Beköszöntő

Több
10 éve 11 hónapja #410490 Írta: Dolnar
Dolnar válaszolt a következő témában: Beköszöntő
Sziasztok!
Remélem elolvassa valaki pakolás közben azért. :)
Ádám vagyok, 23 éves, informatikát tanulok illetve művelek több-kevesebb sikerrel.
Szeretek úszni, bringázni, olvasni (főleg sci-fit), és most elkezdtem spanyolul tanulni is.

Hú de várom már a tábort! Viszlát holnap a Déliben! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 napja #410320 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Beköszöntő
Ugyan, idén a topikbajárást se vitte senki túlzásba, ahogy látod :D

Azért azok kedvéért, akik néha idenéznek, mondom, hogy a keretjátékos topikban itt arrébb rajzoltam néhány kósza sort a fontosabb infókról, amit nem baj, ha tudtok a játékról utazás előtt. Miri meg most már a leutazás részleteit is tudja közölni nemsokára, asszem :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 napja #410314 Írta: Dorottya
Dorottya válaszolt a következő témában: Beköszöntő
Sziasztok!

Idén sem siettem el a bemutatkozást, hisz lassan itt a tábor, de jobb később mint soha... :D
A nevem Rozi és másodéves orvospalánta leszek a sotén. A táborban a dalnokok közt fogok zajt csapni, remélem minél eredményesebben. :)
Szabadidőmben - ha véletlenül akad - szeretek filmet nézni, olvasni, kézműves bigyókkal foglalkozni.
Nemsoká találkozunk, addig is mindenkinek szúnyogmentes, szép nyarat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #409884 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Beköszöntő
icke vagyok, 27, és az idei táborban a harcos rend vezetése mellett feladatom, hogy csetlés-botlásommal igyekezzem segíteni Kapitányunk munkáját, amolyan csapvezsegédként :]= Ha jól láttam, mindenkivel csak itt, a csapatban fogok találkozni, ugyanis senki nem került tőlünk a harcosok közé.

Magam is 2004 óta táborozom, ez már a nyolcadik lesz. Általában messziről kiszúrható vagyok, miszerint "ott az az idióta, aki negyven fokban is feketében mászkál". Foglalkozásomra nézve metrós volnék, bár ez belátható időn belül megszűnik; hobbikra vajmi ritkán van időm, de rengeteget olvasok, lehetőség adódtával szerepjátékozom, valamint (sajnos jó ideje már nem) a lovagi kardvívást művelem.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #409860 Írta: Ági
Ági válaszolt a következő témában: Beköszöntő
Sziasztok!

Ági vagyok, ezen a nyáron töltöm be a 24-et. Programozó leszek majd egyszer. Ezen kívül még sok minden mást is szeretek csinálni, például főzni és játszani (főleg gépen, de társasjátékot is). Ha jól számoltam, akkor ez lesz a hetedik táborom. Több rendben is voltam már, harcosban többször is. Most először kerültem a táncosok közé.

Már várom a tábort, ahogy minden évben, mert tök jó lesz. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #409859 Írta: Rhien
Rhien válaszolt a következő témában: Beköszöntő
Sziasztok, Sári vagyok, 23 éves leendő könyvtáros. Nicknevem Rhien, amit bizonyítottan figyelmen kívül hagyok. Szóval maradnék az eredeti nevemnél. Táborba 2004 óta járok, eléggé őskövületnek számítok így a csapatban.

Hogy mit keresek a bölcs rendben, egyenlőre fogalmam nincs, ha emlékeim nem csalnak, máshova jelentkeztem elsőnek... de az is lehet, hogy nem. Rég volt már az a jelentkezési lap kitöltés. Egyébként pedig határozott vagyok, vagy mégsem?

Hobbim sok van, szeretek például kreatívkodni, (több-kevesebb sikerrel) olvasni, táncolni, korcsolyázni, úszni, a zene pedig lételemem. Főleg japán rockzene szól a fülesből, amit ki nem állhatok, az a tucc-tucc "zene".
Ez nem hobbi, inkább életstílus vagy ilyesmi, foglalkozok keleti energiagyógyászattal. Ez itt és most nem a kifejtés helye, tudom, hogy van akit zavar a téma, akit érdekel, lehet engem nyúzni a kérdésekkel, nem harapok.

Imádom a gyerekeket, kisebbeket, nagyobbakat, simán átmegyek ötévesbe, ha a keresztlányommal kell csúszdázni.

Fontos kérés: ha leszek oly felelőtlen, és széthagyok füzetet, amire rá van írva, hogy el a kezekkel, abba légyszi tényleg ne lapozzatok bele, tanfolyamos anyag. Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #409818 Írta: Arapona
Arapona válaszolt a következő témában: Beköszöntő
Halihó!
Arapona vagyok, polgári nevemen Eszter, de ha lehet inkább maradjunk az Araponánál. 14 éves vagyok és ez lesz a harmadik táborom. Én a vizuál rendben leszek és már nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz.
A Toldy Ferenc Gimnáziumba járok, ami hatosztályos és ez volt az első évem. Azt hiszem túlzás nélkül elmondhatom, hogy a felvételivel együtt két borzasztó zsúfolt éven vagyok túl.
Szabadidőmben szeretek kézműveskedni, filmet nézni, kirándulni, sütit sütni, aludni,a dilijeimmel idegesíteni a környezetem, imádok olvasni (Agatha Christie a kedvenc íróm :) ) és mindenfélét irkálni (de persze mindez a barátaim társaságában a legjobb).
Hát, röviden talán ennyi. Szép nyarat mindenkinek és hamarosan találkozunk!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #409808 Írta: Abdul
Abdul válaszolt a következő témában: Beköszöntő
Sziasztok!

Részemről Abdul, életkorra 34, a polgári álnevem szerintem nem annyira érdekes. :) Szintén elsőtáborozó vagyok, szóval többé-kevésbé lövésem nincs semmiről, de ez majd alakul, fel tudom találni magam. :)

Szarvasi vagyok, szóval Délkelet-Magyarország ördögszekerekben bővelkedő, kietlen pusztáit járom, nomádként - és amúgy kicsit viccen kívül is, mert a munkám az, hogy egy helyről leveleket viszek sok helyre, általában nyeregben.

Hobbik is vannak, elég sok és hangulatfüggő, de általánosságban szeretek mindenféle kreatív dolgokkal szüttyögni, írni, olvasni, fotózni, olvasni és hasonlók. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hete #409781 Írta: Niphredil
Niphredil válaszolt a következő témában: Beköszöntő
Sziasztok! :)

A nevem Zsófi. Attól tartok, hogy én leszek a legfiatalabb a csapatban, mert még csak 13 éves vagyok. :?
Szeretek olvasni, zenélni, táncolni (a táncos rendbe kerültem). Általában visszahúzódó vagyok, de ha rám jön az ötperc, akkor nagyon őrült tudok lenni :twisted:
Ez lesz az első táborom, már nagyon várom! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #409664 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Beköszöntő
Sziasztok, errejáró csapattagok :)

Kezdeném egy bemutatkozással. Errefelé Esgal néven ismernek, ami szabad fordításomban Rejtőzködőt jelent sinda nyelven. 28 éves elmúltam, iparművésznek tanultam, és most mégis szállásfoglalási ügyintéző vagyok. (Soha lehangolóbb szakmanevet! :D )

Szeretek táncolni és harcolni, sokmindent kipróbáltam. Szeretek enni, és még énekelni is, ez utóbbit a többiek nem szeretik :) Van egy macském, szürke, Zora névre hallgat, ő nagyon kövér.

Nem szeretem a nagyon hideget, a szűk helyeket, a kávét, és a buta ügyfeleket. (De szeretek róluk szórakoztatónak vélt sztorikat mesélni, majd állítsatok le.)

Ebben a táborbanén leszek a csapat Hőse, ami teljesen új dolog, és a keretmesében lesz ennek szerepe, egyébként normál időben csapatulok veletek :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #409558 Írta: Elemmíriel Gilluin
Beköszöntő téma létrehozva Elemmíriel Gilluin által
Üdv néktek, Dor-Lómin leendő népe!

Kereken egy nappal kevesebb mint egy hónap van még a táborig, s nem csak a visszaszámlálás indulhat el ezzel, hanem az ismerkedés is. Itt lehet majd bejelentkezni, bemutatkozni, örömködni és ismerkedni tetszés szerint, a mindenféle megbeszélni- továbbá tudnivalóknak pedig nyitok külön teret (topikot).

Szerető tyúkanyótok, akarom mondani szigorú csapvezetek, hivatalos nevén Kapitányotok:
Miri

"Ha majd felnövök,
azon leszek, hogy senki
ne vegye észre."

/N.B.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfEsgalickeAlewElemmíriel Gilluin
Oldalmegjelenítési idő: 0.216 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére