Arwen (Liv Tyler)

Több
20 éve 2 hónapja #170317 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Klikk!!!! Ezt nézzétek meg! Nem igaz! Nagyon penge..... Valaki betette az Éowyn topicba és amikor megláttam.... hát! Nevezzük visításnak a reakcióm.... :roll: De szertintem ez nagyon buli! :up:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #169963 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Lilliana írta:

Milendoria írta: Valaki el tudná nekem küldeni azt a "varázsigét", amit Arwen mond a Gyűrű szövetségében a víz felduzzasztásához? Mert bár fölvettem, de annyira visszhangzik, hogy nem értem a felét. Ha valaki el tudná nekem küldeni, annak nagyon hálás lennék!

Hogy érted az elküldést,e-mailen vagy máshogy ?
Ha érdekel az elvish.org - ról le lehet tölteni, innen . Klikk a Sound file-ra az elsöben Róisín Carty mondja el, a 2. a filmböl van,nem viszhangzik de igy egy kicsit fura is. :roll:


Úgy gondoltam, hogy a szöveget szeretném elkérni, ha valakinek megvan, esetleg priviben el tudná-e nekem küldeni. Amúgy pedig köszi!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #169924 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Liv, Viggóval és Elijah-val egyetemben állítólag fel fog bukkanni ezen a filmfesztiválon: www.sbfilmfestival.org/filmfest/index.htm Biztosan jó buli lesz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #169708 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
akkor nemcsak szerintem volt osszenyomva a feje a zaszlos jelenetnel! Annyira hosszu volt! Pedig a film tobbi jeleneteben nagyon szep!

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #169707 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Milendoria írta: Valaki el tudná nekem küldeni azt a "varázsigét", amit Arwen mond a Gyűrű szövetségében a víz felduzzasztásához? Mert bár fölvettem, de annyira visszhangzik, hogy nem értem a felét. Ha valaki el tudná nekem küldeni, annak nagyon hálás lennék!

Hogy érted az elküldést,e-mailen vagy máshogy ?
Ha érdekel az elvish.org - ról le lehet tölteni, innen . Klikk a Sound file-ra az elsöben Róisín Carty mondja el, a 2. a filmböl van,nem viszhangzik de igy egy kicsit fura is. :roll:

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #169706 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nîn o Chithaeglir lasto beth daer; Rimmo nîn Bruinen dan in Ulaer!
(Waters of the Misty Mountains listen to the great word; flow waters of Loudwater against the Ringwraiths!)

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #169701 Írta: Milendoria
Milendoria válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Valaki el tudná nekem küldeni azt a "varázsigét", amit Arwen mond a Gyűrű szövetségében a víz felduzzasztásához? Mert bár fölvettem, de annyira visszhangzik, hogy nem értem a felét. Ha valaki el tudná nekem küldeni, annak nagyon hálás lennék!

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #169486 Írta: Alatáriel
Alatáriel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Már elnézést,de mikor Arwen kibújik a zászló mögül,olyan kb 3 km hosszú feje van...

Ez most nagy hülyeség?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #169477 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Sil, Isteniek a képek.
Különösen az elős - föleg, hogy a filmből ennek a jelenetnek a képeit keresem, és most végre letudtam tölteni, főleg ilyen szép nagyban. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #169468 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hopp, vannak még nagyobbak is... 8O (vigyázat, 3-5MB-os képek! de ezek valószínűleg a jobb egérgombos módszer nélkül is látszanak...):
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... chzeit.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... hzeit2.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... hzeit3.jpg
www.herr-der-ringe-film.de/v2/me ... benzug.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #169461 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
/me leborul Sil előtt, és könyörögve kér még ilyen képeket

/me rá van kattanva kőkeményen Arwen fejékére

(azért PJ-t kiszedhetnénk a tünde fiúk elől ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #169458 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Szép nagy forgatási kép, és egész jól látszik rajta Arwen fejdísze (jobb egérgomb, cél mentése...):
www.warofthering.net/photoforum/ ... 2754-1.jpg
Itt meg még jobban látszik, Arwen és Gorni :D :
www.warofthering.net/photoforum/ ... 3419-1.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #169214 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Lilliana írta: Én még nem láttam a 3. részt de szvsz a TTT ben különösen fontos volt a szerepeltetése (most nem arra sok smárolásra gondolok hanem ugy általában). A film nagyon nyers lett volna mert harc itt és akció ott, de az Arwenes jelenetek valami más hangulatot vittek a filmbe ami szerintem szinesebbé egészebbé tette. Jaj nem tom rendesen , saját szavaimmal elmondani,annyira ki lett már beszélve !
Az "Aragorn halála" az egyik (eddigi) kedvencem ! (A zenéje is nagyon bejön!)

Ezzel 1et tudok érteni. Ha így visszagondolok, tényleg vannak részek amiknek benne kellettek lennie (Aragorn halála, beszélés apucival, és elindulás Völgyzugolyból. )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #169078 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Enna írta: Nagyon nagy a pangás.

Enyhe kifejezés..

Ez ő????? 8O

Hát ez nekem is fura volt! De szerintem ha látnék magamról egy pl videot amin ilyen szemszögböl vesznek fel , nem ismernék magamra...

Hihihiii! :lol: Ez jó!

Jó volna ha igazi lenne de ez elég egy számitógépes montázsnak tünik...
Elza! Én még nem láttam a 3. részt de szvsz a TTT ben különösen fontos volt a szerepeltetése (most nem arra sok smárolásra gondolok hanem ugy általában). A film nagyon nyers lett volna mert harc itt és akció ott, de az Arwenes jelenetek valami más hangulatot vittek a filmbe ami szerintem szinesebbé egészebbé tette. Jaj nem tom rendesen , saját szavaimmal elmondani,annyira ki lett már beszélve !
Az "Aragorn halála" az egyik (eddigi) kedvencem ! (A zenéje is nagyon bejön!)

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #169013 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Arwen fanartok

Szerintem a Király visszatérben nem volt semmi baj Arwen szereplésével. Ugyanígy voltam a Gyűrű szövetségével is. Egyedül a Két toronyban volt számomra fölösleges Arwen szerepeltetése.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #168763 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Enna írta: Mi a szösz....? Miért nem ír senki? 8O Ez így uncsi.... :look: Na, írjatok! Mi a véleményetek Arwen filmbeli haldoklásáról? Hogy viszonyultok ahhoz az eszement látomáshoz Aragornnal és a kölyökkel? Mit szóltok Liv alakításához a harmadik részben? Hiányoljátok a nagy nyáladzásokat vagy helyeslitek, hogy végre volt egy GyU, amiben nem lehettünk émelyítő cuppogások és nyálpingpongozás tanúi? HÉÉÉ! Annyi téma van! Írjatok máááár!!! :?

Szerintem Arwen mindegyik plusz jelenetét tök jól beillesztették az eredeti történetbe. Nem lógtak olyan feltűnően ki, mit az eddigi részekben. A látomás ötlete tetszett, és a gyerek se nézett olyan hülyén ki, mit a képeken.
Azt a haldoklást meg nem nagyon értem. Kicsit talán túlzás volt.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #168741 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Mi a szösz....? Miért nem ír senki? 8O Ez így uncsi.... :look: Na, írjatok! Mi a véleményetek Arwen filmbeli haldoklásáról? Hogy viszonyultok ahhoz az eszement látomáshoz Aragornnal és a kölyökkel? Mit szóltok Liv alakításához a harmadik részben? Hiányoljátok a nagy nyáladzásokat vagy helyeslitek, hogy végre volt egy GyU, amiben nem lehettünk émelyítő cuppogások és nyálpingpongozás tanúi? HÉÉÉ! Annyi téma van! Írjatok máááár!!! :?

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #167009 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #166167 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Undómiel írta: editorial.gettyimages.com/source/CFW/ima...|0|0|7|liv+tyler&p=7
Megint díjátadón készült képek. Rossz lehet minden nap talpig Stellába felöltözni esténként, előtte sminkes, fodrász, manikűr...

Szerintem már volt ideje hozzászokni.

www.theonering.net/scrapbook/view/11787
Az InStyle magazin címlapján.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165826 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
editorial.gettyimages.com/source/CFW/ima...|0|0|7|liv+tyler&p=7
Megint díjátadón készült képek. Rossz lehet minden nap talpig Stellába felöltözni esténként, előtte sminkes, fodrász, manikűr...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165808 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Undómiel írta: Jersey Girl trailer: mediaframe.yahoo.com/launch?lid=rnv-56-p...100-p.1253299-123118

Hát nem egy Gyürük Ura, de egész szórakoztató filmnek néz ki. Ugye nem kell olyan rossz elöérzetemnek lennie, hogy ezt nálunk nem fogom egy hamar látni. :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165672 Írta: Undómiel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165572 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Enna: Hááát olvass vissza topicot... nagyon tündétlen... 8O

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165426 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
en is bankot akarok rabolniii! nekem kell az a fejdisz! :bounce:

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165423 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Huh, az állam a földön és most szedegetem fel, de nem jön.....
Asszem hazafelé kirabolok egy bankot, aztán megrendelem mindet!!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165401 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nézegetem itten a képeket..... úúúh, :? ez benne van a ROTK-ban?! Mifelé lerohanós, "tündétlen" jelenet ez?! :evil: : klikk ide

Ezt Sil tette fel:
katt
Nagyoooon Kiráály! :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: Ha tehetném, mindet megvenném. :wink:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165382 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Sil írta: Sonica: arról nincs még olyan minőségű kép. De nemcsak ezüstből van, hanem olyan csepp alakú kristályizék is lógnak róla többek között. Oldalt is, meg a homlokrészén is díszítve van.


Hmmm, kár... pedig én arról szeretnék pontos képet. Igen, a kis kristálylógók is nagyon szépek... (és milyen jól nézne ki egy kellőképpen dús fekete hajban, ugye Sil ;) ?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165377 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Sonica: arról nincs még olyan minőségű kép. De nemcsak ezüstből van, hanem olyan csepp alakú kristályizék is lógnak róla többek között. Oldalt is, meg a homlokrészén is díszítve van.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165374 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Köszi, a Noble Collection-ost ismerem (van kuponom is hozzájuk), de most kimondottan a Minas Tirithbeliről kerestem jó képet (tehát, amit el tudok vinni az ötvöshöz, hogy ezüstből csinálja meg ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #165346 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
A koronáról én sem tudok ezeknél jobb/nagyobb képeket egyelőre. :cry:

Viszont a másik fejékről, amit Völgyzugolyban visel a búcsúzáskor, arról van pár:
katt ide
meg ide
meg ide

És persze a Noble Collection-féle változat (ez már volt, ugye):
www.noblecollection.com/catalog/ ... 4&catid=17

Majd érdemes lesz benézni ide később, biztos kiadják a koronát is:
www.noblecollection.com/catalog/ ... m?catid=17

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.757 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére