Gomuncs

Több
14 éve 8 hónapja #385245 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #385242 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Gomuncs
most péntek sajnos nekünk kilőve, közbejött valami. 27-e meg még messze van...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #385235 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Gomuncs
Én jönnék és nálam is lehet:)
Elférünk itt is olyan 10-15en szerintem.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #385233 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
November 13-a, péntek. Gomuncs 18 órától kifulladásig.
Helyszín: ??
Főnixre későn vagyunk kicsit, de ha van hely, jó.
Sirius mint tradicionális helyszín...
Nálam otthon, mert ez is előfordult már, négy kisebb csapat elfér.

Szóval, ki jönne?
Én úgy gondolom, ha nem vagyunk legalább 15-en, akkor legyen november 27. péntek 18 órától. (közben a szombat sztornó, ez a péntek meg jó lett)

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #385041 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Gomuncs
Én pénteken legkorábban 17-kor végzek, így fél hat körül tudnék becsatlakozni. A szombatok jók, de meghajlok a többség akarata előtt. ;)

Témajavaslat:
Hol tart most az MTT? Honnan indult és hová jutott? Mik voltak a céljaink és most mik a céljaink? Van-e válság az MTT-ben vagy nincs? Milyen változások vannak és hogyan kell ezeket kezelni? Hogyan lehetne közösségileg a szegregáció helyett az integráció felé elmozdulni? Kiégés és elfáradás kezelésének módjai. Mennyit bír el az MTT és mihez nincs már lelkiereje? Lelkesedés visszaszerzésének lehetősége. Generációs különbségek vagy személyes problémák? Klikkek kontra közösség. Magánügyek és MTT-s munkaviszonyok keveredésének gondjai.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #384873 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs

Leguanember írta: A webkettes újhullám Gomuncsért kiáltott, explicit és implicit módon is. A fórumban most reméljük, bízhatunk, de azért az élőszót, a tekinteteket, az érintéseket -szerencsére- nem pótolhatja, így hát nézzük, mihez tudunk kezdeni.
(...)
- milyen témákkal?
nyílt kérdések kellenek, hiszen eldöntenivalónk nincsen, csak megismernivalónk, rácsodálkoznivalónk, felismernivalónk.
Mire vagyunk kíváncsiak MOST, ITT, a közösséggel, a Társasággal kapcsolatban, mik az értékeink, mitől félünk, mit szeretnénk?
Gyűjtsétek ide a topikba a témákat, blogokról, magánbeszélgetésekből, akárhonnan, hadd indítsa el, amire vágyunk!


TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #384763 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Gomuncs
Én úgyse fogok ráérni, de lélekben veletek leszek :) . Amúgy esetleg a szombat délelőtt lehet esélyes, ha egyáltalán.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #384738 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Gomuncs
engem is érdekelne, de engem is inkább pénteken, és munkaidő után.
szombat délelőtt inkább aludni szeretnék, amit hétköznap nem nagyon szoktam...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #384713 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Gomuncs
A szombat délelőtt nekem sose jó, tehát ha 28-án nem lehet délután, akkor mindenképp 13-a. (Különbenis, 13-a péntek, az olyan zsír! :lol: )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 8 hónapja #384709 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Gomuncs
én mindenképp jönnék.
szerintem ha nem gyűjtjük össze a témákat előre, még akkor is elég sok mindenről tudunk beszélni.
én magamról tudom, hogy egyhuzamban sokat bírok pofázni, és imádok közbevakkantani mindenbe, úgyhogy azt szeretném kérdezni, hogy lesz-e valami moderáció, vagy kimondatlan elvárás az enyémnél csiszoltabb vitakultúra?

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #384689 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Kedves Emtétések, Szimpatizánsok!

A webkettes újhullám Gomuncsért kiáltott, explicit és implicit módon is. A fórumban most reméljük, bízhatunk, de azért az élőszót, a tekinteteket, az érintéseket -szerencsére- nem pótolhatja, így hát nézzük, mihez tudunk kezdeni.

- legyen elegendő időtávolságra, de még KGy előtt?
ha igen, november 13. péntek.
ha nem, november 28. szombat délelőtt

- hol legyen?
Főnix, Sirius, egyéb?

- a kiscsoportos formátum eddig bevált, szerintem maradjunk ennél

- valahogy a dokumentációt szinkronizálni érdemes, pl. laptop+gépelés, vagy diktafonokkal, de legalábbis minden témához legyen rögzített formában kész az alkalom végére

- milyen témákkal?
nyílt kérdések kellenek, hiszen eldöntenivalónk nincsen, csak megismernivalónk, rácsodálkoznivalónk, felismernivalónk.
Mire vagyunk kíváncsiak MOST, ITT, a közösséggel, a Társasággal kapcsolatban, mik az értékeink, mitől félünk, mit szeretnénk?
Gyűjtsétek ide a topikba a témákat, blogokról, magánbeszélgetésekből, akárhonnan, hadd indítsa el, amire vágyunk!

Köszönettel:
A Gomuncs

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
15 éve 11 hónapja #369315 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Gomuncs
Nyüff, hogy nincs időm. De, ha netán lesz,akkor szívesen, mert már anno is jó volt :)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 11 hónapja #369313 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Nohát, nohát, tizennégy hónapja nem született bejegyzés ide, talán nekem is van ebben részem, hogy így történt.

Egy régi mese fonalát próbálom most felvenni, de egyedül nem fog menni, azt már látom.

Volt egyszer, hol nem volt, réges-régen egy ember, Aralataionnak hívták. És összehívott más embereket, akiket mind máshogy hívtak, hogy hívjanak életre egy a Gondolatok topik egykori szellemiségén alapuló munkacsoportot, és a rendezvényeken segítsenek háttérmunkában, infópultban, takarításban, berendezésben. Rendezvények között pedig szervezzenek ÉlőGondolatok találkozókat, GondolatokLÁJV-ot, ahol különböző érdekes bármiről lehet értelmes diskurzust folytatni egymás között. Volt is néhány ilyen, aztán néhány olyan is volt, hogy ezek az alkalmak az MTT helyzetének elemzéséről, a társaság dolgainak újra- és átgondolásáról szóltak, nagy érdeklődés mellett.
Egy időben egy Leguanember nevű illető az alapító sok elfoglaltsága miatt átvette a stafétabotot, és még történt egy s más szemétszedésfronton például.

Most azonban új idők járnak, és az MTT nemhogy első, de második székházát kezdi birtokba venni hamarosan, és majd fel kell tölteni élettel, rendszeres élettel, és talán megérné, hogy egy olyan briliáns névösszevonás, mint a GOndolatokMUNkaCSoport, azaz a GOMUNCS, részt vegyen ebben a programfeltöltésben.

Még gyerek az idő, az Ajtósit csak kóstolgatjuk, de a diadalmas birtokbavétel a napokban esedékes, szeptembertől pedig az ajtó nyitva áll.

Lehet ötletelni, folytatni a mesét, csak tessék-tessék...

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #333727 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Nos, kedves idetévedők!

A hét végén, június 30-án, szombaton az Orczy-kertben (Nagyvárad tér, kék metró) 11 órától 16 óráig tobzódik majd a Tolkien Levelező Verseny döntője, ajánlom minden érdeklődőnek!
Nézőként, segítő kézként részt lehet venni!

Gyertek kimozdulni, nézelődni!
Az Orczy-kertet amúgy is ajánlom, csudajó hely, hatalmas, fás-tavas-rétes-szabadszínpados-büfés-sziklás-medencés-szobros-kellemes hely sokféle célnak megfelel.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #323199 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Gomuncs

Inczy írta: Ez a levelezőverseny döntője? Vagy vmit nagyon félre értettem... ? :D

Inczáj, igen, ez az. :D ;)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #323126 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Gomuncs

Leguanember írta: De jó szívvel ajánlom minden Gomuncs-tagnak, hogy csatlakozzon a munkához, melyben 110 jövendőbeli MTT-szimpatizánsnak fogunk egy felejthetetlen napot varázsolni a semmiből.


Ez a levelezőverseny döntője? Vagy vmit nagyon félre értettem... ? :D

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #323124 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Gomuncs
Ezzel mi lett?...

gillz március 9-én írta:

Leguanember írta: És megint érdeklődnék: egy félnapos hulladékmentesítő programot szervezzünk a Gomunccsal? Belefér ez három teljes napba?


sztem nincs akadálya.


Lemondtunk róla?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #323052 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs

Eleniel (csillaglany) írta: Kérdés: a tavaszi nagy szemétszedés mikor és hol legyen? 8)
Mert vészesen közelg a négynapos szabadság. :wink:


A Nagy Hétvégén szombaton sokakat érintő esküvő lesz, délután HNE, aztán vasárnaptól május elsejéig Várgesztesen a tavaszi találkozó.

Hümm. Aztán egy hétre rá nekem foglalt a hétvége, azutántavaszi közgyűlésünk jön, másnap a vezetőképzés. A következő hétvége közvetlenül a vizsgaidőszakot előzi meg.

Nem tudok most mit mondani.

Ötlete kinek lenne?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #322870 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Gomuncs
Kérdés: a tavaszi nagy szemétszedés mikor és hol legyen? 8)
Mert vészesen közelg a négynapos szabadság. :wink:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #321971 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs

Kincső (Thilanna) írta: Ésöööö helyette nem szeretne a GOMUNCS segíteni a levverseny döntőjének megszervezésében? ;)
(Ami eddig adott, hogy június vége-július eleje, pontosabb helyszín és időpont még nincs. Felmerült a tábor első, látogatós napja, de a tábvezek végülis leszavazták.)


Már messze jutottak a fejemben az ilyen irányú gondolatok, én biztosan segítek.

Mint csoport, a Gomuncs nem erre való, és mivel igazán ad hoc jellegű mind a tagság, mind a tevékenység, nem itt fog szerveződni ez a dolog.

De jó szívvel ajánlom minden Gomuncs-tagnak, hogy csatlakozzon a munkához, melyben 110 jövendőbeli MTT-szimpatizánsnak fogunk egy felejthetetlen napot varázsolni a semmiből.

Nos?

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #321931 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Gomuncs
Ésöööö helyette nem szeretne a GOMUNCS segíteni a levverseny döntőjének megszervezésében? ;)
(Ami eddig adott, hogy június vége-július eleje, pontosabb helyszín és időpont még nincs. Felmerült a tábor első, látogatós napja, de a tábvezek végülis leszavazták.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #321524 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Nos, kedves háttértár, az utóbbi elnökségi ülésen új megközelítést kapott a Társaság születésnapja, így amit terveztem, az nem áll idén, majd egyszer csinálunk a Gomunccsal szülinapot.

Ellenben nagyon jó lenne összehozni az idei alkalomra (június 16., és pont szombatra esik) egy már többek által és többször megálmodott grandiózus gasztronómiai orgiát.

Ez ügyben felveszem a kapcsolatot a szervezőkkel, akik személyében Áfit és Cicát tisztelhetjük.

:wink: Felmerült már az ökörsütés mint ötlet, de mellette a nyársra néhány szójafasírt is el kell, hogy férjen. :wink:

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #318881 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Gomuncs
Én teljesen elfelejtettem + nem voltam épp szalonképes állapotban. Sorry

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #318765 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Gomuncs
szánom-bánom bűnömet, ez mostan nem fért bele az időmbe, szintén este 8ig pénzkereset okán :oops:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #318739 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs
Tizennégy ígéretet kaptam itt a topikban érdeklődőktől, ám a farsangi mizéria közben elsikkadt számszerűleg a Gomuncs-tali, de nem minőségileg!

Eleniel, Kincső és jómagam kiválóan éreztük magunkat, beszéltünk sok-sok dologról, kitűztük a tavaszi nagy szemétszedés idejét a négynapos április 29. Szo - május 1. K időszakban valahová, passzintva a Beltaine-hez és a majálisozni vágyók felmerülő igényeihez.

Tervezzük egy közvéleménykutató kérdőív összeállítását és nyilvánosságra hozását, amely az MTT-ről kialakult véleményeket hivatott összegyűjteni, téveszméket felderíteni, visszajelzést kérni és kapni a társaság fejlesztésének szándékával.

Legközelebb többen jertek ám!

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #317943 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Gomuncs
Sorry, mégsem fért bele az időmbe a ma este. :?
Tudom, én is jókor szólok. De ez a hetem így is az MTT oltárán került feláldozásra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #317935 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: Gomuncs
Számomra roppant sajnálatos módon, pénzkeresés oka folytán végzett munkából kifolyólag nem tudok jelen lenni a mai mítingen. (Nem mintha sok vizet zavarnék. :wink: )
Értekezzetek jót!

:cry:

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #317563 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Gomuncs

Leguanember írta:

Leguanember írta: Kedves Gomuncs-tagok és Szimpatizánsok!

Várlak Titeket sok szeretettel mindenféle ügyek-bajok meg- és kibeszélésére 2007. február 23-án, pénteki napon 19 órára Rózsa jóvoltából az új Vass-Kiss rezidenciába.
A pontos cím: 1203 Pesterzsébet, Török Flóris u. 19. tetőtér 1. ajtó

Opciók a megközelítéshez Rózsa nyomán:
a) Kék metró, Határ út, 52-es villamossal 10 perc, a Török Flóris utcai megállónál leszállva 30 méterre találod magadat a háztól.

b) Ferenc körút - Mester u. 30-as villamos végállomásától 22 perc, megálló ugyanott, mint az 52-essel jőve.
VIGYÁZZ: ez ritka ronda járat, indulási ideje óra 15, 35 és 55!

Itt alant 14-en szóltatok, hogy jönnétek, remélem a nem nyilatkozó Gomuncs-tagok mindenképpen tájékoztatnak arról, hogy számíthatunk-e rájuk.

Téma a Gomuncs programja a következő fél évre, valamint az MTT presztízse a honban és a határokon túl.

Pontosak legyetek, kicsit előbb is lehet menni, jómagam hétkor esem be.
Leguanember (Ádám)


További lehetőség: 3-as villamossal pl. Örsről vagy az Ecseri úti metrómegállótól. Az Ősz utca megállónál kell leszállni (Gubacsi úti végállomás előtt eggyel), innen olyan 3-5 perc gyalog. Ahogy leszállsz, a villamos elejénél átjössz a zebrán, majd mész kb. 2 saroknyit párhuzamosan a villamossínnel, az eddigi menetirányban (a Határ úton). Majd befordulsz balra a Török Flóris utcába, amibe több villamossín is befut. Ott 2-3 sarok (jobbra látni fogod a 30-as és 52-es vilik megállóját :P ), és eljutsz a 19. számhoz, ami egy fehér ház melletti sárga ház. :mrgreen: Kétemeletes épület, két lakást tartalmaz, következtetésképp két kapucsengő van, az egyiken (az alsón) nincs név, na az a miénk. :)

Szerk.: most már van név a kapucsngőn 8) :mrgreen:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 5 hónapja #317429 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Gomuncs

Leguanember írta: Kedves Gomuncs-tagok és Szimpatizánsok!

Várlak Titeket sok szeretettel mindenféle ügyek-bajok meg- és kibeszélésére 2007. február 23-án, pénteki napon 19 órára Rózsa jóvoltából az új Vass-Kiss rezidenciába.
A pontos cím: 1203 Pesterzsébet, Török Flóris u. 19. tetőtér 1. ajtó

Opciók a megközelítéshez Rózsa nyomán:
a) Kék metró, Határ út, 52-es villamossal 10 perc, a Török Flóris utcai megállónál leszállva 30 méterre találod magadat a háztól.

b) Ferenc körút - Mester u. 30-as villamos végállomásától 22 perc, megálló ugyanott, mint az 52-essel jőve.
VIGYÁZZ: ez ritka ronda járat, indulási ideje óra 15, 35 és 55!

Itt alant 14-en szóltatok, hogy jönnétek, remélem a nem nyilatkozó Gomuncs-tagok mindenképpen tájékoztatnak arról, hogy számíthatunk-e rájuk.

Téma a Gomuncs programja a következő fél évre, valamint az MTT presztízse a honban és a határokon túl.

Pontosak legyetek, kicsit előbb is lehet menni, jómagam hétkor esem be.
Leguanember (Ádám)


TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.588 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére