Kósza Kommandó

Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #378568 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Akkor az igért képeim a hétvégi piknikről. Egy válogatás (62 db) a Fotoalbum omon, és akinek megtetszett letöltheti az összes 153 db-ot nagyobb felbontásban a Mammut Mail -ről mátol számított 7 napig.
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #378567 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Attila írta: Ez az a hely, ahol tavaly volt az MTT Születésnap?

Nem, ez az a hely, ahol tavaly lett volna az MTT születésnap, ha nincs tele sziklamászókkal.

SÚ: Megkerestem google maps-en a helyet, mellette megy egy "kecskehegyi út" nevű ösvény, úgyhogy igazad lehet. Amúgy egyrészt nemtom hogy kell koordinátá kérni tőle, másrészt konkrétan a katlan nem is látszik, mert be van nőve fák által.

A google maps aszondja, hogy ezen a linken van az a térkép. De a célpont nincs nagy piros X el jelölve.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #378562 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Ez az a hely, ahol tavaly volt az MTT Születésnap?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #378559 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Melyanna, drága, esetleg egy hely megnevezést kaphatnánk? Hátha el tudnék menni... (Csak nem a kecske-hegyi régi kőfejtő? Vagy el vagyok tájolódva?)
Végső esetre egy Google Maps link is megteszi... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #378543 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Beltaine

Mert még nem késtünk le semmiről...!

Szóval akkor közkívánatra gyűljünk össze szombaton (9-én) a szokott helyen Beltaine-t ünnepelni!!!

Kb. délután 3-tól érdemes jönni, és aki még nem járt ott, annak itt az infó:

A Kolosy téren kell felszállni a 65-ös buszra és eljönni a végállomásig (Fenyőgyöngye), onnan pedig sajna kb. 2-3 kilométer séta következik, aszfaltozott, enyhén felfelé lejtő úton, majd balra be a parkolóba, azon át, és már ott is az elvarázsolt "katlan" a sziklafallal.

(De aki először jön, mindenképpen azt javaslom, hogy csapódjon oda valakihez.)

Hozzatok finomságokat sütögetni, eszegetni és iszogatni! Éljen a Tavasz!

Ludmilla esetleg...? Vajon merre jár...?

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #378487 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
A répás süti receptje:

Sárgarépás-mazsolás keksz - normál változat

Hozzávalók:

12dkg sima liszt
21/2 kiskanál sütőpor
1/2 kiskanál só, fahéj
1/4 kiskanál őrölt szegfűszeg
7,5 dkg zabpehely
1 nagy tojás
1,25 dl olaj
1 csomag vaníliás cukor
22 dkg cukor
25 dkg sárgarépa, megtisztítva, lereszelve
12 dkg mazsola

1 A sütőt melegítsük elő 190°C-ra. Egy tepsit vékonyan kenjük ki olajjal (én sütőpapíron szoktam sütni).
2 Egy közepes tálban keverjük össze a sütőport, a sót, fahéjat és szegfűszeget, majd keverjük hozzá a zabpelyhet és lisztet.
3 Egy nagy tálban keverjük habosra a tojást az olajjal és vaníliával. Adjuk hozzá a cukrot, majd adagonként a lisztes elegyet is, és az egészet jól dolgozzuk össze. Keverjük hozzá a répát és a mazsolát. Kemény tésztát kell kapnunk.
4 Tegyünk a tésztából púpozott evőkanálnyi adagokat a tepsire, egymástól 5 cm távolságra.
5 Süssük a sütőben világosbarnára; a kekszek széle kicsit sötétebb árnyalatú lesz (10-15 percig süssük).

+ Ez a tészta így nekem mindig kicsit túl híg lesz (valószínű a nyers, reszelt répa miatt.), úgyhogy én a végén még bele szoktam keverni annyi lisztet, hogy ne folyjon annyira. (nem tudom a mennyiséget megmondani, érzésre)

Lisztérzékeny változat:

Hozzávalók:

12dkg Kukoricaliszt
21/2 kiskanál sütőpor (dr. Oetker - Abban kukoricakeményítő van)
1/2 kiskanál só, fahéj
1/4 kiskanál őrölt szegfűszeg
7,5 dkg Kukoricapehely (de ki is hagyható)
1 nagy tojás
1,25 dl olaj
1 csomag vaníliás cukor
22 dkg cukor
25 dkg sárgarépa, megtisztítva, lereszelve
12 dkg mazsola (elhagyható szintén, ha valaki nem szereti)

1. A sütőt melegítsük elő 190°C-ra. Egy tepsit vékonyan kenjük ki olajjal (én sütőpapíron szoktam sütni).
2. Egy közepes tálban keverjük össze a sütőport, a sót, fahéjat és szegfűszeget, majd keverjük hozzá a kukoricapelyhet és a kukoricalisztet.
3. Egy nagy tálban keverjük habosra a tojást az olajjal és vaníliával. Adjuk hozzá a cukrot, majd adagonként a kukoricalisztes elegyet is, és az egészet jól dolgozzuk össze. Keverjük hozzá a répát és a mazsolát.
4. Tegyünk a tésztából púpozott evőkanálnyi adagokat a tepsire, egymástól 5 cm távolságra.
5. Süssük a sütőben világosbarnára; a kekszek széle kicsit sötétebb árnyalatú lesz (10-15 percig süssük).

+ Ez a tészta így nekem mindig kicsit túl híg lesz (valószínű a nyers, reszelt répa miatt.), úgyhogy én a végén még bele szoktam keverni annyi lisztet, hogy ne folyjon annyira. (nem tudom a mennyiséget megmondani, érzésre.)
Körülbelül annyit, hogy amikor kanállal a tepsire lesz téve ne folyjon szét, kis halmok legyenek belőle.)
(+Kicsit több sütőport tettem bele… dupla adaghoz egy csomaggal.)

Élmény volt ez a túra. Legközelebb is megyek. :D

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #378484 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Melyanna írta: Kedves Kispajtások,

köszönöm a mai túrát/ hegyi pikniket

Tündének
Aranillnak
Illének
Rabynnak
Felhőmnek
Adimnak
Alyrnak
Sirgonnak
Ardeth-nek
Jeffnek

és Szeder kutyának

Külön köszönet Ardeth-nek (és a nővérének) az isssteni finom répás cookie-ért (a receptet kérjük!) és Jeffnek, hogy hazahozott bennünket, na meg az esőházikó-építőknek a Kevély-nyergen, akik megmutatták a jelöletlen ösvényt :/

Nagyon jól éreztem magam :lol:

mi köszönjük neked, isteni volt, még mindig az ország egyik legszebb helye és még mindig a legjobb veletek túrázni ....

külön köszönet a lejövetelért - élmény volt :D :D:D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #378473 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Kedves Kispajtások,

köszönöm a mai túrát/ hegyi pikniket

Tündének
Aranillnak
Illének
Rabynnak
Felhőmnek
Adimnak
Alyrnak
Sirgonnak
Ardeth-nek
Jeffnek

és Szeder kutyának

Külön köszönet Ardeth-nek (és a nővérének) az isssteni finom répás cookie-ért (a receptet kérjük!) és Jeffnek, hogy hazahozott bennünket, na meg az esőházikó-építőknek a Kevély-nyergen, akik megmutatták a jelöletlen ösvényt :/

Nagyon jól éreztem magam :lol:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #378456 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Silcucc írta: Kedves Kósza-Kommandósok! =)

Nincs kedvetek esetleg valamikor a nyár folyamán meglátogatni a Rám-szakadékot? Ezer éve nem jártam arra, és szívesen megmásznám a láncokat megint... =)))

Cucc

Ki kell ábrándítsalak, de már nem láncok vannak.
Legnagyobb sajnálatomra fémlépcsőket építettek mindenhova, aminek hatására minden tele lett nyugdíjascsoportokkal, és a hangulatából is jócskán vesztett.

Csakis akkor szabad menni ha aznapra esőt mondanak és hétköznap van és ilyesmi. (de nem akkor ha előtte is sok esett mert akkor nem mászunk fel a Rám-patak ellenében az tuti) Ellenkező esetben két percre nem tudunk megálli anélkül, hogy nyakunkba ne lihegne ötven néni.
Viszont alternatívaként szóbajöhet a Lukács árka, ami szintén egy ilyen szurdokszerű dolog, nem is sokkal kisebb és csúnyább, valamint ottvan a Rám-szakadék mellett. (viszont nincsenek láncok se, de akkora vízesések se)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #378429 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Ardeth írta:

Tünde írta:

Ardeth írta: Szerintem én 99 %,hogy ott leszek. :)

megyünk mi is :D felkészültél lélekben Adimra? :D

Lehet olyat tenni? :D

igazad van - csak szokni lehet, nekem már egész jól megy :D :D:D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #378403 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Tünde írta:

Ardeth írta: Szerintem én 99 %,hogy ott leszek. :)

megyünk mi is :D felkészültél lélekben Adimra? :D

Lehet olyat tenni? :D

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #378400 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Ardeth írta: Szerintem én 99 %,hogy ott leszek. :)

megyünk mi is :D felkészültél lélekben Adimra? :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #378386 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Szerintem én 99 %,hogy ott leszek. :)

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #378365 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Silcucc írta: Kedves Kósza-Kommandósok! =)

Nincs kedvetek esetleg valamikor a nyár folyamán meglátogatni a Rám-szakadékot? Ezer éve nem jártam arra, és szívesen megmásznám a láncokat megint... =)))

Cucc

Cucc, megyünk!
Még nem tudom, hogy pontosan mikor, de egészen biztosan megyünk :lol:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #378358 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Igyexem jönni Melian. Idáig úgy néz ki, jó minden. Talán csak nem fogok megint az utolsó pillanatban lebetegedni... :(
Rám-szakadék... Haj-haj.. :) Mikor Kószák leértünk az aljára, összenéztünk... Menjünk mégegyszer! (Jégkorszak) És tényleg megtettük mégegyszer oda-vissza. Ingyé volt, nem kellet újra jegyet venni... :cool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #378352 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Kedves Kósza-Kommandósok! =)

Nincs kedvetek esetleg valamikor a nyár folyamán meglátogatni a Rám-szakadékot? Ezer éve nem jártam arra, és szívesen megmásznám a láncokat megint... =)))

Cucc

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 2 hónapja #378321 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Na, megvannak az időpontok, szóval:

Indulás: 2009.05.02. (szombat)
A hév 9:38-kor indul a Batthyány-térről, mi az Árpád-hídnál fogunk felszállni 9:46-kor, ott is lehet csatlakozni.
Pomázról megyünk tovább busszal Csobánkára, 10:35-kor.

Hazafelé várhatóan 15:55-kor indulunk, Csobánkáról.


A legfontosabb: mivel ez alapvetően piknikelős kirándulás lesz, hozzatok polifoamot, pokrócot, kispárnát, rágcsálnivalót, esetleg sütnivalót (ha szeretnétek sütögetni), innivalót, mindenféle finomságot, olvasnivalót, kártyát, frizbit, kifestőkönyvet, hajasbabát...

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #378180 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Gandalf írta: Május 1. Beltaine?

Melyanna írta: Ps. nem feledkeztem meg a "klasszikus" Beltaine-ről sem, a következő hétvégén (május 9.) megejthetjük...

Egyelőre így áll a dolog...

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #378178 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #378177 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Kedves Kószalelkűek,

május 2-án, szombaton "nappali Beltaine"-t tervezünk a Kis-Kevélyen.

A terv a következő: délelőtt felmegyünk a Kis-Kevélyre (valószínűleg Csobánka felől), és piknikezni fogunk, ezért kérem, hogy akinek kedve van jönni, az hozzon finom elemózsiákat (sütnivalót is lehet) és itókákat, pokrócokat, polifoamot - esetleg párnát!!! - a kényelem kedvéért; ezen kívül kártyát, frizbit, olvasnivalót, gitárt, dorombot, sámándobot, kutyát, macskát, tengerimalacot, patkányt.

Az alapfelszerelés a szokásos: kényelmes (lehetőség szerint túra-) cipő, kényelmes öltözék.

Körülbelül délután 4 körül fogunk hazaindulni, szintén Csobánkán keresztül.

(Abban az esetben, ha az idő hűvös, felhős lesz, akkor nem piknik lesz, hanem a megszokott túra :) )

A pontos indulási időpontokat hamarosan kiírom!


Várunk minden Kószalelkűt!


Ps. nem feledkeztem meg a "klasszikus" Beltaine-ről sem, a következő hétvégén (május 9.) megejthetjük...

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #377836 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
ideszemtelenkedek :D

Húsvét vasárnap, akinek van kedve egy jó kis erdei sétához, azt várjuk 11 órakor a Moszkva téren az óra alatt. Hozzatok jókedvet és enni, innivalót. Kicsit sétálunk a hegyekben. Minél többen vagyunk, annál jobb lesz.
Későkre nem várok ;)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #377690 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Ezt most kénytelen vagyok kihagyni,de a többieknek jó kószálás.

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #377676 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Melyanna írta:

Alyr Arkhon írta: Amúgy nem lehetne hogy ezentúl kicsit korábban szóltok róla? (mondjuk egy héttel a túra tervezett kezdete előtt)

Alyr, 10 nappal a túra előtt (márc. 26.) kint volt az infó, hogy 4-én várható egy kirándulás :cool:
Ettől függetlenül igazad van, eddig mindig kiírtam részletesen legalább egy héttel korábban - az elmúlt években is ez volt a gyakorlat, természetesen most is így marad - most a várgesztesi hétvége miatt csúsztam meg, viszont mivel a következő hétvége már Húsvét, mindenképpen szerettem volna addig még egy túrát szervezni.

Akkor jó, mondjuk most ekkor se tudnék menni ha ki lett volna írva.

(és tényleg most látom hogy írtál márc 26án, eddig valahogy elkerülte a figyelmemet)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #377671 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Sirgon Esgalnor írta: Mivel könnyű lájtos sétának ígérkezik

:D :D:D:D:D mondod ezt pont TE?????????????? neked mi nem az? :D :D:D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #377670 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó

Alyr Arkhon írta: Amúgy nem lehetne hogy ezentúl kicsit korábban szóltok róla? (mondjuk egy héttel a túra tervezett kezdete előtt)

Alyr, 10 nappal a túra előtt (márc. 26.) kint volt az infó, hogy 4-én várható egy kirándulás :cool:
Ettől függetlenül igazad van, eddig mindig kiírtam részletesen legalább egy héttel korábban - az elmúlt években is ez volt a gyakorlat, természetesen most is így marad - most a várgesztesi hétvége miatt csúsztam meg, viszont mivel a következő hétvége már Húsvét, mindenképpen szerettem volna addig még egy túrát szervezni.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #377669 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Sajna nem tudok menni családi ünneplődés miatt.

Amúgy nem lehetne hogy ezentúl kicsit korábban szóltok róla? (mondjuk egy héttel a túra tervezett kezdete előtt)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #377660 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Mivel az előző túrán az Ördög-oromtól a Tündérszikláig mentünk, ezért valójában a mostani a Szamár-orromtól a Szamár-fülemig fog tartani. Aki az utóbbit nem találja az vagy hajtsa be a térképe sarkát, vagy tapogassa meg a fejét! :) Mivel könnyű lájtos sétának ígérkezik, a sok halálos állomás is ezt mutatja, - elhunyt turistákról vannak elnevezve -, már rendeltünk néhány mentőt az út utolsó harmadára. Az óvatosabbak béreljenek nyolc kínait egy hordszékkel és két négert pálma legyezőkkel. ;)
/Egyébként no para, nem fogunk se jobban sietni, se kevesebbet megállni és pihizni. Én éppen most tárgyalok a szombatom szabaddá tételéről. Jó eséllyel jövök./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 3 hónapja #377618 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Kedves Kispajtások,

ígéretemhez híven a szombati kirándulás:

A tervezett útvonal: Pilisszántó (Boldogasszony-kápolna) - László kúpja - Simon halála - Vaskapu-völgy - Döme halála - Zsivány-sziklák.

Időpont: 2009.04.04. szombat.
A gyülekező helye és időpontja: Volánbusz-végállomás, Árpád-híd, 7:15 (a busz 7:30-kor indul, valószínűleg sokan lesznek rajta, kérem, hogy 7:15-ig mindenki vegye meg a jegyét is).

A felszerelés a szokásos: kényelmes öltözék, túracipő, megfelelő mennyiségű elemózsia és innivaló.

A kirándulás vége várhatóan 6 óra körül lesz.

Kérem szépen, hogy akinek van kedve jönni, az itt priviben, mailen (melian'kukac'tolkien'pont'hu) vagy MSN-en jelezze.

Várunk minden Kószalelkűt!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #377448 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Kedves Kószák,

már előre szólok, hogy jövő szombaton (április 4.) újabb kirándulás várható, a tervek szerint az első pilisi túra.

Részletek hétfőn várhatók.

Ez már egy "igazi", egész napos túra, tehát a találkozó nem 10-kor, hanem 7-8 óra között lesz.

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 4 hónapja #377171 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Kósza Kommandó
Huhh, én iszonyat jól éreztem magam, örülök, hogy elmentem az Oroszlánommal ;) :D
Köszönet:
Adimnak, hogy megadta az alaphangulatot
Alyrnak, hogy olyan édesen nézett Szederre az egyik képen :D
Ardethnek, hogy megismerkedtünk :)
Emesének, hogy eljött :)
Évának, hogy beszélgethettünk egy kicsit emlékezetes éjszakákról :D
Jeffnek, hogy megismerhettem Adim hasonlóan ... barátját (kívánt jelző beírandó) :D
Meliannak, hogy megszervezte :)
Metaflorának, hogy fényképezett és a sáláért :D
Rabynnak, hogy elhozta Szedert :D
Sirgonnak, hogy bár ritkán szólt, de akkor nagyot :D
Tündének, hogy Tünde :) és jó napszemcsije van :)
Szedernek is, bár ő nem tud olvasni, de remélem, Rabyn átadja :D
Még ilyet, még ilyet!

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.566 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére