Keretjáték, avagy miért mi vagyunk a legf... legmenőbbek.

Több
10 éve 9 hónapja #410135 Írta: Elbereth
Ééééééééééééééééééééés megvan az anyag!

Tehát kék és szürke anyag Angwen és Gery társaságában (kék: amelyikre mutatnak, szürke: a szürke anyagok közül a legalsó...vagy ha így nem találjátok, akkor húzzatok egy egyenes vonalat Gery órájától Angwen bal mutatóujjáig és a nevezetes anyag az első anyag, amit a vonal keresztez):
[attachment=0:1xtgnxuv]<!-- ia0 -->DSC_0375.JPG<!-- ia0 -->[/attachment:1xtgnxuv]
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410061 Írta: Angwen
Hű, ez kúl! :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410048 Írta: Elbereth
Ha már a kürtnél tartunk, akkor tessék, így néz ki a csapatereklyénk:
[attachment=1:12de8izs]<!-- ia1 -->DSC_0372.JPG<!-- ia1 -->[/attachment:12de8izs]
[attachment=0:12de8izs]<!-- ia0 -->DSC_0373.JPG<!-- ia0 -->[/attachment:12de8izs]
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410041 Írta: Angwen

vicky.f írta: A csapatunk ereklyéje egy vadászkürt lesz, aminek történetét majd Angwentől hallhatjátok, illetve olvashatjátok.


Ezzel azóta is adósotok vagyok. Most pótolom.

A kürtöt Orome ajándékozta Finrod Felagundnak még az Áldott Birodalomban egy vadászat során. A nolda herceg, noha nem gyakran vett részt ilyen alkalmakon, s így ritkán használta, azért természetesen nagy becsben őrizte a Vala adományát. Olyannyira, hogy magával vitte a tengeren túlra is, és Nargothrond díszes termeiben méltó helyen pihent.

Mikor Finrod elment Beren Erchamionnal, hogy eleget tegyen esküjének, és nem is tért vissza, a kürt a többi kincsével együtt az új királyra, Orodrethre szállt. Neki azonban bátyjához hasonlóan nem sok gondja volt vadászgatásra, s a fivérére fájdalmasan emlékeztető, de nagy becsben tartott tárgyat inkább továbbadta lányának, Finduilasnak. Finduilas pedig búcsúzáskor odaadta a csatába induló Gwindornak, zálog gyanánt, és annak reményében, hogy épségben visszatér.

Mikor elmenekültünk a csatából, és minden valószínűség ellenében kétségbeesetten reménykedtünk, hogy hátha mégsem veszett mindenki más oda, egyszercsak felbukkant Gwindor lova, lovas nélkül, nyergében a kürttel. Innen tudtuk, hogy Gwindor biztosan vagy halott, vagy fogoly, másképp a lova nem hagyta volna ott.

A kürtöt azóta mi is nagy becsben őrizzük, hiszen egyszerre emlékeztet a boldogabb napokra, szeretteinkre és gyászunkra.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410035 Írta: Orowan/Gery

Ille / Lórien írta: Ezek a tunikák nagyon szépek! :) A lányokét szerintem lehet egy kicsit nőiesebbre venni, bár ezeket is simán el tudnám képzelni nőkön. Az egyébként hogy nézne ki?
A színek tetszenek, és igen, szerintem jó a kék-szürke verzió is, az talán lányosabb. De igazából az a fontos, hogy úgy válasszuk ki a két színt, hogy ne olvadjanak egybe.

A legegyszerűbb megoldás szerintem az (ezt Idhren ajánlotta), ha az övvel nem derékon, hanem hason, mell alatt kötitek meg a tunikát.
A hosszal lehet még eljátszadozni, az alja tovább érjen, esetleg a ruha ujjai rövidebbek (vagy éppen hosszabbak legyenek, ha kimonó-szerűbbet szeretnétek), hasonlók.

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410032 Írta: Ille Lórien
Ezek a tunikák nagyon szépek! :) A lányokét szerintem lehet egy kicsit nőiesebbre venni, bár ezeket is simán el tudnám képzelni nőkön. Az egyébként hogy nézne ki?
A színek tetszenek, és igen, szerintem jó a kék-szürke verzió is, az talán lányosabb. De igazából az a fontos, hogy úgy válasszuk ki a két színt, hogy ne olvadjanak egybe.

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410004 Írta: Elbereth
Hoppá, kicsit nagyok lettek a képek, bocsi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410003 Írta: Elbereth
Sziasztok!

Azt beszéltük tegnap hárman, hogy ha igényesen meg szeretnénk csinálni a csapattárgyat, akkor valószínűleg választanunk kell a bot és a tunika között. Még nem biztos, hogy választani kell, de készüljünk úgy, hogy igen. Mi hétfőn mindenképp elmegyünk megnézni, hogy mennyibe kerül az anyag és ha úgy találjuk, hogy még belefér a bot is, akkor megvesszük, ha nem fér bele mind a kettő, akkor a szavazatotok (majd kiírunk erre is egy szavazást) alapján döntünk majd.
Itt vannak Crisold tervei a tunikáról:
[attachment=1:3gjo8wfs]<!-- ia1 -->scan200063.jpg<!-- ia1 -->[/attachment:3gjo8wfs]
[attachment=0:3gjo8wfs]<!-- ia0 -->scan200065.jpg<!-- ia0 -->[/attachment:3gjo8wfs]

Ha ezek után inkább a kék-szürke mellett döntenétek, azt is írjátok meg.

Amit még fontos tudni, hogy a kék a fő szín, a fekete pedig a kiegészítő, mert van egy másik csapat, akiknek a fő színe a fekete.

A másik fontos dolog, hogy mérjétek le és küldjétek el (jöhet privátban is vagy email címre: feher.vicky@gmail.com ) a:
- vállszélességet
- csípőszélességet
- magasságot térdtől vállig

Ööö...azt hiszem, ennyi..

Nem, még egy dolog: Lányok, ha szeretnétek, hogy nektek kicsit nőiesebb legyen a tunika, szóljatok, és megoldjuk.

Na, ennyi.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409997 Írta: Angwen
A többi nép (szigorúan ABC sorrendben): Bór, Dor Lómin, Gondolin, Maedhros, Mithrim. :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409991 Írta: Stara
Lenne egy olyan kérdésem, -már ha nem titkos így előre-, hogy a 6 csapat mely népekből való? (Lehet, hogy nem olvastam el valamit, de nekem eddig nem derült ki.)

A kék-fekete nekem tetszene, csak ne legyen túl sötétkék, mert akkor messziről feketének tűnik az egész, ami persze nem gond, ha ez a cél, és szerintem kettőnél több színünk ne legyen. :roll:
A kimonó/tunika milyen lenne?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409988 Írta: Angwen
Elvileg mindenki meg kellett hogy kapja a keretjátékos levelet. Aki nem, az sikítson! (Lehetőleg virtuálisan.) Akinek pedig kérdése/hozzászólása van, az ne habozzon nekiesni a billentyűzetnek!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409890 Írta: Éogil

Angwen írta:

Schreiner János írta:

vicky.f írta: Mit szólnátok a kék-feketéhez? (elvileg ez Angwennek és Gerynek is tetszik)

Nekem is tetszik, bár az igazi elf kék-vörös! :lol:


Az az elftárs. ;) Tudod, aki megy tündetni.

:lájk:

Aurë Entuluva!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409889 Írta: Angwen

Schreiner János írta:

vicky.f írta: Mit szólnátok a kék-feketéhez? (elvileg ez Angwennek és Gerynek is tetszik)

Nekem is tetszik, bár az igazi elf kék-vörös! :lol:


Az az elftárs. ;) Tudod, aki megy tündetni.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409874 Írta: Schreiner János

vicky.f írta: Mit szólnátok a kék-feketéhez? (elvileg ez Angwennek és Gerynek is tetszik)

Nekem is tetszik, bár az igazi elf kék-vörös! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409854 Írta: Orowan/Gery

Orowan/Gery írta:

Antathor írta: persze lehet kék-fekete is :D amúgy csodálkozok hogy Elbereth nem győzött meg még mindenkit a lila szín szépségeiről :P ja és a fekete-zöld-lila kombóban az a jó hogy nem is kell beöltözni csak rommá verjük egymást és TÁÁÁ-DÁÁÁM, kész is az "öltözékünk" :D :D esetleg egy kék tunikát még erre ráveszünk :)

egyébként kék fekete mellé most hogy jobban belegondolok, elég jó, meg egyedi is, nem hiszem hogy sokan rohangálnának lila cuccokkal (jó tegyük hozzá én nem tudom hány tünc nép lesz a 6 csapatból)

4!!!NÉGY!!!4!4!44négy!44!!!!!4

Szerk: Angwen írt egy iszonyú ütős és überkúl keretjátékos összefoglalót (rólunk, főleg, de néhány egyéb nép is belekerült véletlenül), viszont hamarosan a Kaereth-jaetek-cheapat írni fog egy levelet mindenkinek, vagy valami ilyesmi, amiben benne lesz egy rakás dolog, és már megvárjuk, hogy abban legyen fícsör. Nem vagyok teljesen képben a dologgal, de a lényeg hogy MINNYÁ, akarom mondani *khm* Hamarosan tudásunk gyöngyeit reátok öntjük.
Vödörszám.

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409852 Írta: Antathor
persze lehet kék-fekete is :D amúgy csodálkozok hogy Elbereth nem győzött meg még mindenkit a lila szín szépségeiről :P ja és a fekete-zöld-lila kombóban az a jó hogy nem is kell beöltözni csak rommá verjük egymást és TÁÁÁ-DÁÁÁM, kész is az "öltözékünk" :D :D esetleg egy kék tunikát még erre ráveszünk :)

egyébként kék fekete mellé most hogy jobban belegondolok, elég jó, meg egyedi is, nem hiszem hogy sokan rohangálnának lila cuccokkal (jó tegyük hozzá én nem tudom hány tünc nép lesz a 6 csapatból)

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409851 Írta: Éogil
A fekete-kék király. Mondjuk a tunika egyik szín, másikszínű sálöv szerű elemmel (hopp,kibújt belőlem a régész). Mondjuk az övet nagyon sajnálnám de a bőr tényleg nagyon drága és sok idő vele dplgozni. A bot viszont könnyen díszíthető akár otthoni maradék anyagokkal amiket senki sem fog hiányolni.

Aurë Entuluva!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409849 Írta: Elbereth
Természetesen, egyből elképzeltem a 4 szín keverékét :D :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409847 Írta: Orowan/Gery
A vörös színen már így is nagy vita volt a Feanoriták (Vörös Hold, meglepetés) és a keletlakók között, úgyhogy akármennyire egy RETTENTŐEN zseniális úriembertől származó ötlet, inkább hagyjuk :D

Kék alapban gondolkodtunk, mivel Thingol zászlaja alatt vonultunk a csatában, ehhez jön hozzá a fekete (misztikum, gyász, ilyesmi hangulathoz), de vegyíthetjük egy kis zölddel-lilával-barnával a jó ízlés keretein belül, ahogy gondoljuk (gondolva itt főleg a zászlóra).

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409846 Írta: Elbereth
Mit szólnátok a kék-feketéhez? (elvileg ez Angwennek és Gerynek is tetszik)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409835 Írta: Antathor

Rárakunk egy KRAKENT
Amint egy sárkánnyal harcol egy vulkán felett, dühöngő elektromos vihar közepén. ^^


nekem tetszik :) de csak akkor ha a vulkán éppen kitör és közben lávagólemek másznak ki belőle amint "egyenlőre" próbálják darabolni a szintén éppen kimászó lávában-pont-nem-olvadó-csontvázakat :D

na de télleg kéne csapatszín, eddig egy ember mondott ötletet (bár az ő zsenialitásához kevés fogható van, ugyhogy akár meg is szavazhatjuk azt ;) )

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409829 Írta: Elbereth
Én látom, hol a félreértés :D :D , de még szórakozom egy darabig...na jó, nem... Én eleve Crisold kürtjéről beszéltem, mert ő felajánlotta, hogy kölcsönadja, ha nagyon vigyázunk rá (szerintem, ha egy csapatereklyéről van szó, akkor ez azért megoldható). Én azért mondtam, hogy legyen rajta egy fa, mert már eredetileg is van rajta egy fa, tehát azt nem mi fogjuk kifaragni belőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409828 Írta: Crisold
ühüm... csak úgy megemlítem, hogy egy fújható méretű szarukürt 15-20k pénz...

de majd kitaláljátok... a faragása se egyszerű... próbáltam már... szépen alakítható, de rohadt büdös ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409827 Írta: Orowan/Gery

Crisold írta: kürt... Valamiről lemaradtam? Mindenkinek akartok sajátot??? Tudjátok mennyibe kerül akár egy pici ivókürt? A "szent" kürtöt adom én, de azon átalakításról szó sem lehet!

ezenkívül a tunikához kellenének a csapattagok méretei... vállszélesség, mell és derékbőség, ágyék-váll távolság stb...

egyenlőre ennyi jutott eszembe...

Neeeem, nem lesz mindenkinek saját kürtje, az tényleg őrültség lenne, arról beszéltünk hárman, hogy nem a te Szent Kürtödet használnánk csapatkürtnek (valljuk be, egy tábor alatt épp elég véletlen baleset tud történni, még ha vigyázunk is), hanem lenne egy másik, valószínűleg nálam. Azt én fizetném (amit sikeresen kihagytam a számolgatásból az előző posztban), előre kifaragnánk, és megcsinálnánk.

Belegondolva nagy könnyebbség lenne hagyni ezt a kürt témát, akkor elhoznád te a sajátod, és te lennél a kürtös, autentikusabb is, ha nem a kapitány trallalázik rajta. Te pedig tudsz vigyázni a saját kürtödre :)

Ja és ezt mindenkinek elküldöm, aki "egyenlőre"-t ír, én is így jegyeztem meg a különbséget :D bash.hu/14617

Gery

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja - 10 éve 9 hónapja #409826 Írta: Crisold
hmmhmm én a botokat úgy gondoltam, hogy szavaztassuk meg a csapattal és ha megy, akkor mindenki fizesse ki a méterárat... az égetést, darabolást stb. meg én vállalom... 20k pénz nem sok mindenre elég, sajnos, tehát vagy egyszerű dolgok lesznek, vagy be kell szállnunk... jó lenne tudni, legalább a csapatszíneket, mert addig problémás méterárut keresni... az öv és vállvédő epic dolog, de tényleg, csak ha valamin van, vagy nagyon komolyra kell csinálni, amit bőrből esélytelen ennyi pénzből... egyéb anyagokból is lehet, de, hogy ne legyen gagyi, akkor irgalmatlan meló lesz és akkor sincs ingyen... én a tunikát egy sima szalagövvel, szép, oldalra kitolt kötéssel oldanám meg, az kijön majd a hulladékokból... a bőr alapanyag, talán kijön 10 egynéhány főre, pici vállvédővel, de akkor még nincs tunika...
Zászló.... hmm-hmm burrárum... sztem az alapja simán lepedő, szépen megvarrva festve/hímezve, zászlórúdnak bármi megfelel, megoldjuk, max. ha én adom, akkor a tábor végén visszakérem 8) Varrógépet is tudok vinni ha kell... nem mondom, hogy nagyon jól kezelem, de megoldom, ha senki nem vágja a dolgot... (pl. a kalózkabátomat is én varrtam meg a farsangra,
kürt... Valamiről lemaradtam? Mindenkinek akartok sajátot??? Tudjátok mennyibe kerül akár egy pici ivókürt? A "szent" kürtöt adom én, de azon átalakításról szó sem lehet!

ezenkívül a tunikához kellenének a csapattagok méretei... vállszélesség, mell és derékbőség, ágyék-váll távolság stb...

egyelőre ennyi jutott eszembe...
Utolsó szerkesztés: 10 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409824 Írta: Orowan/Gery

Antathor írta: Én is rattanbotra szavazok, szerint túlélhető költség, meg hát ahogy Crisold mondja, emlék és újrafelhasználható táborokban vagy akármi, zászlót gondolom majd ott helyben csinálunk amikor már ott van mindenki, mert azért nem mindenki ír meg nézi a fórumot, de alapanyagot nézhetünk hozzá ami esetleg nincs raktáron vagy nincs benne a keretben, mittomén mintát azért elkezdhetjük átbeszélni (gondolom kürt lesz rajta) esetleg milyen alakja lesz, vagy rakunk e még rá valami epic dolgot, plussz mintát...

Rárakunk egy KRAKENT
Amint egy sárkánnyal harcol egy vulkán felett, dühöngő elektromos vihar közepén. ^^

A tábornak lesz egy saját zászlója, amit minden reggel és este fel- és levonunk, de ahogy elnézem a többi csapatot, a legtöbben készülnek sajáttal, vagyis a minimum, hogy nekünk is lesz :D egyébként is pozőrség.

Ahogy elnézem, a legnagyobb határt az idő fogja jelenteni, nem tölthetünk háromszor három órát mindenféle epic és pozőr és mindenkielájultőle csapatkellék összeállításával, mert akkor semmi másra nem marad. Ahogy én látom, lesz elég időnk egy csapatzászlóra, a kürtre, és a bot - tunika/kimonó - vállvédő/öv hármasból mondjuk kettőre.

Ha a kürtöt és a botokat tényleg előre kiégetjük, megcsináljuk, mondjuk a helyszínen csak fel kell szalagozni, meg farigcsálni beléjük valamit, kinek hogy, akkor talán, TALÁN belefér a ruházat is.

Tehát fejenként 1000 forint körül vannak a botok, az már majdnem a 2/3-a a költségvetésünknek (esetleg a vezető hármasnak nem lesznek botjai, ha nagyon szorul a hurok, nekünk egyébként is lesznek kardjaink, de a kürtnek is kell férnie), és a maradékból kell zászlóanyag, tunikaanyag, övanyag, vállvédőanyag, festék, hímzőfonál és cérna.

Viki és Tonyó, össze tudjátok szedni, hogy körülbelül mennyibe fog fájni a ruhaanyag és az egyéb kellékek?

Gery

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409822 Írta: Antathor
Én is rattanbotra szavazok, szerint túlélhető költség, meg hát ahogy Crisold mondja, emlék és újrafelhasználható táborokban vagy akármi, zászlót gondolom majd ott helyben csinálunk amikor már ott van mindenki, mert azért nem mindenki ír meg nézi a fórumot, de alapanyagot nézhetünk hozzá ami esetleg nincs raktáron vagy nincs benne a keretben, mittomén mintát azért elkezdhetjük átbeszélni (gondolom kürt lesz rajta) esetleg milyen alakja lesz, vagy rakunk e még rá valami epic dolgot, plussz mintát...

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409815 Írta: Angwen

Schreiner János írta: Csapatzászlónk lesz? (Esetleg mindjárt Finrod zászlaja?)


Legfeljebb Ti szabhattok határt a zászlószabásnak! :)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409814 Írta: Crisold
Én mondjuk, még mindig az egységes, rattan botra szavaznék (nem szálkásodik, nem fáj közel annyira sem, ha megütnek vele, mint sima fával) ráadásul szép és könnyen díszíthető égetéssel, de tény, hogy + költség... (bár örök emlék, ami sose megy tönkre). A kapanyél kategóriájú botokat nem nagyon tudom égetni, kemény, nehéz és személy szerint nekem túl "modern", mesterséges a megjelenése! De persze bármi lehet, csak, ha nem egységes, az szerintem elég sokat rontana az összképen, elvégre rendezett tündesereg vagyunk, vagy mi?!

Elbereth... ha megrajzoltam a tunikát rendesen, nektek kellene feltölteni, mert nekem ez nem engedélyezett a fórumban....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409807 Írta: Adanedhel
A botot én is támogatom, van is itthon egy ... valamilyen nyelem :D
Ha sikerülne egy jóféle vállvédőt megtervezni (vagyis pl elég semleges színű) az tök jól hangzana! Lehetne rátenni tüskéket (mondjuk kartonból, vagy polifoamból), vagy tollakat, vagy akármit, tök király lenne :D
Ezzel szemben az öv szerintem nem olyan egyedi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.220 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére