Kószák Könyve

Több
21 éve 3 hónapja #87894 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Igen igen igen igen!!!!
Köszi, Lostti! Pont ilyenre gondoltam. Istennő vagy. :wink:
Sztem is túl perfect, dehát mindenki magából indul ki... :D :wink:
De írd meg a sajátodat, gyerünk! Biztos NEM fogom leszólni... :twisted:
Szóval még sztnék ilyeneket.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87887 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Nima:nem olvastam el az egészet és ezért lehet h rosszul is látom ( :oops: ), de sztem egy kicsit túl tökéletes Vivin :? Meg minden sztoriba mki össze jön Legsievel :x ( :) )Ha megírom a saját sztorim a csaj tuti nem lesz tökéletes (na jó, csak egy kicsit :) ) és nem lesz Legsie-lamoure (legalábbis igyekszem majd :) )

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87834 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Egy kérésem lenne: azokhoz, akik arra vetemedtek, hogy beleolvassanak csöpögős kis Vivinembe. Írjatok róla valamit!!! /De ne azt, amit a verseimre, magamtól is tudom, hogy jók! :P :D :wink :lol: /
Köszi, pusza, pá!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87645 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Most néztem meg először mi is az a Kószák Könyve :oops: Bele is olvastam pár sztoriba (az egészet lusta voltam :oops: ), naon szépek :cry:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87643 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Szia Nima! Köszönöm szépen :) Különben hozd csak össze a "sweet love-ot", akivel akarod, mindenki másképp oldja meg... én pl. most folytatást kezdtem írni :) ... bár az nem (sem) igazán kószasztori, mert Valinorban játszódik és meglehetősen krimis :) You'll see. :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87595 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Helló drágáim! A Vivint kb. március körül kezdtem el írni, a film :P és utána a könyv hatására. Szóval... "Kicsit" "érinti" Tolkien történetét. De azért olvassátok el, léccilécci! :D

Dae, a tiédet imádtam. Hüpp-hüpp! Kicsit Hugo-s, kicsit Tolkienes. Szupi! Én is gondolkoztam Vivin halálán, de aztán megsajnáltam... Ha pasi lennék, biztos belezúgnék. :P Remélem, megbocsátasz, amiért elvettem Nenétől a sweet love-ot. :) :wink:

So, olvassátok kissé terjedelmes, gyenge pillanataimban írt novellácskámat! Pusza!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #84787 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Hát én mostanában írtam egy kis folytatást, de még nincs kész a fejezet, és azt a részét, amit kézzel írtam a suliban lyukasórán, azt nem is találom... :roll: :) De az enyém úgy néz ki elég hosszú lesz, mert egyelőre Denethor nem engedi el Faramirt Ithiliába... :roll: :) Sajnos ara még nem volt időm, hogy megnézzem, hányban lehet ez :arrow: hány évesek most... :roll: (Ugyanis nem hordom megemmal suliba a 3. kötetet :) )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #84102 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
:)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83999 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Cica: Niké az ókori görögök győzelem-istennője.

Ring: Szerintem nem csak te vagy ezzel így. Ha lemegy ez a nagy hajtás, akkor szervezünk egy KK-s talit. Ott majd mindent megbeszélünk. Jó?

Eglar: Az Ancalimon más fajsúlyú, mint a Niké. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83924 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Cicafül: Van ez így... én az 'Ancalimon' - nal jártam hasonlóképp...

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83475 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Tljesen elakdtam...
Nem tudom tovább írni...
nincsd ötletem, pedig szeretnék írni! :cry: :cry:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83216 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Brisa: de - szégyen és gyalázat - én nem ismertem e neves görög istennot, így csak hangzásra találtam ki - pontosabban ugrott be az isteni (ezek szerint szó szerint) szikra... Na mindegy! ... :roll:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #83004 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Ez a két bejegyzés szerintem ide illik:

Cicafül írta: Nagyon komoly dolog történt: nemcsak az én jól kiagyalt kis ló nevem ugrott anno (ahogy arról annak idején beszámoltam: Szilaj lett volna)
Most meg valaki Niké néven regisztráltatta magát... :evil: :twisted: :P :? 8) Basszus, nagyon nincs szerencsém a nevekkel!!! :lol: (pedig esküszöm, mind a kettot én találtam ki...hüpp :( )

Dez írta: Ezt elfelejtettem beírni a kószám sztorivázlatába: lesz egy tündelova, Szikra, ami ha jól emlékszem, Tin. Ha valaki más is ezt találta volna ki, nem érdekel! :twisted: Vagyis szóljon nekem, megbeszéljük.
Mellesleg egy foltos, pici kutyája is van, de annak még nem adtam nevet.


Ezentúl itt tárgyaljuk ki a KK-val kapcsolatos témákat.

Cica: Szeintem a rajzfilmtől függetlenül, nyugodtan lehet Szilaj a lovad. A Niké meg amúgy elég neves név (az ókori görögök egyik istennője), szóval szerintem emiatt se zavartasd magad.

Dez: Így kell csinálni. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #82922 Írta: svindler
Kószák Könyve téma létrehozva svindler által
Ez a topik arra szolgál, hogy a Kószák Könyvén (KK)
dolgozók munkáját elösegítse. Itt lehet kérdezni, dícsérni,
kommentálni és építö jellegü kritikákkal ellátni mások
novelláit.

Mint tudjuk, a Kószák Könyvének ötlete a Kószák Szövetségén
belül merült fel. Mostantól fogva azonban már nem csak a
kószák, hanem bárki írhat bele egy novellát.

Hogy mi is a Kószák Könyve? Nos, ez egy novellagyüjtemény,
amelynek minden egyes írója egy harmadkori kósza életét
vagy annak egy epizódját dolgozza fel. Tehát a történet
játszódhat a Gyűrűháború ideje előtt, alatt és némileg után
is. Lehet találkozni a GyU szereplőivel, más KK író
hösével, de lehet újakat is kitalálni. A lényeg, hogy
illeszkedjék a GyU történetéhez. DE TOLKIEN-NEL SEHOL NEM
SZABAD ÜTKÖZNI! Ez a legföbb szabály.

Az eddig elkészült, illetve készülö müveket itt
olvashatjátok: www.tolkien.hu/app/koszak/ .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.462 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére