Tolkien Tábor 2024

Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Több
14 éve 9 hónapja #382878 Írta: Sötét Úr

Sil írta: OK, én tudok menni a korábbival is, nem gond. Legalább lesz esélyünk megnézni azt a tavat Cave del Predilnél, ami mellett tavaly sötétben mentünk el.

Hááát... a Lago di Predillel nekem változatlanul fenntartásaim vannak, de hátha rossz időpontban voltam ott... Akkor ugyanis méltán indulhatott volna Európa Legelcseszettebb Ipari Tavainak versenyén. De ezen ne múljék, nézzük meg! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382877 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
OK, én tudok menni a korábbival is, nem gond. Legalább lesz esélyünk megnézni azt a tavat Cave del Predilnél, ami mellett tavaly sötétben mentünk el.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #382876 Írta: Sötét Úr
Káosztechnikai okokból újabb fejlemény: Nidónak mégsem kell csütörtökön vizsgázni, mert kapott hétfőre egy másik időpontot, így mégis tudunk korábban indulni. Sürgős visszajelzés kellene, hogy akkor mehetünk-e az eredeti terv szerint 9:45-kor a Népligetnél, illetve Anglachellel megbeszélt helyszínen és időpontban azoknak, akik vele tartanak; 10:45 táján a Fehérvár pihenőnél (ami célszerűsít egy 10:30-as indulási időpontot Székesfehérvár vasútállomástól azoknak, akik Starával utaznak). Jó lenne nem éjszaka odaérkezni, bár tény, hogy annak is van előnye, ha nem látja az út menti meredélyeket az ember. :)

Walkie-talkiet én is tudok vinni, így akár még túl is tenghetünk ;)

[szerk]Közben Sillel egyeztettem, ő vállalta a 9:45-ös indulást. Várom a véleményeteket! [/szerk]
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382863 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
SÚ: OK, akkor megyek azzal.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382861 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Ádám: Nekem csak msn-em van, Skype-om nincs. :|

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #382858 Írta: Sötét Úr
Sil: 10:20 után mikor ér be a következő buszod? Hátha optimalizálni tudjuk a várakozási időket. Szerk: a menetrendek.hu-n látok egy 11:05-ös érkezést is, az szerintem kellemes lehet: neked sem kell annyira korán indulni, és valószínűleg Nidóra sem kell annyit várni.
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #382856 Írta: Sötét Úr
OK. Nido, találkozási pontnak mi lenne megfelelő neked? Budaörsi Auchan parkolója? (Valamelyik busznak ott a végállomása, azt hiszem, hogy a 40-esé. De nem tudom, hogy a legutóbbi járatszám-kutyulásnál nem kutyulták-e össze ezt is.)

Sil: Meta nem volt velünk Sočában? Fura. Meg mertem volna esküdni rá, hogy ott volt. Olyan törzs-utastárs kinézete van. :D Viszont így, hogy mondod, tényleg mintha csak négyen lettünk volna.
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382851 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Szerintem azon a 2 órán már nem múlik, ne hagyjuk itthon Nidót... viszont mivel eddig a pesti kocsik közül SÚ-hoz van 3 érdeklődés, Anglachelhez 4, gondolom az praktikus, hogy SÚ szedje őt össze. Meta viszont szerintem befér hozzánk ötödiknek arra az egy órára, amíg Fehérvárig leérünk, szinti ide vagy oda... (csak mer' a Moszkva közelebb van neki :P ) hm, szerintetek?

Ja, és a raktár a Főnix klubban van, a Paulay Ede u. 5. szám alatt. Ez a Deák térnél van, a Bajcsyn az Andrássy felé haladva jobbra nyíló utca. De Ádám szerintem simán odakalauzol :) (Idhrenék lakása meg a Deák és a Paulay közti szakaszon van a Bajcsyn, szal ezért mondtam :P de gondolom 11-f12-re jönni 12 helyett kisebb szívességkérés Remzyéktől, mint 9-re, majd hazamenni és vissza 12-re).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382845 Írta: Anglachel/Gurthang
Persze, el tudom vállalni. Csak elmondaná valaki, hogy hol van a raktár? :D Persze akkor ott is lehet csatlakozni hozzánk.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382844 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Sötét Úr írta: Meta: ha jól utánaszámolok, Sočából is és Burg Kreuzenból is épségben hazahoztalak :)

Ha jól utánaszámolok, Meta még nem volt Sočában, tehát onnan még nem hoztad haza.

Sötét Úr írta: Sil: egy fontos szempont az, hogy hazafelé hogyan megy buszod.

Igen, ezért írtam, hogy a legeslegutolsó buszom vasárnap visszafelé 20:30-kor indul, szintén a Népligetből. Tavaly ez volt az, amit végül elértem. (Előtte asszem 16:30-kor megy, szóval azt elég esélytelen elérni. A vonataimat meg tavaly óta gyakorlatilag megszüntették.)
Ezt a 20:30-ast meg igencsak muszáj lenne elérnem, mert hétfőn dolgoznom kell, és ha hétfő reggel indulnék haza a legkorábbival, akkor fél 11-re érnék csak haza, azt meg a főnökeim nem biztos, hogy díjaznák.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 1 hónapja #382842 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Üdvözletem!

Nekem a Moszkva tér/Déli tök jó, a kettes metró vonalán utazom, ergo én jelentkeznék hozzád, Anglachel :)=
Felőlem indulhatunk később, csak úgy kb. este nyolcra érünk le :]=

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Utolsó szerkesztés: 14 éve 1 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382841 Írta: Sötét Úr
Anglachel: A szinti elég nagy. Komoly darab, talán láthattad a Nolda rap előadásán. Viszont javaslom, hogy akkor veled és a veled utazókkal is az M7 59-es kövénél lévő Fehérvári pihenőhelyen találkozzunk. A számodat felírtam, az enyémet elküldtem neked, úgyhogy ha bármi van, kapcsolatba tudunk lépni egymással, jól. A raktár-kört ezek szerint el tudod vállalni Ádámmal?

Meta: ha jól utánaszámolok, Sočából is és Burg Kreuzenból is épségben hazahoztalak :) Valamint, ha jól számolok, a túljelentkezés eddig a következő személyeket jelenti:
Patiszon
Sil (szegénynek még tiltakozni se volt ideje :) )
Szóval legalább egy hely van még. Ha valaki be akar társulni Székesfehérvárig, hogy ott átüljön Starához, akkor - az eddig jelentkezett utitársak ismeretében - ezt bátran megteheti. Véglegesre csak azért nem javaslom az öt fős konfigurációt, mert az út hosszú, Redd Kapitány meg keskeny. (Hülye távolkeleti divat, hogy viszonylag keskeny karosszériákat építenek... Hiába viszonylag nagy a beltér, nem igazán tágas.)

Egy ötlet: ha a raktár nyitása is dél felé praktikus, és Nido is dél körül végez Budaörs táján, akkor érdemes lehet összehangolni a kettőt. Időben nem túl szerencsés, de akkor Silnek is elég az eggyel későbbi busszal feljönnie.

Sil: egy fontos szempont az, hogy hazafelé hogyan megy buszod. Sőt, nem ártana beszervezned egy budapesti szállást tartalékba, mert szombaton két órát álltam az M7-en az érdi motorosbaleset miatt. A balatoni flúgos futamok szezonjának közepén vagyunk, ami erősen kétségessé teszi a menetidő tervezhetőségét. Úgy tervezem egyébként, hogy visszafelé Eisenstadt - Parndorf irányába felkavarnék az Ostauotbahn - M1 vonalra (valamivel gyorsabb, mint a tavaly megjárt bivalyterelő), csak ezzel az a gond, hogy egyedül még sosem jártam arra, és eddig mindig megpróbáltam eltévedni, hiába volt velem az utat jól ismerő manschaft. De azért még mindig jobb, mint a szombathelyi ténfergés, vagy az M7-esen dekkolás. (Egyik ismerősöm tegnap, azaz vasárnap éjjel 11-kor indult haza Balatonhomályosról, és a 70-esen jöttek lépésben hazáig, mert a pályán még úgy sem lehetett közlekedni.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382835 Írta: Anglachel/Gurthang

Kincső (Thilanna) írta: Nekem az is megfordult a fejemben, hogy Fehérvárig befér egy 9. ember a két pesti kocsiba, ha akarjuk... igazából én akkor mennék Starával, ha odáig is mehetnék kocsival :P

Szerintem sok jó ember kis helyen is elfér, de 9 ember akkor is befér két kocsiba, hogyha nagyon rosszak, szóval felesleges vonatozni. Hacsak nem annyira nagy az a szinti...

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382830 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
sziasztok!

először is, bocsánánat hogy eltűntem :(

Sajnos úgy alakult, h csütörtökön fél 12- dél körül végzek, addig vizsgázom, amit nem tudok halasztani. Budaörs és budapest határán az M7es-M1es bevezető szakaszánál leszek. Ha így nagyon késői, akkor nem tudok menni. Nincs benne különösebb lelkiélet, túlélem, ha itthonmaradok, itthon is lenne dolgom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382827 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Ha jól látom, Icke, Nido és én nem nyilatkoztunk még a kocsikról.
Nekem az is megfordult a fejemben, hogy Fehérvárig befér egy 9. ember a két pesti kocsiba, ha akarjuk... igazából én akkor mennék Starával, ha odáig is mehetnék kocsival :P
Viszont ha lehet reggel hozni a cuccot a raktárból, akkor szívesen csatlakoznék Anglachelhez és Ádámhoz a Deákon. (De ez gondolom Remzyn és Silcuccon múlik, mert mintha csak 12-kor nyitna a Főnix... mondjuk ha Idhrenéknél van otthon valaki - leginkább Estel -, akkor előző este át lehet vinni/vitetni oda, és akkor fel tudjuk csípni reggel tőlük.)
De igazából mivel nem indulunk tovább, nekem hóttmindegy, hogy a közeli Népligetre vagy a messzebbi Moszkvára kell mennem...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382826 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Én most értem haza külföldről, tehát még NEM küldtem jelentkezési lapot, ha sikerül ébren maradnom még pár percig, akkor most majd megteszem. (Megjegyzés: az MSN címemet NEM használom e-mail-címként.) Mivel elég közel lakom a Délihez, nekem nem okoz nagy gondot Székesfehérvárra menni találkozóra (és mivel úgy látom, SÚhoz, aki már egyszer épségben visszahozott, már elég nagy a túljelentkezés, anyukám megnyugtatására alkalmasabb, ha női sofőrrel megyek :D ).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382824 Írta: Leguanember
Sziasztok!

Plusz egy nap akklimatizáció után itt vagyok, és örömmel látom, hogy folyt a szerveződés, és hogy üdvözölhetünk újabb jelentkezőt is, ráadásul autóval, Anglachel személyében! Szuper!

UTAZÁS:
Tehát lenne két négyfős, és egy háromfős autó plusz a szinti? :-) Vmi elosztást jó lenne itt kialakítani, ugye már pár fix hely van is. Nna, míg írtam, volt fejlemény is. Szóval, Anglachel, nekem eszményi a Moszkva tér, és szerintem a raktárat megoldhatjuk mi. Szívesen utaznák Veled.

MUSIC WORKSHOP: Attila ne maradj ki a megbeszélésből, hát mindenképp msn lenne a jó. Vagy még inkább Skype. De mindegy is, a legjobb lenne, ha tudnánk mikrofonnal beszélgetni, ilyet tudtok?
Időpont akkor kedd este, fél kilenctől mondjuk? Tehát 20.30, kedd, aug. 4.

RAKTÁR: Megérdeklődöm a hozzájutás módját és idejét, akkor a legjobb eset: autómágnes, walkie-talkie (sajna a táborban szembesültünk vele, h csak kettő működik vsz), szintetizátor, ritmusszatyor.
LARP-hoz jelmez? Köpenyeket "szoktunk" vinni.

JELLAP: Köszi a közreműködést, Ben! Mindenki elküldte már? Ők holnap kezdik a VLS-t szűk körben, úgyhogy fel fogom hívni Mitját, hogy megvan-e a 11 jelentkezés részünkről, és akkor szólok, ha kell pótolni valakinek.

Ennyi azt hiszem mára, jó készülődést!

Üdv,
Ádám

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382823 Írta: Anglachel/Gurthang
Nos, van egy rossz hírem. Anyukámat elkapták - miután a reptérnél 6 behajtani tilos táblát figyelmen kívül hagyva jogsi nélkül vezetett, úgy hogy a kocsi műszakija (mint kiderült) pár hete lejárt - ezért elvették a kocsi forgalmiját, és szerdán igényelhetünk újat, és utána el kell vinni a mozaik utcába megújítani a műszakit. Nem kell izgulni, mert szereztem másik kocsit (anyósom fordját, amivel a táborban is voltunk, aki látta) de az lényegesen kisebb és benzines, ezért valamivel többet fogyaszt. Bár még így is jól fogyaszt.

Amennyiben a renaultal megyünk, akkor anyám szerint (aki most volt egy hosszabb francia úton vele) Budapest után először Innsbruckban kellett tankolni, vagyis Tarvisioig, ami közelebb van, nem kell egy tank benzin. Szerintem olyan 9-10 ezer körül lesz a benzin költség, és ugye nincs autópályamatricám. Nem tudom még hányan, meg kik jönnek velem, de akkor kb ezzel számoljanak.

A másik dolog, meg hogy a Népliget nekem elég nagy kerülő, mivel Adyligeten lakom, és kb annyi idő eljutni a Néppligetre innen, mint Tatabányára... Mivel Sil úgysem velem jön, és igazából senki nem jelezte még Attilán, Silen és Patiszonon kívül, hogy kivel szeretne menni, ezért én azt mondom, hogy akinek nem gond, hogy el kell ugrania a Moszkva térre vagy a délihez, annak jobban örülnék ha ott találkoznánk, úgyhogy vagy budapestiek jelentkezzenek, vagy akiket a vonat a délihez vagy a busz a Széna térre hoz. Persze ha sok cuccot kell vinni a raktárból akkor odamegyek, de az még mindig jobb mint a népliget.

Szóval jobb lenne ha minél előbb elosztanánk az embereket.

Telefonszámom: 30/492-95-89

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382808 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Nos, én az msn-en való megbeszélésre tenném le a voksomat. Persze ha muszáj felmegyek Bp-re, de csak a délelőtti időben, vagy a kora délutániban, mivel este, már nem szeretnék haza vonatozgatni. :|

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #382806 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
No, visszatértem.
Én SÚ kocsijával szeretnék menni, SÚ-nál jeleztem szándékom és ő akkor rábólintott :)
Megbesz, huh, előkeresem a Cormallent. Hány példányban hozzam? Bár kissé nehezen olvasható, de megteszek mindent a használhatóság érdekében.
Nekem egyelőre bármelyik időpont jó, értesítsetek!

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382802 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Nos. Én úgy képzeltem el, hogy erre a felvetésre válaszoltok, hogy melyik nap jó, vagy hogy nem érdekel én mikor érek rá, vagy bármi ;)
Én még mindig a hétfőt preferálnám, de közben kiderítettem, hogy van rá némi esély hogy kedden 6 körül már a városban legyek. Ill. ha mondjuk a Batyin találkoznánk pl. a nagyipalacsintázójában, akkor az még jobban segítene ezen (a HÉV miatt) :) Vagy akár Margitszigeten, az sincs messze a HÉVtől.
Illetve ha msn, akkor 7-8-tól már biztosan.
A szerdát továbbra sem szeretném, mint utolsó pillanat, meg tudnék mást is csinálni aznap este. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382748 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Ezúton szeretném jelezni, hogy a kedd nekem nem lesz jó megbeszélésre, réges-rég nem látott családi barátokhoz megyünk Szentendrére.
Tudom, hogy Ádám még nincs itthon, de főleg a workshopban érintettekkel (Patiszon és Attila?) azért elkezdhetnénk megbeszélni az időpontot. A szerda kicsit utolsó pillanatnak tűnik, nem? Hétfő? Gondolom, ha személyesen nem megy, akkor msn-en.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382740 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

Kincső (Thilanna) írta: A helyszínen, de 45€, nem? (mindkét infó a meghívóból van)
Vagy idén is van egy ingyen helyünk, amit szétosztunk? (de 45/11 az akkor sem 10)

Ööö, akkor 45 €. Én 35-re emlékeztem, de ezek szerint tévedtem. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382739 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
A helyszínen, de 45€, nem? (mindkét infó a meghívóból van)
Vagy idén is van egy ingyen helyünk, amit szétosztunk? (de 45/11 az akkor sem 10)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382738 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
Azt a bizonyos 35 €-t, azt a helyszínen kell fizetni?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382734 Írta: Anglachel/Gurthang
Nekem másfél éves jogsim van, viszont szinte minden nap vezetek. Árat meg nem tudok mondani, a kocsi elég jól fogyszt, de telepakolva még nem próbáltam. Majd ott elosztjuk, autópályamatrica az nincs rajta.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #382724 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége
A jelentkezési lapot elküldtem.
A kocsi gázolajjal megy, fogyasztása max. 8-8,5 l ha meg van pakolva,és sokan ülnek benne, de inkább kevesebb szokott lenni, majd meglátjuk. Éves magyar autópálya matrica van rajta. A gázolaj most 265-272 forint között van, majd számolunk, ha odaértünk, mert tényleg attól függ, hogy hányan leszünk. Meg persze nekem picivel kevesebb km-em is lesz.

Népliget-Szfvár az tényleg olyan egy-másfél óra szokott lenni a busznak, ha nincs dugó, gondolom kocsival gyorsabb. Szfvár vasútállomás-Fehérvári pihenő (M7-es középső lehajtó) kb. 10 perc alatt megtehető, forgalomtól is függ. Szóval a vasútállomás parkolója teljesen jó találkozóhely, remélhetőleg csüt. délelőtt még hely is lesz. (Sötétkék VW Vento-t kell majd keresni.) Attila, az neked jó, vagy máshol találkozzunk?

Walkie-talkie-m van, ha kell, remélem kompatibilis a többivel, GPS-em viszont nincs, csak térképem.

Aki velem jön készüljön fel rá, hogy nőből vagyok, és mint ilyen kicsit máshogy vezetek, mit egy férfi. :) Nem, nem vagyok idegbajos, csak kissé megfontolt, és szeretem betartani a szabályokat, még akkor is, ha értelmetlenek olykor, asszem ez szakmai ártalom. :) Egyébként 2001 óta van jogosítványom, és rendszeresen vezetek is többféle kocsit. Akit nem riasztottam el jelentkezzen. :D
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382717 Írta: Anglachel/Gurthang

Anglachel: amint írtam a tervezett útvonalat, nagy ívben elkerüljük Bécset Az útvonalat jól ismerem, igen gyakran járok rajta, legalábbis Tarvisioig (meg onnan tovább, de más irányba). Onnan sem ismeretlen, tavaly is voltam, és az előtt is, sőt, most már konkrétan tudjuk azt is, hogy hol van a tábor.

Rendben, rád bízom magam (:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #382713 Írta: Sötét Úr
Anglachel: amint írtam a tervezett útvonalat, nagy ívben elkerüljük Bécset :) Az útvonalat jól ismerem, igen gyakran járok rajta, legalábbis Tarvisioig (meg onnan tovább, de más irányba). Onnan sem ismeretlen, tavaly is voltam, és az előtt is, sőt, most már konkrétan tudjuk azt is, hogy hol van a tábor.

Szerintem célozzuk be a 9:45-ös indulást a Népligettől.

icke: nekem a 15 eurós szlovén heti matrica is húzósnak tűnik, főleg az osztrák matricaárral szemben. Percnyi különbségek vannak csak menetidőben, és a szlovén útvonalat nem is ismerjük Ljubljanától Lepenáig, úgyhogy maradjunk a jól ismert és bevált útnál.

A Székesfehérvár környéki találkozóhely ügyében mindjárt körülnézek valahol, és írom, hogy mit javasolnék. ... Sőt, most!

Autópályás találkozóhely Székesfehérváron: A Seregélyesi út / 62-es úton gyertek ki a pályára, és a csomópontnál a Balaton irányában tudunk találkozni. (59-es km, Fehérvári pihenő) Szerintem az lenne a legpraktikusabb, ha hívnánk Starát, amikor Kápolnásnyéknél vagyunk.
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 9 hónapja #382709 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Az MTT külföldi kapcsolatai és tevékenysége

icke írta: Sil, milyen sűrűn vannak buszaid, ha nem a leghajnalibbal jössz, mikor tudnál jönni legközelebb?

9:40, utána meg 10:20 (ez persze az érkezés).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.506 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére