Éomer (Karl Urban)

Több
18 éve 3 hónapja #283531 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Anyám, micsoda tekintet! Elolvadok!
Köszi Heledir!!!


Nagyon szívesen, reméltem is, hogy tetszeni fog :)
Otthon még van egy rakat hasonló kaliberű képem, csak már nem tudom honnan töltöttem le őket, de igyekszem majd megtalálni.[/quote]

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #283525 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Annedun írta: nem ígérte, csak mondta.
és azt is hogy hamarosan:)


Jó, igazad van! :roll: Csak már nem bírok magammal, bocsi! :oops: :wink:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #283516 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
nem ígérte, csak mondta.
és azt is hogy hamarosan:)

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #283509 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Heledir írta: Néhány kép róla: :D :eomer1:
www.freewebs.com/lord_ofthe_rings/KarlUrban1.jpg
www.freewebs.com/lord_ofthe_rings/KarlUrban2.jpg


Anyám, micsoda tekintet! Elolvadok! :D
Köszi Heledir!!!

Léofwine, mintha te is ígértél volna nekünk képecskéket! :roll: :wink:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #283320 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #283189 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Léofwine írta: Huhh ti nem láttátok azt a képet, amit én láttam róla. Ezen is szép a szeme! DE AZON!!!!!! Anyám.... :up:

amúgy ezek is jó képek, azt meg majd felpakolom ide hamarosan, amiről beszéltem! ;)


Még annál is szebb szeme van...?! :eek2: :D Az nem létezik!!!
Ahhh, anyám, nem fogom tudni kivárni!!! :D :D
Könyörgöm, Léofwine, ne csigázz!!!!

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #283178 Írta: Annedun
Annedun válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
kiváncsian várjuk... :)

szeretni és szeretve lenni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #283148 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Huhh ti nem láttátok azt a képet, amit én láttam róla. Ezen is szép a szeme! DE AZON!!!!!! Anyám.... :up:

amúgy ezek is jó képek, azt meg majd felpakolom ide hamarosan, amiről beszéltem! ;)

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282839 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Thereon írta:

Niphredil Eleanor írta: Hát nem tündéri?


inkább rohani :wink:


:lol: :lol: :lol:

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282834 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Niphredil Eleanor írta: Hát nem tündéri?


inkább rohani :wink:

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282781 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Serrana/Taurin írta:

Niphredil Eleanor írta: www.humina.com/kurban/karl-promo4.jpg


Óóóó atyám! Elalélok!! Kösz, megszépítetted az estém.


Nincs mit! :wink: És is majd' lefolytam a székről amikor megláttam ezt a tekintetet! *nyüssz* Hát nem tündéri?

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282683 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Niphredil Eleanor írta: www.humina.com/kurban/karl-promo4.jpg


Óóóó atyám! Elalélok!! Kösz, megszépítetted az estém.

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282593 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jó hírek, de ha jó hírek, miért nem ír ide senki? :cry:

Na, majd akkor én!!! :D

Tessék, hoztam néhány kis képecskét :wink: :

images.google.co.hu/url?q=http:/ ... 24x768.jpg

www.donnagrant.com/pictures/eomer-promo1.jpg

www.humina.com/kurban/karl-promo4.jpg

KATT IDE!


/Ha már voltak, akkor mindenkitől elnézést kérek :oops: /

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282454 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Léofwine írta: Jézusom, ennyire pang a topic?!?!?!??? 8O


Igen, sajnos. De erre meginte csak azt tudom mondani amit egyszer régen: nem halt meg, nem törték össze a szívét és még csak azt se jelentette be hogy meleg lenne. Ezek jó hírek nem? Nem?

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 3 hónapja #282384 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Jézusom, ennyire pang a topic?!?!?!??? 8O

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #279510 Írta: Léofwine
Léofwine válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ezer év után visszatértem megint! :)

Izé, megmondom őszintén, én még nemláttam a DOOM-ot, de az Alien vs redator, meg a Tomb Raider óta riasztanak az ilyen filmek, mert azok rettenesen gyatrák! De bírtam a kritikát, azt írtak Karl az akciófilmes alaparc benne! :lol:

"Végignézett rajtunk, nem szólt semmit csak sírvafakadt!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277831 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

cortez71 írta:

Niph/Nermi írta:

Prisca írta: Ajánlom figyelmetekbe a Doom hivatalos oldalát .
A Doom egyébként az egyik legrégebbi és legjobb FPS játék, amit volt alkalmam játszani, és szerencsére a film forgalmazója/gyártója nem nyírbálta meg a véresebb jelenetek, emiatt valószínűleg (biztos)korosztálybesorolást kap, de legalább visszaadja a játék hangulatát...


Nos volt alkalmam a hétvégén látni a filmet /Doom/. És nagyon jó volt. Persze angol felírattal, de szerintem igy még érdekesebb volt.

Amúgy szintén volt szerencsém magával a Domm játékkal is játszani/Nem valami nagy szám/ -igaz már a harmadik része is van a játéknak.

Szóval a filmre visszatérve. Nagyon jó, Karl-nak jól áll ez a " megmentem" akit meg kell.........kissé morcos alak de naon jó volt....... :lol: :)

Hát, ízlések és pofonok... A Doom film szvsz az év egyik legrosszabb filmje, ráadásul a Doom névtől és az FPS-nézetes jelenetektől eltekintve semmi köze a játékhoz. Le kéne már szokniuk a filmrendezőknek PC játékok filmre viteléről, mert rosszabbnál rosszabb alkotások születnek sajna :) Bár Karl tök jól játszott benne, azt elismerem :D


ahofgy mondod izlések és pofonok.De csak egy FPS-es jelenet van benne azis a vége felé.
De nekem nagyon tetszett.............

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277689 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Hát ezaz, Karl miatt érdemes megnézni :P De azért mint film se nézhetetlen, bár kell hozzá némi mazochizmus, belátom:p

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277651 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Niph/Nermi írta:

Prisca írta: Ajánlom figyelmetekbe a Doom hivatalos oldalát .
A Doom egyébként az egyik legrégebbi és legjobb FPS játék, amit volt alkalmam játszani, és szerencsére a film forgalmazója/gyártója nem nyírbálta meg a véresebb jelenetek, emiatt valószínűleg (biztos)korosztálybesorolást kap, de legalább visszaadja a játék hangulatát...


Nos volt alkalmam a hétvégén látni a filmet /Doom/. És nagyon jó volt. Persze angol felírattal, de szerintem igy még érdekesebb volt.

Amúgy szintén volt szerencsém magával a Domm játékkal is játszani/Nem valami nagy szám/ -igaz már a harmadik része is van a játéknak.

Szóval a filmre visszatérve. Nagyon jó, Karl-nak jól áll ez a " megmentem" akit meg kell.........kissé morcos alak de naon jó volt....... :lol: :)

Hát, ízlések és pofonok... A Doom film szvsz az év egyik legrosszabb filmje, ráadásul a Doom névtől és az FPS-nézetes jelenetektől eltekintve semmi köze a játékhoz. Le kéne már szokniuk a filmrendezőknek PC játékok filmre viteléről, mert rosszabbnál rosszabb alkotások születnek sajna :) Bár Karl tök jól játszott benne, azt elismerem :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277641 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Prisca írta: Ajánlom figyelmetekbe a Doom hivatalos oldalát .
A Doom egyébként az egyik legrégebbi és legjobb FPS játék, amit volt alkalmam játszani, és szerencsére a film forgalmazója/gyártója nem nyírbálta meg a véresebb jelenetek, emiatt valószínűleg (biztos)korosztálybesorolást kap, de legalább visszaadja a játék hangulatát...


Nos volt alkalmam a hétvégén látni a filmet /Doom/. És nagyon jó volt. Persze angol felírattal, de szerintem igy még érdekesebb volt.

Amúgy szintén volt szerencsém magával a Domm játékkal is játszani/Nem valami nagy szám/ -igaz már a harmadik része is van a játéknak.

Szóval a filmre visszatérve. Nagyon jó, Karl-nak jól áll ez a " megmentem" akit meg kell.........kissé morcos alak de naon jó volt....... :lol: :)

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #277028 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
szasztok!

Ideje felhozni picit a topikot. na, láttátok már a doomot? Hát én igen. Ha szeretnétek gyönyörködni karl szemeckéiben és hangjában, akkor irány a mozi!:DDDHáát a film maga...az hagy némi kívánnivalót maga után!:) (pedig én szeretem a SF műfajt).

Karl legújabb filmes terve állítólag megint egy sci fi, amiben ő egy idegen bolygóról származó embert alakít, aki a múltban véletlenül becsapódik a Földre és hoz magával véletlenül (?) valami idegen vírust:)

majd próbálok betenni képeket a LA-i premierről (Karl nagyon fáradtnak tűnt szerintem).

Fear from the best and hope for the worst

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273864 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
off: FPS = First Person Shooter, azaz a játékot a saját szemszögödből látod (nem egy figurát látsz, ami a képernyőn ugrál és lövöldöz), és így írtod ki a szörnyeket.
A Tomb Raiderben volt még hasonló, ott választani lehetett, hogy saját szemszögből, vagy kívülről akarod látni a játékot...

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273742 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
FPS? öööö... ez biztos nem azt jelenti, amire én gondolok... :oops: :oops: :oops: (FPS, amilyen értelemben én ismerem, két fiktív hős... khm.)

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #273733 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ajánlom figyelmetekbe a Doom hivatalos oldalát .
A Doom egyébként az egyik legrégebbi és legjobb FPS játék, amit volt alkalmam játszani, és szerencsére a film forgalmazója/gyártója nem nyírbálta meg a véresebb jelenetek, emiatt valószínűleg (biztos)korosztálybesorolást kap, de legalább visszaadja a játék hangulatát...

Más: láttam a hétvégén egy filmet: a Szellemhajó címet viselte. Semmit nem tudtam róla, de meglepetésemre, Urban is játszik benne... a film ugyan elég közepes, de miatta érdemes megnézni mégegyszer :wink:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272701 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Serrana/Taurin írta: nem jelentette be hogy sorry a fiúkat szereti

:lol:
A Doomban szerepel, és az elvileg ide is eljut majd.
Itt novembert írnak :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #272534 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)

Ízisz írta: Nem tom mi ez a züllés.... pangás... punny...

Úgy látszik Karl-lal nem történik semmi sem. :( Nagy bánatunkra :?

Nézd a jó oldalát Ízisz: nem halt meg autóbalesetben( :look: ), nem törte össze a szívét valami ronda és buta liba, nem lett egy nagy költségvetésű filmje hatalmas bukás (off: könyörgöm egy filmjét adnák már ki a mozik!), nem jelentette be hogy sorry a fiúkat szereti ( 8O ). Ez mind csupa jó dolog! Senki nem tud semmilen kszülő moziról?

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #272257 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Nem tom mi ez a züllés.... pangás... punny...

Úgy látszik Karl-lal nem történik semmi sem. :( Nagy bánatunkra :?

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #271569 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Mi ez a pangás fiatalok!?

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #264525 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Váljék egészségetekre. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #264520 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Éomer (Karl Urban)
Ez a link remek, Silima köszke!

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.698 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére