Gríma - Brad Dourif

Több
19 éve 10 hónapja #198981 Írta: ruffian
ruffian válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Tegnap este szerepelt Brad az Alien 4-ben, láttátok? Ő volt az egyik tudós, aki nevelte a dögöket, és majdnemhogy szerelmes volt beléjük :twisted: Kicsit hasonlított is rájuk 8)

"Gondor has no king - Gondor needs no king!""Remember today, little brother ...":boromir1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #190083 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Ancalima Anarórë írta: Viszek én neked, drágám, csak nem minden tojgliban lapul RotK figura... :wink: (nekem Éomerem van... :D )

OFF:

ADD NEKEEEEEM!!! :bawling: :bawling: :closed:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #189957 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Hű de jó... én itthon láttam még A gyűrű szövetsége kindertojást, és lett egy Gimlim....

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #189065 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Viszek én neked, drágám, csak nem minden tojgliban lapul RotK figura... :wink: (nekem Éomerem van... :D )


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #189062 Írta: andariel
andariel válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Tavaly jártam Ausztriában síelni, majd megakadt a szemem egy kindertojás hármason, mert gyűrűkurás motívumokkal volt ellátva. Ennek következményeként most ott díszeleg a szobámban egy mini Grima, ami tök jó. Ha jár valaki ott, hozzon nekem gyu-s kindertojást!!!
andariel :bounce: :bounce:

Why do they call it rush our when nothing moves?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 napja #189061 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Júj, Léli "Emlékek" c. írása A NNYIRA JÓ!!!!:dance: :itscool:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 napja #188561 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Én személy szerint eleinte föl se figyeltem erre a karakterre, egészen a filmig :roll:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #186828 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Én Grímával úgy vagyok, mint az öregnénik a Dzsoki Júinggal: ÚÚÚGY IMÁDOM ÚTÁLNI!!!! :lol: :lol:

Szvsz szenzációs karakter, mind a könyvben, mind a filmben.. Azok a szövegei....
És azok a fejek, amiket Brad csinál hozzá.. ZSENIÁLIS!!! :up: :itscool:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #186793 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Nem muszáj szeretni ;) Mellesleg elég jó karakter mind a könyvben, mind a filmen. És Brad Dourif mint színész sem utolsó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #186760 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Ki szereti Grímát? :twisted:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #182312 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
hát igen, biztos jó lehetettt...
de az egyik legjobb a Száll a kakukk fészkéré-ben volt... meg a Ragtime se volt rossz... oan kis édes korommal bekenve... úgy világítottak a szemecskéi :roll:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181413 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Tegnap láttam a Dűnét videon, és Brad tök jó volt :up:
Volt néhány annyira Grímás mozdualata/kifejezése...
[size=9:3b395mdi](tudom én, hogy az jóval előbb volt, csak én már onnan jegyzem meg :D )[/size]

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181405 Írta: Barahir
Barahir válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

m.mikle írta:

Gollam írta: Lényeg, hogy Brad zseniális :roll: legalábbis szerintem mindenképpen...


Bizonyára az, én nem nagyon ismerem :( Mondasz nekem néhány fílmet amiben volt, a GyU-n és a Dünén kívül?


pl. Száll a kakukk a fészkére

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181152 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Fene a bátyám diplomamunkájába... lekéstem miatta az én drága Bradem szülinapjának megünneplését :cry:
De így utólag is Boldog szülinapot!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181060 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Ha kicsit későn is, de Boldog szülinapot!! :)

________________

:disappear:

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #181052 Írta: m.mikle
m.mikle válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Diamond/Samu írta: Ma van Brad szülinapja :P !

Boldog szülinapot!!

Utólagosan is Boldog Szülinapot neki!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #180706 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Uhhh..

Meg kéne kérdezni Lamorakot, hogy van rohírul a BSz. :D :roll:

Mindenesetre

HAPPY BIRTHDAY, BRAD!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #180705 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Ma van Brad szülinapja :P !

Boldog szülinapot!!

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #180482 Írta: m.mikle
m.mikle válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gollam írta: Lényeg, hogy Brad zseniális :roll: legalábbis szerintem mindenképpen...


Bizonyára az, én nem nagyon ismerem :( Mondasz nekem néhány fílmet amiben volt, a GyU-n és a Dünén kívül?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #179737 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Lényeg, hogy Brad zseniális :roll: legalábbis szerintem mindenképpen...

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #179200 Írta: Barahir
Barahir válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Brad Dourif abban a jelenetben magától sír, szó sincs megbuherálásról. Már közölte egy interjúban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #175546 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Hát igen, ezeken én is mindig meglepődöm :)
Ami a sírást illeti, akár ő is lehetett... a hivatalos lapon valaki összegyűjtötte, hogy melyik filmekben sír, és melyikben hal meg... iszonyú hosszú a lista.... :roll:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #175240 Írta: Gabryel
Gabryel válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Én se tudtam, hogy játszik benne (a Sting-es változat), simán végignéztem a filmet, és a végén bemutatják a karaktereket, és ott írták a nevét. A pofám leesett ötször, utána kétszer visszatekertem, hogy jól láttam e, aztán megbizonyosodtam. De nagyon el van rondítva szegény. :?

us.imdb.com/title/tt0087182/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #175034 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gollam írta: :arrow: Gríma megérti, hogy "meddig fajultak a dolgok", hogy mik a tetteinek a következményei

Én ezzel értek egyet. Mikor Szarumán a "jólismert" hangján, hidegen közli:
"Nem lesz több hajnala az embernek!"
Akkor Gríma azért megrémül, és megfordul a fejében: Biztos hogy én akartam ezt?
Egyébként az a snitt tényleg letaglózó!

Gollam, nem tudod, Brad azt tényleg csinálta, vagy megbuherálták valamivel? Mert én el tudom képzelni, hogy valójában ő sírt. Amilyen jó színész...

Amúgy nem is tudtam, hogy a Dűnében is játszik! Komolyan meg kéne már néznem azt a filmet! 8O

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #175002 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Hát, az is egy elmélet... de ha engem kérdezel, szerintem nem túl helytálló..
Ami engem illet, talán még lehet az, hogy persze, nem szerették, gonoszak voltak vele, de mégiscsak fajtársak... beeeezzzeg ez a hülye Szarumán... aki úgy bánik vele, mint a kutyával... szóval Szarumán még rosszabb, és ha egyszer az embereknek vége, már nem lesz hova mennie....

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #175001 Írta: Gabryel
Gabryel válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Jó...

Barátnőm szeeint rájött, hogyha kinyírnak midenkit, ő marad meg utoljára. (mondjuk ez hülyeség, mert nem tudják megölni az öszes embert.)


Láttam a Dűnében Brad-et... jujj... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #174964 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Á, inkább ide írom, hogy teljen a topic :twisted:
Szóval elméletek:
:arrow: Gríma szereti Éowynt, és azér
:arrow: Gríma megérti, hogy "meddig fajultak a dolgok", hogy mik a tetteinek a következményei
:arrow: Egy ekkora tömeget nem igazán lehet fizikailag kibírni... úgy értem, hogy egy ekkora hangorkán, egy ilyen látvány azért megviseli az embert...

Tulképp ennyire emlékszem... de ha még tudtok, írjátok nyugodtan

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #174675 Írta: Gabryel
Gabryel válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif

Gollam írta: Gabryel! A téma elejefelé van egy csomó elmélet, de ha szépen megkérsz, egyszer elmondom az összeset, amire emlékszem (esetleg priviben) :wink:


Kérlek "drágaszágom"!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #174664 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Gabryel! A téma elejefelé van egy csomó elmélet, de ha szépen megkérsz, egyszer elmondom az összeset, amire emlékszem (esetleg priviben) :wink:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #174505 Írta: Gabryel
Gabryel válaszolt a következő témában: Gríma - Brad Dourif
Helló!

Lenne 1 hülye kérdésem: a 2 toronyban, mikor Szarumán arról dumál, hogy nem lesz hajnala az embernek, Gríma arcán végigördül egy könnycsepp. Mitől? :?:

Valami balf*sz Gríma-utáló (hamarosan kinyírom) azt mondta, biztos izzadt... :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.477 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére