Kószák Könyve

Több
21 éve 2 hónapja #98760 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Ajaj Laur, ne tedd! My God, mit lehet ezen emlegetni? Csodálom, hogy nem utáltatok ki olvasás közben. :wink: Apró ütközés Tolkiennel... :? :wink:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98659 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Nima ne mondd, hogy az enyém a király, mert én a tiédről hidaltam le. Gyakran emlegetem a barátnőimnek. Csúcs! :D

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98460 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Laurelin, a tiéd király!!! Folytatást!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98097 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Nem azért kérdeztem... :) Nekem sincs sok ráérö idöm [size=9:57me6e56](bocs, nincs hosszú ö és ü) [/size]mostanában. :roll: Csak úgy eszembe jutott. :roll: :wink: Akkor majd februárban.

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #98088 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Kincső: Cica számból vette ki a szót. Február második fele már viszonylag nyugisnak mondható (ha lement a tárgyfelvételi időszak). Onnantól kezdve lehet nézegetni, hogy kinek melyik időpont jó.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #97971 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Nagy hajtás = vizsgaidoszak (és az azt megelozo hetek...vagyis dec+jan), ami egyeseket - engem tuti biztos - elég érzékenyen érintenek.
De szerintem a nagy hajtás nemcsak a felsooktatási intézményekre vonatkozik...emlékeim szerint az általános és középiskolákban ilyenkor van még a "javítsunk egy jegyet félévig" akció...

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #97959 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Brisa írta: Ring: Szerintem nem csak te vagy ezzel így. Ha lemegy ez a nagy hajtás, akkor szervezünk egy KK-s talit. Ott majd mindent megbeszélünk. Jó?


A "nagy hajtás" alatt mit kell érteni? :roll: Mert ez már majdnem két hónapos hozzászólás... :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #96472 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Nimashilin írta: Mondat. csata. Nem megy ez ma nekem... :wink:
Szóval van hely, ahová küldjem?


Figyi, a tolkien.hu hamarosan (tudom, már elég régóta mondom ezt :roll: ) megújul, ott külön helyük lesz a nem-kósza-novelláknak is. Azt tanácsolom, várd meg a váltást. Remélem, most már napokon belül bekövetkezik...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #96465 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Mondat. csata. Nem megy ez ma nekem... :wink:
Szóval van hely, ahová küldjem?

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #96457 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Hellóka!
Dodiee, olvastam a tiéd. Szép.
Brisa drága, nem akarok megint bénabéla lenni, úgyhogy nem rakom fel a fornosti cstához írt nemkósza-novellám, de van-e más hely, ahová küldhetném? Jó a mondta, mi? :)

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #95923 Írta: Esgal Eithel
Esgal Eithel válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Sziasztok! Tudom, hogy nagyon rég találkoztunk, és valószínűleg már nem is emlékeztek rám. Internetes lehetőségeim meglehetősen beszűkültek, ugyanis nincs otthon net, és csak heti egyszer tudok feljönni. :cry: Éppen ezért lenne egy kérdésem: van-e itt olyan győri kósza Eián kívül, aki szívesen elbeszélgetne velem személyesen is néha egy séta keretében az éppen aktuális dolgokról, és a könyvekről úgy általában? Hálás lennék, mert a net megszűntével én mindenből kimaradtam, holott szívesen részt vettem volna a talikon is. (Bár azt nem tudom, hogyan jutnék el oda.) Szóval ha van jelentkező, akár több is (lehetne egy győri kósza szekciónk is :D ) legyen olyan kedves, és írjon nekem a jankreka@revai.hu címre. Előre is hálás köszönet. Ja, és Boldog új évet midenkinek!
Mery

"Az idő múlik; mind változunk.
Elsírjuk könnyeink, és újra álmodunk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92781 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Köszi, felraktam

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92521 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Dodiee írta: Cica, írtam egy egyoldalas Kósza novellát, neked kell elküldeni?


Nekem, Dodiee. Illetve ide kellene feltenned: www.tolkien.hu/app/koszak/ :arrow: Kószák Könyve :arrow: Új történet

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #92472 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Cica, írtam egy egyoldalas Kósza novellát, neked kell elküldeni?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91764 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Rowena: ez bizony hosszú sztori. Mármint az, hogy a dalok miért tűnnének el. Gűrűháború közepén mondták. /mondtam... :wink: /
De nagyon szép, amit írtál.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91413 Írta: rowena
rowena válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
"Mert lehet, hogy nemsokára nem lesznek dalok...." - Nimashilin

Bocs, erre akart válasz lenni, nem a woooow-ra! :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #91412 Írta: rowena
rowena válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Nimashilin írta: WooooooooooooW! :wink:


Dalok mindig lesznek, amig a szél dudorászik a fák között és Fangorn létezik.[color=#][/color]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #89586 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Dae: nem tartottalak bunkónak, nem is azért irtam, hogy visszaírj :) csak naon tetszett, oan gyönyörű a vége!

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #89583 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Nené okosabb csaj annál, hogysem leálljon Vivinnel hajat tépni! :twisted: :tongue: :deal: :cross: Ha nincs rá szükség, ő félreáll. Ilyen természet, szegény a született meg nem értettség kategóriája. :)

Sesy: biztos hótbunkónak tartasz, mert nem írtam vissza, mikor dicsértél, de az az igazság, hogy előbb el akartam olvasni a tiédet, hogy visszadicsérhessek, de aztán olyan kevés időm volt, hogy csak apránként jutottam előre, és még mindig nem vagyok a végén :( :oops: Nagyon-nagyon tetszik, és szeretném végre nyugisan elolvasni, de éve eleje óta gyakorlatilag élni sincs időm :(

bocsi az offért

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #89565 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
WooooooooooooW! :wink:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #89426 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Az a jó a novellákban, hogy homályban maradhatnak dolgok... Novtil titka is ilyen 8)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #89425 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Köszke. Elolvastam aieless Foroneljét. Jó. Teccik.
Sesy: :cry: De mi volt Novtil titka? Lehet, h sötét vagyok, de nem tudtam rájönni. :x

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #89424 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Elolvastam az egészet. Nekem kicsit tul sok benne a "szeretlek", de amugy jó. Gratu! :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #89382 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Jaja, ez már harc. :twisted: Ki érdemli ki Legsie kegyeit? :D :D :D
Komolyra fordítva, csak Dae Nenéje a rivális, akit imádok. :P :D
Én meg nem is hallottam KKról, mikor írtam V-t. De élvezet lenne nézni a két csaj hajtépését... Legsie haját... :twisted:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #89230 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Nem lehet kitalálni egy tündét, aki ugyanugy néz ki mint Legolas? Mert ha mindenki összejön vele, az érdekes lesz :twisted:

Nima: én is csak azt tudom mondani, hogy Vivin túl tökéletes, bár még nem olvastam teljesen végig.

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #89165 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Igen Manndil, ezért tiszteljük is őket. Jó lenne sok tünde a világba. Dehát sajnos egyre több a fúrógép... :cry:
Na jó, Off end.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #89130 Írta: Manndil
Manndil válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Hát igen. A tündék egy egész életre választanak párt maguknak. Nem hiszem, hogy akár a párjuk halála után is mások után néznének... Amroth is várta Nimrodel-t a hajón és mikor az nemjött igencsak sok idő után , a hajót pedig elsodorta a tenger a tünde partoktól, ő a vízbe vetette magát, hogy megtalálhassa szerelmét akinek igencsak kevés esélye volt az életbenmaradásra, legalábbis én így gondolom, hiszen egy tünde nem veszhet csak úgy el...

Járd a saját utad, s ha társad akad, fogadd barátságát, míg együtt haladtok, s válj el könnyű szívvel tőle, ha új útra térsz, s emlékezz rá barátsággal, míg utad végéig érsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #88040 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Könyve

Lostturwen írta: Meg minden sztoriba mki össze jön Legsievel :x ( :)


Erre úgy érzem vigyáznia kéne mindenkinek! Úgy értem, akik összehozzás hosnojüket Legolasszal, azoknak egyeztetni kéne, hogy mikor és hogyan - hisz elég nehéz elképzelni, hogy Legolasnak háreme lenne :arrow: szerintem a tündék monogám típusok.
Bár nem akartam beleszólni... :roll:
(Lost: ez nem Rád vonatkozott, csak a Te hozzászólásod alapján jutott eszembe)

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87992 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Tom, tom, Brisa, de korán kezdtem írni, /KK előtt/ és annyira +örültem, h lekerül a gépemről, hogy olyan "alantas" dolgokkal már nem foglalkoztam, mint szabályok olvasása... :oops: :P

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #87914 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Könyve
Nim: Csak belekukkantottam a sztoridba. A stílusod nagyon tetszik, de:

Svindler írta: Hogy mi is a Kószák Könyve? Nos, ez egy
novellagyüjtemény,
amelynek minden egyes írója egy harmadkori kósza életét
vagy annak egy epizódját dolgozza fel. Tehát a történet
játszódhat a Gyűrűháború ideje előtt, alatt és némileg után
is. Lehet találkozni a GyU szereplőivel, más KK író
hösével, de lehet újakat is kitalálni. A lényeg, hogy
illeszkedjék a GyU történetéhez. DE TOLKIEN-NEL SEHOL NEM
SZABAD ÜTKÖZNI! Ez a legföbb szabály.


De ez ne vegye el a kedvedet (és másokét sem) az írástól, ugyanis a készülő Kreatív Szekció honlapján lesz egy olyan link is, ahová azok a történetek kerülnek majd, amik kötődnek a tolkieni világhoz, de a KK-ba nem illeszkedenek.
Csak arra kérlek benneteket, hogy ebben a topikban kizárólag a kósza-sztorikkal kapcsolatos dolgok kerüljenek. A ti 'szobátok' sokkal inkább a "Csináljunk könyvet" lenne...
Abból a topikból idézem magamat: :oops:

Brisa írta: Ezentúl ezt a topik legyen azoké, akik nem a KK-be szeretnének novellát írni, hanem más Tolkien-hez kapcsolódó témájú történetet vetnének papírra.

A készülő Kreatív Szekció honlapján az ilyen írók művei számára is lesz külön hely.


Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.511 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére