Ismerkedés

Több
11 éve 5 napja #410857 Írta: Lagassy
Lagassy válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Gyertek sokan az őszi találkozóra gyertek minnél többen :lájk: :lájk: :lájk:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410710 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Ismerkedés

Casspe írta: (Csatlakozom)
H'ZRAH!
Köszönet nektek Rabyn, Felagund, Patiszon !!!


Nagyon szívesen, remek élmény volt veletek együtt lenni :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410709 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Szivesen! Varunk titeket jovore is!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410708 Írta: Casspe
Casspe válaszolt a következő témában: Ismerkedés

Patiszon írta: Jó lenne még köztetek lenni... Nia népe! DOVAGEIDYS!!! H'ZRAH! :)


(Csatlakozom)

H'ZRAH!

Köszönet nektek Rabyn, Felagund, Patiszon !!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410539 Írta: Lagassy
Lagassy válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Nektárin ha Kóla lenne :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410530 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Egészségedre! ;) :D :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410526 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Jó lenne még köztetek lenni... Nia népe! DOVAGEIDYS!!! H'ZRAH! :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410493 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Az hagyján, de milyen fejjel! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410491 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Ismerkedés

Sú (Heru Mornie) írta: Jó utat, és térj vissza győztesen! (Azaz: sok szép élménnyel, barátságokkal, stb.)


Jelentem, sikerült, most már fejjel előre a holnapi nagytábor felé :)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410489 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Hát akkor holnap meglássuk kit sikerül megismerni. Előre szólok, hogy polgári nevek megjegyzésében hadilábon állok, és elképzelhető, hogy nem fogom rögtön megjegyezni 101 kisk... táborozó nevét. 8-)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410209 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Jó utat, és térj vissza győztesen! (Azaz: sok szép élménnyel, barátságokkal, stb.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410200 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Itt is jelezném, hogy holnap hajnalban lelépek Litvániába, a helyi tolkinyicskákkal dzsemborizni egy bő hetet, jövő vasárnap jövök, addig legyetek jók, a keretjátékos jellegű kérdéseiteket pedig tegyétek fel a megfelelő topicba (Keretjáték - identitás), aztán majd válaszolok rájuk, ha hazajöttem :)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410068 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Újabb őskövület jelentkezik, mint alapító tag. Korábban Sötét Úr néven futottam, de elegem van abból, hogy minden táborban engem emlegetnek fő ellenségként, úgyhogy ezzel a névvel, és a rövidített "SÚ" alakjával is szakítottam. Mivel másik nagy hobbim az egyiptológia, az egyiptomi teremtéstörténetek egyik központi alakjáról, a levegőistenről (aki a Nagy Istenek apja, nagyapja, stb.) a Sú nevet vettem fel. A különbség számomra rendkívül fontos, annak ellenére, hogy sokak szerint csak írásban lehet megkülönböztetni a két nevet.

Nem értek a lore-hoz, de bármikor megmagyarázom, és bármit bármikor tudok pontatlanul vagy hibásan idézni. Körülbelül öt TLV-n vettem részt, de csak szervezőként, kategóriavezetőként, az utóbbi két évadban Patiszonnal együttműködésben.

Ha jól számolom, Botival mindig egy csapatba kerültünk, kivéve tavaly. :) elég jól elvagyok angolul, autodidakta módon tanulgatok olaszul, íjászkodom (néha – az utóbbi bő egy évben nem jutott rá energiám) és hiperaktívan fotózom, szóval Léli nem lesz egyedül :) (Nota bene, Léli tőlem nyerte el, talán még a 2003-as Hungaroconon a "mamarazza" kitüntető címet.) 2011-ben fotós rendvezető voltam, 2012-ben a KÖMF-ön vezettem fényképész műhelyt. Kétszer is sikerült véglegesen leszoknom a dohányzásról, és ez igaz, még ha önellentmondásnak tűnhet is.

Június végén műtötték a bal szememet, ennek következtében vannak bizonyos dolgok, amiket nem csinálhatok, csak módjával.

Időnként túl sokat szövegelek, úgyhogy itt abba is hagyom. Ha kell, kérdezz! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409862 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Név: Thereon
Foglalkozás: vándorló varázsló
LvL: 25 8-)

Megjegyzés: szóban szeretek ismerkedni, amikor látom az illető arcát


:lájk:

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #409718 Írta: Lagassy
Lagassy válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Heló! Már sokan ismertek a nevem:Laci :) ez lessz a 2. táborom és Tünde Giotin Rt Stb stb néven ismeritek.Na ő a tesóm rajta keresztül ismertem meg az MTT-t És nem bántam meg :lájk:

A kedvenc színem a sárga szeretek honfoglalózni és gépezni :ugeek: de az MTT-t sokkal jobban szeretem :D
A kedvenc színem a sárga
Szeretek zenét hallgatni,társasozni,VEZEZNI :!: :!: :!: :lájk:
Utolsó szerkesztés: 11 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409711 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Sziasztok!

Tessék meglepődni, Estelwen vagyok. (Ami azt illeti, hallgatok még egy csomó más névre is. Ha valaki nagyon szeretne, éppenséggel szólíthat Sárának is.)
Az MTT-be két évvel ezelőtt kerültem (egy sokatok által ismert tag, Ring által :) ), azóta részt vettem egy TLV-n és sok más rendezvényen is, az idei a harmadik táborom. Tizenöt éves vagyok, egyelőre a váci piarista gimnázium tanárait kínzom. Kedvenc színem a fekete, a bordó és a sötétkék. Szeretek írni, olvasni, beszélgetni és hallgatni, rajzolni, zenét hallgatni és kreatívkodni.

(Habár a korábbi táboraimból igen sokaknak úgy maradtam meg, mint "a nagyon lelkes szőke leányzó", az idei táborban valószínűleg nem én leszek az, aki pörög - legalábbis az előkészületek során egészen biztosan nem. A jövő hét végén ugyanis külföldre utazom, és a csak tábor előtti napon jövök haza. Amennyiben lesz lehetőségem, tervezek felnézni ide, de ígérni nem merek semmit...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409700 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Juppíí!! Végre már én is látom a topicokat!! :lájk:

Ciao a tutti!

Nekem ez lesz a negyedik táborom, és valahogy a sors fintora, de amikor van olyan, akkor tuti, hogy a legkevésbé ismert néphez kerülök. Így voltam már nősziromföldi sztúr, haradi szakadár, most meg keletlakó. Kezdek beletörődni. :D

Az MTT-vel a 2009/2010-es TLV kapcsán találkoztam először, azóta minden évben versenyeztem is eddig, meg Táborba is akkor csábítottak el először. 19 múltam, és most érettségiztem. Hogy a jövőben mihez fogok kezdeni magammal, arról konkrétan jelen pillanatban fogalmam sincs.

A nicknevem helyett hívjatok inkább Botinak, erre jobban fogok hallgatni. :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja - 11 éve 2 hónapja #409650 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Noszóval... Léli vagyok, aki az oldalt elhelyezett névtáblácskát nem olvasná :P Az MTT egyik alapító tagja, aki akkor még (de rég is volt) fiatalkorú volt, ám már nem az ^^

Nem, a Szilmarilokat valóban nem olvastam (meglep Felagund, hogy eddig nem tudtad rólam). Egyszer belekezdtem vagy 8 éve, de akkor még feladtam. Azóta több részét is olvastam :idea: (mivel írtam belőlük színdarabokat, általában a vonatkozó részeket olyankor elolvasom). Igen, az MTT Táborok egyik gyakorlott színdarab-írója és -rendezője vagyok. De tavaly megígértem, hogy idén hagyok mást érvényesülni e téren, ha lesz rá önkéntes :)

Végzettségem gazdaságinformatikus (igen, így egybe, nem egyszerű szó :geek: ), melyet BSc diplomaként a Szegedi Tudományegyetemen szereztem. A munkám... szóval... van... majd személyesen elmondom, aki még nem tudja :) Neeem szeretem, ha elektronikusan szerepel valahol (nem vagyok paranoiás... de amikor beléptem A Hivatalba, alá kellett írnom egy csomó papírt, hogy beleegyezek, hogy titkosszolgálati módszerekkel megfigyeljenek, ha akarnak).

Szeretek például olvasni (perpill épp a Kardok vihara van soron), írni (színdarabokat meg novellákat), rendezni (szintén színdarabokat), énekelni (kórusban), fényképezni (ezt sokan nem szeretik az MTT-ben :twisted: ). Emellett aki szereti a Star Treket, hihetetlenül nagy előnnyel indul nálam barátság tekintetében az olyanokkal szemben, aki nem :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Utolsó szerkesztés: 11 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409649 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Ismerkedés
A fórumos név egy dolog, hogy a táborban hogy hívunk, egy teljesen másik ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409648 Írta: KicsiMil
KicsiMil válaszolt a következő témában: Ismerkedés
A Narya sajnos már foglalt. Most a Nileth-et próbálom. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409646 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Ismerkedés
A Narya nagyon szép név (legalábbis nekem nagyon tetszik), és szerény véleményem szerint sokkal jobb, mint a KicsiMil, ami kicsit azt sugallja, hogy nincs is önálló személyiséged... :roll:

Na, szóval egy szó mint száz, a Narya tökéletes :)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409645 Írta: KicsiMil
KicsiMil válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Sziasztok, Kiss Bogi vagyok!
A KicsiMil név fórumon csak szórakozásból lett a nevem, mivel néhányan csak úgy ismernek, mint Milendoria húga. Ha sikerül Narya lesz az MTT-s nevem. :D
13 éves vagyok és a testvéreim révén találkoztam az MTT-vel. Eddig még csak két napra látogattam a tavalyi táborba, úgyhogy ez még új lesz nekem. Részt vettem a tavalyi és a mostani TLV-n.
Kedvenc ételem a lasagna, kedvenc italom pedig a narancslé.
Szeretek táncolni, olvasni, lovagolni, társasozni, énekelni és zenét hallgatni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409601 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Sziasztok! Patiszon vagyok, az idei táborban a kiránduló csapat vezetője.
27 éves vagyok, kb. 8 éve "MTT-zek", szeretek sokat mosolyogni, vegyészmérnökként végeztem, dolgozom.
Kedvenc színeim a kék és a fehér.

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409520 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Sziasztok, aki nem ismerne még, Felagund vagyok, én leszek a csapathős, vagyis a csapat "szóvivője" a keretjátékban.

"Civilben" 29 éves kutatóbiológus vagyok, már-már lassan veterán szerepjátékos, a tolkieni lore állítólagos jó ismerője, egykori sindarinász, és a Tolkien Társaság hivatalos szeparatistája és ellenzéke egyszemélyben.

Egyébként nagyon kedves, kezelhető, kajával majdnem bármikor lekenyerezhető vagyok :)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409515 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Bár többen ismertek, láttatok már vagy hasonló, kezdem én a bemutatkozással. :)

Idén nyáron leszek 27 éves, tanítói diplomám van, csak nincsen még a kezemben. 2003-óta MTTzem, táborszervezésben 2007-óta veszek részt.
Van egy kutyám, Budapesten lakom. Lisztérzékeny vagyok, ami azt jelenti, hogy semmit se ehetek amiben, búza, árpa, rozs vagy zab van.
A kedvenc színem a bordó és a zöld. :)
A kedvenc fagyim a rizsfagyi meg a túrófagyi.
Szeretek sokat nevetni, alkotni, menni, beszélgetni, énekelni.
Rettentően örülök, hogy idén én leszek a csapatunk vezetője, kapitánya!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409403 Írta: Rabyn
Ismerkedés téma létrehozva Rabyn által
Ez a topic szolgál arra, hogy megismerjük egymást egy kicsit a tábor előtt. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfPatiszonFelagundAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.361 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére