Hát te ki vagy?

Több
10 éve 8 hónapja #410633 Írta: Nieninque Meneldea
Nieninque Meneldea válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Hétfő-kedd magasságában megpróbálom feltölteni, ha nem megy, akkor küldöm őket mailben :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410583 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?

Nieninque Meneldea írta: Kedves Vörös Hód Arcosai!
Csináltam pár olyan képet (azt hiszem, 5 darabot; csodálatos mobilminőségben), amin Ti is rajta vagytok csapatilag, ha valaki szeretné őket látni, az jelezze, és elküldöm mailben :)

Fel tudnád esetleg ide tölteni, vagy ha nem elküldeni a celebromka"kukac"gmail"pont"com -ra?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410582 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Kedves Vörös hold Harcosai, amiket csináltam képeket rólunk, azt feltettem a fészbúkra, aki esetleg nem látja, az szóljon és szívesen elküldöm neki. (mert amúgy nagyon jó képek lettek).
Amúgy nem győzőm hangsúlyozni, hogy fantasztikus csapat voltunk és méltóak Feanorhoz.
Úgy gondolom jól összekovácsolódtunk és ezért ha valaki találkozni szeretne, az szóljon , mert bármelyikőtökkel szívesen beszélgetnék még és szerintem ezzel többen vagyunk.
Remélem hamarosan az előadásunk is megtekinthető lesz.
Amúgy én néha még benézek ide és életben tartom még kicsit a topicot.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410519 Írta: Nieninque Meneldea
Nieninque Meneldea válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Kedves Vörös Hód Arcosai!
Csináltam pár olyan képet (azt hiszem, 5 darabot; csodálatos mobilminőségben), amin Ti is rajta vagytok csapatilag, ha valaki szeretné őket látni, az jelezze, és elküldöm mailben :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410356 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Hmm asszem váltjuk egymást, mert én meg holnap kb délelőtt 9-től kedd délig csak véletlenszerűen leszek netközelben (fórumon vsz nem, mailben és fészbúkon telefonról előfordulhatok). Viszont Pillangó holnap, azaz vasárnap este ér haza. :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410354 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Holnaptól hétfő éjjelig nem leszek net illetve telefon közelben. Ha valami fontos és sürgős van, keressétek
Kincsőt vagy Pillangót.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410337 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Egy kis nosztalgia :)

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410292 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Ismét átalakult kissé a harcos csapat. Sajnos Bakk Lajos visszondta a tábort, viszont Hursán Jánossal (Husi), bővültünk.
Végre köszönthetünk itt Husi

A Harcosok nevei:

Bencsik Bianka (Nieninque Meneldea)
Bodrogi Cinnia (Cinnia)
Sőreg Réka (Arikon)
Báhidszki Vanda (Vadmacs)
Tóth Gergely (Alyr Arkhon)
Sebestyén Csaba (sebcsaba)
Lőki Dániel (Estel Adániel)
Szűcs Petra
Hursán János
Balla Katalin
Császár Péter (Lexilver)
Rákosné Zichy Katalin (RZK)

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410227 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
ááá..Oké, ez kell. Megcsináljuk :) .

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410220 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Akkor javaslom csináljunk egy pajzsot amire 3-4 áthúzott sárkányfejet rajzolunk (mint anno a vadászrepülőkön), jelezvén, hogy cuki, hogy ennyire büszkék _egy_ sárkányra, de aki profi az profi.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410217 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Mi nem büszkélkedünk vele, mi annyira prók vagyunk, hogy nekünk ez természetes. :mrgreen:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410215 Írta: Cinnia
Cinnia válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?

Alyr Arkhon írta:

Celebrom írta: Sárkány nem lesz...azt most nem szeretjük... :)


De kikérhetnénk a raktárból a tavalyi pónikrok... sárkány fejét, és mint trófeát hordozhatnánk. (az ugyanis sehova nincs leírva, hogy a Nirnaeth-ben ne öltek volna meg kisebb sárkányokat, ha a Harmadkorban holmi törpöknek meg rohíroknak sikerült, nehogymár pont a noldáknak ne menjen)


Amennyire tudom már így is lesz egy csapat, aki azzal büszkélkedik majd, hogy megöltek egy sárkányt. Szerintem két döglöttsárkány-fej egy táborba már egy kicsit túlzás lenne. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410198 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Sziasztok!

Egy gyors bejelentkezés, hogy olvasom is a fórumot: SebCsaba vagyok, a Csabára is hallgatok, programozó, tíz éve MTT-függő. Most lelépek 10 napra Litvániába, az ottani Tolkien-fanokkal táborozni egy tóparton, a tábor előtti napokon jövök.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410184 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Üdv Vanda.. :D :D ..
Alyr, akkor már hozzuk a makulátlanok seregét is a raktárból.. :) . Milyen jól jöttek volna a Nirnaethben..

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410090 Írta: Vadmacs
Vadmacs válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Sziasztok! Vandanak hivnak(vadmacs, tundervadmacs,macsek) ,de a Vandara hallgatok leginkabb.Orok optimista, mindig mosolygos,nyugis(easy-going) 29 eves lany vagyok ,Vend-videk csodas dombjain elek..ott ahol a roka gomba es a varganya no(noha lenne mar egy kis eso).
Ez lesz az elso taborom,szerencsere mar par embert ismerek a kozossegbol. :)
Rolam: Londonban tanultam lakberendezest es designt,jartam erre-arra sokat a vilagban, imadok minden kreativ, alkoto-kezmuves tevekenyseget,festeni,rajzolni....Ebbol kifolyolag a Kreativ Rendben leszek.
Szeretek kerteszkedni,a mezoket-erdoket jarni es gyogyfuveket gyujteni s azokbol kivonatokat,gyogyolajokat kesziteni. Imadok sutni-fozni kulonleges eteleket.
Sportok kozul: van egy Angel nevu szurke arab teliverem,akin tul sokat nem ulok, mert egy plazacica vadallat,de talan egyszer beno a feje lagya, szeretek sielni, buvarkodni,bringazni,loterre jarni,horgaszni,erdot jarni...es meg rengeteg mindent.

Varom ,hogy megismerjelek Benneteket ..

Udvozlettel: Vanda :) xxx

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410015 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?

Celebrom írta: Sárkány nem lesz...azt most nem szeretjük... :)


De kikérhetnénk a raktárból a tavalyi pónikrok... sárkány fejét, és mint trófeát hordozhatnánk. (az ugyanis sehova nincs leírva, hogy a Nirnaeth-ben ne öltek volna meg kisebb sárkányokat, ha a Harmadkorban holmi törpöknek meg rohíroknak sikerült, nehogymár pont a noldáknak ne menjen)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409994 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Sárkány nem lesz...azt most nem szeretjük... :)

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409980 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?

Kincső (Thilanna) írta: Hat van hasonlosag a feanoritak es Targaryenek kozt jellemben is. :) )



Igen, ez is közrejátszott a rádöbbenésben

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409974 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Hat van hasonlosag a feanoritak es Targaryenek kozt jellemben is. :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409961 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Bocsánat, OUT megjegyzés következik, most, hogy lassan, bár nehezen igyekszem levetkőzni a csapatnévből fakadó MAGUS-os párhuzamokat, előjött egy másik, jelenleg közismertebb, a Tűz és Jég dala, aminek során megállapítást nyert, hogy bizony, mi vagyunk a Targaryenek.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Pillangó
  • Látogató
  • Látogató
10 éve 10 hónapja #409906 Írta: Pillangó
Pillangó válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Sziasztok!

Akkor ezennel én is bemutatkoznék. Deák Adri a becsületes nevem, mindenki (egy-két renitens egyént kivéve) Pillangónak szólít.
Egyiptológiát és elméleti nyelvészetet hallgatok az ELTE-n, szabadidőmben énekelek, kószálok, és sokat alszom mezőkön. Ez lesz a harmadik mtt-táborom, szervezőként pedig az első :D és nagyon, nagyon izgulok.
Ne egyetek meg. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409879 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
egy újabb taggal bővült a csapat. Üdv Néked Rákosné Zichy Katalin (RZK)

A Harcosok nevei:

Bencsik Bianka (Nieninque Meneldea)
Bodrogi Cinnia (Cinnia)
Sőreg Réka (Arikon)
Báhidszki Vanda (Vadmacs)
Tóth Gergely (Alyr Arkhon)
Sebestyén Csaba (sebcsaba)
Lőki Dániel (Estel Adániel)
Szűcs Petra
Lajos Bakk (nincs)
Balla Katalin
Császár Péter (Lexilver)
Rákosné Zichy Katalin (RZK)

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409817 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Ha már külön lettem köszöntve, amit köszönök Celebrom, akkor folytatom én a bemutatkozást :)

Sziasztok!
Csaszi vagyok, lexilverként még senki sem szólított, nem is hallgatnék rá szerintem :D
Nekem ez lesz az 5. táborom, de sok MTT-s eseményen találkozhattatok már velem. 19 éves vagyok, idén leszek végzős a gimiben, ahova velem együtt igen sok MTT-s jár, hála Erynek, aki a töritanárunk.
Szabadidőmet leginkább sportolással töltöm, mióta az eszemet tudom, mindig csináltam valamit, sportokon kívül lassan 9 éve néptáncolok. Szeretek aktívan részt venni a tábor eseményeiben, ahol tudok, ott segítek. Bármilyen problémával nyugodtan fordulhattok hozzám, rám lehet bízni bármit, amihez nem kell kézügyesség :D
Egyenlőre a táborig ennyit, ott remélem az újakkal is megismerkedhetek majd :)

További szép nyarat és jó készülődést a táborra ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409742 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
egy újabb taggal bővült a csapat. Üdv Néked Császár Péter, azaz Csaszi.

A Harcosok nevei:

Bencsik Bianka (Nieninque Meneldea)
Bodrogi Cinnia (Cinnia)
Sőreg Réka (Arikon)
Báhidszki Vanda (Vadmacs)
Tóth Gergely (Alyr Arkhon)
Sebestyén Csaba (sebcsaba)
Lőki Dániel (Estel Adániel)
Szűcs Petra
Lajos Bakk (nincs)
Balla Katalin
Császár Péter (Lexilver)

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409727 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Folytatom :) Kincső vagyok, Thilannának senki sem szólít (mert mire kitaláltam anno 2002-ben, már ismertek az [akkori] emtétések Kincsőként), de ha valaki nem szereti a muglineveket, próbálkozhat vele, igyekszem hallgatni rá. Mondjuk eddig még egy közösségben sem volt gondom abból, hogy több Kincső lett volna. :mrgreen:
23 éves vagyok, most fejeztem be az andragógia (művelődésszervező) BA szakot és még van fél évem a magyarból (ELTE mindkettő). MTT-ben csapatot már kétszer volt szerencsém vezetni, mindkétszer noldát (eregioniakat 2008-ban és maedhrositákat 2009-ben), szóval az indentitással nem lesz gondom... ez a 11., Kőheggyel (2002-es "nulladik" tábor) együtt a 12. táborom, és most a loremester rend / a Tudás Köre rendvezetője leszek - páran a csapatból szintén ott lesztek, remélem nem untok meg :P
Mindenféle szervezésekbe beleütöm az orrom, és jelenleg az MTT gazdasági vezetője is vagyok, de nem harapok, és igyekszem a "nem szervezőkkel", "ihb-sokkal" is sok időt tölteni, márcsak azért is, mert az elsődleges baráti társaságom is az emtété. Korábban hosszabb-röviddebb ideig sakkoztam, színjátszottam, néptáncoltam, hegedültem (ezt már elfelejtettem :( ) és ír szteppeltem, most az MTT kórus a heti rendszerességű hobbim :) (ahogy egyébként Cinniának és Estelnek is a csapatból ;) ) nagyon szeretek énekelni.
Jelenleg egészen a táborig Dániában vagyok egy nyelvtanfolyamon, szóval nem biztos, hogy olyan sűrűn fogok tudni netet nézni, de igyekszem aktívkodni.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409720 Írta: Cinnia
Cinnia válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Sziasztok régiek és újak! :)

Cinnia vagyok, és mivel ez a valódi keresztnevem is, nem nagyon tudtok majd másként szólítani. :D 21 éves vagyok és ez a harmadik tábor lesz, amin részt veszek (mindhárom alkalommal SMT-ként). Tavalyelőtt a dalnok, tavaly a vadonjáró, idén pedig a táncos rend tagjait boldogítom.
Én sem rendelkezem kifejezetten szociális személyiséggel, de a tábor idejére mindig megpróbálom felfüggeszteni az introvertáltságomat, hogy minél többet megismerhessek a rengeteg jófej ember közül, akik körülvesznek. Az ELTE-BTK anglisztika szakán tanulok, szabadidőmet lehetőség szerint aktív semmittevéssel és olvasással töltöm. Próbálok nem felnőni, és mindig van nálam buborékfújó.

Azt hiszem a táborig ennyi megteszi. Viszont lassan el kéne kezdenünk magunkat aktivizálni a többi topikban is nem? Milyen lesz a csapatunk arculata? ^^

U.i.: Újak, ne féljetek, nem harapunk (nagyon). Pacsi. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409704 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Akkor beírom én is.

Alyr vagyok (Tóth Gergely), és a hivatalos helyeken kívül kizárólag a nicknevemre hallgatok (Alirnak kell ejteni).

Ez már a 10. táborom (a 2003-as táborba nem mertem elmenni, mert alapjáraton én sem vagyok az a szociálisan aktív egyén és féltem) az elmúlt években voltam már főszervező, harcos rendvezető, meg SMT is. Az MTTben mindenféle dolgokat szerveztem már, mostanában leginkább, mint a Tolkien Klub egyik szervezője vagyok jelen.
Civilben levéltáros vagyok Vácon.
Szeretek olvasni, írni (novellát, regényt, ilyesmiket) ezen kívül aktívan kungfuzok (ez a táborban is elő fog fordulni).

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409702 Írta: Nieninque Meneldea
Nieninque Meneldea válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Sziasztok!
Bia vagyok, 21 éves (a fórumos nevemre nem hallgatok, mert még senkinek nem volt alkalma úgy hívni).
Még nagyon új vagyok köztetek (eddig az idei Tolkien napon és tavaszi találkozón voltam), szóval előfordulhat, hogy kell majd pár nap, amíg feloldódom :)
Mit mondjak magamról? Többnyire elvagyok a saját kis világomban, gondolataimban, szociális életem kissé alulfejlett. Amúgy szociológiát tanulok az eltén.
Nagyon várom már a tábort, egy kicsit tartok is tőle, de igyekszem legyőzni a félelmeimet :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409698 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Akkor folytatom 8-) :
Estel Adániel vagyok, utóbbi elhagyható, előbbi sz-szel ejtendő - és aki raccsol, az a táborban előfordulandó Esztereket lehetőség szerint szólítsa a nicknevükön... :lol: Mellesleg nekem is sokadik táborom lesz az idei, ha a 2002-es Kő-hegyit is beleszámoljuk, akkor szintén a 11. (de MTT-s nagytáborból csupán a tizedik, a tavalyit sajnos eredeti szándékom ellenére kihagyni kényszerültem. :| ) A nagytáborok nomenklaturája szerint eddig minden évben SMT voltam (= Sima Mezei Táborozó), ahogy idén is leszek, és ahogy elnézem, most is szerencsésnek mondhatom magam a csapatösszetételt és -vezetőket tekintve. :lájk:
Egyébiránt 32 éves örök gyerek vagyok, aki nevelni szeretne, próbálkozhat, de alighanem több sikerrel jár a barátkozással; nem harapok, nem ütök, a legdurvább várható fizikai jellegű inzultálás az esetleges orronbökésekben merül ki nálam, de annak egyébként lassan kilenc éves - szintén tábori eredetű - hagyományai vannak, és akit érdekel, annak ezt amúgy a helyszínen szívesen kifejtem / szemléltetem élőben. ;) Elöljáróban ennyit, aki ezek után már most furának tart, annak remélhetőleg szolgálhatok még kellemes meglepetésekkel is, csak hát gondoltam, inkább kezdem a kevésbé kellemessel, hiszen jobb félni, mint megijedni. :roll: (Ja, és azoknak, akik itt már - hosszabb-rövidebb ideje - ismernek, sőt, netán szeretnek is: Sziasztok :!: :pacsi: :D )

P.S.: a rendek közül idén az Alkotókat lesz szerencsém boldog(talan)ítani, reményeim szerint inkább több, mint kevesebb kölcsönös sikerélménnyel. :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 10 hónapja #409681 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Hát te ki vagy?
Akkor elkezdem:).
Szóval Celebrom (Doncsecz Zoltán) vagyok, de lehet hogy sokféle nevet fognak utánam kiabálni a táborban, pl:
Zotya, Zoltán, Pálinkafőző, stb...
Ez lesz immár a 11. táborom, és abból a 6. szervezősdi. 3-szor vagyok csapatvezető és nagyon örülök, hogy 3 év programos közvezes főszervezés után újra a táborozók között lehetek.
Aki ismer, tudja, hogy táborban bármivel hozzám lehet fordulni (akár egy röpipálya felépítésével is, volt rá példa).
Amúgy meg 29 éves gépészmérnök vagyok, aki a Vend-vidéken él és egy kis háztáji gazdaságban is tevékenykedik)
Nagyon sokat járom az erdőt, szedek gombát, szívesen olvasok, ha van rá időm, és egy helyi hagyományőrző csoportot is vezetek a falunkban.
Kívánok mindenkinek egy maradandó élményt ez a tábor után (pozitív élményt :)
Ti jöttök :) .

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.210 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére