Haldír (Craig Parker)

Több
20 éve 2 hónapja #180324 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Itt egy rövidke beszámoló az ausztrál buliról, az utolsó bekezdésben van szó Craigről:
www.livejournal.com/users/andras ... 56790.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #180302 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Supersonica írta: Nagyon jól néz ki a mostani képeken, kicsit kipihentebbnek néz ki nem?

Igen, csak kár, hogy a nyúltalanítást kissé elbénázta a csaj...

Supersonica írta: De akkoris RC look rúlz :wink:

Egyetértek :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #180297 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
jaja, az övén :D De az arát nem tom, h ki volt. Hírlevélben értesültem róla, Mellama oldaláról:
groups.yahoo.com/group/TheCraigParkerConnection/

Penngaladiel írta: Amúgy megvannak végre az első képek a BOBW 21-ről (ausztrál con):
www.ka-bloom.org/forum/index.php?act=ST&...c2bfa145312b59759c60


ÁÁÁ, nagyon kipihent! És azok a szemek!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #180291 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Michael Galvin esküvőjén??? És ki volt a boldog ara? Hol találtad a képet?

Amúgy megvannak végre az első képek a BOBW 21-ről (ausztrál con):
www.ka-bloom.org/forum/index.php?act=ST&...c2bfa145312b59759c60


[size=9:1exai6ei]/me el tudja képzelni a saját oldalán ilyen kis helyes ruciban [/size]

Nagyon jól néz ki a mostani képeken, kicsit kipihentebbnek néz ki nem? De akkoris RC look rúlz :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #180270 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Michael Galvin esküvőjén??? És ki volt a boldog ara? Hol találtad a képet?

Amúgy megvannak végre az első képek a BOBW 21-ről (ausztrál con):
www.ka-bloom.org/forum/index.php?act=ST&...c2bfa145312b59759c60

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #180264 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jaja, igazi esküvő 8) Michael Galvin esküvőjén készül, aki a Shortland Streetben játszik együtt Craiggel. A képen egyébként Craigen kívül ő látható, és a Mercy Peakből Tim Balme.

Na és mit mondott Mark erre a képre? :lol:

Juj, akkor nézni fogom, az tuti :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #180260 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Luin, ezt az esküvős képet hol találtad? Igazi esküvő? És miért vannak mind a hárman egyforma cuccban?

[size=9:2nwr7l84]Vickus, melyik téma az, amit nem akarsz kifejteni? :evil2: Persze ki ne fejtsd ;) [/size]

No igen, ezt a képet ismerjük Markról, számon is lett kérve rajta a Ring*Conon :lol:

Azt hiszem, pont a 6. széria megy a németen (RTL, ugye?), úgyhogy figyeljetek! A 15. rész a To Helicon And Back.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #180168 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
hmm, /me kicsit nincs képben
Sonica, kérhetnék felvilágosítást?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #180163 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
ÖÖÖ, semmi olyasmit, csak némi fangirlie-s sikoltozást várhattok tőlem ;)



[size=9:3jg5vw3a]Mondtam már, hogy megtaláltam álmaim esküvői ruháját? Persze, olyan Galadrieles ;) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #180160 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Supersonica írta: [size=9:80diqtp7]sztem visszafogom magam és nem írok erről a témáról[/size]

Miért, tudsz még esetleg vmit?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #180154 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Luineheciel írta: Craig egy eküvőn, szvsz marha jól néz ki


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ



[size=9:343zqx6w]sztem visszafogom magam és nem írok erről a témáról[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #180153 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Én is remélem, h nem rontják el a szinkront :roll:
Monjuk németen most adják a Xénát, nem? csak azt nem tom, h melyik idényt...

Craig egy eküvőn, szvsz marha jól néz ki
nekem úgy tetszik ez a háttér
Mark :eek4: :biggrin2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #180064 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Remélhetőleg jó lesz. Az eddig látott Ifjú Herkules és Xena részekben jól eltalálták a szinkront... Nem olyan volt, mint Craig saját hangja, de illett hozzá. Ami viszont hátborzongató számomra, a Citylife c. sorozat egy része megvan német szinkronnal, és hihetetlenül craiges hangja van az illető színésznek, aki a német hangot adja...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179919 Írta: Moiraine alias Elyanon
Moiraine alias Elyanon válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
legfeljebb ha nem lesz jó a szinkron, akkor levesszük a hangot és csak nézzük, és nézzük :) )

1 élőnek ki a halál hallatlan palástját erőlteti erőtlen vállára nincs útja egy halottal ki akár a halál halála is lenne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179872 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Sil írta: Ez milyen jó kép... 8O
img2.photobucket.com/albums/v11/ ... 5d0936.jpg

Hát igen, Craig nagyon jó Bellerophon szerepében :D Több képet láthattok a CP.hu site-on, a Galéria/Xena - To Helicon And Back link alatt ;) Talán néhány éven belül :roll: nálunk is látható lesz a Xena 6. szériája, és akkor a tévében is láthatjuk - remélhetőleg normális szinkronnal :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179820 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Húha 8O :D :twisted:

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179810 Írta: Moiraine alias Elyanon
Moiraine alias Elyanon válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
hjahja, ezt a képet ismerem.. amikor először láttam, dobtam egy hátast :) )

1 élőnek ki a halál hallatlan palástját erőlteti erőtlen vállára nincs útja egy halottal ki akár a halál halála is lenne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179797 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ez milyen jó kép... 8O
img2.photobucket.com/albums/v11/ ... 5d0936.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179733 Írta: Moiraine alias Elyanon
Moiraine alias Elyanon válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
hát, majd megnézem a videót, hátha látszik valamennyire..

1 élőnek ki a halál hallatlan palástját erőlteti erőtlen vállára nincs útja egy halottal ki akár a halál halála is lenne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179722 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Na jóóó, akkor azt még elhiszem, h új kor, újabb típus, meg a Helm szurdokban neki másféle volt, de hogy most Glorfindelnek ugyanolyan legyen...nem hinném. Bizti eltér vmennyire, csak így képről nem igazán látni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179721 Írta: Moiraine alias Elyanon
Moiraine alias Elyanon válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sztem is másabb az övé mint a többi tündéé.. Meg aztán, az is teljesen világos, hogy neki sokkal jobban áll mint a többinek :) :roll:

1 élőnek ki a halál hallatlan palástját erőlteti erőtlen vállára nincs útja egy halottal ki akár a halál halála is lenne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179714 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
De ezek másodkoriak, és máshogy néznek ki, mint a Helm-szurdokban harcoló köztündéké, Haldíré pedig azoktól is különbözik. Most hirtelenjében nem tudok képeket keresni, de hidd el, van különbség a markolat és a penge hosszában, ezek egymáshoz képesti arányában és a díszítésben. Egyébként még Craig is azt mondta, hogy a film kellékeiből készült kiállításon a legszebb darab Haldír kardja, és én hiszek neki ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179712 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sztem nincs különbség, ezek szvsz tök ugyanúgy néznek ki.
Na jó, abban egyetértek, h Haldírnak a legszebb, mert neki áll a legjobban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179710 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nem, csak hasonló, de Haldír kardja különbözik ezektől, és az összes tüdnekard közül az övé a legszebb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179707 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hmmm, a tünciknek ez nem a szabvány kardjuk? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179703 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A kis tejfelesszájú Glorfindel lenyúlta Haldír kardját!

www.jedielfqueen.com/comparepix/ ... swords.jpg
www.jedielfqueen.com/comparepix/ ... mpare2.jpg

Itt a Decipher kártya Glorfindelről:
www.theonering.net/scrapbook/gro ... view/12629

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #179045 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Új memorabiliai képek:
www.craigparker.de/media/galerien/birmingham.htm

Ma reggel volt Craig a Good Morning Australiában, és itt az interjú szövege: :)
pub68.ezboard.com/fcraigparkerfansfrm21....age?topicID=75.topic

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 2 hónapja #178447 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ja, okés...remélem vmi film szerep miatt jött el Londonba :)

Sonica, azt én is olvastam, hogy vki írogat Craig nevében mindenkinek ilyesmi leveleket, de mondjuk én nem hinném el, hogy Craig maga kiválasztana vkit egy fórumról és írogatni ilyesmiket...szóval kicsit ha belegondol az ember ez elég hihetetlen. Én spec tuti nem vennék be ilyesmit.
De az a kajálás dolog az nem átverés...vagyis annyira nem tűnik annak...csak innen Mo-ról borsos ára lenne annak, hogy egy ilyenre elmenjen vki.

Artemisz, neki úgyis telik rep. jegyre, átugorhatna igazán :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #178371 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
ÖÖÖ, javítsatok már ki, én úgy tudom, hogy nyílt titok, hogy Craig Londonban próbál szerencsét mindenféle ügyben, de nem azt, hogy oda KÖLTÖZIK. A managere még mindig Karen Kay, aki új-zélandi...

Craig több angol Conra van már előjegyezve, egyik gázosabbnak néz ki, mint a másik... Ráadásul egy londoni út még a fapadossal is több százezer forint (ne feledjétek, hogy a fapados is csak akkor olcsó, ha 2-3-4 hónappal előbb jelentkezel, minél később annál drágább), illetve Londonban a szállás (és az élet) naggggyon drága.

Ez a Dinner with Craig project azért gáz, mert a szervezőket nem ismerjük, és a különböző Craig-gel foglalkozó boardok-ról gyűjtötte össze címlistába az elérhetőségeinket.
Vigyázni kell, mert múltkor már volt egy ilyen fake projekt, akkor Craig nevében írogatott egy imposztor e-maileket, hogy ő Craig, és hogyha fizetsz neki x összeget, akkor Ő eljön hozzád, és egy napot Veled tölt...
Akkor is a különböző boardokról és vendégkönyvekből gyűjtötte össze az e-maileket. (Azóta hallottuk, hogy más nevében is mentek ilyenek (nem GyU-s színész) - talán Daniel Radcliffe-t látogatta meg valahonnan messziről egy kislány családostul, mert az ő nevében hívta meg valaki nagggyon vicces emberke... és szegény kislány hiába mutogatta a levelezést... hogy ő meg lett hívva... persze hogy nem látták szívesen... és el tudom képzelni szegény csalódását...).[/quote]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.698 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére