Haldír (Craig Parker)

Több
19 éve 11 hónapja #196956 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Reménykedjünk, hogy nem Markovics Tamás lesz :P Az Ifjú Herkulesben egész jó magyar hangot találtak hozzá, a másik két Xena részt nem láttam magyarul, úgyhogy azt nem tudom, de azért bizakodó vagyok 8)


Én anno felvettem a harangos részt, még Joxer miatt ( /me kedvence), de azóta sem találom kazit, holott Lurcit meg Mártont megtaláltam a Xénás részeim között... :roll: De ahogy emlékszem a hangjára, normális volt, a másikat is láttam, de ott nem figyeltem ( /me Joxerre koncentrált), a NOCHU meg már fullra kiesett.... :roll:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196928 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Reménykedjünk, hogy nem Markovics Tamás lesz :P Az Ifjú Herkulesben egész jó magyar hangot találtak hozzá, a másik két Xena részt nem láttam magyarul, úgyhogy azt nem tudom, de azért bizakodó vagyok 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196907 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Jó hír: jövő vasárnaptól a TV2 elkezdi adni a Xena 6. évadját 8) Úgyhogy előbb-utóbb magyarul is láthatjuk Craiget Bellerophonként :evil2:


/me próbál felkészülni Craig hangjára... hát kivi leszek..... :roll:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196905 Írta: zshajni
zshajni válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Glorfindel már nekem is eszembe jutott Haldírral kapcsolatban. Persze ettől még ez az észrevétel lehet butaság :roll: . De szerintem nem az :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196809 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Szvsz nem...

Főképp hogy mostanság pl. egyre érik bennem a gyanú, hogy Elrondot kissé összemosták Thingollal, ami a lánya halandó-szerelméhez való viszonyulását illeti.. :roll: :?

Lévén hogy Arwen alakja a filmben egy kicsit Lúthienes volt, ahogy Jane Chance is mondta az előadásában.

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196806 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Üdv!
Ez most csak úgy eszembe jutott, lehet, hogy túlzás, de kicsit olyan, mintha a filmben Haldír alakjába Glorfindelét is beleszőtték volna... persze lehet, hogy csak az önfeláldozás, meg a halál miatt gondolom így, és akkor elvileg sok tündére rá lehete ezt húzni...
Mindegy.
Nagy hülyeség? :roll:

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #196701 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Jó hír: jövő vasárnaptól a TV2 elkezdi adni a Xena 6. évadját 8) Úgyhogy előbb-utóbb magyarul is láthatjuk Craiget Bellerophonként :evil2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #195422 Írta: Supersonica

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #194916 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
London Expo:
www.freewebs.com/anny34/lesaturdaygallery.htm
www.freewebs.com/anny34/lesundaygallery.htm

[size=9:1btns6wq]Az igénytelen zenét a bal alsó sarokban lehet elnémítani. [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 11 hónapja #194707 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A Collectormania beszámolót át kellett költöztetnem, meg közben átalakítás alatt is van, az új cím (lehet, hogy ideiglenes :P ):

pennie.fw.hu/mk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #194545 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sok új kép a Collectormania 5-ről:

www.collectormania.com/imagegall ... llery.html - ezek között van néhány igen jó :D
www.craig-parker.net/gallery/cat ... ?cat_id=35

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #194502 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Lesz a német RTL-en a To Helicon and Back Craiggel :D Vásárnapról hétfőre virradólag 2 rától, én tuti felveszem :D
craigparker.de/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #194339 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Huh, de jó képeket hoztatok! Alig bírtam végigcsemegézni őket! :D
Hehe, azok a nyuszifülesek főleg naon édesek :P

Nos.. nekem ezek tetszenek a legjobban :) Ezek a szemek... :oops:
www.livejournal.com/community/girls_for_craig/80260.html

És még egy két:
www.livejournal.com/community/girls_for_craig/81025.html
www.livejournal.com/community/girls_for_craig/82300.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #194220 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nahát, Hajni, milyen kis telhetetlen vagy :P Hát, ha repülőre pattansz, most hétvégén a London Expón láthatod megint :D

Én közben dolgozom a kis képes beszámolónk átalakításával, meg sajna át kell költöztetnünk a tárhely megszűnése miatt, és a saját oldalamra felraktam az autogrammokat, amiket a Collectormanián szereztem/tünk. Klikk a WWW gombra, aztán a menüben az Autogrammok menüpontra :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #194189 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
[size=9:t4vq698f]Ilyen nincs!?!?! Miért nem kértem el Jed mail címét?!!! :( :( :oops: :oops: - bocsi az offért.... de mikor elém vetette magát....[/size]

Ja és Craige:

menjetek a collectormania fórumjára, ott külön topicok vannak és fotók armada:

www.collectormania.com

Még én sem tudtam az összeset átrágni. Olvastam: "Ha Craiget látnátok táncolni!!!"
hát ebbe bele gondoltam.... :D


[size=9:t4vq698f]*Jedet akarok!!!!!*[/size]

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja - 19 éve 11 hónapja #194184 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Collectormania-képek (Craig, Sala, stb.):
www.livejournal.com/community/lotrboys_daily/538764.html#cutid1

Ezek csak Craig-képek, szintén Collectormania:
www.livejournal.com/community/lotrboys_daily/537978.html

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #193149 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Supersonica írta: Nemhiába hívtam én eddig is nyuszifülnek :lol:


Nem is tudtam, hogy eddig is így hívtad :D De találó :) Nekem már a Sailor Moon is eszembe jut - Bunny - Usagi :D :twisted:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #193132 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nemhiába hívtam én eddig is nyuszifülnek :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #193131 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hát megnéztem a képeket! Kihalás!!!! Most nosztalgiázhattam egy sort!!!!! :D :D :D :D Most már mindig az ördög fülek és nyuszika fog eszembe jutni!

Nyuszmusszzz

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #193083 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Megnéztem a képeket...

Legközelebb ha lehetne, engem is csomagoljatok be a bőröndbe
Hihetetlenek a képek, bár van néhány sötét is (főleg Ravenre lettem volna kiwi, csak a rózsaszín haja látszik ;) ), látszik, hogy jót mulattatok.
Köszi a fényképezős képet is :) , legalább lélekben Veletek voltam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #193056 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ooops :oops: Pedig meg voltam gyozodve, hogy Borophy... hmmm... Mindenesetre javitottam, koszi :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #193054 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Ha Bor<b>o</b>phy, akkor lehet koztuk rokonsag.

Az imdb, a theonering.net, és az összes többi oldal (pl a collectormania.com) szerint Jed Brophy, tehát nem B<b>o</b>rophy... És két gyereke van, de ennél többet nem írnak róla...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #193051 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ha Bor<b>o</b>phy, akkor lehet koztuk rokonsag.

Kozben feltoltodott a cucc, tehat ime a kepes beszamolo Reinatha kepeibol, egyelore nyers verzioban es szukszavuan :P

<a href="thenecessaryevil.rtlmail.hu/mk" target=_blank>Reinatha es Pennie beszamoloja :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #193050 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Penngaladiel írta: Mit jelent a pirulosszmajli? ;)

Hát hogy őt nem ismertem... :oops:

Jed Brophy? Netán az ő fia Sadwyn Brophy (azaz Eldarion)?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #193049 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Mit jelent a pirulosszmajli? ;)
O Jed Borophy, o jatszotta tobbek kozott Snagat (az ehes orkot, akit vegul felfaltak), Sharkut (aki letepte Aragorn nyakabol Arwen nyaklancat) meg asszem meg egy orkot, meg a TTT-ben Frodoek folott elhuzo nazgult. Es nagyon jo fej a pasi, hihetetlen humorerzeke van :D Hamarosan folkerul a kepes beszamolonk elso verzioja :D

Vickus, en is keszitettem kepet a telefonalo Craigrol, csak nekem ido, mig elkeszulnek a kepeim ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #193014 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Most nyilván hülyeséget fogok kérdezni, de ő kicsoda itt Craig mellett? :oops:
img22.photobucket.com/albums/v66 ... ia_282.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #192933 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ja, és egy kis angyali sztori, de tessék nekem elnézni, ha csak próbálom összeszedni az emlékezetemből... ugyanis az első panelen sírtam a nevetéstől (nem mintha a másodikon nem sírtam volna), szóval Craig a rádiónál....

Telefon:
1#: Hello, XY vagyok az XY rádióból, ki a kedvenc elfed?

2#: Hát... öhh... izé..... Orlando Bloom!

Craig: *#×*#×*#×* grrrrrr.......

(ehhez tessék elképzelni a pofát is, úgy hogy ő ezt eljátszotta, kezében egy elképzelt telefonnal, és a végén azt a sértődött képet)

Sonica: angyalkám, az te vagy :) már teljesen lemondtam a dologról, de mikor megláttam Craig kezében a telcsit, ugrottam át az embereket, hogy oda rohanjak....

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #192931 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Supersonica írta: Lányok, EZ voltam én :) ?

Mintha Reni telcsije lenne :)
Lefotóztátok telefonálás közben? :oops:
*meghatottszmájli*


Most megint elérzékenyültem...

Hajni, thx for the piccies, mára már szép a napom


Sonica, ez az elvetemült én voltam, mert pont szemben álltam vele, mikor veled beszélt, és egy pillanatra egymásra tekintettünk, ő vigyorgott mint állat, így muszáj volt lekapnom a skacot.
Az egyik kedvenc képem, mikor ordít lézerkarddal a kezében. A barátnőim részt vettek a "Marching"-on, ami annyit tesz, hogy Craiget bevonultatják, mint Darth Vadert.... nos ők mentek, én meg mentem fotózkodni, de az egészből egy hatalmas marhaság lett, és úgy gondolta, hogy hátrafordul és jól ránk ordít.... nos ebből az lett, hogy pont akkor vakuztam, és nem mi lettünk meglepve, hanem ő......
De a nyuszifülek RÚÚÚLLZZZZZZZZZ :twisted:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 34 perce #192892 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Lányok, EZ voltam én :) ?

Mintha Reni telcsije lenne :)
Lefotóztátok telefonálás közben? :oops:
*meghatottszmájli*
Most megint elérzékenyültem...

Hajni, thx for the piccies, mára már szép a napom

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 órája #192878 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ezek után senki ne merjen bolondnak nézni, amikor azt visítom Craigie-nek, hogy NYUSZIFÜÜÜÜÜÜL :D

Igen, azok a varázslatos találkozások vele, amikor már megismer (ritka jó arcmemóriája van, plusz mi azért mindig csináltunk valami őrültséget, hogy GARANTÁLTAN megjegyezzen minket, mint ez a mostani fotókon is látszik ), és amúgy is szereti, ha ismerős arcok üdvözlik őt egy-egy ilyen convention-on.
Craig egy hihetetlen nyitott személyiség, nagyon kedves, udvarias, szóval talpigférfi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.684 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére