Suttogó Erdő

Több
13 éve 8 hónapja #391507 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Szia mindenki!!!

Most van 2 percem, szóval megírom, hogy én a magam részéről nagyon jól éreztem magam, bár nagyon nagyon elfáradtam. Örülök, hogy megismertem olyan embereket, akiket eddig nem, és akikkel most nem beszéltem, azzal jó lenne pótolni.

a sztúrok kisztúrtak a kecónkból aug 20-án, sztúros találkozó révén. Nem akarunk mink is ilyesmit? utána lehetne menni közösen tüzijátéknézni.

Akinek van ötlete helyre, ne tartsa magában :D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
13 éve 8 hónapja #391446 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Nagyon jó volt Veletek, jó csapat voltunk! 8-) :D

Van mi arany, bár nem fénylik...
Téma zárolva.
Több
13 éve 8 hónapja #391269 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Ilyen tábor után az ember nehezen talál szavakat. Pláne, ha olyan szűkszavú mint én.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
13 éve 8 hónapja #391234 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Köszönöm Nektek, bakacsintündék! :D

Hiába telt el három nap, még mindig nem találtam vissza igazán a büdöspesti útvesztőbe. Lényegamilényeg, tábortalin viszontlátjuk egymást! :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
13 éve 8 hónapja #391224 Írta: Kuvasz
Kuvasz válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Csatlakozom, a csapat jó volt.

"A tápolás a szerepjátszás halála.
A szerepjátszás a karakteré."
Téma zárolva.
Több
13 éve 8 hónapja #391212 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Sziasztok!
Ne mondjátok hogy még mindig alszotok, pihentek így a tábor után!

Örülök hogy egy csapatban voltam veletek! :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390721 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Persze. Nem én lennék, ha nem festenék. :)
Hennát is, akár.
Sminket, maszkot, orkfület. :)
De tényleg. :)

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390663 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Hahó, sziasztok, visszatértem,

elforrt az agyam, elszenesedett a karom, és két centire nem tudom megemelni még az izomláztól, de élek, virulok, és egy kicsivel jobban tudok vívni, mint eddig. :)

Látom, hogy felmerült pár tökjó dolog, amíg nem voltam netközelben:

- A henna nagyon jó ötlet! Nincs másnak ilyen szándéka. Akartam én is mondani, hogy fessünk időnként arcot. Lyona, van kedved kézbevenni az ügyet? Ha még valaki közülünk járatos az arcfestés művészetében, betársulhatna Lyona mellé.

- Címerügyben én a malac felé hajlok, Kuvasz feltett egy jól kinéző címerváltozatot az Útravaló topicba, visszajelzésre várva. Ti mit szóltok hozzá?

- A csapatbeosztás pedig még aznap kiderül, amikor megérkeztek - a többi pedig hadd legyen a mi hármunk (a családfők és jómagam) meglepetése Nektek :)

Léli: örülök, hogy visszatértél, ráadásul pont a mi csapatunkba ;)

Ery: akkor tűrhetően ki szeretnélek hívni sooook párbajra :D Ha Arbiter jön, akkor pedig tudok mutatni neked egy nagyon szép gyakorlatot, amit most tanultam edzőtáborban!

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390646 Írta: Kuvasz
Kuvasz válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Köszi! :)

"A tápolás a szerepjátszás halála.
A szerepjátszás a karakteré."
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390557 Írta: Elemmíriel Gilluin
Elemmíriel Gilluin válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Boldog szülinapot, Kuvasz! :D

"Ha majd felnövök,
azon leszek, hogy senki
ne vegye észre."

/N.B.A./
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390477 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
örülök, hogy aktívkodtok, családbeosztás megvan, jelölések és emberi kompatibilitások figyelembevéve amennyire csak lehet, szóval tessék megnyugdni. Ennek örömére a konkrét beosztást ott helyben tudjátok meg :P

És különben is? hogy rendezzelek családba titeket, ha a családoknak nincs címere??:PPP

Léli: a fekete mellett egy tonna érv van, ellene is nyilván akad ,de most nem fogom leírni, kérdezz rá IRL pls :) a szarvast meg megkérdezheted bárkitől, aki volt Kácsárdon (őőő asszem 1).

na mentem, holnap meló.

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390476 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Ha belekotyoghatnék egy kicsit más témát... Lenne valaki olyan kedves, hogy leírja nekem, hogy mikor és honnan indul a közös utazós banda? Mivel a múlt héten jelentkeztem táborba, még nem kaptam semilyen levelet, és félek, hogy esetleg ez így is marad, így szükségem volna némi felvilágosításra... Meg esetleg, ha van olyan infó, ami csak a levélben szerepelt, azt is megosztaná velem valaki?
Köszike :) ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390468 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Léli kimondhatatlanul nagy öröm :D henna jó ötlet :) valamint nem akar valamelyik erre járó családvezető megosztani velünk egy családbeosztást, már amennyiben elkészült? ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390442 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő

Artemisz (Erenya) írta:

Léli írta:

Ery írta: Apropó! Henna?

Jóötlet, támogatom :)



éniiiis *.*


Oké, de akkor ne feketét, hanem vöröset vegyünk, (a fekete, ha valaki allergiás rá, elég ronda dolgokat tud) és esetleg egy üveg eukaliptuszolajat mellé, ha nincs, babaolaj is megteszi. (tovább fönt marad a bőrön.) meg ugye a cukros citromlé, fixálni. :P
Másnak nem lesz idén hennája?
(Ez amúgy csak azért tök vicces, mert én eleve most akartam magamnak hennázni. :D )

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390437 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő

Léli írta:

Ery írta: Apropó! Henna?

Jóötlet, támogatom :)



éniiiis *.*

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390435 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő

Ery írta: Apropó! Henna?

Jóötlet, támogatom :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390434 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő

Ery írta: Apropó! Henna?


henna <3 olyan régen volt már nekem:)
mindenképpen támogatom 8-)

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390374 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Apropó! Henna?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390360 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő

Szolgád a.... :P

Amúgy elfelejtettem egy fontos dolgot: borzasztó a névmemóriám. Szóval Drága Újak! Ha nem jegyzem meg elsőre a neveteket és összekeverlek titeket, akkor lécci ne legyetek megsértődve. Nyugodtan lehet engem gyakran emlékeztetni arra, hogy ki kicsoda, és akkor talán tábor végére már menni fog mindenkinek a neve :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390358 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Nos ha a szolgám :twisted: lebuktatott, akkor illő, hogy én is írjak valamit magamról. Én vagyok a csendes megfigyelő, aki mindenről tud és csak ritkán szólal meg. A társaságnak hosszú ideje tagja, de aktívan csak a 2. LEP óta. 2004 óta eddig mindegyik táborban voltam többnyire a szervezők között. Lelkes amatőrként színjátszom, és nem tudok énekelni sem táncolni (ezekre nem is lehet rávenni). Tavaly kiderült, hogy türhetően tudok főzni. Idén sajnos csak az 5. naptól tudok bekepcsolódni az eseményekbe de ígérem hozok majd házi sütésű lembast.
Amúgy civilben tanár vagyok (történelem-filozófia).

Ui. tűrhetően vívok

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390357 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Halihó! :)

Sokat gondolkoztam rajta, hogy írjak-e ide, mert akkor milyen jó meglepi lett volna, ha csak a gyülekezőn tudjátok meg, hogy újra itt vagyok :) De sajnos nem bírtam ki, szóval: MEGYEK TÁBORBA! :D (De hiányzott már ez a mondat....) De azért, ha lehet, ne terjesszétek ezt a hírt, jó lenne, ha legalább a többi csapatban megbúvó régit meg tudnám majd LEPni :)
Najó, kezdjük az elejéről. Újak kedvéért bemutatkozom, Léli vagyok, polgári nevem Zsuzsa, de a Lélire jobban hallgatok :D Én is ősMTT-snek számítok, mert az alapítótagok között voltam még annó Szegeden :) Csak hát az utóbbi években közbeszólt az egyetem (Szeged, persze :) ), így sajnos passzivitásba fulladt a jelenlétem itt. De meglett az eredménye, tegnap megkaptam a diplomámat! :D :!: Visszakanyarodva... leginkább színdarab-írásban és -rendezésben lelem az örömömet, meg szeretek fényképezni (sokan elmenekülnek, ha meglátnak fényképgéppel a kezemben... Vajon miért? :roll: ), megöööö.... jaigen, gazdaságinformatikus végzettségem van :) Amúgy sok táborban vettem részt, csak az utóbbi néhányban nem (így aztán nagy tapasztalatom van tábori színdarabok megírásában :D ).
Emellett annyiradeannyiradeannyira örülök, hogy pont egy olyan csapatba kerültem, ahol két bátyám is itt van (Ölelés, Ery :twisted: , puszi Estel), ráadásul soksok régi ismerős, szóval most nagyon heppy vagyok :) Bár cseppet sem vagyok egy tünde-típus, de majd gyakorolom a báránybőrbe bújt farkas szerepét a táborig (Ery: korrepetálhatnál :twisted: ).
Az újaknak meg: ne aggódjatok, csak olyankor vagyok kissé önfejű és kibírhatatlan, amikor nagyon fáradt vagyok.
Amitmeg kihagytam, azt nyugodtan hozzáteheti bármelyik régi :)

Egyéb csapatdolgok: kaja részemről bármelyik jó. Asszem. Legalábbis, amit sikerült végigolvasnom, azzal nem votl bajom :D
Állatok: szarvast nagyon jól lehetne stilizálni. Mókus rulez, eszembe jut róla a régi humor topic... Bár őszintén szólva én a kígyó jelképével is nagyon meg tudnék békélni..... *angyalarc*

Csak egy őszintén elkeseredő, halkan nyöszörgő kérdés: miért pont fekete??? Részemről nem vagyok kibékülve a feketével (bár számháborúhoz jó), ráadásul nyári hőségben viselni igazi mazoizmus...

Más most így hirtelen nem jut eszembe, majd szépen sorjában a többit...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390351 Írta: Rhien
Rhien válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Sziasztok!

Jóóónagy késéssel én is bejelentkezek. Józsa Sára vagyok civilben, a Rhienre abszolúte nem hallgatok. 2004 óta boldogítom a tisztelt társaságot. Gödöllő mellettt Domonyvölgyben lakom, egy pici faluban, ahol rengeteg zöld terület van. (csoda, h erdőtünde lettem...?) Szabadidőmben rengeteget olvasok, zenefüggő vagyok, nyáron vízicsirke életmódot folytatok. Nem szabad időmben az ELTE BTK-n vagyok elsős informatikus könyvtáros. Két éve kezdtem el elvégezni a pránanadi nevű nepáli gyógyító módszer tanfolyamait, azóta 3as szinten vagyok. Szóval a kisebb nagyobb sérülésekkel, fájásokkal nyugodtan lehet jönni hozzám is, legjobb tudásom szerint igyekszem mindenkit gyógyítani. Lesz nálam egy A4es füzet, higgyétek el, hogy nem szeretnétek látni a két tanfolyam anyagát :D Szóval azt majd légyszi nem kinyitni. Kis kék füzet viszont publikus. Malám szintén, már amikor leveszem.
Kajafronton nekem mindegyik tetszik. Lényeg h bab ne legyen benne.Amúgy a szakácsrendben fogok tevékenykedni.
Címerállat: DENEVÉÉÉÉR! Imádom. A mókus nagyon ari ötlet, a szarvast szintén pártolom.
SZAVAZÁS: szeretnétek valami egyenkarkötőt,amit gyöngyszövéssel meg tudok csinálni? Ötleteket várok.

Üdv mindenkinek!

Sári
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390319 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Kedves Tündék!

Holnaptól egy kis időre távol kerülök a fórumtól - elmegyek vívótáborba :) Jövő csütörtökön jövök haza. Netem nem lesz kinn az erdőben, viszont indítottam három új topicot, ahol addig is lehet ötleteket gyűjteni a zászlóhoz/jelképekhez, a köpenyhez és a szokásokhoz. És még ott a kajatopic is. Aztán ha megjöttem, eldöntjük, hogy melyik legyen a sok közül.

A pólóbeszerzés már folyamatban van. :)

Ha bármilyen kérdésetek, problémátok adódna, mobilon el tudtok érni:
húszas / háromnyolcvanhat-kilencvenegy-tizenkettő

Legyetek jók/rosszak!

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390302 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
szőlőlevél, mekkora jóóó :D DD
és Nóli vadmalac ötlete nagyon eredeti (értsd: nekem nagyon tetszik :) ), főleg mert félő, hogy a mókussal nagyon elmehet az egész a mókusőrs irányába és az nagyon nem lenne jó. Nem mondom, h ez törvényszerű, de benne van a lehetőség is no. És vadmalac még uccse volt sosenem :) ) ja, és mert ezt találtam :D DDD
www.timtim.com/public/images/dra ... e/Boar.gif
ja, és nem kell ragaszkodni heraldikai szabályokhoz, csak nézzen ki frankón :)

és még mindig várunk ötleteket csapat és családnévre (hangulatos, jól csengő, stb), meg csapatdalra is.

ja, köpeny szabásminta: www.ehow.com/how_4524967_hooded-cloak.html
ez a legbanálisabb, ha jól veszem ki, kapucni nélkül is hordható, rámegy a vállra.

Ery: kapucnival nem csak az a baj, hogy Felagundéknak is van, és hogy az övék IS fekete, hanem hogy ahhoz annyival több anyag kell, hogy nem férünk bele a keretbe...és ami engem illet, nem szeretnék senkitől plusz pénzt kérni ilyesmire. (nekem személy szerint nem lesz még erre is pénzem)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390296 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő

Nóli i linantea írta: Ery: de te meccseled le Felagunddal :D


Le is fogom :) Ha egy szakács alulmarad az elit harcosok főnökével szemben, akkor az neki nem vereség. De ha győz...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390294 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Nem lehetne vmilyen levél (pl. csipkés tölgylevél) a családcímer? vagy szőlőlevél? ha már borisszák vagyunk...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390291 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Ery: de te meccseled le Felagunddal :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390266 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Csak azért, mert a harcosoknak kapucnis van (ami szerintem nagyban fogja őket akadályozni) attól még nekünk is lehet.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390261 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő

Cueddo írta: Van-e köztünk egy bátor tünde, aki rajzol nekünk egy címertervet? Akármelyik állattal :) Esetleg többfélével is.

Szerintem ha látunk egy tervet magunk előtt, sokkal könnyebb megmondani, hogy tényleg ilyet szeretnénk-e.


Nem tudom, olvastad-e, amit írtam. :P
A stilizált figurát vállalom, de annyira nem vagyok otthon a tolkieni heraldikában. Ha adtok pár napot, adom a tervet, de lehet nem lesz kellően tolkieni - akkor tessék majd sikoltani, jól. :)

Nem lehet kapucnis? :( Kárrrr.
Ilyen tunikaszerű izét tavaly én szerencsétlenkedtem a Maedhrositáknak, ööö, érdekes lett.
Mi lenne, ha sima köpeny, de ívelt aljjal, vagy esetleg szegéllyel?
Csinálhatnánk ilyen hengersablont, és akkor lehet vele szegélytgurigázni.
Vagy nagyon elborult? :D

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Téma zárolva.
Több
13 éve 9 hónapja #390238 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Sziasztok!
Elolvastam amiket írtatok, mókus nagyon jó, bár bennem még a vaddisznó is felrémlett :D
Sok okosat nem tudok mondani, csak helyzetjelentek a nyári gyakorlatról, soksok aranyos tehénke, übercuki kisbocik, hatalmas lovak (Persheron) és hatalmas méretű kiscsikók, kiskutyák, nagykutyák, kiscicák, nagycicák stb közül :)

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfCueddoAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.208 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére