Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Több
17 éve 2 hónapja #317880 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Akkor bizonyára ők is látták az Earendil utazását és szépen átadják a jogokat meg a zsét az MTT-nek, és a maradékból mi meg leforgatjuk a Círdan 8-at és azt berakjuk extrának a DVD-re. :D

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317879 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

dorwinion írta: Ha Raimi lesz a rendező, én nem is tudom mit csinálok. Bojkottálom a NLC filmjeit, meg talán még vegetáriánus is leszek. :roll: (Jól kiszúrok velük! :twisted: )

És ha se nem Raimi, se nem P.J.? :wink: :twisted: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317878 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Olorin.papa írta: Ha PJ rendezi, akkor bátran építhet, és építeni is fog a GyU alapjaira, így elképzelhető egy rekord gyorsaságú filmforgatás.
Ellenben, ha azzal az alapossággal csinálja, mnint tőle megszokhattuk, és ráadásul két filmet akar, akkor már nem vagyok benne olyan biztos


Szerintem akkor is menne neki. A GyU 3 részét 18-19 hónap alatt forgatta le a színészeivel, és mint említetted, az alapok már megvannak. Ráadásul erősen motiválva is lenne, hogy csakazértis megmutassa. :wink:

Ha Raimi lesz a rendező, én nem is tudom mit csinálok. Bojkottálom a NLC filmjeit, meg talán még vegetáriánus is leszek. :roll: (Jól kiszúrok velük! :twisted: )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317877 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Attól félek, hogy ez a torzsalkodás a rendezőn, meg majd -ha egyéltalán lesz-sietség meg fog látszani a film(ek)en.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317875 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Ha PJ rendezi, akkor bátran építhet, és építeni is fog a GyU alapjaira, így elképzelhető egy rekord gyorsaságú filmforgatás.
Ellenben, ha azzal az alapossággal csinálja, mnint tőle megszokhattuk, és ráadásul két filmet akar, akkor már nem vagyok benne olyan biztos

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317866 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Missy írta: 2009??? 8O Hát már majdnem 2008 van! Félek kissé el fogják sietni. különben van már rendező?

Nincsen még rendező.
(Shayne állítólag kitért a kérdés elől, hogy mit szól Sam Raimi korábbi nyilatkozatához, nem kívánta kommentálni, a találgatásokat sem.)

Hát, valóban szoros az idő. Lesz egy évük az előkészítésre, egy évük a forgatásra, egy évük az utómunkálatokra.

A 2009-es dátum már fent van az IMDB.com-on is, de ez természetesen még eltolódhat későbbre is (korábban semmiképpen).

Én még abban sem vagyok biztos, megoldható-e úgy mindez az NLC (és az MGM???) számára, hogy a jogok idén ne szálljanak vissza Saul Zaentz-hez, az eredeti jogtulajdonoshoz, aki mellesleg Jackson-párti. :roll:
Lesznek itt még harcok. De az NLC nagyon optimista.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317858 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
2009??? 8O Hát már majdnem 2008 van! Félek kissé el fogják sietni. különben van már rendező?

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #317704 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Robert K. Shaye, a New Line Cinema alapítója és főnöke egy mai interjúban azt mondta a New York Times-nak, hogy A Hobbit-film valószínűleg 2009-re lesz kész, noha még nincsen forgatókönyv se hozzá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #315372 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Leguanember írta: A WETA fele nem Jacksoné?


Dehogynem. De ha jól tudom, csak tulajdonos, nem tudom, van-e komolyabb beleszólása a folyó munkákba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #315367 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A WETA fele nem Jacksoné?

Utálatos, szánalmas presztízsháború.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #315333 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nem hinném, hogy Raimi akár társrendezőként, producerként vagy forgatókönyvíróként együtt dolgozhatna P.J.-vel a nyilatkozatháborúk után... A New Line semmilyen módon nem kíván együtt dolgozni P.J.-vel és pont. Ilyen kiskapuk nem kellenek egyik oldalnak sem. És P.J. amúgy is szerintem a mindent vagy semmit állásponton van. Nem arról van szó, hogy nem lehetne jogilag tisztázni a helyzetet, hanem arról hogy egyik fél sem akarja, mert az óriási presztízsveszteség (és egyben pénzveszteség is...) lenne számukra.

És sztem ha P.J. kiesik, vele együtt Fran Walsh és Philippa Boyens is nagy valószínűséggel. Az egész Wingnuts. De a Weta szerencsére nem, ők hajlandóak bárkivel együtt dolgozni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #315331 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Azt mondod? Ééés akkor lehet, hogy PJ mégis elvállalja??*reménykedő bóbita*

Mindenképp jó lenne , ha PJ forgatná.

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #315330 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Missy írta: Nekem már midegy, csak kezdjék már el és lehetőség szerint tegyenek meg mindent ami tőlük telik és ne "rontsák" nagyon el...


Ha ebben az évben elkezdik megcsinálni, akkor igen jó eséllyel nem PJ fogja rendezni. Szóval én inkább várnék még egy évet. :oops:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #315329 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Nekem már midegy, csak kezdjék már el és lehetőség szerint tegyenek meg mindent ami tőlük telik és ne "rontsák" nagyon el...

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #315327 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Gandalf írta: A HOBBIT-FILM:

Sam Raimi, a Pókember-filmek rendezője ma nyilatkozta az LA Times-nek, hogy elgondolkodna a rendezés elvállalásán, ha őt kérnék fel rá.


Inkább azon kellene elgondolkodnia, hogyan tudja kimagyarázni az esetleges fiaskót. (Egen. Negatívan állok a személyéhez... :roll: )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #315324 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Engem miért nem interjúvolnak meg? Énis elgondolkoznék a rendezés elvállalásán, ha felkérnének rá. Olyan gyönyörű stábom lenne... Extra jelenetbe beletennénk Cirdant is.

Elgondolkoznék... utána meg azt mondanám, hogy ok: elvállalom és felkérem Peter Jacksont társrendezőnek :)
Biztos meg lehet valamilyen kiskapuval kerülni ezt a perelkedést... egyszerűen nem hiszem el..

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #315321 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
A HOBBIT-FILM:

Sam Raimi, a Pókember-filmek rendezője ma nyilatkozta az LA Times-nek, hogy elgondolkodna a rendezés elvállalásán, ha őt kérnék fel rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #315266 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
EGyáltlaán nem, nagyon hasonlít az apjára. Csak hét tényleg nem elég husis :)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #315256 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Régebben volt egy szavazás arról, hogy ki játszhatná el Bilbót egy esetleges A Hobbit-filmben. Anno én azt az álláspontot képviseltem, hogy Sir Ian Holmnak kéne, mert egyszerűen zseniális Bilbó volt A GyU-ban, de tényleg addig húzódik a vita A Hobbit megfilmesítése körül, hogy lassan túl öreg lesz... de IMDB-n láttam, hogy van egy fia, Barnaby Holm, aki szintén színész, igaz, nem túl híres, összesen 4 filmben játszott (pl. Omen III.). De hasonlít kinézetben az apjára, szerintem simán el tudná játszani a fiatalabb Bilbót (Barnaby most volt 40 éves), ha esetleg még valamicskét örökölt is apja tehetségéből (remélem... :roll: ). Pár kilót felszedhetne és a sminkesek dolgoznának rajta egy kicsit, hogy apjára üssön.

Kép róla:
www.republika.pl/maclav/OM38B.JPG

Hülye ötlet szerintetek? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #314930 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Amíg nincs A Hobbit-film, addig a történet bábjáték-változatát meg lehet tekinteni Németországban, több városban is előadják. :P

www.herr-der-ringe-film.de/v2/de ... _13023.php

Egyébként van belőle élőszereplős színdarab is, szerintem már volt linkelve a topicban valamikor.

Sajnos még egyik feldolgozás se jutott el hozzánk. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313908 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
köszi! a többiek nevében is...! :-) a film ütős! mondhatnám: zseniális....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313900 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Visszatettem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313848 Írta: Eleniel (csillaglany)

Leguanember írta: Elkészült az Earendil utazásáról forgatott filmadaptáció, itt látható a mozi előzetese és egy werkfilmrészlet. A készítőit lásd a stáblistában! :D 8) :P

A kicsit bővített trailer, itt:
www.tolkien.hu/lep2007/earendil.wmv


Sajnos már nem érhető el itt a trailer! Aki ért hozzá, legyen oly jó, és orvosolja!
Köszönet érte előre is!

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313535 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Dreamer_KF írta: Hm..
Hol vannak a gruppik, és a bugyijukat a színpadra dobáló csajok? :P :P


Anyukám is megfelel? Egész hétvégén a te mondataidat szajkózta, csendesen vihorászva. :lol:

(Na jó, nekem is bejött! :wink: Ha jössz HNE-re, akkor kapsz bugyit... :twisted: )

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313482 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Hm..
Hol vannak a gruppik, és a bugyijukat a színpadra dobáló csajok? :P :P

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #313472 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Leguanember írta: Elkészült az Earendil utazásáról forgatott filmadaptáció, itt látható a mozi előzetese és egy werkfilmrészlet. A készítőit lásd a stáblistában! :D 8) :P

A kicsit bővített trailer, itt:
www.tolkien.hu/lep2007/earendil.wmv


ez csúcs volt!!!
"...most őszintén, láttak valaha is skótkockás tündét?" :lol: :lol: :lol: már magam elé képzelni is rekeszizomszaggató
plusz nagyon tetszettek a "háttérbe bevágott" forgatási jelenetek is :lol:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312492 Írta: Niphredil Eleanor

Thereon írta: Dreamer rulz volt, legjob beszólások, amik tetszettek:

"A díszletet több százan építették... Ééjjel-nappal. Huhh. "

"Nem szeretem a halat, nem szeretem a halat."


Jah, igen! Tééényleg! :lol: Az a díszletes duma is nagyon ütős volt. :lol:

Hogy a "Cirdan bosszúja 8."-at már ne is említsem! :wink: :D
Ha lesz ilyen film, azt tuti megnézem! :P :wink: :lol: :D


Nah, jól van, többet most már nem hízelgek, mert a végén még a fejetekbe száll ( :tongue: ), de azért tudjátok, hogy minden elismerésem a tiétek! :wink: Tényleg nagyon szuper lett ez a kisfilm. Még egyszer hatalmas graula nektek! :up:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312488 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Thereon írta: Dreamer rulz volt, legjob beszólások, amik tetszettek:

"A díszletet több százan építették... Ééjjel-nappal. Huhh. "

"Nem szeretem a halat, nem szeretem a halat."


Hehehe, szeretek improvizálni:D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312484 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek
Dreamer rulz volt, legjob beszólások, amik tetszettek:

"A díszletet több százan építették... Ééjjel-nappal. Huhh. "

"Nem szeretem a halat, nem szeretem a halat."

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #312470 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Előzetesek, bemutatók, filmes rövidhírek

Remzymama/Tünde írta: kérdés: Orlando hangja ki volt? Mirrand?


Narb volt a "tettes" :D

Niphredil Eleanor írta: Tényleg, hol forgattátok?


Egy-két jelenettől eltekintve egy stúdióban. Meglepő, mi? ;)

Niphredil Eleanor írta: Azért az "Uram, bevettük Párizst!" "Nem! Párizs; sűvítő szél. A hajam, még mindig tart."-ért pedig külön gratula! icon_lol.gif Könnyesre nevettem magamat azon az arckifejezésen! icon_lol.gif


Hehehe, köszi :D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.787 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére