Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
21 éve 9 hónapja #66310 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
nagyon jók a képek!!!
most mennem kell!!! csá mindenki!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66303 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lesi/396.jpg -ezeket végülis egy Orlis lapon találtam de van rajta Dom is, és azok a szép szemek....
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lesi/397.jpg -jajj de édesek igy ketten
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lesi/398.jpg -na ez tetszik a legjobban....
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lesi/462.jpg -Dom és Orli beszélgetnek
giraf.elte.hu/~orlando-bloom/lesi/645.jpg -és Mi ebben gyönyörködünk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66302 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
:D :D :D :D :D NINCS!!!! :D :D :D :D :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66297 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
naughty:Te azért véded Lijt mert te jobban szereted őt én meg azért védem Billyt mert én meg őt szeretem jobban...
Izlések és pofonok.....
De azért nincs harag ugye?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66291 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
JAJ BOCSI, rosszul írtam a nevedet Telumehtar!!!! :oops:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66290 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Tal: NEEEM IS!!!! NEM NAGYOBBBBBBB!!!!! :( :evil: :evil:
az a baj, hogy a gépen nincs meg a képem,mert már kinyomtattam, és ezért kitöröltem, és fogalmam sincs,hogy honnan van (asszem még a régi fórumon linkelte be valaki), de ha nagyon akarod elküldöm neked postán , csak privátba írd meg!!!
bár lehet, hogy egyszerűbb megoldás másoktól megkérdezni (pl.Viggo topicban), talán be tudják linkelni!!!

ELNEK AKKOR SINCS NAGYOBB HOMLOKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66280 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
8O 8O 8O Na ezt hogy sikerűlt megcsinálnom????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66278 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
naughty:
Én még nem láttam azt a képet muttttiiii.......
De azért Lij homloka sem kicsit....még nagyobb mint Billyé :twisted:
Na mind1....

>>>>>>>FOREVER DOMINIC MONAGHAN<<<<<<<<<



>>>>>>>FOREVER BILLY BOYD<<<<<<<<<<< naughty:
Én még nem láttam azt a képet muttttiiii.......
De azért Lij homloka sem kicsit....még nagyobb mint Billyé :twisted:
Na mind1....

>>>>>>>FOREVER DOMINIC MONAGHAN<<<<<<<<<



>>>>>>>FOREVER BILLY BOYD<<<<<<<<<<<

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66276 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
JIHIJJJJ!!!
ÚJ TOPIC!!! :D
Én szerintem Dom helyesebb, mint Billy, de Pippin alakját jobban szeretem (a kis bajkeverő), mint Trufájét!!!
van egy kép, amin Dom és Viggo összeérintik a nyelvüket.(gondolom ti is ismeritek) SZERINTEM TÖK ÉDI!!!!!!
HA A HOBBITOKAT helyesség szerint sorba kéne rakni, nekem ez a skálám: Elijah (of course), Sean (olyan kis édi maci, de régen fúú.... olyan kockahasa volt, csak a szerepért hízott meg) Dominic (egyszerűen csak helyes, és édi a mosolya) Billy (azé ő az utolsó, mert túl nagy a homloka, és nekem egyszerűen nem tetszik!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66273 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Imádom Billyt!!!!!!!!!!! Annyira helyes és olyan szép zöld szemei vannak!!! :D :D :D :D :D :D :D :D
Azért Dom se csúnya, de nekem annyira nem jön be. :)

Ezen az oldalon egy csomó kép van Billyről:
pippin.all-ends.net/indexx.html

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66262 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nos:

Billyben azt imádom hogy....:
Jajjj, az a mosoly :) olyan édes, sajna az akcentusát még nem hallottam....

Domban meg azt imádom hogy....:
Egyszrűen meglátom és elolvadok....van olyan képe ahol komoly, ahol aranyos és stb....
Ja és azok a szemek....
Meg az hogy milyen pofátlan tud lenni 8O :lol:
IMÁDOM!!!

Anna:Azt tudtam hogy Lij ilyet csinált de csak azt hogy egy másik olyan szereplővel aki egy hobbitot alakított...Tehát vagy Sean vagy Dom vagy Billy....
Sean nem lehet mert ő olyan túl komoly....
De a másik kettő közül szentem Dom...Nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
21 éve 9 hónapja #66255 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Mikor Svin átalakította a Fórumot, tudtam én, hogy hiányzik valami... :)
Nos, egy érdekes Dom Monaghan oldal:
perabo.virtualave.net/monaghan

Egyébként ismeritek azt a sztorit, mikor Elijah Wood pár pohárka vodka-áfonyalé után belepisilt egy másik hobbit társaságában Wellington egyik szökőkútjába?
Nos, mit gondoltok, ki volt a másik? :D


[size=9:1virqd1h]helyes válasz:Dom[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66222 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Éljen! Nagyon hiányzott a fórumról ez a topic!
Írtátok, hogy ki mit szeret a két srácban! Én Billy akcentusát! Akkora poén, ahogy beszél! Dom meg úgy állati jó pasi, ahogy van!
A képek meg szupik!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66215 Írta: Telumehtar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66214 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
dominicmonaghan.tripod.com/hostilewaters18.jpg

Nem tudom de ez olyan aranyos hogy muszály volt betennem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66212 Írta: Telumehtar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66206 Írta: Kyra
Kyra válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
hali mindenkinek!
annyira örülök,hogy van ez a topic!!bár most alig van időm netezni.
Trufa és Pippin rá a jó példa,hogy egy ilyen út folytán mennyire megkomolyodik és felnő valaki.még a megyében máson sem járt az eszük,csak csinalanságon,a GYH után meg már érett felnőttek lettek.
civilben nekem Dom abszolút bejön!imádom !olyan aranyos!de alig lehet róla találni vmit. :cry: :cry: na de majd most! :wink:
Billy nekem nem igazán jön be,de hát ízlésék és pofonok! :)

Namárie!
Nurcúwen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66199 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szép jó reggelt mindenkinek!!!

Nos, nekem a filmben abszolute Trufa&Pippin páros tetszett meg....
Egyszerűen nagyon jhól összeillenek mint barátok...
Trufa kicsit komolyabban vesz mindent míg Pippin kissé gyerekes és hibbant.... :twisted:

(Egyébként az tök érdekes hogy a filmben Trufa idősebb mint Pippin viszont a valóságban Billy idősebb Domnál.... :wink: )

Valóságban engem teljesen Dom (azon belűl a szemei) fogott meg...
Nem tom...olyan kis édes...
Viszont Billy sem valami rondaság...Neki meg inkább az arca fogott meg...
(Jajj pont mániám van??? ..... :D )

Na keresek nektek valamit Billyről vagy Domról...

Ja hódica:Elrondos topic nincs sajna....
DE gondold el....én is elég sokat csesztettem svin-t (bocsi svin ha az idegeidre mentem ezzel) ezért a topicért....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66151 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sziasztok!

Jó, hogy van ez a topic!
Szerintem ők a legjobban kidolgozott karakterek közé tartoznak a könyvben, ezért sokat lehet majd róluk beszélni. :wink: A 2 színész pedig zseniálisan alakított a FOTR-ben.

Egy bánatom van már csak:nincs Elrond topic. :cry:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66138 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Na, látom sikerült kikönyörögni ezt a topicot Svintől ;)

Én a filmben jobban bírom Pippint, de sztem az életben Dominic jobban néz ki :)

A könyvben pedig mindkettejüket egyformán szeretem, és ahogy Svin mondja, az ő nevük tényleg összefonódott már, legalább olyan fontos páros, mint Legolas és Gimli, vagy Frodó és Samu.

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66136 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Na ez viszont nekem sem jött be...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66135 Írta: Telumehtar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66133 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Fíriel:nem tom.....nekem bejött mind a 2....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66132 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nekem nem jött be a kép! Szívás! :( :D
Fíriel :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66117 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én olyan hülye vagyok hogy dijazni kéne...ugyan azt a képet szúrtam be.... én lángész[color=#][/color]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66098 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
billyboyduk.yoll.net/outings/bafta8.jpg

És ez meg olyan aranyoooos....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66097 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
billyboyduk.yoll.net/outings/bafta8.jpg

Remélem igy kell beszurni linket... ha nem akkor bocs...

De ezt a képet láttátok már?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66093 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nagyon köszi ezt is Svin! 8)

Szerintem kezdjük el a topicot egy fontos honlap linkjével:
Íme - ha még valaki eddig nem nézte volna meg - Billy Boyd hivatalos, saját honlapjának a linkje:
www.billyboyd.net/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66090 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Svindler:Köszi a többikek nevében is.... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #66087 Írta: svindler
Ez a két név legalább annyira összefonódott már, mint Rozencrantz és Guildenstern neve. Ezért egy közös témát nyitok szamukra, hogy Telumehtar és a többi rajongó kedvére beszélgethessen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.760 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére