BESZÉLGETŐS topic

Több
14 éve 6 hónapja #385121 Írta: Finwe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384979 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akit érdekelne egy Mikulás buli (dec 5-6 szo-vas) nyomatékosan kérem jelezze a fórum találkozások topicján!


köszönöm

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384973 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Villámgyorsan kéne a készülő Lassi számára egy élménybeszámoló (külsősök számára is élvezető megfogalmazásban) a nyári táborról és a KÖMT-ről, kérünk gyors segítséget!

Köszönjük!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384922 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Apropó DVD...
:roll:
...ugye tudjátok, mit akarok kérdezni? ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384910 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384909 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: A Picasa használóktól érdeklődnék!
Ti hogy oldjátok meg azt a bibit hogy a gonosz Picasa aki olyan jól és egyszerűen használható csak egy gigát hajlandó tárolni?

Egy bizonyos határig azokat a képeket, amiket csak szűkebb kör tarthat fontosnak, akik már bizonyára letöltötték őket, szóval a kevésbé fontosakat kitörlöm, hogy legyen hely az újaknak.
Amikor már csak a best of nélkülözhetetlen cumó maradt, akkor regisztrálok egy új accountot, legalábbis nemsokára ez lesz kénytelen bekövetkezni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384907 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: A Picasa használóktól érdeklődnék!
Ti hogy oldjátok meg azt a bibit hogy a gonosz Picasa aki olyan jól és egyszerűen használható csak egy gigát hajlandó tárolni?


Én azt csináltam, hogy letöröltem a táboros tali képeit, és feltöltöttem a KÖMF -ös képeket. Ha 1 GB-nál több hely kellene, akkor azt hiszem valamennyit fizetni kell.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384904 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Az jutott eszembe, hogy mi lenne ha csoportosan kimennénk a Bécsi Karácsonyi Vásárra?
Akit érdekelne az írjon nekem mélt a picitig kúkac frímél pont húúra

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384899 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Missy írta: És mikor váltottatok zöldről narancsra?

Szerintem 2002 április elején lehetett, akkor lett phpBB alapú a fórum, és akkor kellett újra regisztrálni.
Utána a következő nagy változás az volt, amikor a főoldal új designja (a mostani szürke előtti verzió) elkészült, az kb egy évvel később volt (ha jól emlékszem, Ankalimon az első LEP-en, 2003 januárjában még kinyomtatott vázlatokat mutogatott róla).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384898 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Nálam is a Subsilver2 maradt. ;)
Régi zöld fórum? :arrow: Időutazzunk! :)
( de egyébként itt van az előző fórum css-e is... 8-) )



És mikor váltottatok zöldről narancsra?

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384885 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Nálam is a Subsilver2 maradt. ;)
Régi zöld fórum? :arrow: Időutazzunk! :)
( de egyébként itt van az előző fórum css-e is... 8-) )


Hmm, akkor viszont tényleg a régi monitorok fényereje miatt tűnt sötétebbnek.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384881 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Picasa használóktól érdeklődnék!
Ti hogy oldjátok meg azt a bibit hogy a gonosz Picasa aki olyan jól és egyszerűen használható csak egy gigát hajlandó tárolni?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384868 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálam a WoW-os

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384865 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem a DarkFantasy nagyon tetszik, kipróbáltam mind, az marad és köszönjük!!! :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384862 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálam is a Subsilver2 maradt. ;)
Régi zöld fórum? :arrow: Időutazzunk! :)
( de egyébként itt van az előző fórum css-e is... 8-) )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384861 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: Már meg sem merem kérdezni, hogy a narancssárga-megnevezhetetlen színű sablon elkövetkezhet-e, mert még a végén eljövend, és arról is kiderül, hogy ... izé... javult az ízlésünk. :)

Én már kérdeztem, de még nem kaptam választ.

Sötét Úr írta: Egyébként az új megjelenések közül egyik sem jött be nekem igazán, leggyakrabban azért, mert nehezen olvashatók. Ha ennek az az oka, hogy a szürkéről be akartátok bizonyítani, hogy szép, hát majdnem sikerült. :) Én azonban maradtam a botrányosan sablonos és unalmas subsilver2-nél, mert engem is zavar a prosilver (meg az Osgiliath-Atomtámadás-Után) elrendezése, idézési módja, színe, stb. De legalább van választási lehetőség, és ez nagyon helyes és jó.

Én is pont ezért maradtam a subsilver2-nél. Amelyik nem rikító, annál vagy az elrendezéssel, vagy az olvashatósággal vannak gondok. (És az elrendezésnél nemcsak az ám a zavaró, ha jobb oldalon vannak az avatárok, hanem hogy a gombok is teljesen más sorrendben vannak, és rutinból kattintva ahelyett, hogy elküldené a hozzászólást, menteni akarja a piszkozatot, meg hasonlók.)

Alyr Arkhon írta: A phpBB-s.
A phpBB előtti fórum színét már senki sem tudja mert amikor megújult a Tolkien fórum, a régi kifehéredett.

Na, akkor jól gondoltam, hogy nem ugyanarról a régiről beszélünk.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384858 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Ankalimon írta: A régi fórum pont ilyen színű volt. Az RGB kódokat egy az egyben a régi css-ből vettük át. Mi sem bizonyjtja ezt jobban, mint a bal felső logó, amely teljesen eredeti, és abban is ugyanez a zöld szín szerepel...

A zöldnél abszolút a "retro" hangulat volt a lényeg, ezért nem készült új fejléc. És igen, ez mindig ilyen rút, rikító zöld volt... Csak arra tudok gondolni, hogy az emlékek szépek, de az ízlés fejlődik... :twisted:

Melyik régi, a phpBB előtti "zöld fórum", vagy a phpBB-s? A phpBB-sen már nem használtam a zöldet, mert csúnya volt. De ez tényleg ugyanaz a szín lenne, mint az eredetin? Lehet, hogy azért tűnik rikítósabbnak, mint a régi, mert mások az arányok, pl több benne a sárga.



A phpBB-s.
A phpBB előtti fórum színét már senki sem tudja mert amikor megújult a Tolkien fórum, a régi kifehéredett.

Nekem azért tűnt rikítónak a régi-új zöldség mert a régit még a régi monitorommal néztem, ami setét volt mint a nazg^ulok lelke.

Meta: Nekem nem fekete hanem sötétlilásszürke itt a betű ahol a hozzászólást írom, és egészen olvasható.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384856 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ankalimon írta: És egyébként mint tudjuk: a szürke igenis szép...

Köszönöm.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384851 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ankalimon írta: És igen, ez mindig ilyen rút, rikító zöld volt... Csak arra tudok gondolni, hogy az emlékek szépek, de az ízlés fejlődik... :twisted:

Ott a pont! Amúgy Sil megfigyelése is helytálló, amikor a KEMET-re szabtam 3-as megjelenést a 2-es stílus alapján, eléggé megszenvedtem a színek arányaival. De azé' megbűvöltem ám! :) Már meg sem merem kérdezni, hogy a narancssárga-megnevezhetetlen színű sablon elkövetkezhet-e, mert még a végén eljövend, és arról is kiderül, hogy ... izé... javult az ízlésünk. :)

Egyébként az új megjelenések közül egyik sem jött be nekem igazán, leggyakrabban azért, mert nehezen olvashatók. Ha ennek az az oka, hogy a szürkéről be akartátok bizonyítani, hogy szép, hát majdnem sikerült. :) Én azonban maradtam a botrányosan sablonos és unalmas subsilver2-nél, mert engem is zavar a prosilver (meg az Osgiliath-Atomtámadás-Után) elrendezése, idézési módja, színe, stb. De legalább van választási lehetőség, és ez nagyon helyes és jó.

Ankalimon, amiről telefonon beszéltünk, azt valószínűleg a hétvégén tudom elküldeni. És egyúttal felhívnám a figyelmeteket arra, hogy van egy kis programocska, amivel át lehet konvertálni a phpBB2 *.pak fájljait a phpBB3 .pak formátumára. Ha a régi phpBB fórumról készült ilyen, akkor az ottani emotikonok viszonylag sitty-sutty átjöhetnek (az itteniek megtartásával akár). Megjegyzés: nem szabad túl sok emotikont kiengedni a hozzászólás-író formra, mert eszméletlen lassan tölt be tőlük az oldal. Ezzel már szívtam rendesen, és az egyből megjelenő mennyiség korlátozása volt az egyetlen megoldás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384849 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ankalimon írta: A régi fórum pont ilyen színű volt. Az RGB kódokat egy az egyben a régi css-ből vettük át. Mi sem bizonyjtja ezt jobban, mint a bal felső logó, amely teljesen eredeti, és abban is ugyanez a zöld szín szerepel...

A zöldnél abszolút a "retro" hangulat volt a lényeg, ezért nem készült új fejléc. És igen, ez mindig ilyen rút, rikító zöld volt... Csak arra tudok gondolni, hogy az emlékek szépek, de az ízlés fejlődik... :twisted:

Melyik régi, a phpBB előtti "zöld fórum", vagy a phpBB-s? A phpBB-sen már nem használtam a zöldet, mert csúnya volt. De ez tényleg ugyanaz a szín lenne, mint az eredetin? Lehet, hogy azért tűnik rikítósabbnak, mint a régi, mert mások az arányok, pl több benne a sárga.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384848 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ankalimon írta: az emlékek szépek, de az ízlés fejlődik... :twisted:

Esetleg a monitorok? :D (Amúgy aki a zöldet használja, az látja a fekete betűket, amikor hozzászólást ír, esetleg csinált valami ügyeset, hogy ne legyenek feketék a betűk, amikor hozzászólást ír?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384835 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta:

Sötét Úr írta:

Alyr Arkhon írta: Sötétebb volt, de Ankalimon mondta, hogy nem talált olyan zöld megjelenést a phpbb3-hoz.

Ez most komoly? Egy ekkora informatikusnak gond a CSS megbűvölése?


Azt mondta, hogy ez nem az RBG-kódon múlik, mivel az egész színvilágot át kellene állítani hozzá.


Legjobb tudomásom szerint én csak azt mondtam, hogy kerestem zöld színű új megjelenést, amit csak simán fel kellene pakolni, de azok nagyon másmilyenek voltak, mint a korábbi "Zöld fórum" - még világosabbak, még rikítóbbak. Ezért kell most egyedileg egy fejlesztővel megcsináltatni ezt a "retro" megjelenést.


A régi fórum pont ilyen színű volt. Az RGB kódokat egy az egyben a régi css-ből vettük át. Mi sem bizonyjtja ezt jobban, mint a bal felső logó, amely teljesen eredeti, és abban is ugyanez a zöld szín szerepel...

A zöldnél abszolút a "retro" hangulat volt a lényeg, ezért nem készült új fejléc. És igen, ez mindig ilyen rút, rikító zöld volt... Csak arra tudok gondolni, hogy az emlékek szépek, de az ízlés fejlődik... :twisted:


És egyébként mint tudjuk: a szürke igenis szép...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384819 Írta: Araniel
Araniel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finwe írta:
Na és hallottátok a Sláger rádió meg a Danubius ügyét? Mit szóltok?


Jap. Eddig munkahelyemen mindig a Slágert hallgattuk...kb 2 évig. Aztán már nagyon untuk, így váltottunk a Danubiusra. Most megint kereshetünk másikat, úgyhogy hamarosan azt hiszem át fogunk térni a Fehérvár rádióra^^""

Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384811 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta:

Alyr Arkhon írta: Sötétebb volt, de Ankalimon mondta, hogy nem talált olyan zöld megjelenést a phpbb3-hoz.

Ez most komoly? Egy ekkora informatikusnak gond a CSS megbűvölése?


Azt mondta, hogy ez nem az RBG-kódon múlik, mivel az egész színvilágot át kellene állítani hozzá.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384808 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Négy hónapos fiúcicának keresünk gazdit. Nagyon barátságos, értelmes, szobatiszta, kékesszürke. Egyesek szerint fajtiszta, én nem értek hozzá. Fénykép róla itt

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384806 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nem tudom átállítani a szürke színt... Nincs felhasználói vezérlőpultom...

Nekem se volt de aztán valahogy megoldottam, asszem az üzenetekre kattintottam és ott baloldalt megjelent, valahogy a profilon keresztül.

Na és hallottátok a Sláger rádió meg a Danubius ügyét? Mit szóltok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384796 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Sötétebb volt, de Ankalimon mondta, hogy nem talált olyan zöld megjelenést a phpbb3-hoz.

Ez most komoly? Egy ekkora informatikusnak gond a CSS megbűvölése?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384791 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Nem tudom átállítani a szürke színt... Nincs felhasználói vezérlőpultom...

Próbáld meg másik böngészővel átállítani. IE alatt a tolkien stílusnál nem látszik a fenti csík, erről volt már szó a hibabejelentéseknél.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384786 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom átállítani a szürke színt... Nincs felhasználói vezérlőpultom...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 6 hónapja #384785 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem még mindig a "tolkien" sablon tetszik a legjobban, mivel nagyon szép és még számomra is könnyen kezelhető. Ezeken felül emg hasonlít az előzőhöz, így már kb. tudom, hogy mi hol van.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.357 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére