Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 4 hónapja #94118 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hehe, a hozzánemértésnek újabb megnyilvánulása:
Ujságban a TTT-ről irnak.
A főszereplők között Lij az uccso, Liv Tyler és Cate Blanchett szépen előtte foglalnak helyet.
És a film "romantikus", "izgalmas" és "családi" film. Naiszen. :shake:

Azért sem lehetett rájuk hangolódni, mert minimális szerepük volt :cry:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #94081 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
csá csajszik!!!

remélem ti is , úgynúgy , mint én örömmel vettétek tudomásul, hogy Ellijah ezalatt az 1 év alatt semmit sem változott, és ugyanolyan édi a vásznon, mint volt!!!! :smokin: :smokin:

szerintem az a rossz egyébként (bár még csak egyszer láttam) a TTT-ben, hogy a nagy csatajelentetek (amelyek egyébként minden várakozást fölűlmúltak nem tagadhatjuk) közepedte a két kisz hobbitra valahogy nincs ideje a nézőnek ráhangolódni!!!

Ez a könyvben azért nem jött ki, mert ugyebár a 3. és a 4. könyv külön taglalta a két cselekményszálat, de mint tudjuk a film más!!!!!

De azért szerintem PJ nagyon nagyot alkotott megint!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #94044 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

zsoffija írta: Itt is van néhány : www.elijahhobbit2002.com/ews2towers1.html


Középtájon van két kékes árnylatú kép, amik alá ez van írva:
"This wasn't seen in the theatrical release of the film"

Ez azt jelenti, hogy a moziváltozatban nincsenek benne, de a bővítettben vajon benne lesznek?

Sesy, Nerwen, zsoff: nagyon jó képek!! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93913 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Itt van pár új kép Lijről. Annyira aranyos mindegyiken.
www.bagendinn.com/images/tttcaps/lijscarf1.jpg
www.bagendinn.com/images/tttcaps/lijscarf2.jpg
www.bagendinn.com/images/tttcaps/lijscarf3.jpg
www.bagendinn.com/images/tttcaps/lijscarf4.jpg

Igenigenigen!csatlakozom Erendilhez :!: -jól áll neki a haj!
Mindem kép iszonyú jó :!:
Itt is van néhány : www.elijahhobbit2002.com/ews2towers1.html
Nemigaz :!: oan képet keresek,ahol Frodó szegény belezuhan a Holt-lápba...és pont oan nincs sehol...csak 2x2 centis kiszerelésben...(hogyminekaznekem??? :( )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93902 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tudom, hogy ezek a képek voltak e már belinkelve (bizonyára igen), de azért egy-két Frodós kép:

www.fantasyplanet.cz/lotr/picture_show.a...Fclanky%2Flotr%5Fgal
%5Fvelky%5F20021231142172048%2Ejpg
www.fantasyplanet.cz/lotr/picture_show.a...Fclanky%2Flotr%5Fgal
%5Fvelky%5F20031131818335054%2Ejpg
www.fantasyplanet.cz/lotr/picture_show.a...Fclanky%2Flotr%5Fgal
%5Fvelky%5F2003113181533602%2Ejpg
www.fantasyplanet.cz/lotr/picture_show.a...Fclanky%2Flotr%5Fgal
%5Fvelky%5F20031131815337092%2Ejpg
www.fantasyplanet.cz/lotr/picture_show.a...Fclanky%2Flotr%5Fgal
%5Fvelky%5F20031131818348895%2Ejpg

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93894 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93892 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Ne mulaszd el megnézni Frodó és barátai legújabb kalandját!"
Váááááááááá, ettől kiborultam, mint vmi délutáni mesefilm sorozat újabb részének beharangozása........


Jajanyám... :closed: :shake:

Egyre jobban tetszik így a haja! Bár így vhogy mégjobban kisfiús.

Nekem csak a Popcorn poszter van meg, abban csak a nagy Popcorn felirat zavaró... A filmről lévő irást el se mertem olvasni (nem saját ujság volt), de gondolom, mien hülyeségeket irhattak...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93878 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaaj, olyan jók ezek az új képek!! :hello:
Nagyon jó a haja, meg mindene! :)

Onering: én ma beszereztem az említett újságokat, tényleg jók a poszterek, csak tényleg olyan, mintha félbe lenne vágva... arra gondoltam, hátha a köv számban lesz a másik fele, de ilyesmit nem is említenek, szal.... elég furcsa... :P

Ja, és a 100xszépben ilyet írnak:

"Ne mulaszd el megnézni Frodó és barátai legújabb kalandját!"
Váááááááááá, ettől kiborultam, mint vmi délutáni mesefilm sorozat újabb részének beharangozása........ :evil:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93854 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Szopott gombóc tovaszáll... Na jó ez gonosz volt.

Ez tényleg gonosz volt. :(

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93849 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naon remélem, hogy Szükerévvel lesz vége, és ez csak kacsa... Ha Arwennel, akkor kimegyek a moziból! :evil: :evil:

Tökjó, hogy nő a haja! Már így is sokkal helyesebb! :oops: 8O Reméltem, hogy rájön, hogy így nem néz ki oan jól, a kis drága :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93848 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A popcornost levadásztam én is :D
Tök jó, hogy nő a haja, van mibe beletúrni :D [size=9:eq4ma994]Szopott gombóc tovaszáll... :twisted: Na jó ez gonosz volt.[/size]

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93844 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Hódica írta: off: ma kaptam TTT-s plakátot!!! :D :D :D :D :D :D


Ááá! De jó neked! Hol vettétek?
Egyébként van két újságban poszter:
:arrow: 100xSzép: A/3-as méret, szép, csak mintha le lenne vágva a bal oldala. De FRODÓ van rajta! :mrgreen:
:arrow: Popcorn: A/2-es méret, nagyon jó, nagy és két torony+szereplők vannak rajta! :itscool:

Erendil, Ery barátnője, Iowa: Én is örömmel látom, hogy növeszti fürtjeit! :up:

Arwen az első részben is többet szerepel, mint a könyvben! :roll:

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93843 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Öh...ennek örülni? Hát...az kissé tulzás :roll:

Ha Arwennel végződik a film akkor :evil: Szürkerév, Szürkerév!!!!! az olyan megható vég lenne...főle amikor Samu azt mondja: Hazaértem (nem pontos ;) ) Meg amikor Frodó egyre távolodik és már csak az üvegcse fénye láccik...szipp..olyan céép :cry:


Persze, hogy örülök!!! :D Sokkal szexibb, édibb, aribb a régi hajjal! :D
Nő a haja. Ennek csak örülni lehet.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93829 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Öh...ennek örülni? Hát...az kissé tulzás :roll:

Ha Arwennel végződik a film akkor :evil: Szürkerév, Szürkerév!!!!! az olyan megható vég lenne...főle amikor Samu azt mondja: Hazaértem (nem pontos ;) ) Meg amikor Frodó egyre távolodik és már csak az üvegcse fénye láccik...szipp..olyan céép :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93826 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Erendil írta: Nő a haja!Jippá!! :lol:


Egész nap ennek örültem!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D
Olyan édes!!!

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93752 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: (bár, ha tényleg Arwen halálával fog végződni a film, akkor az eléggé elrontja a Szürkeréves részt... :cry: )


Ugye ez most nem komoly?!!!! 8O 8O :x :x Akkor is Szürkerévvel legyen vége! Az lenne a méltó befejezés, és az olyan szép... :cry: :? ...minek megint Arwen belekeverni??? :x


Új képek Lijről(már egész nagy haja van :wink: :arrow: www.bagendinn.com/images/tttcaps/lijscarf1.jpg
www.bagendinn.com/images/tttcaps/lijscarf4.jpg

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93728 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lij és Frodó a filmben:
még csak egyszer láttam, szóval ne haragudjaok, h túl kritikus leszek! :wink: előre leszögezem: Lij fantasztikus volt!
csak szerintem, ebben a részben valahogy Samu és Frodó többet veszekedtek /persze a Gyűrű miatt/ és a végén, amikor Frodó olyan durván letámadja Samut.. huhh.. furcsa volt. a Gyűrű hatalma. meg amikor Frodó simogatja a Gyűrűt... az is... nemtom. a TTT-ben nemvoltakolyannyira együtt. volt sok nagggyon szép jelenet /Samu veszekszik Faramirral/ de hát... a FOTRben mikor Samu utána ugrik a csónakba, meg a végén, h örülök, h velem vagy Samu... az annnnnnnnnyira szép! /hüphüp/ itt meg + a Gyűrű küldetése az enyém"! hjaj. a Gyűrű Hatalma Lijen már nagyon látrszik.

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93701 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: Örömmel jelentem, én is szeretek mindenkit :D :D :D

Lij kosárlabdameccsen Kirsten Dunsttal( 8O :? 8) ) :arrow: www.bagendinn.com/images/lijbbal1.jpg
www.bagendinn.com/images/ljbball2.jpg
www.bagendinn.com/images/lijbball3.jpg


Milyen elegánsan megy kosárlabdameccsre...

Örülök, hogy végre megjött az esze....és nem hagyja hogy kopasz legyen a feje :) (sejtelmes mosoly)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93700 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nerwen! írta: Na neeee 8O
www.liscoplus.com/~starsgaze/freakylij.jpg


8O 8O 8O 8O 8O Szóhoz sem jutok.... 8O Úristen!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93689 Írta: North
North válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem és reménykedem is benne, hogy a bővitett változatokban lesz ének, mint ahogy az elsőben i Pippin és Trufa dala. :roll:

Ő meg mély lélegzetet vett, s így szólt:-Hát, hazaértem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93680 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A barátnőm örömmel és megkönnyebbülten látja, hogy a kopasz időszaknak :dead: ezennel vége :sungl: :dance: :bounce:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93664 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nő a haja!Jippá!! :lol:

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93575 Írta: Iowa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93559 Írta: Mike
Mike válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: De a Megye megtisztítása ki lesz hagyva. :bawling:


Gandalf azt írta a Könyv, film eltrések topicban, hogy mégis lesz megye megtisztítása a ROTK-ban.

Részletek itt: www.aintitcool.com/display.cgi?id=7728

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93548 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Remélem Samu&Frodó dala benne lesz :) Jajj..és a visszamenetel :oops: Úgy imásom azt a részt...meg a Megye megmentését....félek attól a résztől..meg Szürkerévtől... huhhh... :mrgreen:


De a Megye megtisztítása ki lesz hagyva. :bawling:
Szürkerévre naon kiváncsi vaok... főleg arra, hogy azt fogja e mondani Frodó Samunak, mint amit a könyvben.
(bár, ha tényleg Arwen halálával fog végződni a film, akkor az eléggé elrontja a Szürkeréves részt... :cry: )

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93504 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én egyenlőre a 2. részben vagyok elmerülve. Minden nap azon jár az eszem. Ma is a suliban úgy megnéztem volna. :cry:
De talán majd péntek délután harmadszorra. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93483 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Remélem Samu&Frodó dala benne lesz :) Jajj..és a visszamenetel :oops: Úgy imásom azt a részt...meg a Megye megmentését....félek attól a résztől..meg Szürkerévtől... huhhh... :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93478 Írta: Iowa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93419 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ne írjatok a harmadik részről könyi!Még most kezdtem olvasni!De így sem tudtam megállni hogy előre ne pillantsak,oda mikor Samu megtalálja Frodót.Teljesen elhomályosult a tekintetem,annyira szép volt...
Amúgy még tök az elején vagyok...(Hopp,off!)

Szerintetek hogy lesz ez a jelenet?


Hát, elvileg naon könyvhű lesz a 3. film, szal sztem vhogy úgy, hogy Samu nem ájul el, hanem követi az orkokat a toronyig, és remélhetőleg a dala is benne lesz... bár, ha nem akarják, hogy "musical" legyen :rmad2:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #93401 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: Aki csak divatrajongó, az úgyis lemorzsolódik, aki viszont nem, az úgyis itt marad fórumozni, amig csak tud. Bocsi az offért.


egyetértek! 8) :wink:

Lij és Viggo :arrow:
always.ejwsites.net/images/ttt_prem1.jpg always.ejwsites.net/images/ttt_prem3.jpg
Karl Urban, Viggo és Lij :arrow:
always.ejwsites.net/images/ttt_prem2.jpg
always.ejwsites.net/images/ttt_prem4.jpg

Try 17 plakát :arrow:
always.ejwsites.net/images/17Movie.jpg


off: ma kaptam TTT-s plakátot!!! :D :D :D :D :D :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.287 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére