Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
22 éve 3 hete #74896 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Telumehtar írta: Ez tök ari:
fan.theonering.net/art/gallery/large/927



Nekem annyira nem tetszik, de persze én még így se tudok rajzolni, úgyhogy csak ne beszéljek...!
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74889 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Telumehtar írta: Ez tök ari:
fan.theonering.net/art/gallery/large/927


Hát nem is tudom... :? nekem a szája, a szeme meg az orra kicsit fura... :look: :eek4: de persze én örülnék a legjobban, ha így tudnék rajzolni :look: :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74569 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Áfi: (bocs az Áfony-ért :oops: )
Mennyi mindenre jó egy paróka!
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74562 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ragoran írta: Áfony:(ez nem hangzik jobban, mint az Áfi?)


Uff, neeem. :D :D :D (Má' bocs. :oops: :lol: )

a képek nagyon jók,de nincs egy csöppet lapát füle ezeken a képeken??


Egyébként is az van neki, csak a GYU-ban takarja a paróka! :mrgreen: :tongue: (A fals hobbitfülekről nem is beszélve. :wink: )

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74538 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ithil: Én nem értek hozzá, ne érts félre! Én nem akartam beléd kötni!! :cry:
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74524 Írta: Estel Adániel
Az animált emotikonsoroktól szvsz jobban lassul... vagy nem? :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74518 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Öööö... A cseten yavasolták!.... (Nayo... nemkenekát semmit senkire... :oops: )
Akkor bocsi mindenkitüll!!!! :crazy:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74515 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ithil: nagyon ügyes vagy, de ezzel a fajta beszúrással nagyon lassul a fórum, nem??? *ezt csak én mondom*
De egyébként komolyan nagyon ügyes vagy!!
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74514 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

:biggrin2:
A másikat saynos nemtoom betenni.... :cry:
Delegalább ezsikerült... :roll:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74446 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rago: Jóó kép ;)

Ez tök ari:
fan.theonering.net/art/gallery/large/927

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74369 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
nbpl.nsn.org/readers/LotRimages/dominic.jpg
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74367 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Áfony:(ez nem hangzik jobban, mint az Áfi?) a képek nagyon jók,de nincs egy csöppet lapát füle ezeken a képeken??
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74363 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74350 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Áfi:(akkor bátorkodlak én is így hívni :wink: )
Nagyon jók a képek!!!
Ezek a történetek!! :lol:
Én még csak az Aragón-medencével(?) találkoztam, viszonylag könnyű volt megjegyezni, hogy Északon fekszik! :wink:
____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74305 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Telumehtar írta: Még mindig örök favorit:A föcitanárom: A Gyürük Urát valami 70 hibával készitették...na erre rögtön...nem is igaaaz!!!!
Ja és a másik: volt táborban rabszolga verseny...Egyik kérdés:Meik az a könyv amiben a főhőst Frodónak hivják??? :) :D

Meg a Gosford Parkban Pipnek :!: hívják a kutyát, és van ott egy Sam nevű csávó is. :lol: :mrgreen: És azt se semmi: "Itt nyugszunk, Vándor, vidd hírül a spártaiaknak..." :lol:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 3 hete #74244 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sziasztok!

Azt még nem mondtam Nektek,hogy a nyolcadikos irodalom könyvünkben van egy Trufa nevezetű tréfás történetet elmondó vers.Jó mi? :lol: :mrgreen:
Ja egyébként tök jókat írtatok.
:up: :hello: És bocsi az offért. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #74213 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
És a Golan-fennsík, megaz Aragón-medence... :D :D

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #74210 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Narië írta: Nálunk az osztály nagy része GyU-fan(persze nem olyan mértékben mint mi,de mindenki olvasta a Könyvet és csak1 ember nem látta a Filmet),és amikor föcibôl Spanyolországot tanultuk,felfedeztek egy Aragóniai síkságot....Na akkor volt nagy röhögés :D


Én meg Bilbao helyett mindíg Bilbót olvasok, nem is tudom miért... :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #74193 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Még mindig örök favorit:A föcitanárom: A Gyürük Urát valami 70 hibával készitették...na erre rögtön...nem is igaaaz!!!!
Ja és a másik: volt táborban rabszolga verseny...Egyik kérdés:Meik az a könyv amiben a főhőst Frodónak hivják??? :) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #74103 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nálunk az osztály nagy része GyU-fan(persze nem olyan mértékben mint mi,de mindenki olvasta a Könyvet és csak1 ember nem látta a Filmet),és amikor föcibôl Spanyolországot tanultuk,felfedeztek egy Aragóniai síkságot....Na akkor volt nagy röhögés :D

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #74090 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

zsoffija írta: A képek
nagyon-nagyon-nagyon ééééééééédik! :wink: (ez oan elolvadós pofa)
Örök hála értük,Áfonya! :itscool:


No problemo, szívesen! :D

OFF:

Telumehtar írta: Áfi : (nem gáz a megszólitás????)


Hát, remélem hogy nem az, mert mindenki így hív... 8O :lol:

Megint OFF: Még halványan rémlik Kis Pippin valahonnan törióráról, de meg nem mondanám miféle király volt... Karoling, talán? :?
(Egyébként sejtettem, h. vki fel fogja majd hozni. :lol: 8))

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 4 hete #74027 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sziasztok!
Bocsi,de ezt el kell mondanom.Ma tanultunk töri órán Kis Pippinről és vajon mindenkinek ki jutott eszébe?Hát persze,hogy a mi kis Pippinünk... :D :lol: :mrgreen: Hallani kellett volna azokat a pusmogásokat.Tök jó volt. :up:
Bocsika az off-ért... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73956 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A képek
nagyon-nagyon-nagyon ééééééééédik! :wink: (ez oan elolvadós pofa)
Örök hála értük,Áfonya! :itscool:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73928 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Áfonya írta: www.brandyhall.net/screencaps/hwi/domhwi1m.jpg (Ez nagyon husi!)


Ez a kedvencem!
Itt annyira-annyira-annyira aranyos!!!!!!!!!!! :D :P :D :P :roll: Meg kell zabálni! :D :wink:

PS: a többi kép is irtó jó!

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73711 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Áfonya írta: Nah, ne aludjunk, kérem. :wink:
Ím egy kis vizuális csemege - Dom a "Hetty Wainthropp Investigates" c. brit sorozatból, 18 évesen...
Hát nem édes? :D

De!!!!!Elolvadook!!!*csöpp* *csöpp*

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73683 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Áfi : (nem gáz a megszólitás????) Ezek a képek nyamynam....de az uccsó2 huhhh.....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73597 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nah, ne aludjunk, kérem. :wink:
Ím egy kis vizuális csemege - Dom a "Hetty Wainthropp Investigates" c. brit sorozatból, 18 évesen...
Hát nem édes? :D

www.brandyhall.net/screencaps/hwi/domhwi1c.jpg

www.brandyhall.net/screencaps/hwi/domhwi1m.jpg (Ez nagyon husi!)
www.brandyhall.net/screencaps/hwi/domhwi1o.jpg
www.brandyhall.net/screencaps/hwi/domhwi4a.jpg (Maciiiii!!! :mrgreen: )
www.brandyhall.net/screencaps/hwi/domhwi6e.jpg (Cupp! :D )
www.brandyhall.net/screencaps/hwi/domhwi4h.jpg
www.brandyhall.net/screencaps/hwi/domhwi6t.jpg (Paróka=gáz 8O)
www.brandyhall.net/screencaps/hwi/domhwi6s.jpg (8O Ez nem uccsó... nekem nincs ilyen lábam szoknyában... :evil2: :o h:)

Többit lehet szemezgetni innen:
www.brandyhall.net/screencaps/hettyone.htm
www.brandyhall.net/screencaps/hettytwo.htm

Én meg mára végeztem. :cool:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73439 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dodiee: hár egen! Yó kérdés! :lol:
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73434 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rago: ezeken a képeken Dom-on rajta maradt a hobbitfül? tisztára olyan...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #73433 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Profi?? Én?? 8O Na ezt nem mondanám! Inkább álmos, megyek is aludni! :wink:
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.799 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére