Kik is vagyunk mi?

Több
10 éve 9 hónapja #410643 Írta: BLac
BLac válaszolt a következő témában: Kik is vagyunk mi?

Orowan/Gery írta: Hát ezek voltunk mi. Az elementalisták :D
A legkecsesebb víz, a legmegfontoltabb szél, a legpattogósabb tűz, a legbrutálisabb föld, és a legcukkerebb élet. Annyian kérdezték, hogy miért nem táncoltuk el újra, elforgatva 180 fokkal, hogy úgy tűnik, lett volna rá igény, csak elfelejtettek visszatapsolni :/

Én akár most, este 11-kor is szívesen kimennék eltáncolni veletek :D

Gery


Esetleg valamelyik rendezvényen elő lehetne még adni. Én benne lennék! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410612 Írta: Orowan/Gery
Orowan/Gery válaszolt a következő témában: Kik is vagyunk mi?
Hát ezek voltunk mi. Az elementalisták :D
A legkecsesebb víz, a legmegfontoltabb szél, a legpattogósabb tűz, a legbrutálisabb föld, és a legcukkerebb élet. Annyian kérdezték, hogy miért nem táncoltuk el újra, elforgatva 180 fokkal, hogy úgy tűnik, lett volna rá igény, csak elfelejtettek visszatapsolni :/

Én akár most, este 11-kor is szívesen kimennék eltáncolni veletek :D

Gery

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410457 Írta: Elbereth
Elbereth válaszolt a következő témában: Kik is vagyunk mi?

Antathor írta: ja és bemelegítés és a nyújtás marha jó lesz, akinek nem tetszik az Elbereth hibája, akinek tetszik az nekem köszönje :D :D


Neked?! Óó, rosszabb lesz a bemelegítés, mint ahogy azt te elképzeled :P :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410274 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Kik is vagyunk mi?
Sziasztok! Finc vagyok, vagy Gabi. Sokadik táborom, és az első, amikor táncrendbe jöttem. Pár évig (egyetem alatt) sokat táncoltam, leginkább ír szteppet, meg némi társastáncot, argentín tangót. Ez utóbbi nagy szerelem, pedig csak egy kezdő kurzust csináltunk végig, de egyszer majd folytatjuk. Viszont évek óta nem mozgok semmit, be vagyok rozsdásodva, elég rossz a kondim, úgyhogy nem tudom, mit fogok tudni alkotni :P Nehezítésnek viszek még két kislányt, egy 3 és fél és egy egyévest. A nagyobbik, Emi, táncolni fog velünk biztosan (amíg meg nem unja), a kicsivel még nem tudom, mit csinálok. Remélem szórakoztatni fogja a látványunk (vagy berakom addig a Babarendbe :D )

Mamusz nincs (Eminek van muffinos papaucsa :) ), és gőzöm nincs, milyen színű fogkefét fogok venni addigra :)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410257 Írta: Ági
Ági válaszolt a következő témában: Kik is vagyunk mi?
Helló mindenki!

Áginak hívnak, a 24-et töltöm be ezen a nyáron, és programozó leszek. 2007 óta járok MTT-s rendezvényekre és táborba is, viszont táncos rendbe most kerültem először. Valamikor a távoli múltban (2008) a gimis osztályom szalagavató osztálytáncában részt vettem. Ezen kívül a tábor végi pajta partikon és magamnak szoktam „bohóckodni”, szóval táncos tapasztalatom annyi van, hogy hú.

Van egy pár nyuszis mamuszom, amit eddig nem használtam sokat, az aktuális fogkefém pedig zöld színű.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410247 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Kik is vagyunk mi?
hozzászólás x 5 :D vagy ez így nem ér? de szólj Elbereth nyugodtan, én spamalek bármikor ha arról van szó és ezáltal epicebbnek érezhetjük magunkat :P amúgy is ha mi vagyunk a legnépesebb rend nehogy már ne mi dumáljuk a legtöbbet...

fun fact: a táncikálás rekordja 5154 óra és 48 perc, hozzávetőlegesen 214 nap, még 1930ból amikor népszerűek voltak a táncmaratonok, azóta egészségügyi okok miatt betiltották, ergo Elbereth bármivel készül is 10 napot bírni fogunk, ha törik ha szakad :)

ja és bemelegítés és a nyújtás marha jó lesz, akinek nem tetszik az Elbereth hibája, akinek tetszik az nekem köszönje :D :D

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #410243 Írta: Elbereth
Elbereth válaszolt a következő témában: Kik is vagyunk mi?
Na, örülök, hogy gyülekezünk (hahahaaaa, ha minden igaz, már csak 5 hozzászólás kell, hogy mi legyünk a legaktívabb rend...de persze, ez nem fontos...).

Adanedhel kérésére itt van egy lista a tagokról:

Adanedhel
Ági
Alaver
Antathor
Banshee
Bélteki Zsófia
BLac
Cinnia
crisold
Finduilas
fqqdk
Hursán János
KicsiMil
-Sebitopi-
Stara

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #410240 Írta: Banshee
Banshee válaszolt a következő témában: Kik is vagyunk mi?
Hali mindenkinek!

Banshee vagyok, a tolkieni mitológiából kicsit kilógó boszorkányszellem. :twisted: Outban végzős biológushallgató, ökológia szakirányon a Szegedi Tudományegyetemen. :mrgreen: Nem annyira elvadult, mint amennyire első hallásra tűnik...
Szeretek íjászkodni, kreatívkodni, állatokkal foglalkozni (pl. a macskaméretű vörös nyulammal) :) , elolvasni mindent ami a kezem ügyébe kerül és kritizálni, a filmzenéket, a kávét minden mennyiségben és a 23-35°C-ig terjedő meleget.
Ez lesz a 3. mtt táborom, eddig csak kreatív rendben voltam, és utoljára a szalagavatómon táncoltam komolyabban, ami nem mostanában történt, szóval gondoltam egyszer élünk (na jó, a többi rend nem vonzott túlságosan).
Ja, mielőtt elfelejtem, slattyogós kék papucsom van és sárga fogkefém és kék színben látom a világot! :D

Banshee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #410218 Írta: Cinnia
Cinnia válaszolt a következő témában: Kik is vagyunk mi?
Sziasztok!

Cinnia vagyok (ez nem IN-es név, ez a keresztnevem), 21 éves angol szakos bölcsészhallgató, és ez lesz a harmadik táborom. Előre szeretném leszögezni, hogy nem nagyon tudok táncolni a legalapabb keringőkön kívül, és bár ritmusérzékem az van, de a mozgáskoordinációmmal embert lehet ölni (főleg engem, de még valamilyen csoda folytán egyszer sem törtem össze magam emiatt). Egyébként énekelni nagyon szeretek, szóval valószínűleg előbb fogom megtanulni a dalok szövegét (ha lesz szövege), mint a koreográfiát, de azért majd próbálkozom. :)

Már nagyon várom a tábort, a fogkefém narancssárga, a mamuszom lila, és mindig van nálam buborékfújó, mert a buborékokat mindenki szereti.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #410164 Írta: KicsiMil
KicsiMil válaszolt a következő témában: Kik is vagyunk mi?
Bogi vagyok, 13 éves, átlag általános iskolai tanuló. 7 éve balettozom (+még a balett óra keretein belül jazz balettozom és mazsorettezem) hetente kétszer és néha-néha lovagolok. Ezen kívül szeretek olvasni, énekelgetni, a kutyámmal és az egereimmel foglalkozni.
Ez lesz az első táborom, úgyhogy nagyon várom már :)
Bátyám (Gery) és nővérem (Milendoria) révén találkoztam az MTT-vel. Tavaly óta TLV-zem és a csapattársaimat is elcsábítottam a mostani táborra.
Mamuszom nincs a fogkefém pedig kék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #410162 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Kik is vagyunk mi?
Stara vagyok vagy Csilla, mindkettőre hallgatok. Jogász vagyok, és épp a tegnapi naptól munkanélküli. :roll:
Táncos rendben voltam már, -nem akarok hazudni, de azt hiszem- kétszer táborban. Még általános iskola elejétől kezdve vagy 9 évig jártam táncművészeti tanfolyam nevezetű dologra, ahol főleg balett volt, meg néptánc. Általános suliban volt még kötelező néptánc, amit nem nagyon szerettem, de szerintem csak azért mert kötelező volt. Aztán jártam még társastáncra kicsit, de már az sem most volt. Mindennek ellenére (vagy talán épp ezért) nagyon-nagyon nehezen tanulok koreográfiát, nem tudom miért. Mostanában nagyon nem volt semmire időm, nemhogy táncolni, szóval megértést kérek majd.
Ja, igen, momentán a kedvenc mamuszom szintén egy jetiláb/farkasláb, csak épp barna színű, a fogkefém pedig zöld.. :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #410136 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Kik is vagyunk mi?
Jaj, úgy örülnék ha nem kellene mindig újra bejelentkeznem ha valamit szeretnék írni!

Na szóval, Adanedhel vagyok, Szanticska I. óta emtétés (asszem 2008?). Ja, a SZIE YMÉK másodéves hallgatója voltam. Táncolni nem tudok :D Annyira, hogy farsangon is minden évre újratanulom a keringőt... Hmm, capoeriázok, már majdnem két éve, remélem az azért segíteni fog, ha másban nem hogy fel tudjam emelni a lábam :D De jó buli lesz, abban biztos vagyok!

Tényleg, kaphatunk egy listát hogy kik jelentkeztek ide? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #410119 Írta: Orowan/Gery
Orowan/Gery válaszolt a következő témában: Kik is vagyunk mi?
Ja igen, bemutatkozások.

Gery vagyok, főmunkaidőben Nargothrond csapatát fogom terelgetni a tábor alatt, viszont a rendben Viki segédje leszek, vagyis én fogom Sebit visszahurcolni a balettszőnyegre, ha elugrál, mint a rénszarvas, aki kisiklik.
2008 óta vagyok az MTT-ben, egyébként a BME lágy karjai között tanulok mérnök informatikus szakon még másfél évig.

Most ment szét a kedvenc fogkefém, de már úgyis elpuhult, csak voltak rajta kis zöld dudorok, és az új, Nargothrond-kék színű fogkefémen nincsen egy sem. Gyász.
Ha lenne mamuszom, akkor nem hordanám.

Kétszer voltam táncos rendben, ez mind a rengeteg tapasztalat, ami alapján rátok tudom adományozni bölcsességem gyöngyeinek termékét, hogy megferedhessetek fényében.

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #410117 Írta: Orowan/Gery
Orowan/Gery válaszolt a következő témában: Kik is vagyunk mi?

-Sebitopi- írta:


Mindenki figyeljen a szövegre, esetleg tanulja is meg! Snki nem jár vele rosszul.

Hogy ez eddig kimaradt az életemből :D

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #410111 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Kik is vagyunk mi?
fqqdk vagyok, szoftverfejleszto, 2004 ota a kozossegben.
eddigi tancos elmenyeim:
- altalanos iskolas koromban egy ideig tarsastancokat tanultam
- "egyetemista" koromban rengeteget szeleteltem/szogeltem/reszeltem diszkoban
- eddig ket taborban es egy komton voltam tancosrendben, zsirvolt.
mamuszallatom leopard, es a taborba egy citromsarga fogkefet hozok majd, de van itthon egy kek is.

amugy nagyon mukedvelo tancos vagyok, baromi nehezen tanulok meg barmilyen koreografiat. amikor mondjuk egy buliban "tancolok", akkor inkabb csak hagyom, hogy a vegtagjaim valahogy random kalimpaljanak. ugyhogy szamomra a tanc inkabb egyfajta kardioedzes, mintsem onkifejezes.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #410095 Írta: -Sebitopi-
-Sebitopi- válaszolt a következő témában: Kik is vagyunk mi?
Sziasztok!
Sebi vagyok, mind átlagembereknek, mind emmtétéseknek. Már harmadszorra írom újra ezt a *** bemutatkozást, mert eddig valahogy, a legvégén, persze teljesen véletlenül, nem csak az én bosszantásomra, mindig TÖRÖLTE AZT AMIT LEÍRTAM! Pedig az első még egész hosszú volt... Tehát 15 éves gimnazista vagyok, az Óbudai Gimnázium emelt matek-angol tagozatán. Imádok mozogni, pörögni, sokat és hangosan beszélni, viszont utálom ha unatkoznak körülöttem. Valamikor, valakitől azt tanultam, hogy az okos ember nem unatkozik.
Amúgy elég furcsa életvitelem van. Minden nap legalább 1.5 órát szigorúan az egyéni edzésemmel töltök, de a nap ezen részén kívül két eset lehetséges; vagy egész nap (és éjszaka) a gépem előtt ülök, vagy pedig valahol messze hazulról szétcsapom magam egy buliban. Tudom a kettő eléggé eltérő, de legalább sosem unatkozom. 15 éves létemre naagyon koraérett vagyok (nem csak én mondom), és nem is viselkedek úgy mint egy átlag 15 éves. Sokan azonban nem képesek ezen túltenni magukat (ami amúgy megbocsátandó bűn), és úgy viselkednek velem mint egy gyerekkel. Na ez az a dolog amit a legeslegjobban utálok. Akik 2009 óta ismernek (azóta vagyok emmtétés), azok tudják, hogy mekkora változáson mentem át. És azt is tudják, hogy már akkor sem olyan voltam, mint a korosztályomon belüliek.
Még van egy videó, amit minden rendtársamnak KÖTELEZŐ megnézni, ha kicsit is ismerni akar!

Mindenki figyeljen a szövegre, esetleg tanulja is meg! Snki nem jár vele rosszul.
Hahi,
:lájk: Sebi :lájk:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409935 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Kik is vagyunk mi?
Totónak hívnak mtt-s körökön belül, (a fórumos név ne tévesszen meg) és leginkább mindenhol :D Így fura második bemutatkozást írni, nincs kedvem copy-pastelni az előzőt, bár ahogy néztem sok Nargothrondos tünc jön ide. Meg hát amúgy se lehet normális bemutatkozást írni Elbereth-é után :D

Corvinuson tanulok mesterszakon marketinget angol nyelven, ami nem hangzik túl izgisen, de jó a társaság, sok az elvárás, így nem kell azon törnöm a fejemet, hogy mit csináljak szabadidőmben :D Meg dolgozok ha van időm (szorgalmi időszakban nincs:)) Amúgy szeretek moziba járni, finomakat enni, kondizni, vitorlázni, szerepjátszani (ha lenne kivel, mert a játékosok nem érnek rá (khmm Elbereth, Crisold és a többi :D ) olvasni és társasjátékozni, meg hosszú a lista, kezdésnek ennyi elég. :)

Egyetlen mamuszom kutya formájú és tök kényelmes télen :D a fogkefém színe meg piros, ja és amit én mondtam, topik címnek az sokkal epicebb volt, mint, hogy "kik is vagyunk mi", ezért remélem megkérdeztél még rajtam kívül pár embert :D hajj de gonosz vagyok, igen ez is mehet a kedvenc időtöltések közé, nagyon jó mesterem volt :) mielőtt valaki megharagudna a lila egy gyönyörű szín és alig várom a táncos rendet :) és tényeg, ha már oda jelentkeztem. :)

Ja tényleg, táncos múlt, nos az kimerül egy KÖMT-ös meg tavalyi táboros tánc rendben, de szerintem (és mások szerint) nem táncolok olyan rosszul, legalábbis a megfélemlített emberek nem mernek mást mondani a szememben, én meg jól áltatom magam :) de elhivatott vagyok és bevállalós, és szeretek "mindenféle epic dolgot" csinálni.

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409932 Írta: Elbereth
Kik is vagyunk mi? téma létrehozva Elbereth által
Sziasztok!

Kicsit megkésve, de végre megnyílik a táncos rend, avagy a Tánc Körének fóruma is. Itt kellene mindenkinek bemutatkoznia és elmondani a legfontosabb dolgokat magáról, mint például, hogy milyen állatot formál a kedvenc mamusza, illetve hogy milyen színű a fogkeféje stb.… tudjátok ti…

Akkor mondjuk el is kezdem. Fehér Viktória vagyok, MTT-s nevemen Elbereth éééééééééés… tádádádámmm… én fogom vezetni a rendet.

Gyorsan lefutom a kötelező köröket és elmondom, hogy nemrég érettségiztem és tanulmányaimat szeptembertől angol irodalom és töri szakon folytatom majd. Háziállatom sajnos nincs (az ablakban ücsörgő galambokon kívül), de nagyon szeretnék egy cukormókust, vagyis kettőt, hogy ne süllyedjenek depresszióba. Hobbijaim közé tartozik a tánc (ez, gondolom, meglepő lehetett), a szerepjáték, az olvasás, írás és úgy en bloc az alkotás.

Évek óta (kis kihagyással) argentin tangózom (nem kell megijedni, nem a tangóra lesz kihegyezve a rend, sőt, eddig nincs is benne a programban és csak akkor tanítok nektek tangót, ha nagyon-nagyon szeretnétek), de mellette más táncokat is kipróbáltam hosszabb vagy rövidebb időre. Ilyen a moderntánc, a hastánc és a társastánc (standard és latin táncok). Továbbá, verhetetlen vagyok a pizsamában-a-fürdőszobatükör-előtt táncban.

Természetesen, (íratlan szabály, hogy ez nem hiányozhat egy közösségvezető bemutatkozásából sem) én is nagyon várom már a tábort (de azért ez így van :) ), és bízom benne, hogy elképesztően jó csapatot, illetve rendet alkotunk majd. Elég sokan vagyunk, tehát csinálhatunk mindenféle epic dolgot, akár azért, hogy előadjuk, akár csak a magunk szórakoztatására.

Egyelőre ennyit magamról; a rendről, illetve arról, hogy mit tervezek, a másik topikban írok majd nektek.

Most pedig ti jöttök, mondjátok el ti is a mocskos részleteket (na jó, azokat inkább ne).

Ja, amúgy a kedvenc mamuszom egy rózsaszín, szőrös jetiláb (nem mintha tudnám, az hogy néz ki, de biztos valahogy így) és a fogkefém lila.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.176 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére