Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Több
12 éve 8 hónapja #403399 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Kedves Szervezni Vágyó Népek!

Tudom, mindig a táborszervezés a legvonzóbb, de érdemes kisebben is elkezdeni, és tapasztalatot és élményt nyerni! Tehát akinek van kedve-ideje-tolkientudása, és szeretne részt venni a TLV szervezésben ([társ-]kategóriafelelősként v. netán koordinátorként), az jelezze e-mailben Ádámnak (és/vagy nekem)!

(Ha nem tudod, mi ez, mivel jár, mittomén, kérdezz. :) Mondjuk priviben vagy az MTT/TLV topikban ;) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403395 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Attila írta: De hivatalosan a KÖMF-re készült el. :) Nem mindenki kapott bennfentesként. :)

Attila, a tavalyelőtti (Szanticska1) DVD-ről van szó, ami hivatalosan kiosztva egyik rendezvényen se volt, de a tábor után következő tavasszal készült el és lett beszerezhető, ezért is mondtam, hogy tulajdonképpen a következő táborra :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403394 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Kincső (Thilanna) írta:

Metaflora írta: A tavalyelőtti meg következő táborra, remélem, most nem az lesz :D


Ez nem igaz, már a szülinapotokon(/kakaópartin?) is lehetett kérni belőle :mrgreen:


De hivatalosan a KÖMF-re készült el. :) Nem mindenki kapott bennfentesként. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403390 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Metaflora írta: A tavalyelőtti meg következő táborra, remélem, most nem az lesz :D


Ez nem igaz, már a szülinapotokon(/kakaópartin?) is lehetett kérni belőle :mrgreen:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403384 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Adanedhel írta: A tavalyi KÖMT-re lett kész, szerintem most is az lesz :)

A tavalyelőtti meg következő táborra, remélem, most nem az lesz :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403381 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
A tavalyi KÖMT-re lett kész, szerintem most is az lesz :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403379 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
És azt lehet tudni, hogy mikorra lesz kb?

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403376 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Grondir írta: Lesz talira DVD? :)

Nem :(

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403368 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Lesz talira DVD? :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403365 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Hajajj! :(

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403364 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Én sem találtam ilyesmit, pedig kétszer módszeresen végigtúrtam ismerős holmik után (nagyon sokan ugyanis nem keresték ott a cuccaikat).

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403362 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Én nem találkoztam vele a talált tárgyas kupacban, de ez nem jelent mondjuk semmit :/

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403348 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Jaj, de jó! Már alig várom!!! :lájk: :D

A széldzsekiről tényleg nem tud senki semmit? Sötétkék, helyenként narancssárga "foltokkal". A szebe vtele van papírzsepivel :D . Nagyon kéne, mert engem otthon megölnek ( nem viccelek!! ) ha nem hozom haza. :(

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403345 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Hivatalos tábori találkozó!!! Jön-jön-jön! :D

Szívesen látunk mindenkit szeptember 10-én, szombaton délelőtt 11 órakor az Orczy kertbe, ahol hadijáték, kvíz, és egyéb kellemességek mellett ülhetünk össze megint Ithilient idézve.

A részletekről később! :)

ExFőszervek :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403340 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Athramien írta: Jó eséllyel nem lesz meg, de azért hátha:

én a kis kagylós (táncos rendi) nyakláncomat hagytam el a táborban (emlékeim szerint a színpad környékén), szóval ha valaki megtalálta, vagy véletlen kettőt vitt haza, akkor az egyik az enyém.

A megtaláló jutalom szempilla rebegtetésben részesül:D



Basszus, valaki mondta tábor után, hogy megtalálta, DE NEM EMLÉKSZEM KI VOLT!:D Majd körbkérdezek neked.

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403334 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
A zöld kámzsa az enyém, sőt az alatt volt a zöld köpenyem is, amit a plusz 1. napon elfelejtettem eltenni, és mivel nem volt ott, ahova leraktam, és már elvitte a teherautó, ezért élek a gyanúperrel, hogy az is bekerült a raktárba. Ott egyelőre jó helyen van mind a kettő, majd a következő raktáras pakolásnál elviszem. Köszönöm :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403332 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Jó eséllyel nem lesz meg, de azért hátha:

én a kis kagylós (táncos rendi) nyakláncomat hagytam el a táborban (emlékeim szerint a színpad környékén), szóval ha valaki megtalálta, vagy véletlen kettőt vitt haza, akkor az egyik az enyém.

A megtaláló jutalom szempilla rebegtetésben részesül:D

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403326 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Eruntale/Hanna írta: -babazokni, sárga-fehér csíkkal, kacsával


Ó, akkor ezért nem találom sehol :D
Plusz ottmaradt a konyhán a vágódeszkám és a naaaagy sütőkesztyűm... :(

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403322 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Okés. Köszi. Akkor legalább ezt megtudtam. :)

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403321 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Nimelloss írta: Sötétkék, narancssárga széldzseki nincs??? A tábor utolsó napján vagy a színpadnál, vagy a 4-es, 5-ös faházban (elfelejtettem melyikben laktunk... :oops: ) hagytam... Már nagyon kellene.

A 4-es az enyém volt, szóval szerintem 5-ös. ;)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403316 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Sötétkék, narancssárga széldzseki nincs??? A tábor utolsó napján vagy a színpadnál, vagy a 4-es, 5-ös faházban (elfelejtettem melyikben laktunk... :oops: ) hagytam... Már nagyon kellene.

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403311 Írta: zs.gothpunk
zs.gothpunk válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Eruntale/Hanna írta: Megtaláltam a füzetem, amibe leírtam utolsó nap a talált tárgyak jegyzékét. főleg olyan ruhák vannak benne, melyek az utolsó este maradtak a környéken. Ez a lista még nem a végleges, van, aki közben a jelenlevők közül elvitte a saját cuccát, és még a házakból/jurtákból is kerültek elő dolgok, ameddig tudtam, próbáltam frissíteni :)

- körömcsipesz


Ez az enyém asszem. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 8 hónapja #403298 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
A körkefe ezüstnyéllel az enyém. Kölcsönadtam, aztán elfelejtettem, sebaj. :D (nekem ráér következő táborig, ha van hová elrakni. nem ragaszkodom hozzá túlságosan :lol: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403297 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Többek kérésére a Haradrim font letölthető!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403296 Írta: Peredhil/Thor
Peredhil/Thor válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Nightwish pulcsi jelen!

A válaszok önmagunkban rejlenek, csak az a kérdés, hogy van-e elég bátorság benned, hogy szembenézz velük. Úgy gondolom, hogy mindannyiunkban van valamennyi Odinból, Thorból, vagy éppen Lokiból, és rajtunk áll, hogy ebből mit tudunk hasznosítani.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403293 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
A marhahúsos wifon levest én kaptam Alyrtól aznap amikor gombás kaja volt, hihetetlen hogy 11 nap alatt se dobta ki vagy tette el senki :D DD Én nem ragaszkodom hozzá, ha Alyrnak kell vigye :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403291 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
- bordó textil neszeszer, rávarrt, pöttyös tündérrel
- Világoskék ikeás türcsi

Ezek az enyémek, de hazahoztam őket. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403290 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése
Megtaláltam a füzetem, amibe leírtam utolsó nap a talált tárgyak jegyzékét. főleg olyan ruhák vannak benne, melyek az utolsó este maradtak a környéken. Ez a lista még nem a végleges, van, aki közben a jelenlevők közül elvitte a saját cuccát, és még a házakból/jurtákból is kerültek elő dolgok, ameddig tudtam, próbáltam frissíteni :)

szóval a talált tárgyak:
- ezüstcsatos, kb. 1, 5 cm széles, fekete műbőr öv (ez nálam van, mert kiesett a zsákból, és csak a teherautó után került elő, szóval rajtam keressétek :) )
- vastag barna hajgumi
- övre akasztható barna bőrtok
- szürke útitakaró
- zöld tündekámzsa
- fehér-sötétkék- világoskék széldzseki (lehet ez a keresett? :) )
- fekete, Southern márkájú , L-es férfi széldzseki
- színes kockás vonalzó
- fekete férfizokni, fehér csíkkal
- 1 pár fekete zokni
- körkefe ezüst színű nyéllel
- 1dísztőr (Fullánk)
- 1 barna szövet öv
- ezüst-fekete sörnyitó
- Balea tusfürdő, citromfű illat
- lila ikeás esőkabát
- bordó textil neszeszer, rávarrt, pöttyös tündérrel
- Nivea arckrém
- 2 tubus fogkrém (colgate)
- sárga összecsukható útifogkefe
- fekete, southern márkájú farmersort
- fekete miniszoknya fényes anyagból, elöl kígyómintás díszítés
- fekete, elasztikus női trapéznadrág
- fekete leggings
- bordó pamutpóló (Terepjárók egyesülete, 22. túlélőverseny)
-fehér pamut férfiing
- barna O'Neill póló, L-es
- fekete, M-es póló, a felirata "Pleasure airf.. (olvashatatlan a kézírásom, bocsi)
- fekete polárpulcsi
- fekete, rövid ujjú galléros póló, XXL méret
- Nightwish pulóver
- fekete, elöl cipzáras férfipulóver szürke és barna csíkkal díszítve
- ujjatlan fekete férfipóló, elöl szürke oroszlánnal és Spirit felirattal
- ujjatlan piros férfi pamutpóló
- fekete kardigán, elöl bordás mintával, patenttel záródik
- lila Pimkie boleró
- sötétkék pulóver, a 2003-as spec. olimpiai játékok logójával
- sötétkék/zöld Adidas esőkabát, karján fehér csíkkal
- világoskék-fehér, keresztbe csíkos női pulóver
- női fürdőpapucs, 36-os, tarka talprész
- fekete hajcsatt
- 1 pár zokni, fehér alapon barna díszcsíkban kék virágok
- babazokni, sárga-fehér csíkkal, kacsával
- Parodontax fogkrém fogkefével
- körömcsipesz
- szürke szabadidőnadrág
- fehér férfiboxer (emlékeim szerint ez ott maradt, mert csurom víz volt)
- nyakrésznél oldalt gombos világoszöld jelmezing
- Harry Pottter angolul (Csülöké, Celebrom vitte el)
- vékony női öv, szögletes arany csattal
- világoskék Ikeás törülköző
- rövid ujjú, fekte Adidas férfipóló
- törülköző, motor mintával
- sötétkék hosszú esőkabát
- fél pár tünde alkarvédő
- sötétkék, hosszú esőkabát
- marhahúsos vifon leves
- kígyóbőr mintás öv
-sötétkék esőkabát "the Grove school" felirattal
-hosszú zöld esőkabát

ennyi a listám, remélem, a tulajdonosok rálelnek elveszett javaikra. Ha megismertek valamit, szóljatok, elintézzük, hogy visszajussanak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403282 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Estel ithildin írta:

Grondir írta:

Estel ithildin írta: Kedves Mindenki!
A tábor utolsó napján a nagy búcsúzkodásban véletlenül a színpad környékén hagytam egy sötétkék-fehér széldzsekit. A hiányt nemrég realizáltam, nem tudom, hogy elhozta-e valaki. Ha esetleg valaki véletlenül elrakta/megtalálta/tudja, kinél lehet, kérem, jelezze!
Előre is nagyon köszönöm! :)


Valószínűleg a raktárban, a többi talált tárgy között!


És hogy lehet hozzájutni...? :?


Előbb lecsekkoljuk, hogy tényleg ott van-e, és ha igen, valahogy eljuttatom hozzád.

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 8 hónapja #403280 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2011 - Ithilien Ébredése

Grondir írta:

Estel ithildin írta: Kedves Mindenki!
A tábor utolsó napján a nagy búcsúzkodásban véletlenül a színpad környékén hagytam egy sötétkék-fehér széldzsekit. A hiányt nemrég realizáltam, nem tudom, hogy elhozta-e valaki. Ha esetleg valaki véletlenül elrakta/megtalálta/tudja, kinél lehet, kérem, jelezze!
Előre is nagyon köszönöm! :)


Valószínűleg a raktárban, a többi talált tárgy között!


És hogy lehet hozzájutni...? :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.526 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére