MTT InfoCsoport

Több
18 éve 5 hónapja #278145 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
November 27 van! Ha valaki elfelejtette volna: hírlevél anyag leadási határidő ;) (egy kis figyelmeztetés)

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276542 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276541 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

sziasztok!

egy megjegyzés a féléves hírlevélhez (elnézést, ha nem ti írtátok): a Főnix nem amatőr színtársulat. művészeti műhely, vagy drámastúdió. ez olyan dolog, amiért a Tanárúr harap :) szóval, kérlek, a jövőben korrigáljátok a hibát.

köszönöm.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276429 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A vetélkedő felhívása szétküldve.

Más. A tegnapi GOMUNCS-talin volt ICS-s? Ha igen, egy rövid beszámolót lehetne írni róla a Tolkien.HU számára! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276266 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Brandir: már kiosztottam a feladatot, valszeg a hétvégén el is készül! :wink: Bocs, h. nem jeleztem senkinek! :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276252 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Nagy Könyv: kiesett A GyU? :o Remélem valamit rosszul értelmeztem, de ha nem, nekem sajnos nincs erre ötletem.

Gyűrűk Ura vetélkedő: én nem ismerek semmi szükséges honlapot... Ki igen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276128 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A mail megérkezett.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276127 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Küldtem két napja emailt, de nem tudom megkapta-e valaki:
A lehetőségeinkhez mérten minél több fantasy és szerepjáték oldalra ki
kellene tetetni a Gyűrűk Ura vetélkedőre a felhívást.

Link a leíráshoz: www.tolkien.hu/view.php?m=8&c=3&a=1891
Link az első fordulóhoz: www.tolkien.hu/view.php?m=5&c=1&a=1896

Rövid:
"November első felében a Nagy Könyv programsorozathoz kapcsolódóan
többfordulós műveltségi vetélkedő zajlik a www.fszek.hu és a Tolkien.hu
oldalain. A játék három fordulóból áll, a döntőre 2005. november 26-án
kerül sor a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Központi Könyvtárában."
Az első forduló november 8-ig tart.

Sok sikert az igehirdetéshez ;)

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #276100 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Kaptam egy elnöki felkérést, hogy kéne szerveznünk valami kampányt A GYU visszazavazása érdekében "A Nagy Könyv"-be. Van valaki, aki tudna ezzel foglalkozni? Mert csak ebben az esetben mondhatok igent, ha valakinek vannak erre ötletei és el is tudja vállalni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #275583 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Ok, én is körülnézek a lelkes emberek között ;) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #275565 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönjük! :)

Tényleg nagyon kevesen vagyunk erre a sok munkára, aki tud, próbáljon meg embereket beszervezni a csoportba, mert így nem fogjuk bírni!

Én már Valakit felvettem külső munkatársnak... 8) Ha úgy érzi, menni fog neki és lesz rá ideje, belép közénk. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #275561 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A hírlevél ment, de még lesz vele munka [size=9:1bfoatp8](bocsi, Brisa és Gandalf :oops: )[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #275522 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszi mindkettőtöknek! :)
Kivonatot... ok, ígyekszem.
[size=9:2kp8ymw5]Viszont ami engem illet, tényleg nem érek rá keddig ezzel foglalatoskodni. Szerettem volna/szeretnék ez úttal minél hamarabb elkészülni a hírlevéllel.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #275516 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Gilg, használd a féléves hírlevelet, abban benne van minden! Szerintem csak készíts belőle egy aktuális rövid kivonatot.

Ja, és én szombaton elutazom, tehát csak kedden fogom tudni postázni a havi hírlevelet. Addig van időd, Gilg és Gandalf. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #275480 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Gilg, nincs új anyagom. Ami a féléves hírlevélben szerepel és korábban nem volt egyetlen haviban sem, szerintem azt belerakhatod. Legfejlebb Brisa és én kiegészítjük még. (Meglehetősen passzív hónap volt ez az október... :? )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #275470 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Megérkezett, kösziii! :)
Viszont mástól még nem kaptam anyagot ... és 27-e volt a határidő (már a megbeszélés előtti hírleveleknél is így volt). Nekem is határidőre kell összeállítani és megírni, és ez bizony időbe telik és ráadásul a hétvégén és a jövőhét elején tanulnom kell (sajnos sokat :? )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #275419 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
hírlevél anyaga, plusz gandalfnak az anyag amit ígértem, részemről elküldve... Ha nem kaptátok meg, szóljatok rám :oops:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274896 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
A jegyzőkönyvet már elsőre is meg tudtam nyitni... (download/ megnyitás) és a Lassi-s levél is megérkezett. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274890 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Brisa írta: Valószínűleg azért, mert .rtf formátumú. Elküldtem nektek doc-ban, nézzétek meg, így megtudjátok-e nyitni.

Nekem mostmár olvasható. Köszi!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274884 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Valószínűleg azért, mert .rtf formátumú. Elküldtem nektek doc-ban, nézzétek meg, így megtudjátok-e nyitni.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274879 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Léli írta: Gandi: én nem tudom megnyitni a megbeszélés jegyzőkönyvét. Összefoglalnád itt is, hogy miről volt szó? (vagy nekem priviben)

Nekem megnyitja, de nem sok értelmes betűt látok benne... :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274867 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport

Léli írta: Gandi: én nem tudom megnyitni a megbeszélés jegyzőkönyvét. Összefoglalnád itt is, hogy miről volt szó? (vagy nekem priviben)


Elküldtem priviben! Ha bármelyik munkába be tudnál szállni, kérlek, jelezd! :idea:


Többiek: Nektek megérkezett és meg tudtátok nyitni?
Küldtem e-mailt Lassi-ügyben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274844 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Gandi: én nem tudom megnyitni a megbeszélés jegyzőkönyvét. Összefoglalnád itt is, hogy miről volt szó? (vagy nekem priviben)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274502 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
No, a jelenlegi állapot szerint az alábbiaknak lenne jó az időpont:
Panni, Panda, Gilg, Gandalf
Akiknek nem jó:
Léli, Brisa
Akiről nem tudom:
Ery
Akit egyébként sem érint:
Nienna

Ha 4-en leszünk, hát négyen leszünk, meg lesz az 50% +1 fő, érvényes lesz a megbeszélés minden döntése. A többiek majd értesítést kapnak utólag a döntésekről.

Csoportmegbeszélés október 23-án, vasárnap 18:30-tól! MSN-en. Gyertek. Ha késve, ha rövid időre, ha nem végig, de akkor is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274312 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Gandalf, szerintem nekem sem lesz jó...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274306 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Hát, Gandi, vasárnap este nekem tuti nem jó, mert akkor már ismét itt leszek Szegeden.... Ha szombaton lenne, akkor még jó lenne, dehát ez van.... pedig érdekelne ám engem....

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274287 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Szió kedves Infócsoport!

A november 26-i 50. évfordulós rendezvénynek már mostanában meg kellene kezdeni a reklámját. Egyenlőre csak pár mondatban, címszavakban, az esemény létét, helyét és időpontját kiemelve, minél szélesebb körben. RPG.HU, Völgyzugoly, és a hasonló oldalakon is.

Köszönet a segítségért!

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #274259 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Kedves CsopTagok!

Most vasárnap (okt. 23.) estére össze kéne hívni egy MSN-es csoporttalit, fontos dolgokról kéne beszélnünk! Témák: LEP 2006., együttműködés a titkársággal, pályázatok, havi hírlevél!

Kikre számíthatok?

SÜRGŐS válaszokat kérnék!

Köszönöm! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273048 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönöm a segítséget, megkaptam mindenkitől mindent! :D

Uh, a nyersanyag több, mint 8 oldal (!), úgyhogy lesz mit vagdosni, szelektálni, rövidíteni... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #272799 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT InfoCsoport
Köszönjük az anyagokat a havi hírlevélbe! :wink: A szeptemberi hírlevél már majdnem teljesen kész, elsején lesz szétküldve és kirakva.

Most a féléves hírlevélre kell koncentrálnunk, melyet majd október vége fele vagy november elején postáz ki az elnökség minden tagnak a közgyűléses meghívóval, új Lassival és új tagsági kártyákkal együtt (jó nagy postai csomag lesz :roll: )! Minden tag a novemberi közgyűlés előtt 15 nappal kapja majd kézhez.

Eddig Pannitól és Lélitől kaptam csak anyagot hozzá, várom türelmetlenül a többiekét, mert a hétvégéig meg kell kapnom mindent, hogy időben elkészülhessen!!!

Emlékeztetőül:

Gandalf írta: Féléves hírlevélbe:

1) eddigi programjaink, rendezvényeink (Gilg)
2) tisztújító közgyűlés, a régi és az új vezetőség (Brisa, Gandalf)
3) a vezetőség határozatai 2005. januártól kezdve (Brisa, Gandalf)
4) pályázatok és eredményei ill. az még aktuális pályázati kiírások (Panni)
5) Aktuális tudnivalók: novemberi kgy, az elkövetkező programok, rendezvények, olyan határozatok, amelyek közvetlenül érintik a tagokat stb. (Brisa, Gandalf)
6) MTT-s csoportok (Panda)

FÉLÉVES HÍRLEVÉL LAPZÁRTA: SZEPT. 30. PÉNTEK!


(Ha vasárnap estig csúsztok a leadással, az még belefér, de vasárnap éjjelig tényleg mindenkitől kapjak meg mindent!)


Az alábbi szempontokat vegyétek figyelembe mindenképpen:

- Az elnökség maximum 8 oldalban határozta meg a terjedelmét, tehát mindenki nagyon tömören, lényegretörően, csupán a minimális töltelékszövegel fogalmazzon!
- Minden hír középpontjában legyen benne az alábbi kérdésekre a válasz (fontossági sorrendben!): kivel vagy mivel, hol, mikor, mi történt vagy mi fog történni, szükség esetén bővíthető a hogyan, miért, milyen következmények vannak stb. kérdésekkel!
- A már megtörtént, kevésbé aktuális eseményekről rövidebben fogalmazzatok, nem kell bele az összes információ, csak a legközérdekűbbek!
- Az újdonságok és aktualitások esetében MINDEN tudnivalót tömörítsetek bele a hírbe (a hírértéket a frissesség, fontosság, közérdekűség határozza meg)!
- A híranyagokat megszerkesztve kérem, ne csak odamásoljátok valahonnak a mondatokat!
- Olvassátok el még egyszer legalább a kiküldött anyagot a sajtóműfajokról!

Jó munkát hozzá! :)


Gandalf, csoportkoordinátor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.551 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére