Vélemények, kritikák

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23076 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
ez a három nap iszonyu sok :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23075 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Sőt! Csütörtökön 16:45-kor nézem meg... Brühühühühühühühüüüüü....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23074 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én is... <br> Még 2 nap +ez!szörnyű!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23073 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én is alig győzöm kivárni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23072 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én csak az első 3 percet néztem meg. A divx cd-ről. A párom teljesen fel volt háborodva, hogy igéretem ellenére belenézek a most kapott anyagba. Sajna nem tudtam meg állni, de fogadalmam szerint csak elepillantottam. Ez angol verzió és szerintem BRUTÁLIS!!! (A kezdő képek alapján :) ) A többit majd a a moziban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23071 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
A magyar hang sajna szörnyű lett

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23070 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
morzsa: foigadd őszinte irigylésemet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23069 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Elijah nemcsak a szemeivel kapraztat el minket... Eddig nem sokra tartottam mint szineszt (bocs rajongok!), de ebben a filmben teljesen eggye valik a karakterrel. Ahogy a feladat egyre nagyobb sullyal nehezedik ra, ahogy elfogadja, mit kell tennie - szavak nelkul is leolvasod az arcarol, mi jatszodik le benne. Le a kalappal!!<br> Egy kicsit hadd aradozzak meg a szineszekrol, oke? A masik nagy meglepetes Legolas. Korabban meg csak nem is hallottam Orlando Bloomrol, es micsoda atvaltozas! Ugy jar, mint a parduc, konnyed es elegans, a szovetseg szeme es fule, es micsoda ijasz! Nehez szemmel kovetni, olyan gyors! Aragorn - titokzatos, nemes, bator, eros es egyben gyenge - ezt nem vartam, de nem banom. Gandalf - nem olyan mindentudo (es szerintem neha kicsit pokhendi - bar igy is imadom), mint a konyvben, igy most meg kozelebb erzem magamhoz. Sam es Merry es Pippin - bar a filmben csak veletlenul csoppennek bele a nagy kalandba, de vegig megorzik frissesseguket, es mikor arra kerul a sor, batrak es igazi baratok. Boromir - ra eddig nem sok figyelmet forditottam, akkor is inkabb negativ szereplokent, mint az emberi faj tipikus megtestesitoje: onzo es szuklatokoru. Most meglattam a hosies oldalat is, ahogy az utolso pillanatban onfelaldozova valik - es micsoda jelenet a filmben!! <br> Nekem ok a kedvenceim a szereplok kozul, es alig birom megallni, hogy ne irjak meg tobb reszletet...<br> Remelem nektek is legalabb annyira fog tetszeni a film, mint nekem. En meg mindig nem tertem magamhoz - lehet, hogy A Gyuru a filmen keresztul is kepes hipnotizalni? Valami titokzatos ero, vonz mint a magnes, vissza a moziba - holnap ujra megyek... Ez mar a fanatizmus hatarat surolja, nem???!!! <br> (Ja, egyebkent Rivendell az Volgyzugoly, es azt hiszem a hobbitok nevet is magyarositottak, csak nem jut eszembe - bocs.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23068 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
ezt inkább a másik terembe!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23067 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23066 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
:) )))<br> Ja-ja!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23065 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
ha nem mondod... :) )) de a párok páratlanok:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23064 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Dehát párban vannak! :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23063 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
igaziak és páratlanok! (még egy megkövezés rendel, abba kéne hagyni:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23062 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Az a lényeg, hogy mi tudjuk, hogy igaziak! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23061 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
hát ez az! és csak azért merészelte ezt mondani, mert a werkfilmben ahol civilben beszélt, nem látszottak a szemei:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23060 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Sztem tuti nem kontaklencse, mert azokban a filmekben, ahol 8-10 éves, már ott is ilyenek a szemei! :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23059 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
oohh és a nagy mozivásznon nézni.... (anyukám szerint csak kontaktlencse)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23058 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
A nyomukba sem ér semmi! ^.^

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23057 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
hát nem!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23056 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Hát azokat a szemeket semmi sem tudja felülmúlni! :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23055 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
oh...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23054 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Elijah kék szemei, oh...<br> megint elszomordtam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23053 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Morzsa, millió köszönet a hosszú írásért!!!!!!! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23052 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nem akarok tul sok reszletet leirni, az sem jo, ha ugy mesz be a moziba, hogy mindent elore tudsz. (Egyebekent Kanadaban lattam, itt mar dec 19-tol megy.)<br> A film nezese kozben tobbszor volt olyan erzesem, hogy az en fantaziam messze alulmaradt ahhoz kepest, amit latok. A Megye pl: nagyon idillikus, a hobbitlakas tokeletes. A hobbitok vegig nagyon aranyosak es humorosak, ami sokszor jol oldja a feszultseget. Az is nagyon tetszett, ahogy a meretproblemakat megoldottak: a hobbitok tenyleg sokkal kisebbek a tobbieknel.<br> A konyvhoz kepest a tempo sokkal gyorsabb, napok telnek el hetek vagy honapok helyett. Ettol az egesz sokkal izgalmasabb, vegig a szekedhez vagy szogezve. A Nazgulok nagyon felelmetesek, Rivendell gyonyoru, Lothlorien kicsit tul sotet ahhoz kepest amit vartam, es ez a resz elegge le van roviditve. Moria ezzel szemben fantasztikusan izgalmas, a troll eleg jol van megcsinalva, bar nekem a Balrog jobban tetszett. Es mikor Gandalf a melybe zuhan... A film egyik (!!!) csucspontja. Nekem a csucspont Boromir halala, amit elorehoztak a masodik konyvbol - ezt meg negyedszerre is megkonnyeztem. <br> A zene vegig nagyon jol alafesti a torteneseket, bar neha kicsit tul hangos vagy tul ismerosnek hangzik. Bar kritizalni nem akarok, mert akkor mindenki erre fog figyelni, es a film kozben a tortenet annyira magaval ragad, hogy a hibakat inkabb csak utolag visszagondolva veszi eszre az ember.<br> Gandalf kicsit baratsagosabb, mint a konyvben, o abszolut tokeletes. Frodoval eredetileg voltak fenntartasaim - nem eleg idos a konyvhoz kepest - de a filmet nezve azt kell, hogy mondjam, o is tokeletes a szerepben. Azok a nagy kek, artatlan szemek - egyertelmuen Frodo! Aragorn kicsit emberibb, mint vartam, de szinten fantasztikusan jo, Boromir ugyszinten, Legolas nagyon kellemes meglepetes volt. Az egesz szereplogarda nagyon eros. Kritizalni, mondom, nem nagyon akarok, volt egy par dolog, ami kevesbe tetszett, de osszessegeben a film nagyon-nagyon-nagyon jo! Erdemes megnezni tobbszor is! <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23051 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Hol láttad? Most olvastam egy újságban, hogy egy csomó rajongó buszokkal ment ki Bécsbe megnézni a filmet... Még egy hét...! Tényleg, mesélj addig!!!! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23050 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Morzsa: mesélj méééég!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23049 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Azon szerencsesek kozott vagyok, akik mar tobbszor is lattak a filmet... Nem mondok ujat, de tenyleg FANTASZTIKUSAN JO!!! A taj lelegzetelallitoan gyonyoru, a szineszek tokeletesek a szerepukben (szinte mindenki!!)<br> Vannak elteresek a konyvtol, es a konyv persze felulmulhatatlan, de nem gondoltam volna, hogy PJ-nek ennyire sikerul megragadni es filmre vinni Tolkien hatartalan fantaziavilagat. <br> Ha egy tanacsot adhatok: mikor beulsz a moziba, ne probald a filmben a konyvet kovetni, csak elvezd, ahogy megelevenedik elotted Kozepfolde. Nekem az egesz olyan volt, mintha nem is filmet neznek, hanem eloben belecsoppentem volna egy masik vilagba. Es negyedszeri megnezesnel ugyanugy elvarazsolodtam, mint elsore - ilyen meg nem volt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23048 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nem láttam! Se Győrben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #23047 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
A húgom látott, a Duna Plaza előtt van kirakva pl. egy darab. Én még nem láttam, csak a mozikban :( ((

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.807 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére