Tolkien Tábor 2024

Legolas (Orlando Bloom)

Több
20 éve 10 hónapja #125616 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nem tudok most, csak két új Pirates forgatási képet berakni ide. Kis képek, de Orli mindkettőn rajta van. Lementeni tudjátok csak:
www.thefilmfactory.co.uk/images/p1_pirates10.jpg
www.thefilmfactory.co.uk/images/p1_pirates11.jpg

Az MTV Movie Awards-on a hétvégén nem volt ott a fiú, csak Elijah, Sean A. és Billy Boyd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125614 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Namarie írta: Más: azt hiszem, Vic Te mondtad, hogy végignéznél egy Thranduil- Legolas íjászoktatást. Az elfwoodon Sarah Peach neve alatt találsz egyet..(nem linkelem be, mert valamiért közvetlenül nem mutatja)


Megnéztem, köszi szépen. 8) A többi képet is végignéztem, amit ajánlottál, tényleg elég furcsák, de érdekesek.

Sil: meztelen Legsie-t priviben kérek szépen. 8) :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125613 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Augustíne írta: Hát, igen!!! Azért sztem az előző évi 5. hely után megérdemelte!! (Én is szavaztam!) - És Lij csak a 3. lett!! :D (De gonosz vagyok! :twisted: )

Új képek!! Lehidaltam... HOGY LEHET EGY PASINAK ILYEN JÓ TESTE???!!! :
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/Sneak1_Clean.jpg
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/Sneak2_Clean.jpg
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/Sneak3_Clean.jpg

Ez manipulált:
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/parisawakes.jpg

Uaz nagyban (cikk):
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/troy60.jpg
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/troy61.jpg
Csak szöveg: web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/sneak_may03.jpg

Éééés!! Egy új, gyönyörű Orli & Jhonny fotó:
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/p83-sue.jpg


Gyönyörűűűűűű!!!!

Meseszép!! 8O :lol: :lol: Hol a fehér lovad, Királyfi? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125460 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ivó írta: Gondoltam, hogy valamit elszúrok... :lol:
én németet tanulok! :D
DE viszont nem tudom, hogy mire véljem, hogy nem válaszoltatok a kérdésemre, - az pedig ez lenne: Akarjátok, hogy írjak Fan Fictiont? - , igen, nem? :oops: Akkor is írjatok, ha nem akarjátok légyszi


Igen, én szeretném, hogy írjál.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125458 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Gondoltam, hogy valamit elszúrok... :lol:
én németet tanulok! :D
DE viszont nem tudom, hogy mire véljem, hogy nem válaszoltatok a kérdésemre, - az pedig ez lenne: Akarjátok, hogy írjak Fan Fictiont? - , igen, nem? :oops: Akkor is írjatok, ha nem akarjátok légyszi

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125453 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Ivó írta: Szóljatok, ha a fordítás nem stimmel! 8)

Hát, akkor szólunk, nem stimmel...

Ivó írta: Australian fotr preimere
From Sydney, Australia "

Angolul nem nagyon tudok, de valami ilyesmit írnak:

Ausztráliai premier
óta Sydney, Ausztrália

Először is FotR = Fellowship of the Ring, azaz a Gyűrű Szövetsége (1. rész).
From Sydney, Australia: az ausztráliai Sydney-ből.

Ivó írta: " nz ttt premiere
From Wellington, new Zealand "

3 rész premiere
től Wellington Új Záland(ig)

NZ = New Zealand, azaz Új-Zéland
TTT = The Two Towers, azaz A Két Torony (2. rész)...
és az új-zélandi Wellingtonból...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125446 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
" Australian fotr preimere
From Sydney, Australia "

Angolul nem nagyon tudok, de valami ilyesmit írnak:

Ausztráliai premier
óta Sydney, Ausztrália

pages.quicksilver.net.nz/petra/sydprem12.jpg
www.orlandobloom.co.nz/images/sydprem2.jpg
www.orlandobloom.co.nz/images/sydprem3.jpg
www.orlandobloom.co.nz/images/sydprem4.jpg
www.orlandobloom.co.nz/images/sydprem5.jpg
www.orlandobloom.co.nz/images/sydprem6.jpg
www.orlandobloom.co.nz/images/sydprem7.jpg
www.orlandobloom.co.nz/images/sydprem8.jpg
www.orlandobloom.co.nz/images/sydprem9.jpg

" nz ttt premiere
From Wellington, new Zealand "

3 rész premiere
től Wellington Új Záland(ig)

Bocs, ez nem Orlando, hanem Peter Jackson...

www.bloomilicious.net/obenline/peter_jackson.jpg

Szóljatok, ha a fordítás nem stimmel! 8)

A 10 kép közül melyik tetszik legjobban? :roll:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125441 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sziasztok!

Húúú, de rég jártam már itt! :cry: , de most itt vagyok!!! :D [size=9:2aw9591f]BAJ?[/size]

Azzal a szándékkal jöttem, hogy:

1. Ha nem zavar, akkor betennék ide egy Fan Fiction-t, de persze csak is akkor, hogy ha akarjátok.
1/:- érdekes, izgalmas lenne, főszerepben Legolas (Zöldlombfi), meg még gondolkodok rajta, hogy ki legyen.

Vilya: Szerintem, - legalábbis nekem - , jobban hangzik a Zöldlombfi. Egy picivel tündésebb, mint a Zöldlomb. :idea:

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125429 Írta: Vivin
Vivin válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Sil: privi? :wink:

Hú, ez tényleg nagyon szép! Olyan életszerű! Mint egy kis 12 éves gyerek... Édes! Bár szerintem nem tündés...

Arwen Undómiel örök álomra hajtotta királynői, gyönyörű fejét. Valami megszűnt Középföldén. S bennem is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125311 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
A sok szánalmas próbálkozás közt egy viszonylag tűrhető Legsie az Elfwood-ról (bár szerintem eléggé LotR-rajzfilmes hatása van...):
elfwood.lysator.liu.se/loth/b/l/ ... s.jpg.html

És izé... :oops: Hát, találtam egy kifejezetten gyönyörű Legolas fanartot is... Kék alapszínű Photoshop-os kép, de tényleg gyönyörű... Az arca valami egészen fantasztikusan jó... :roll: Csakhát szegénykém teljesen meztelen a képen (mondom TELJESEN! :oops: csak az érthetőség kedvéért...), úgyhogy talán ide mégse... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125295 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
eldafinde: folytasd

nef: rakd be

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125215 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Helyes a meglátásom, hogy a Calcium Kid nem akar itthon is megmutatkozni???? :cry:
Új Orlando film van tervezőben! A címe:Remains of the Piano Jó cím nem? :wink:

Témafelvetés: Milyennek képzelted Legolast a könyv alapján, a filmtől függetlenül?(külső,belső)
Remélem ezt még nem veséztétek ki!

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125211 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
enyhén furcsa felfogásban:
elfwood.lysator.liu.se/loth/e/z/ ... g.jpg.html

Érdemes a többi képet is végignézni, már aki bírja idegekkel. Szerintem elég beteges képek..
ha nem jön be, akkor írjátok be:

www.elfwood.com

Lothlórienben keressetek, és a keresőbe a Maria lombide ezpelata nevet írjátok, és a névre kattintva legalul ki lehet választani a keresett képet

Ha volt a kép, és amit itt leírtam, valaki már tudta, akkor elnézést.

A képpel mindössze egy elég érdekes felfogás megmutatása a célom, nekem nem tetszik.

Más: azt hiszem, Vic Te mondtad, hogy végignéznél egy Thranduil- Legolas íjászoktatást. Az elfwoodon Sarah Peach neve alatt találsz egyet..(nem linkelem be, mert valamiért közvetlenül nem mutatja)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125173 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nefra: Igeeeeeeeen!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rakd beeeeeeeeeeeee!!!!!!!

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125126 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát igen... de sztem ez a jelenet egy rendezői "spekuláció" volt /a szónak nem a rossz értelmében!/ ami csak kiemelte Aragorn jellemét, "uralkodói higgadtságát /megint nem rossz értelemben :wink: /. Az ilyen apró jelenetek szükségesek voltak a harmadik rész elővezetéséhez, amibe ugye Aragorn eléggé fontos szerephez jut. Úgyhogy sztem P.J. az egészet csak ezért csinálta... persze lehet hogy tévedek. :wink:
Azonban Legsi "hisztisen" is irtó édes! 8) A düh kiemeli a szeme csillogását. :)
Pussz: Nefra.

Jah, mielőtt el nem felejtem! Szeretnétek manip képeket látni Legsiről? [size=9:2mqnb3dg]/persze semmi ízléstelen, annyi hogy hozzátették egy irtó jó testhez, és beállították egy pózba... nekem nagyon tetszik, kicsit vakmerő meg minden, egyáltalán nem illik "az igazi" Legolas jelleméhez, de én nem úgy néztem rá, mintha az a Legsi a mi Legsink lenne... na megint jól kifejztem magam. :roll: A lényeg hogy nem akarom lerombolni az ideálotokat. Tehát a kérdés: berakjam??/[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125117 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Faramir átírása mellett szerintem is ez a kiborulós rész az, ami leginkább nem illik bele a filmbe. Elég érdekes, hogy Legolas, a többezer éves tünde herceg nekiáll hisztizni... :roll: :?

Eldafinde: bizony, van időkorlát, méghozzá két óra. Ha ez lejár, újra be kell jelentkezned, és ha éppen írtál valamit, az bizony elszáll. :cry: Amióta itthonról netezek, és automatikus bejelentkezésre van állítva, szerencsére nekem már nincs ilyen gondom, de emlékszem, elég sok bosszúságot tudott okozni... Most meg csak annyi, hogy az összes topicot olvasottá teszi időnként.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125098 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Eldafinde írta:

csillaglany írta:
Még annyi, hogy egy részt nem igazán értek. Miért fakad ki Legolas annyira azon, hogy reménytelen a csata? Ez szerintem abszolúte nem illett a filmbe. A tündék sokkal fegyelmezettebbek...



Lehet, hogy ennek az a jelentősége, hogy olyan reménytelen volt a helyzet, hogy még Legsie is kiborult... nemtom. P. J. ?


Hát szerintem ez utóbbi, ugyanis a könyvben is az van, hogy ez az első alkalom, hogy még Legsi is páncélt ölt! :!:
Vagyis tényleg "f é l" ha lehet ilyet mondani egy tündéről....

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125086 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
"Csak figyeltem, és világossá vált számomra, mit is jelent neki az erdő, a természet, a fák, vagyis az otthona. Megértettem, átéreztem az elszántságát, a dühét a Középfölde ellen hadba vonuló Gonoszsággal szemben, amely minden értéket elpusztít, ami kedves a szívnek.
Intett, hogy kövessem. Elég gyorsan sötétedett, de amerre haladtunk, halvány fény derengett a földön és a környező fák törzsén. Egy percig sem gondolkodtam, vajon honnan jöhet. Valahogy természetesnek tűnt a derengés, ami a tündét körülvette, szervesen hozzá tartozott.
Nemsokára különösen hatalmas méretű fák tözsénél találtam magam. Ezek nem a magas, karcsú bükkfák voltak, amelyek kérge ezüstösen fénylett, hanem vastag, fekete fák.

- Megérkeztünk. Itt lesz a szállásunk éjszakára -közölte velem a hírt, majd gyorsan hozzátette- A lórieni szokást követve felmászunk a fára menedéket keresni. Lent a földön védtelenebbek lennénk.
"Ez eddig rendben is van, de hogy a jó életbe kerülök föl a fára?" gondoltam.
- Majd segítek -mondta Legolas, és mintha rámkacsintott volna; valószínüleg a kételyeim saját fáramászó képességemet illetően kiültek az arcomra. "Vagy tényleg olvas a gondolataimban? Hú, hát akkor már beégtem nála egypárszor! De nem, ez nem lehet" hessegettem el gyorsan a gondolatot.
Amíg én bizalmatlanul szemléltem a sötétben feketéllő termetes törzset, addig Legolas nekiiramodott, és egy macska ügyességével vetekedve felkapaszkodott a legalsó ágra, amelynek körvonalait most már jobban kivettem a rávetülő halvány fényárban."


Vélemények, ötletek priviben !!!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125080 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Augustíne\n

HOGY LEHET EGY PASINAK ILYEN JÓ TESTE???!!!

Mert pasi. És nekünk tetszik.

OFF Nem tudjátok, van-e valami időkorlát, ami után kilép a rendszer, és újra be kell jelentkezni? A múltkor velem csinált ilyet a drágaszág, és az egész, amit bepötyögtem, elszállt. Ezért kapjátok most a fanfic-et részekben. ON


"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125076 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Nesztek!!!!!!!!

De türelmetlenek itt egyesek! :-)
Közben vizsgáznom is kellett...

folyt. köv.:

"'Hát ezzel padlóra lehetne küldeni az egész kábítószerpiacot" gondoltam, de Legolas félbeszakította eszmefuttatásomat:
- Látom ízlik -mondta elégedetten- de lassan mennünk kell.
- Ho...
- Ahol az éjszakát töltjük. Holnap reggel indulunk apámhoz.
- Holnap? Miért nem ma...
- Mert gyönyörű az erdő ilyenkor éjszaka -fordult felém sejtelmesen- Különben is, már majdnem beesteledett.
- Tényleg. Észre sem vettem -néztem körül- Hogy repül az idő...Hogyhogy itt kint az erdőben időzöl?
- Hamarosan indulnom kell, és lehet, hogy többé nem látom viszont ezeket a gyönyörű bükkfákat -válaszolta szomorúan.
- Hol fogunk éjszakázni? -kérdeztem, nem mintha nem lett volna mindegy: Legolas mellett akár Mordor kellős közepén is szívesen időztem volna...
- Egy fa oltalmában. Sajnos, amióta a Sötét Erők feléledtek Középföldén, már szeretett Bakacsin-erdőm is egyre fenyegetőbbé, ridegebbé és veszélyesebbé válik. Vannak ugyan őrjárataink, de sűrűn találkozunk orkcsapatokkal lakatlanabb, sötétebb részeken -mondta, és szeme dühösen villant fel az alkony fényében."

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125072 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Orlando: Thanx!

Új kép a POTC-ból. Ha jól sasolom, akkor Orli ott fent van a kincsek tetején :wink: :
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/p84.jpg

Orli a Twist magazinban:
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/twist_july03.jpg

Tma?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #125046 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Szuperek a képek,Augustíne! :up:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #125024 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)

Iras írta: Eldafinde: Mikor folytatod a fanfic-e :oops: det?


Csatlakozom az előttem szólóhoz... :) Nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra.
Ne csigázz minket!

Ha esetleg van még valakinek infója Legolasos fanficről, dobjon meg vele! Köszi!

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124917 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát, igen!!! Azért sztem az előző évi 5. hely után megérdemelte!! (Én is szavaztam!) - És Lij csak a 3. lett!! :D (De gonosz vagyok! :twisted: )

Új képek!! Lehidaltam... HOGY LEHET EGY PASINAK ILYEN JÓ TESTE???!!! :
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/Sneak1_Clean.jpg
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/Sneak2_Clean.jpg
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/Sneak3_Clean.jpg

Ez manipulált:
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/parisawakes.jpg

Uaz nagyban (cikk):
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/troy60.jpg
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/troy61.jpg
Csak szöveg: web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/sneak_may03.jpg

Éééés!! Egy új, gyönyörű Orli & Jhonny fotó:
web.singnet.com.sg/~chewgc/ob/p83-sue.jpg

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124749 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Rangos magazin rangos díja :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124733 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Üdvözlett Mindenkinek!

Tényleg Orlando lett a világ legszexisebb pasija?? Meg kell venni az új IM-t!! :lol:

Iagzából Legolas most Zöldlombfi vagy csak simán Zöldlomb? :?
Mert egyszer Gandalf Zöldlomb Legolasnak szólitja, de még az elején azt mondják, hogy Zöldlombfi. :?


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124720 Írta: Manndil
Manndil válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Hát nem most választották meg az (új) IM -ben a világ legszexisebb pasijának ????
:legolas1: :legolas3: :legolas4: :legolas5: :legolas6:
:tongue:

Járd a saját utad, s ha társad akad, fogadd barátságát, míg együtt haladtok, s válj el könnyű szívvel tőle, ha új útra térsz, s emlékezz rá barátsággal, míg utad végéig érsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124645 Írta: Undómiel Arwen
Undómiel Arwen válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Győzelem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bounce: :bounce: :hello: :hello: :legolas4:
Orlando Win!!!!

,,Even the smallest person can change the course of the future''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124584 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
NEE!!! Komolyan volt interjú??!! És mi lemaradtunk! :bawling:
Helyette van 1 másik interjú, amit nem sikerült letöltenem, de vannak belőle képek:
orlandomultimedia.net/images/scr ... iegel.html
Amúgy van Legsie-s plakát méretű óriásposzterem!!! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #124482 Írta: Iras
Iras válaszolt a következő témában: Legolas (Orlando Bloom)
Eldafinde: Mikor folytatod a fanfic-e :oops: det?

"Felső-és Alsó-Egyiptom királynőjének szolgálóleánya vagyok én! "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.571 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére