Tolkien Tábor 2010

Több
13 éve 9 hónapja #390298 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Damien írta: Hello mindenkinek, sajnos csak most sikerült feljönnöm ide, ráadásul most jövök elösször az MTT táborba. Nem nagyon tudom egyenlőre mire számítsak, valaki fel tudna világosítani, pár alapvető dologról, mint pl, átalgos korosztály, hasonlók?

előre is kösz

Szia, nézd meg a Főoldalon levő cikket a táborról, ott van egy külön tájékoztató is első táborozóknak. ;)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Damien
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 9 hónapja #390297 Írta: Damien
Damien válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Hello mindenkinek, sajnos csak most sikerült feljönnöm ide, ráadásul most jövök elösször az MTT táborba. Nem nagyon tudom egyenlőre mire számítsak, valaki fel tudna világosítani, pár alapvető dologról, mint pl, átalgos korosztály, hasonlók?

előre is kösz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #390177 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Sötét Úr írta: [center:26ms3rru]Kiváncsi vagy, hogyan készült az Avatar? Szeretnéd te is 3D-ben láttatni a világot? Jössz a táborba? Akkor ott mindent megtudhatsz, és egyből fel is használhatod!

Fotózz 3D-ben!

Különösen ajánlott felderítőknek, harcosoknak, de kézművesek, tisztes iparosok, vagy éppen felcserek és kuruzslók is nagy hasznát vehetik! A részvételi díj: az időd! Amit pluszban kapsz hozzá: speciális, szabad felhasználású képszerkesztő program. Ami szükséges hozzá: képalkotó kézikészülék (telefon, fényképezőgép, ecset-vászon, ceruza, rajztudás, stb. - a fantáziád szabja meg a határt).

3D Szabad Rendi Óra
Csak ott, csak akkor, csak neked, csak tőlem!


Ismerkedj meg a legújabb technikával: Celebrimbor's Advanced Design (CAD 3D)![/center:26ms3rru]

[r:26ms3rru](Legfeljebb 15 fő részére) [/r:26ms3rru]


Ez nagyon LOL :D :D:D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 9 hónapja #390150 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
[center:3hmdxezx]Kiváncsi vagy, hogyan készült az Avatar? Szeretnéd te is 3D-ben láttatni a világot? Jössz a táborba? Akkor ott mindent megtudhatsz, és egyből fel is használhatod!

Fotózz 3D-ben!

Különösen ajánlott felderítőknek, harcosoknak, de kézművesek, tisztes iparosok, vagy éppen felcserek és kuruzslók is nagy hasznát vehetik! A részvételi díj: az időd! Amit pluszban kapsz hozzá: speciális, szabad felhasználású képszerkesztő program. Ami szükséges hozzá: képalkotó kézikészülék (telefon, fényképezőgép, ecset-vászon, ceruza, rajztudás, stb. - a fantáziád szabja meg a határt).

3D Szabad Rendi Óra
Csak ott, csak akkor, csak neked, csak tőlem!


Ismerkedj meg a legújabb technikával: Celebrimbor's Advanced Design (CAD 3D)![/center:3hmdxezx]

[r:3hmdxezx](Legfeljebb 15 fő részére) [/r:3hmdxezx]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389780 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Jó rég volt névsor, úgyhogy most beteszem. Közben volt itt mindenféle lemondás meg új jelentkezés, már nem tudom, mit jeleztem itt és mit nem ezekből, úgyhogy most vadásszátok magatoknak, ha érdekel. :) (Ápr.30. óta 19 jelentkezés és 8 lemondás történt...)
Eddig/jelenleg [b]116[/b] résztvevő van

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389605 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Gandalf írta: (online csak kis méretben jeleníti meg, de érdemes nagyobban áttanulmányozni):

Kattints rá, és máris nagyobb lesz. ;)

Jó messzire eljöttünk... :shock:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389586 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
No jó, kaptok egy térképet is! :lol:
De csak mert ilyen lelkesen készültök a táborra! :mrgreen:

Innen letölthető (online csak kis méretben jeleníti meg, de érdemes nagyobban áttanulmányozni):
docs.google.com/leaf?id=0BxTmLP ... MjUx&hl=hu

(Ha nem működne a link, szóljatok!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389575 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Vásárfalva földrajzilag pontosan az erdő melyik szélén helyezkedik el?

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389566 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
ÜDÜLÉSI CSEKK

Ugye nem felejtettétek el, hogy az üdülési csekkeket JÚLIUS 7-IG BEÉRKEZVE kell eljuttatnotok nekem?
Postán, ajánlott levélben a Magyar Tolkien Társaság, 1203 Budapest, Török Flóris u. 19. címre, vagy személyesen pl. holnap a Civilek Éjszakáján. Jún.28.-júl.5. között külföldön leszek, de júl.6-án v. 7-én még lehet velem találkozni, különösképpen, ha oda jöttök, ahová én mondom. :P
(Természetesen szervezők most vasárnap a szervezői találkozón is id'adhatják, sőt, kérem!)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389286 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Thorongil Hunadán írta: A 2. levelet megkaptam, de melyik volt az első?


Ha nem küldtél szülői nyilatkozatot, akkor lehet, hogy nem kaptál. Küldjél. :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389280 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
A 2. levelet megkaptam, de melyik volt az első?

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Zsodoo
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 10 hónapja #389262 Írta: Zsodoo
Zsodoo válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Ádám, küldtem egy privit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389193 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Itt is mondom, hogy aki nem adott meg (fórumos, pontos!) nicknevet a jellapon, az írja meg a mtttabor'kukac'tolkien.hu-ra, különben nem fogja látni a topikjait. (Ugyan ez a levélben is benne van 2x, de ki tudja :mrgreen: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389188 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Éotheodok, ha nem látjátok a topikunkat, írjatok rám privit!!!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389181 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Kaptam második levelet, de teljesen olvashatatlan. (Sérült a fájl.) Újraküldenétek?

Köszönöm!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389171 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
A keretjátékhoz:

A pontos év a Harmadkor 2460. esztendeje.
Még tart az Éber Béke, a Homály csupán emlék.

Mindenki csak annyira ismeri az eddigi történelmet, amennyit a saját népe tudhat róla.

;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389142 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Kedves Bakacsintündék!

Fórumszerelés miatt egyelőre még nem tudom megnyitni a csapattopicot,
de holnap teljes gőzzel jövünk! :)

Tartsatok ki. :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389104 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Eddig tetszik. :) )) Topicok kb mikor lesznek?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389100 Írta: darthpit
darthpit válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Ja akkor jó.
Küldési dátumot nem néztem (meg eleve azzal jött hogy kéne-e kezdenie valamit azzal a levéllel, amiben a két harcos rend közül kellett választania, úgyhogy azt hittem ez is régebbi)

Elcsaljuk a haláltól jogos diadalát. Le nem győzetünk. Tiszta szívvel ugrung két lábbal a pokolba, tudván: Mi újra felemelkedünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389099 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

darthpit írta: Én jelezni szeretném, hogy nem kaptam még második levelet. Lehet hogy a szolgáltató hibája (Citromail.hu), mert az öcsém, Kovács Péter (Rian) aki Freemail-es, kapott. (Az övét átolvastam én is)
Azért írom a fórumra, mert ha a szolgáltató a hibás, akkor mással is előfordulhat.


Adminisztratív oka van, hogy ő már kapott, ma estig megkapja mindenki, ne aggódj. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389097 Írta: darthpit
darthpit válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Én jelezni szeretném, hogy nem kaptam még második levelet. Lehet hogy a szolgáltató hibája (Citromail.hu), mert az öcsém, Kovács Péter (Rian) aki Freemail-es, kapott. (Az övét átolvastam én is)
Azért írom a fórumra, mert ha a szolgáltató a hibás, akkor mással is előfordulhat.

Elcsaljuk a haláltól jogos diadalát. Le nem győzetünk. Tiszta szívvel ugrung két lábbal a pokolba, tudván: Mi újra felemelkedünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389039 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Sil írta:

Kincső (Thilanna) írta: (Vagy elkevertem a jelzésedet, amiért bocsi, ha van ilyen.)

Vagy annyira új jelentkező, ez esetben örvendezünk neki letolás helyett. ;P


Nem toltam le senkit, csak felszólítottam, hogy fizessen. És akkor is fizessen, ha 3-4 napja jelentkezett; olvasta, hogy lejárt a határidő május 30-án. ;)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389037 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010

Kincső (Thilanna) írta: (Vagy elkevertem a jelzésedet, amiért bocsi, ha van ilyen.)

Vagy annyira új jelentkező, ez esetben örvendezünk neki letolás helyett. ;P


Csapatbeosztások és -topicok kb mikorra várhatók?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja - 13 éve 10 hónapja #389036 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Feketelista következik.

Ha itt olvasod a neved, akkor június 16-ig még nem fizettél első részletet
(9 500 Ft, május 30-ig kellett volna url=http://tolkien.hu/index.php?option=com_thcm&categoryId=205&contentType=PUBLICATION&contentId=2667&Itemid=205#befiz:g3pbxwta]számlaszám >>[/url),
és nem is jelezted, hogy késel, vagy üdülési csekkel fizetsz.
(Vagy elkevertem a jelzésedet, amiért bocsi, ha van ilyen.)

szerk. aki visszajelzett, hogy mi a stájsz, azt kiszedtem

Balogh Márton
Bolin
Bartucz Virág
Vewy
Julcsi_
Rhien
Keszler Anita
Tintin
Artemisz (Erenya)
Adelard
gamba
icke
Alew
Morgana
Loth
Ratzkha
andariel
Hugina
Rodarth
Vonnák Réka

Ez elég sok. (A többieknek köszönet a (viszonylagos) pontosságért!)
Pénzt, vagy magyarázatot! :D (De NE itt, hanem priviben, mailben, msn-en, FB-n... :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Utolsó szerkesztés: 13 éve 10 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #389007 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Új jelentkezők:
Keszler Anita
Bolin (Barkóczi Ákos)
Hugina

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388998 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Lehet más nevére szólóval, csak írja ő alá minden oldalon ("felhasználó" rovat) :) _Hivatalosan_ ez azt jelenti, hogy az illető meghívott téged egy nyaralásra(/amire költöd), így legális csak. _Elvileg_ Te nem adhatsz ezért pénzt, az adás-vétel ugyanis illegális.

Megbeszélés alatt áll, hogy esetleg csak a helyszínen kelljen od'adnunk a később lejáró csekkeket (=> ekkor befizetni is elég lesz a táborban). Aki jelezte a jellapon, hogy csekkel fizetne, azt értesíteni fogom, meg persze itt & a főoldalon is kint lesz. Oké így, ugye? ;)
Azért aki tudja, nyugodtan juttassa el hozzám minél előbb a csekkjeit ;) (és köszi aki már megtette :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388991 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Nekem is lenne egy olyan kérdésem Kincsőhöz, hogy üdülési csekkel meddig lehet fizetni, mert vmikor olvastam, hogy azzal csak tábor előtt lehet, illetve hogy csak saját névre szólóval lehet-e, mert ha máséval is, akkor tudnék segíteni valakin azzal, hogy megveszem. Köszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388950 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Új jelentkezők:
Lyona
Ery
Logan (Nagy Gábor)
Bartucz Virág

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388939 Írta: Viki
Viki válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Sziasztok!
(elsősorban Kincsőnek címezném üzenetemet)
Azért írok, mert én és a nővérem üdülési csekkel szeretnénk befizetni a tábort. Emiatt írt már Klau neked üzenetet, csak nem sikerült megszervezni a dolgot. Kérlek írd meg nekem e-mailben, privát üzenetben, vagy bárhogy: hol és mikor tudnánk találkozni, hogy mihamarabb befizethessük az összeget.
Előre is köszönöm: Viki

"Éljél úgy, mintha holnap meghalnál, de tanulj úgy, mintha örökké élhetnél!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 10 hónapja #388806 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Tolkien Tábor 2010
Készítettünk egy kis összefoglalót arról, hogy milyen is a tábor. Elsősorban érdeklődőknek és elsőtáborozóknak lehet hasznos, érdekes.
Ezt is terjeszthetitek az ismerőseiteknek, akiknek ajánljátok a tábort ;)

[attachment=0:3ak9syxt]<!-- ia0 -->tolkientabor2010_tajekoztato.pdf<!-- ia0 -->[/attachment:3ak9syxt]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.505 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére