Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Több
19 éve 9 hónapja #209667 Írta: Sötét Úr
Dín: "Idegeskedni annyi, mint mások hüŁy€$égéért sajátmagunkat büntetni." Ne foglalkozz vele, szépen majd megfő a saját mérgében.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #209555 Írta: Batti
Batti válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Aki az idézett levelet írta, az magát minősíti a levelével. Elismerem, hogy bosszantó ilyesmit kapni, De az ő szinvonalára süllyedni kár lenne. Az ilyen ember csak névtelenül és levélben meri ezt a hangot megütni, szemtől szemben nem mer ilyen szavakat mondani. Nagyjából ennyit is ér az egész. Magadat bosszantani ilyesmivel kár mert ezzel csak az ilyenek célját segíted elő. Ezeket ki lehet bannolni, de inkább válasz nélkül kell hagyni. A figyelem hiánya az ilyeneknek jobban fáj mint egy szaftos válasz. Ha ezen a színvonalon akarnak kommunkálni, ám tegyék. Majd jól nem válaszolunk és a többi szeméttel töröljük. Ennél többet nem érdemel ez a téma.(pont)

"Kane o Keizai Suru"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #209519 Írta: Dínchamion
Nos. Csak hogy mindenki tisztában legyen a dolgokkal, és pillanatnyila le se sz*rom a levéltitkot és hasonlókat.

Imádom az ilyen nagyképű hülye buzikat mint te...
Gondoltam visszanézek hogy lássam mekkora pofát nyitsz...
Gondolom anyáddal is így beszélsz...eléggé paraszt vagy hozzá.
Mellesleg nem tudom hogy miért vagy topicgazda hiszen annyi közöd van a szerepjátékhoz mint egy darab szarnak. Bár jobb példát is mondhattam volna hiszen egy szardarabnak túl sok köze van hozzád.
Ahogy észrevettem a tudásodból soha sem DnD-tél mert akkor nyilván elolvastad volna a Faerun világa című érdekes kötetet és akkor lenne annyi eszed hogy nem beszélnél ekkora faszságokat.

U.I.: az aláírásodat a pasidnak írtad?

Látom van önkritikád mert az előző leveledet "barom"-ként írtad alá...csak így tovább faszfejkém


Kérdezem én: miért nincs ez a lemming még mindig bannolva innen? És meddig kell még eltűrnöm az ilyesmit?

:x

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #209472 Írta: anjinsan
Sziasztok azt szretném megkérdezni, hogy a webmesternek küldött leveleket ki olvassa, ha olvassa egyeltlán valaki...

Ki tud valamit "Menelmirről" a forditásai tetszenek, bár lenne még mit csiszolnia a stílusán. Őt miért nem lehet látni semmilyen rendezvényen ?
Szivesen beszélgetnék vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #209454 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Lin írta: már fent van: tolkien.hu/view.php?&c=1&a=1274


oh köszy :)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #209452 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #209426 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
valaki lefordítja majd? lol

ha igen netre nem lecc felrakva?

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #208454 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Menelmir írta: Középkor negyedkoráról szól. Az Új Árnyék

Tudjuk, olvastuk... Felagund épp annak örömködött, hogy végre valaki le is fordítja, hogy a többiek is olvashassák... Épp mostanában került szóba valamelyik topicban. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #208450 Írta: Menelmir
Középkor negyedkoráról szól. Az Új Árnyék

A Eruchín! Ú-dano i faelas a hyn, an úben tanatha le i faelas!
Show them no mercy for you shall recieve none!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #208340 Írta: Felagund

Menelmir írta: Az írás nem a fan fiction szekción belül volt, mivel a Tolkien által írt
"The New Shadow" magyar nyelvű fordításáról van szó. Ennek ellenére lehet hogy én nyomtam el :) Azért megpróbálom mégegyszer feltenni :wink:
Köszi a segítséget


The New Shadow?

VOW! :hello:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207798 Írta: Menelmir
Az írás nem a fan fiction szekción belül volt, mivel a Tolkien által írt
"The New Shadow" magyar nyelvű fordításáról van szó. Ennek ellenére lehet hogy én nyomtam el :) Azért megpróbálom mégegyszer feltenni :wink:
Köszi a segítséget

A Eruchín! Ú-dano i faelas a hyn, an úben tanatha le i faelas!
Show them no mercy for you shall recieve none!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207679 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Menelmir írta: Feltettem tegnap egy írást, de valószinüleg törölve lett. Ez azt jelenti hogy az egészet egyszerre kellene "leadni" ? :roll:


A Fan Fiction-ön belül csak akkor törlök feltöltött írást, ha rosszul sikerült a feltöltés (pl. mert maga az írás lemaradt és csak egy üres lapot engedélyezhetnék...). Ilyenkor próbálkozz újra. Egy kis segítség: www.tolkien.hu/view.php?&c=5&a=957

A feltöltésnek nem feltétele, hogy az írásod teljesen kész legyen. A 'Szerkeszt' gombbal - amely az íráod címe után jelenik meg a képernyő jobb szélén - bármikor tudod folytatni, illetve módosítani.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207605 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Menelmir írta: Feltettem tegnap egy írást, de valószinüleg törölve lett. Ez azt jelenti hogy az egészet egyszerre kellene "leadni" ? :roll:

Tudomásom szerint az írások nem jelennek meg rögtön, lehet, hogy még engedélyezésre vár. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207563 Írta: Menelmir
Feltettem tegnap egy írást, de valószinüleg törölve lett. Ez azt jelenti hogy az egészet egyszerre kellene "leadni" ? :roll:

A Eruchín! Ú-dano i faelas a hyn, an úben tanatha le i faelas!
Show them no mercy for you shall recieve none!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #206661 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Drowse írta:

Drowse írta: Lenne egy kérdésem: mi lehet az oka annak, hogy nem tudok törölni egy privit? (kimenőt)

Khm, khm...
(beéném olyan válasszal is, hogy 'passz')


Lényegében törölve vannak azok a privik, mert ha rájuk kattintasz, nem nyitja meg a levelet. Csak egyszerűen nem tűnik el a Kimenő mappából. Nekem is van pár ilyen privim.

Az oka: passz... :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #206659 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán

Drowse írta:

Drowse írta: Lenne egy kérdésem: mi lehet az oka annak, hogy nem tudok törölni egy privit? (kimenőt)

Khm, khm...
(beéném olyan válasszal is, hogy 'passz')

Khm... passz... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja - 19 éve 9 hónapja #206656 Írta: Drowse

Drowse írta: Lenne egy kérdésem: mi lehet az oka annak, hogy nem tudok törölni egy privit? (kimenőt)

Khm, khm...
(beérném olyan válasszal is, hogy 'passz')

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #205311 Írta: krezike
Sil: köszönöm,köszönöm köszönöm...stb stb stb IMÁDLAK!!!!!! cupi :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #205307 Írta: Estel Adániel
:? A fenti négy kategória közül ez asszem, a "sóhaj"-ba illene bele, az enyémmel együtt... bár talán még abba se nagyon... :roll:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #205279 Írta: Gödrös Zsombor
Sziasztok! Nem voltam mostanában gépközelben. De mostmár újra vagyok. :lol:

Utak találkozása vár,
futok ,a lábam bizsereg-
csak ott lehetnék végre már!
Aztán hová? Ki mondja meg?
:pippin7:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #205096 Írta: Dínchamion

gilloth írta: sziasztok, kap itt még vki üzenetküldő szolgáltatástól ( :evil: ) üzeneteket ha az oldalra jön v csak én? 8O


A profilban kapcsold ki, ha zavar.

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 9 hónapja #205084 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
sziasztok, kap itt még vki üzenetküldő szolgáltatástól ( :evil: ) üzeneteket ha az oldalra jön v csak én? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #204998 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
sziasztok!

Nem tudom nálatok is így van-e de nekem baromi lassú a fórum mostanában. (perceket kell várnom mire valami bejön még akkor is ha a DC++ot kikapcsolom)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #204836 Írta: Kincső
Igazán nem fontos dolog, de észrevettem, hogy a Fan Fictions-nél nem lehet szerzőre keresni, és így ha valaminek nem tudom a címét, vagy csak valakinek a múveit keresem, elég nehéz megtalálni... :roll:
Ha esetleg valaha valamikor valakinek lesz rá ideje, javaslom hogy egészítse ki ezzel a funkcióval a keresést! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #204181 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Krezike, ha az itteni fórumon olvastad, az valószínűleg a Kreatív Szekció / Humor topicban lehetett. Mivel a Humor topic majdnem 350 oldalas, és többszáz Gy.U. paródiát tartalmaz, csak akkor tudunk neked segíteni a keresésben, ha nagyjából meg tudod mondani, mikor is olvastad, és tudsz esetleg mondani hozzá egyéb támpontot is: pl miről szólt nagyjából, vagy valami olyan részletet, jellemző poént, amire esetleg emlékszel. Vagy pl. hogy napló formában volt-e írva, vagy levél, esetleg párbeszéd, az is sokat segítene...

krezike a Trufa/Pippin topicban (de hogy miért pont ott?!) írta: Na szal vhonnan le lehetett szedni a feliratot a filmhez!

Hmm... a paródiaszinkronra gondolsz? miért nem ezzel kezdted? :arrow:
www.tolkien.hu/view.php?m=126&c=1&a=203 :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #204162 Írta: krezike
Köszi,aranyosak vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :down:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #204092 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Óhaj, sóhaj, kérdés, panasz a Tolkien.HU kapcsán
Léowyn, írj kriszanának ( kriszana@tolkien.hu ), és ha abba a csapatba tartozol, felvesz majd a csoportba, és látni fogod a topicot. Ne felejtsd el megírni neki a valódi nevedet is, hogy be tudjon azonosítani. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #204090 Írta: Léowyn
:?
segítsetek, hol van a Thingol népe topic?

Léowyn reménybeli táborlakó

Szállj, szállj, szállj fel magasba...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #203920 Írta: krezike
Helpmiplíííz!
Olvastam vhol itt a fórumban tavaly egy paródiát a FoTR-ról!Hol vaaaaaaaaaaan?????? lécciléccilécci!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #203526 Írta: Drowse
Lenne egy kérdésem: mi lehet az oka annak, hogy nem tudok törölni egy privit? (kimenőt)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.784 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére