2011-es nyári tábor szervezésének előkészítése

Több
13 éve 5 hónapja #394344 Írta: Sötét Úr
Egyébként én is megnéztem azóta a táborhely fotógalériáját, és ha tüzetesebben megvizsgálom, akkor látszik, hogy az a kiugró orrszerű rész a váron nem oldalól látszik, ahogy először véltem, hanem rövidülésből, tehát ami miatt bizonytalan voltam a helyszínben, az nem áll fenn.

Amúgy érdekes az a formáció, amin a vár áll, nem sok ilyen van Magyarországon, azt hiszem. (Hirtelenjében csak Sirok, és talán Csesznek és Nógrád jut eszembe.) Az előbb említett kiugró rész meg akár Minas Tirith "hajóorra" is lehetne, nem? (Keretjáték szempontból fel lehetne használni, hogy az egyik a másik mintájára épült volna, vagy hasonló.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394340 Írta: Gandalf

Sötét Úr írta: Ha minden igaz, akkor itt a tábor (keresd a zöld nyul... izé, nyilat) – bár nekem kicsit furcsának tűnik a vár látószöge miatt.


Stimmt, az lesz az! :)
A vár és a tábor közé ékelődve van a falu (tehát a vár a táborból közvetlenül nem közelíthető meg, csak a falun keresztül), ráadásul a vár egy különálló dombon (hegyen?) áll, nem pedig a tábortól keletre fekvő, összefüggő hegyláncolat része.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394339 Írta: Dreamer_KF
Javaslom ezt a fórumot a szervezők részéről átnézni, majd bezárni, tekintve, hogy megnyílt a tábori topic. Így nem kell kétfelé figyelni, és a lényegi kérdések nem sikkadhatnak el :)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394318 Írta: Sötét Úr
Ha minden igaz, akkor itt a tábor (keresd a zöld nyul... izé, nyilat) – bár nekem kicsit furcsának tűnik a vár látószöge miatt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394314 Írta: Athramien
ha aktuális még a kérdés, nekem is fennáll idén a sátras alvás, és pont a kis privát négyzetmétereimért:P, szóval én is a saját sátrakat támogatom

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394307 Írta: Dodiee

Kincső (Thilanna) írta: Kicsit köhög a főoldal rendszere. :P


Azt olvastam, röhög. Freud is.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394277 Írta: Kincső

Thorongil Hunadán írta: Az csak véletlenül van, hogy a cikkben az ártáblázat és a 18 éven aluliaknak az űrlap nem elérhető?


Még nincs kész a cikk, azért nincs a főoldalon, de ha így se tesszük fel, akkor nem tudjuk átnézni. Kicsit köhög a főoldal rendszere. :P

Holnapra végleges lesz.
SZERK. főoldalon a végleges. ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394264 Írta: Grondir
Az csak véletlenül van, hogy a cikkben az ártáblázat és a 18 éven aluliaknak az űrlap nem elérhető?

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394138 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: 2011-es nyári tábor szervezésének előkészítése

Dodiee írta:

Felagund írta: (amúgy meg: mi van, ha a következő táboros bagázs vissza akar menni a (felújított) Szanticskára?)


Természetesen legyilkoljuk őket, elvesszük a földjüket, vagyonukat, tort ülünk meggyalázott testük fölött - ahogy ez kulturált, iskolázott emberek között évszázadok óta nagy hagyomány.


Szeretünk Dodiee! :)

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394128 Írta: Dodiee

Felagund írta: (amúgy meg: mi van, ha a következő táboros bagázs vissza akar menni a (felújított) Szanticskára?)


Természetesen legyilkoljuk őket, elvesszük a földjüket, vagyonukat, tort ülünk meggyalázott testük fölött - ahogy ez kulturált, iskolázott emberek között évszázadok óta nagy hagyomány.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394122 Írta: Kincső
Türelem, a PLÖM folyamatosan dolgozik a főoldali cikken, de alig több mint egy hete lett meg a helyszín, és elég sok dolog az alapján dőlt el, pl. a költségvetést újra kellett számolni, meg ilyenek... remélhetőleg még a héten fent lesz. ;) (Egyébként ha Szanticskára megyünk, akkor is csak márc.7-re volt tervezve a jelentkezés indítása, szal nem vagyunk elkésve! ;) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394111 Írta: Alyr Arkhon

Dreamer_KF írta: Akkor jó a vizesblokk mellett sátrazni, ha a vizes blokk egyenlő az Óceánnal, és a partopn Baywatchot forgatnak :)


Ugye.. ilyen lesz a tábor is? :D

P.S.: leadtam a szabadságigényem, remélem idén elfogadják...

Főoldalas cikk mikor lesz? :D


Már néztünk táborhelyeket Kaliforniában, csak nem találtunk teherhajót a zászlóknak.
Majd jövőre jobban igyekszünk. :D

Főoldali cikk meg tudtommal már készül, a nálam magasabb rangú szervezők rajta vannak az ügyön.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394107 Írta: Dreamer_KF
Akkor jó a vizesblokk mellett sátrazni, ha a vizes blokk egyenlő az Óceánnal, és a partopn Baywatchot forgatnak :)


Ugye.. ilyen lesz a tábor is? :D

P.S.: leadtam a szabadságigényem, remélem idén elfogadják...

Főoldalas cikk mikor lesz? :D

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394091 Írta: Patiszon
Hú, nagyon jónak tűnik, örülök, hogy sikerült találni egy másik helyet! Nagyon szépen köszönöm/jük a szervezőknek :)
Én eddig mindig "házas" voltam, de az igazat megvallva ezt a jurtát kipróbálnám - bár egy fénykép a belsejéről segítene a döntésben :)

Alyr: teljesen igazad van ;)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394032 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: 2011-es nyári tábor szervezésének előkészítése
Lamy, az egész táborra egy nagy kapacitású, nemek szerint elválasztott vizesblokk van a tábor közepén, ami mellé nem praktikus és nem annyira ildomos odasátrazni. :)

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #394019 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: 2011-es nyári tábor szervezésének előkészítése
Saját sátor!!!
(Remélem a sátorhely vizesblokk közelében lesz / lesz a sátrazóknak közeli vizesblokk.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #393903 Írta: Idhren
Oké, népek köszönöm a válaszokat, eszerint csináljuk a jelentkezést :)
A jövőhéten megnyílik a rendes Tábori topik, illetve lesz már jellap is, ha minden igaz, árakkal, mindenfélével :)

Felagund: igazad van, elnézést, de természetesen nem tervem évekig kisjátítani a táborszervezést, mert meg is halnék :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #393890 Írta: Encsi
Nekem is inkább saját sátor, ha már nem ház.

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #393888 Írta: Isumil
ha megyek szivesen osztoznék a jurtádon :D

Aure Entuluva

"Vanda sina termaruva Elenna nóreo alcar enyalien ar Elendil Vorondo voronwé. Nai tiruvantes i hárar mahalmassen mi Númen ar i Eru i or ilyé mahalmar eá tennoin."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #393884 Írta: Grondir
Most már világos a helyzet a sátras témában!
Ha olcsóbb, akkor én mindenképp bevállalnám a közös sátrat/jurtát. Természetesen, ha akad még pár bátor jelentkező. :) ;) 8-)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #393879 Írta: Alew
Alew válaszolt a következő témában: 2011-es nyári tábor szervezésének előkészítése
Dávid, lépj be a Társaságba, választasd be magadat az Elnökségbe, és dönts másként. :)

Alew

War is Peace
Slavery is Freedom
Ignorance is Strength
---
A kevesebb több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #393876 Írta: Felagund
Esgal: azért a kifejezésmódodból éreztem némi nem kifejezetten kedves szalmabáb-érvelést ;)

Idhren: oké, értem, csak azért kicsit fura, mikor "hivatalos személyek" ilyen kategorikusan nyilatkoznak dolgokról, ami (elméletileg) nem az ő hatáskörük. Ennek a kijelentésnek (többektől hallottam egyébként) tudatalatt is van egy kis "úgyis-mi-csináljuk-a-tábort-minek-is-ez-a-pályáztatásos-baromkodás" mellékíze, ami nekem személy szerint nem szimpatikus... :?


Na mindegy, elnézést, tényleg többet szaporítottuk róla a szót, mint amit megérdemel... :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #393860 Írta: Sötét Úr

Idhren írta: (Najó, nem, sarkítok nyilván.)

Tudjuk, hogy nem... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #393819 Írta: Esgal
Felagund: nagyon is észrevettem, a reakciómban semmi nincs, ami ellentmondana ennek ;)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #393815 Írta: Idhren
Esgal: segond :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #393814 Írta: Idhren
Az elvek szuperek, amíg van mögöttük tartalom!

Felagund: lelke rajta.
Aki innentől Pistával akar üzletelni, az hülye.
Hiába van előszerződésünk, aláíratva, meg minden, még mindig nem tudom, hogyan pumpáljuk vissza belőle az előleg 200.000 forintot, amit elvileg novemberig felújításokra kellett volna fordítson, de persze semmi nem változott, csak romlott a helyzet.
Aki nem jön el egy olyan megbeszélt találkozóra, ahova nekünk 3 és fél órát kell autózni, és lelép Szlovákiába (10 kilométerre lehetett maximum), akkor az az én szememben teljesen elveszítette a hitelét. Pál Pista ezt tette, anélkül, hogy felhívott volna minket, vagy akármi.
Ezt csak azért ragozom, hogy megmaradjon a köztudatban, hogy többé ne kerüljünk ilyen helyzetbe, és hogy erre oda kell figyelni.

Ráadásul a felújított Szanticska valószínűleg nem annyiba fog kerülni, amennyibe tavaly, vagy akár idén került volna.
Nem hiszem, hogy az árkategórián belül maradna, de ha igen, akkor szuper, menő hely lesz, és akár még gondolkodni is érdemes rajta.

Nyilván a következő táborszervező bagázs oda megy, és szervez tábort, ahova akar.
Ha én is benne leszek a csapatban (mint helyszínért felelős ember), és olyan áron olyan dolgokat kapunk, mint idén kaptunk volna, akkor valószínű az Öregbencébe megyünk, mert megéri. Szanticska csak akkor játszik, ha Pál Pistát egy póznához kötözhetem, és ott ígér meg mindent, ír alá, és nekem adja a tulajdoni lapokat. Akkor talán hiszek neki. (Najó, nem, sarkítok nyilván.) De ez persze csak akkor él, ha közöm lesz a helyszínkereséshez, és a helyszín eldöntéséhez.

Felagund, remélem elégedett vagy a válaszommal, ha gondolod aláíratom tanúkkal, és közjegyzőkkel hitelesíttetem, hogy nem fogom a jövő évi szervezőket imperius átokkal sújtani, hogy azt tegyék, amit akarok. :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #393812 Írta: Felagund

Esgal írta: Felagund: és azért is (már a Kincső által írtakon kívül), mert egy olyan csúcs helyet, mint az említett, csak az a jövő évi főszerv nem választana, aki mindenáron szembe akar pisilni a széllel, és csakazértis megakarnámutatni, csakhogy az az érzésem, hogy aki ilyen, az nem nagyon lesz szervező, se jövőre, se máskor.


Mint Kincső is nagyon helyesen észrevette (ámbár úgy látszik, te nem), itt elvekről van szó ;)

(amúgy meg: mi van, ha a következő táboros bagázs vissza akar menni a (felújított) Szanticskára?)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #393808 Írta: Esgal
Idhren és mindenki: elnézést, benéztem. Többet nem pofázok, ígérem :)

Felagund: és azért is (már a Kincső által írtakon kívül), mert egy olyan csúcs helyet, mint az említett, csak az a jövő évi főszerv nem választana, aki mindenáron szembe akar pisilni a széllel, és csakazértis megakarnámutatni, csakhogy az az érzésem, hogy aki ilyen, az nem nagyon lesz szervező, se jövőre, se máskor.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #393806 Írta: Kincső

Felagund írta: Már elnézést, de az _idei_ táborszervezői bagázs milyen alapon hoz döntéseket a _jövő évi_ táborra nézve? ;)


Nyilván nincs eldöntve a szó szoros értelmében, de egyébként azon az alapon, hogy a főbb posztokat úgyis olyanok fogják elvállalni, akik már idén is eléggé belemásztak a dologba, ill. azon az alapon, hogy az elnökség dönthet előre a helyszínről, vagy legalábbis erősen javasolhat (és akkor Idhren nem főszervezői minőségében írta, amit írt). ;)

De nyugi, az Öregbence tényleg egy irtó klassz hely (bár gondolom, csak elvi alapon kritizálsz :D ).

Hogy a témába is vágjak: nekem ártól is függ idén, hogy ház vagy sátor, de ha sátor, akkor valószínűleg a saját életteret preferálnám. But that's only me :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #393805 Írta: Felagund
Már elnézést, de az _idei_ táborszervezői bagázs milyen alapon hoz döntéseket a _jövő évi_ táborra nézve? ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.622 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére