Frodó (Elijah Wood)

Több
18 éve 10 hónapja #259438 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilweran írta: Helló népek!
Megnéztem a Sin city-t tegnap (mán megint premier előtti vetítés, én szegény....)
Hát.... a film nagyon tetszett, DE! nagyon súlyos, sötét, erőszakos, groteszk, igazi dark-képregény adaptáció. Csak erős gyomrúak és a kicsit alter filmre vevők nézzék meg! Viszont nekik kötelező!
Elijah nem sokat szerepel, de az jó! Ebben a filmben minden karakter sejtelmes, csak felskiccelt karaktervázlatok, szóval nagy színészi kibontakozásra nincs lehetőség.... Viszont hozzá kapcsolódik a film legdurvább halála, ami nem akármi.....

Már alig várom! :twisted: Azt sajnálom, hogy nincs sokat, de az legalább ütősnek tűnik! :twisted:

[size=9:bg9yhc4m](mikor is nézzük meg?)[/size]

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259437 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilweran írta: Helló népek!
Megnéztem a Sin city-t tegnap (mán megint premier előtti vetítés, én szegény....)
Hát.... a film nagyon tetszett, DE! nagyon súlyos, sötét, erőszakos, groteszk, igazi dark-képregény adaptáció. Csak erős gyomrúak és a kicsit alter filmre vevők nézzék meg! Viszont nekik kötelező!
Elijah nem sokat szerepel, de az jó! Ebben a filmben minden karakter sejtelmes, csak felskiccelt karaktervázlatok, szóval nagy színészi kibontakozásra nincs lehetőség.... Viszont hozzá kapcsolódik a film legdurvább halála, ami nem akármi.....


Iiigen! Olvastam erről a Cinema-ban és úúúgy örülök, hogy tényleg ilyen brutális!!! :twisted:
És mennyit lehet látni a halálából? Csak a végén a fejét??? Vagy a folyamatot is??? :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259415 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló népek!
Megnéztem a Sin city-t tegnap (mán megint premier előtti vetítés, én szegény....)
Hát.... a film nagyon tetszett, DE! nagyon súlyos, sötét, erőszakos, groteszk, igazi dark-képregény adaptáció. Csak erős gyomrúak és a kicsit alter filmre vevők nézzék meg! Viszont nekik kötelező!
Elijah nem sokat szerepel, de az jó! Ebben a filmben minden karakter sejtelmes, csak felskiccelt karaktervázlatok, szóval nagy színészi kibontakozásra nincs lehetőség.... Viszont hozzá kapcsolódik a film legdurvább halála, ami nem akármi.....

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259358 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Itt egy pár képecske, lehet h már láttátok:

re2.mm-b.yimg.com/image/1300293547 :arrow: érdekes-komoly képecske

re2.mm-a.yimg.com/image/1074447224 :arrow: cuki :P

re2.mm-c.yimg.com/image/487931795 :arrow: ez nagyon komoly!! :lol:

re2.mm-c.yimg.com/image/531782227 az ilyet me nem szereti.. :roll: leszokhatna, na meg a körömrágásról is!

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259326 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ille / Lórien írta:

Iowa írta: Fuh, látom kihaltunk errefele. =) Van pár új kép a Bag-en. Mármint azon belül Lij új lapján.


Le tudnád írni annak az új lapnak a pontos nevét/címét? Köszi.

Azt hiszem erre az oldalra gondolhatott Iowa! :wink: :D

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259324 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Fuh, látom kihaltunk errefele. =) Van pár új kép a Bag-en. Mármint azon belül Lij új lapján.


Le tudnád írni annak az új lapnak a pontos nevét/címét? Köszi.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #259212 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fuh, látom kihaltunk errefele. =) Van pár új kép a Bag-en. Mármint azon belül Lij új lapján.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #258517 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta: Szia Iowa! Rég "láttalak"!



Valamikor az MTV-be (Music Television) az élő TRL show speciális Star Wars-os kiadásában Lij volt a meghívott vendég
ebből az ajánló . Sajna nem tudni, ezt nálunk Mo-on mikor adja le az MTV Europe. :roll:

Lij-ot megkérdi a műsorvezető, hogy Yoda bizonyos mondatokat hogy mondana angolul... Ui. Yoda nem tud normálisan angolul, de azért van logika abban, ahogy a szavakat rakja egymás után. (Neki még 900 év se volt elég a nyelvtanulásra, s Jedi-mester... akkor én mit szóljak?! :shock: :D )

Ja, s itt van Lij XBOX-os szereplése. Csak ő - minden más felesleges dolog kivágva... :lol:


Szia! =)

Nagyon édes ez a kis vidi, megnéztem. Azt hiszem az MTV oldalán is utána néznek, hátha lesz... remélem nem volt még.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #258497 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia Iowa! Rég "láttalak"!

Valamikor az MTV-be (Music Television) az élő TRL show speciális Star Wars-os kiadásában Lij volt a meghívott vendég
ebből az ajánló . Sajna nem tudni, ezt nálunk Mo-on mikor adja le az MTV Europe. :roll:

Lij-ot megkérdi a műsorvezető, hogy Yoda bizonyos mondatokat hogy mondana angolul... Ui. Yoda nem tud normálisan angolul, de azért van logika abban, ahogy a szavakat rakja egymás után. (Neki még 900 év se volt elég a nyelvtanulásra, s Jedi-mester... akkor én mit szóljak?! :shock: :D )

Ja, s itt van Lij XBOX-os szereplése. Csak ő - minden más felesleges dolog kivágva... :lol:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #258394 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Fuh, de rég voltam itt. Elijah-t még imádom mondjuk. =) Ettől függetlenül. Az új filmjére is nagyon kivi vagyok! Első nap elmegyek megnézni, amint kijön. Nem sokára szerencsére.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #258282 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel (Melklerien) írta: Ilú, aki életben tartja a topicot :wink:

Igyekszem... :lol:

Nimrodel (Melklerien) írta: Alisha Keys csak épp arra járhatott, vagy tudja valaki a háttértörténetet? Milyen rendezvényen volt ez?


Lij a Hollywood Bowl-ban volt tegnapelőtt este Alisha Keys afterparty-ján. :D

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #258279 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ilú, aki életben tartja a topicot :wink:

Alisha Keys csak épp arra járhatott, vagy tudja valaki a háttértörténetet? Milyen rendezvényen volt ez?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #258268 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #258239 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ÍRJON MÁ' VALAKI!!!!!

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255891 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
De jó lene, ha beszélhetnénk velük! :( Megszerzem a számukat, akármit kell feltörnöm érte! :twisted:

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255504 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nap mint nap lejátszom azt a Frodós klipet, és minden nap elsírom magam, de nagyon szép! Nem lehet leszokni róla! :crying: Gyönyörű! :bawling:

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255418 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nézzétek meg ezt !!! :lol: (quicktime)

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255270 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Aragond írta:

Ilúvatar Gyermeke írta:

Maxim írta: + hallási tapasztalataim szerint Elijah nevét inkább 'Elájzsá'-nak ejtik. :roll:


Melyikünk a süket akkor? :evil3: [size=9:267jm2yr]És hogy ment ma a kóruspróba? :twisted: :lol: [/size]

Jóvanna... :oops:


Én is mindig ,,Elájzsá"-nak hallom. Pedig így nagyon béna!! ÉLn simán Elijahnak ejtem.

Szerintem viszont jobb az Elájzsá, mint a sima Elijah, az olyan nem ô, meg idétlen, szerintem... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255214 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta:

Maxim írta: + hallási tapasztalataim szerint Elijah nevét inkább 'Elájzsá'-nak ejtik. :roll:


Melyikünk a süket akkor? :evil3: [size=9:15e540k8]És hogy ment ma a kóruspróba? :twisted: :lol: [/size]

Jóvanna... :oops:


Én is mindig ,,Elájzsá"-nak hallom. Pedig így nagyon béna!! ÉLn simán Elijahnak ejtem.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255200 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta: ÚJRA MŰKÖDIK A LIJ FÓRUM!!!
:lol: :up: :dance: :hello:

Juppi! :hello: :dance: :bounce: :itscool: :sungl: :evil3: :cool2: :quasi:
ELIJEH :mrfrodo: FOREVER! :frodo1: :frodo3: :disappear: :frodo4:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255195 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A körmök szerintem karmok inkább, de mindenképpen le kell szoknia a körömrágásról. Hát, ha ezt használ... Elvégre is az egészség a legjobb érzés.

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255178 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ÚJRA MŰKÖDIK A LIJ FÓRUM!!!
:lol: :up: :dance: :hello:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255154 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta: Néhány kép a Sin city forgatásról:
kép 1
kép 2
kép 3
kép 4

[size=9:1emxs8bk]Maxim: nézd a körmeit!!! :twisted: :lol: [/size]


Nekem, ahogy ránéztem Harripotter jutott az eszembe... :wink:

Nimródel!
Gratula! :cheers:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255122 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Lij-fórum egyre extrémebb füstjeleket bocsájt ki... :o h: :triste: :evil:
Büzsü: Ugye az eddigiek nem fognak elveszni? Nem lehetne áttelepíteni a fórumot máshova? :roll: Vagy az csak adatvesztéssel lehetséges?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255098 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Maxim írta: + hallási tapasztalataim szerint Elijah nevét inkább 'Elájzsá'-nak ejtik. :roll:


Melyikünk a süket akkor? :evil3: [size=9:p943v7ma]És hogy ment ma a kóruspróba? :twisted: :lol: [/size]

Jóvanna... :oops:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255095 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta: Néhány kép a Sin city forgatásról:
kép 1
kép 2
kép 3
kép 4

[size=9:3vm1w30i]Maxim: nézd a körmeit!!! :twisted: :lol: [/size]


Nagyon állat körmök! :mrgreen:
Szerintem pont az a jó ebben a szerepben, hogy nem hasonlít egyik eddigi munkájára sem!
+ hallási tapasztalataim szerint Elijah nevét inkább 'Elájzsá'-nak ejtik. :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255081 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nimrodel (Melklerien) írta:

Ilúvatar Gyermeke írta: ...mint nagy Star Wars rajongó....

8O Nem is tudtam...

De bizony az! :lol: Főleg akció-figurákat gyűjt - persze nemcsak Star Wars-osat, hanem mindenfélét -pl. megvan a Frodós is neki!!! Ez azért érdekes lehet, hogy egy saját magáról mintázott akciófigurával játszik... :up: Na jó, nem jáccik, csak gyűjti őket - bár ki tudja? :roll: :twisted:

Nimrodel (Melklerien) írta: [size=9:1yvk8p2n]1400! :D [/size]

:cheers: Gratula!

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255068 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nelia írta: Hogy kell ejteni a nevét?

Khmm... :nono:

Ilúvatar Gyermeke írta:

Nelia írta: Nem nagyon bukom ezeket a képeket, mert ez véleményem szerint egyáltalán nem illik Elijahhoz! Egyébként hogy kell ejteni a nevét?

Kb: "i'lájdzsá" - a 2. szótagon van a hangsúly. Ha van hangszóród/fülhallgatód, itt meghallgathatod. :wink:

Ilúvatar Gyermeke írta: ...mint nagy Star Wars rajongó....

8O Nem is tudtam...

[size=9:631pvky7]1400! :D [/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255033 Írta: Nelia
Nelia válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:hello: KIRÁLY!!!! Ezt a világért sem hagynám ki! Remélem nem szemüvegben lesz, hanem normálisan... Mindegy! Szóval Lij lesz a tévében? Hogy kell ejteni a nevét?

Nelia, aki odavan Faramirért. Imádja a lovakat, és szeretne találkozni a színészgárdával.
GYŰRŰK URA 4EVER!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #255023 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ilúvatar Gyermeke írta: Nos, úgy néz ki, május 13-án nemcsak az XBOX-os különkiadásban lesz Lij, hanem a TRL-ben (szintén MTV Europe - [size=9:2dtb8j1l]Lin, ugye, most örülsz?[/size] :twisted: ) is, ami egy élő show-műsor. A Star Wars bemutatóról lesz szó, s Lij is a meghívott vendégek között van - mint nagy Star Wars rajongó. :P
Ha jól láttam, akkor ez magyar idő szerint du. 4-től lesz 5-ig. /Utána meg este 10-től 11-ig az XBOX2 bemutató - Lij műsorvezetésével./ 8)

:hello: [size=9:2dtb8j1l](és igenis örülök, már megszerveztem hogyan fogom mégis látni :tongue: )[/size] Off: SW-ra már én is kíváncsi vagyok! :P

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.255 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére