopeznek!!! :D :D :D

most úgy feldobtatok!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57698 Írta: Kyra
Kyra válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
itt a cím,ahol megtudhatod:
www.barrowdowns.com
itt menj rá a NAME GENERATORS-ra és ott írd be a TELJES neved!
aranyos nevek jönnek ki! :)

Namárie!
Nurcúwen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 napja #57683 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Hobbitleány! :!:

Én is hobbitnak mondom magam, mert az a kedvenc népem. MOND el légyszíves, melyik honlapon tudhatom meg a hobbit nevemet. Ugye elmondod!?

Elijah meg csak csináljon amit akar ILYEN( :twisted: ) esetekben. Szegény olyan feszült lehet és fáradt lehet két szép film után...ennyit meg engedhet magának. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.240 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére