Királylányok és Koronás Kétéltűek - MTT Farsangi Bál 2010.

Több
14 éve 3 hónapja #386981 Írta: Estel Adániel
:o :shock: :? :|

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386959 Írta: Laurelen
KERINGŐSÖK!

Előszöris, köszönöm a kitartást és a türelmet a próbán, remélem a későbbiekben kevesebb entrópia fog felhalmozódni és kisülni egy labortűz keretében.
Következő próba, most péntek 6 órától, az ELTE TTK-n, találkozó az Északi épület(a tűzriasztós) portáján 5.50-kor.


illetve, sikerült elérni, hogy legyen főpróbalehetőségünk, mely a hely zsúfoltsága miatt időben igen korlátozott, nevezetesen:

Jövő szerda, február 3. reggel 8-9 között. Örs vezér tértől 5 perc.

Kik azok akik tudnák vállalni ezt az időpontot? Nagyon örülnék, ha lennénk minél többen, mert jó volna látni a helyszínt a fellépés előtt.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386955 Írta: Lyona
Kedveseim, akinek ruhagondja van, még mindig nyugodtan keressen meg, állnak rendelkezésre szoknyák, fűzők, ruhák.

Valamint a fodrászat is szeretettel várja vendégeit. :)

És persze:

Julcsi_ írta: Szóval egy kattintást az MTT-ért, na...?

Gandalf-díj jelölés tudnivalói ITT

Köszönjük!

A Farsangszervezők


Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386945 Írta: Julcsi_
Kedves Farsangozók!

A helyzet jelenleg úgy fest, hogy idén sem fogjuk tudni kiosztani a Gandalf-díjat, mert nem érkezik elég szavazat. (Legalább 10 azonos szavazat esetén adhatjuk ki, na most hm eddig összesen nem jött 10 szavazat...!)

Szóval egy kattintást az MTT-ért, na...?

Gandalf-díj jelölés tudnivalói ITT

Köszönjük!

A Farsangszervezők

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386941 Írta: Kincső
Loth már válaszolt a sütihozós kérdésre lentebb. Természetesen szokás szerint biztosítunk mi is ennivalót, illetve bizonyos innivalókat (tea, limonádé) a jegy árán belül. Egyéb szomjoltókat pedig a büfében biztosítunk, a táborihoz hasonlóan -- itt ragadnám meg az alkalmát, hogy bejelentsem:

Várjuk azokat a lelkes királylányokat és (béka)királyfiakat,
akik nem riadnak vissza a különféle hangulatnövelő varázsitalok kikeverésétől,
de leginkább töltögetésétől,
és szívesen bűvölnék el mosolyukkal a többi vendéget a büfépult mögül is!


Aki tehát kedvet érez arra, hogy egy-két órát segítsen a büfében kiszolgálni, az dobjon egy mailt a kiss_my_frog'kukac'tolkien.hu-ra, "büfé segítő" tárggyal!

Hamarosan jelentkezünk egy újabb csokor összeszedettebb infóval, de eddig a vizsgaidőszak mellett csak a legszükségesebb szerveznivalókra volt időnk-energiánk. De most már beindulunk ám nagyon! : ))

Addig is tessék szavazni Gandalf-díjra , és jelölni Mathomra és Csavarra !

Valamint:
Továbbra is szeretettel várjuk a pályázatokat "Királylány és Béka" újrafeldolgozásra !
Szépen alakul a műsor tartalma is, de még bőven várjuk a fellépni vágyókat (szintén a csatahajo_kukac_hotmail.com-ra)!

Kincső (Thilanna) írta: Jegyelővételi lehetőség:
(...)
Január 24-én, vasárnap a táborelőkészítőn,
- 14:30-15:00-ig szabadon,
- 15:00-18:00
között nemtáborszervezőknek mindenképpen előzetes e-maillel!
Egyébként is vonatkozik a fenti szöveg, hogy "lesz pár tartalék, de ha biztosra akarsz menni, írj mailt". ;)

Mivel egyáltalán nem jött mail, ha valaki mégis nemtáborszervező és 3-6 közt jönne, az dobjon még előtte sms-t a nullahat-30-öt20-hatvannégy-47 számra.

Bővebb infó: E. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386940 Írta: Alyr Arkhon

Namarie írta: ha már volt téma, elnézést: sütit lehet vinni? vagy idén másképp lesz? ha lehet, kinek kell jelezni, mit vinnék?


Tényleg, ez fontos:

Lesz büfé, vagy mi vigyünk italt?

Lesz kaja, vagy mi vigyünk kaját?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386922 Írta: Finwe
Valaki tudna nekem jegyet venni esetleg? Én nem vagyok most Bp-en.
A Helyszínen megadom, csak ne kelljen ott drágábban!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386917 Írta: Loth
Természetesen idén is nagyon örülünk minden házi készítménynek, akár a lenti pályázat keretein belül, akár a jól bevált hagyományos módon:D

pályázat: a nyufette@yahoo.co.uk címre küldj egy mailt, hogy nagyjából tudjam milyen mennyiségre számíthatunk. Ez természetesen nem azt jelenti, hogy ha az utolsó percben megszáll az ihlet, akkor nem teheted oda a többi mellé csak mert nem jelentkeztél előre...

hagyományos süti: aki akar, az küldhet mailt, de a "mindenki, aki tud süssön valami finomat" mozgalom szerintem eddig is remekül működött ... persze bármilyen ezzel kapcsolatos kérdéssel nyugodtan keressetek a fenti címen.

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386916 Írta: Loth
[center:21d29vel]Kedves Hölgyeim és Hüllőim!

A "Happily Ever? just After you're full!" party-szervíz-szolgálat felhívja azon kedves bálozók figyelmét, akik nemesek, jószívűek és önzetlenek lévén, időt és energiát nem kímélve finomságokkal lepik meg társaikat, hogy idén ezen nemes tettükkel akár örök dicsőséget és hírnevet is szerezhetnek...vagy legalábbis egy ingyen italt!

Készítsd sós vagy édes süteményed a rózsaszín vagy a zöld bármely árnyalatában, esetleg bármilyen más módon a 'királylány és koronás kétéltű' témában, és legyél te az a szerencsés, aki közönségszavazással megnyeri a 'Ki brekeg a gyomrodban?' koktélt!

Tehát tepsire/tapsira fel, hogy a "zsűri" rengeteg végigkóstolható pályamű közül dönthessen ![/center:21d29vel]

"Víg volt Tom Bombadil, mint a madár dalolt,
kabátja hupikék, csizmája sárga volt..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386897 Írta: Laurelen
KERINGŐPRÓBA:

Most pénteken (jan. 22) az ELTE TTK-n lesz a keringőpróba, időpont mint eddig 6-8.

Helyszín pontosítása: az az épület amelyik közelebb van a 4-6 villamos megállójához, találkozzunk ennek az épületnek a bejáratánál belül 6 előtt 5 perccel. Aki nem találná meg az épületet 3/4 6-kor a 4-6 villamos Petőfi híd, budai hídfő megállójában várom.

puszi!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386892 Írta: Namarie
ha már volt téma, elnézést: sütit lehet vinni? vagy idén másképp lesz? ha lehet, kinek kell jelezni, mit vinnék?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386850 Írta: Kincső
Mai jegyvétel: valóban le kell lépnem sajna a teaházas taliról hn6-n8 között, úh. előtte-utána lehet Farsang jegyet venni. (Sorry, csak tegnap vált biztossá, h. így lesz.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386816 Írta: Milendoria

Laurelen írta: NYITÓKERINGŐpróba ezen a héten(jan 14.) még a Főnixben lesz. Most megtanuljuk a koreo nagyját, amit aztán később lehet kigyakorlni nagyobb térben.
Várlak titeket 6-8ig!

Aki nem volt múlt héten, vagy hirtelen törölték az emlékeit jöjjön fél6ra és bepótoljuk az eddigieket.

puszi!


nyuszifül, én 6ig elvileg próbát tartok, de ha nektek elég vmi kisebb hely a pótlásra, gyertek, csak nehogy probléma legyen... ;)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386815 Írta: Laurelen
NYITÓKERINGŐpróba ezen a héten(jan 14.) még a Főnixben lesz. Most megtanuljuk a koreo nagyját, amit aztán később lehet kigyakorlni nagyobb térben.
Várlak titeket 6-8ig!

Aki nem volt múlt héten, vagy hirtelen törölték az emlékeit jöjjön fél6ra és bepótoljuk az eddigieket.

puszi!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386799 Írta: Melian
Az Oktogonnál, az Andrássy úton, ha a Belváros felé indultok, bal oldalon, a K&H bank mellett van egy textilbolt. Valószínűleg nem a legolcsóbb árkategória, de most a kirakatban láttam egy jó nagy "50%-os akció" feliratot. Szóval ha arra jártok, érdemes bekukkantani, hátha...

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386787 Írta: Rabyn
Esetleg csapjunk egy közös ruhaanyagértmegyünk partyt:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386785 Írta: Esgal
Wesselényi utcától elindulsz blaha felé jobb oldalon (asszem, ha nem, akkor a másik irány), ott van egy bolt, ahol szép anyagok vanna, és nem túl drága.

"I láv Textil" üzletek vannak végig a körúton (jászai, baross, stb...), az olcsó, de csak néha vannak jó anyagok. ezt ki kell fogni.

Máthé textil a keletinél, a Rottenbiller sarkán (a pu. felől nézve a bal oldalon), ott nagyon nagy a választék, de néhány anyag piszok drága.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386784 Írta: Ryana

Milendoria írta: estélyiruha-varrásra fel! (ti hol vesztek nem drágán estélyiruha-anyagot [szatén/taft/organza/muszlin/krepp, stb]? valaki tud nemdrága helyet ahol azért van választék?)


Ha a nyugatitól elindulsz a jászai fele, a bal oldalon, akkor kb az első (vagy második?) utca sarkán lesz egy nagy méteráru. Én előtte jártam sok helyen, és sehol nem volt rendes választék, ott meg rögtön megtaláltam álmaim anyagát. (ezerhárom volt métere) És tüll is van sok színben. :) Organza nem tudom ott van-e, mert az organza lelőhelyem pedig a mamut legaljában van. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386777 Írta: Kincső

Julcsi_ írta: Jegyelővételi lehetőség:
Minden pénteken délután 4-től 8-ig a Főnixben!

Mindig igyekszem tartalék jegyekkel menni, de ha biztosra szeretnél menni, kérlek jelezd, hogy hány jegyet vennél át a kiss_my_frog*kukac*tolkien*pont*hu -n!


Továbbá:
Január 15-én, pénteken a teaházas talin (de lehet, h. hn6-n8 között le kell lépnem, és csak előtte-utána vagyok, ezt majd még beírom) , és
Január 24-én, vasárnap a táborelőkészítőn,
- 14:30-15:00-ig szabadon,
- 15:00-18:00
között nemtáborszervezőknek mindenképpen előzetes e-maillel!
Egyébként is vonatkozik a fenti szöveg, hogy "lesz pár tartalék, de ha biztosra akarsz menni, írj mailt". ;)

J E G Y Á R A K

Elővételben:
- MTT rendes és támogató tagok: 800 Ft
- nem tagok és pártoló tagok: 1000 Ft

Helyszínen egységesen +400 Ft, azaz:

- MTT rendes és támogató tagok: 1200 Ft
- nem tagok és pártoló tagok: 1400 Ft

A vidékieket is kérjük, hogy amennyiben nem szeretnének a helyszínen drágább jegyet venni, szokás szerint kérjenek meg valakit, aki átveszi és kifizeti a jegyüket valamelyik elővételi alkalmon.


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386776 Írta: Milendoria
Esgal: köszi, tök jó! :)

abroncs update: voltam a néninél, megvettem, annyi van h attól függően h mennyire viseltes, annyira drága (legalábbis így vettem ki a szavaiból), az enyém nagyon jó állapotú, 2500 volt, viszont a plusz tüll szoknya nincs hozzá, kb 2 hét múlva lehet venni tőle azt is hasonló összegért, de persze nem muszáj.

estélyiruha-varrásra fel! (ti hol vesztek nem drágán estélyiruha-anyagot [szatén/taft/organza/muszlin/krepp, stb]? valaki tud nemdrága helyet ahol azért van választék?)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386773 Írta: Esgal
(Remélem, egy hozzászólással nem küldöm nagyon le a fontos infot, ha mégis, úgyis szerkesztik...)

Szóval, kedvcsináló és trailer gyanánt csináltam egy playlistet a táncrend számaiból youtubeon.

Itten.

Ha valaki nem ismeri valamelyiket, vagy csak simán rongyosra hallgatná, úgy tessék. Némelyikhez igen vicces klip van, néha annyira gagyi volt, hogy nem hagyhattam ki :) Némelyik meg szimplán aranyos. Enjoy :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386763 Írta: Julcsi_
Jegyelővételi lehetőség:
Minden pénteken délután 4-től 8-ig a Főnixben!

Mindig igyekszem tartalék jegyekkel menni, de ha biztosra szeretnél menni, kérlek jelezd, hogy hány jegyet vennél át a kiss_my_frog*kukac*tolkien*pont*hu -n!

J E G Y Á R A K

Elővételben:
- MTT rendes és támogató tagok: 800 Ft
- nem tagok és pártoló tagok: 1000 Ft

Helyszínen egységesen +400 Ft, azaz:

- MTT rendes és támogató tagok: 1200 Ft
- nem tagok és pártoló tagok: 1400 Ft

A vidékieket is kérjük, hogy amennyiben nem szeretnének a helyszínen drágább jegyet venni, szokás szerint kérjenek meg valakit, aki átveszi és kifizeti a jegyüket valamelyik elővételi alkalmon.


argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386753 Írta: zs.gothpunk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386746 Írta: Milendoria
a 4-6-os vonalán a Madách színházzal pont szemben (wesselényi és király u. között) van egy cipőbolt, ilyen sárga a bolt kerete (talán anni stúdió van kiírva, nem biztos, ez rémlik...), és annak az üzletnek a galériáján van egy esküvői/estélyiruha-kölcsönző, egy nagyon aranyos nénivel. ő azt mondta nekem a múltkor, hogy újonnan 4200-ért, használtan a feléért lehet nála venni abroncsot + egy vékony tüll alsószoknyát, h ne üssön át az abroncs merevítő-része. még nem voltam nála h vegyek, de tervezem, remélem h igazat mondott :)

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386743 Írta: Rabyn
Mil: na ennyit rászánnék, hol lehet megvenni?
Még egy kérdés: olcsó kártyapaklit keresek:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386742 Írta: Vewy

Milendoria írta: Rabyn, nem tudom anyagilag mennyit tudsz rászánni, de 2100 Ft-ért lehet abroncsot venni, hozzávaló plusz tüll alsószoknyával.
szólj ha érdekel.


Ööö hol? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386730 Írta: Julcsi_
Magunkat ismételgetvén az újonnan betévedőknek:

Farsang cikk ITT

Mathom- és Csavardí(j) jelölés tudnivalói ITT .

Gandalf-díj jelölés tudnivalói ITT

Várjuk a maileket! ;)

Valamint ne felejtsük el a pályázatunkat:

A Királylány és a Béka
Kreatív pályázat

Gondolkoztál már rajta? A mindenki által ismert hagyományos téma kezd unalmassá válni. Képzeld, még nekünk is. Milyen mese az, ami mindig ugyanúgy végződik? Amelynek mindig ugyanazok a szereplői?
A feladat tehát csak Rád vár: bizonyítsd be, hogy Te képes vagy továbbgondolni! A hírhedt páros, a Királylány és a Béka történetének kreatív feldolgozására és újraértelmezésére írunk ki pályázatot, melynek beérkezett pályaműveit a Farsangi Bálon bírálja el maga a nagyérdemű közönség! Az első helyezettet természetesen izgalmas fődíj illeti!

A jelentkezés feltételei:
A pályamunka formája lehet bármilyen előadó-művészeti ág. Jelentkezni a mű címének és formájának megjelölésével a csatahajo-kukac-hotmail-pont-com-on lehet 2010. január 31-ig!


argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386728 Írta: Laurelen
Köszönöm a tegnapi próbát! Szépen haladtunk.
Itt a 12 pár véglegesítve: (legfeljebb szükség lesz tértágító bűbájra)

Momó+Ery
Lyona+Estel
Vewy+Felagund
Ryana+Ádám
Angwen+Ankalimon
Narb+Alew
gillz+Manó
Hanna+Ákos
Julcsi+Aralpeti
Idhren+Rodarth
Esgal+Cueddo
Aeglos+gothpunk

see you next week!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386727 Írta: Milendoria

Rabyn írta: Szeretnék valakitől kölcsönkérni egy abroncsot, de ha van olyan abroncsos szoknyátok amire varrni lehet az is tökéletesen megfelelne, később természetesen visszaadom eredeti állapotában!

Rabyn, nem tudom anyagilag mennyit tudsz rászánni, de 2100 Ft-ért lehet abroncsot venni, hozzávaló plusz tüll alsószoknyával.
szólj ha érdekel.

In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 3 hónapja #386721 Írta: Rabyn
Szeretnék valakitől kölcsönkérni egy abroncsot, de ha van olyan abroncsos szoknyátok amire varrni lehet az is tökéletesen megfelelne, később természetesen visszaadom eredeti állapotában!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.220 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére