Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 8 hónapja #69429 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo: én 16 éves vagyok, de amúgy kortalannak nézek ki. Már minden idősnek néztek, csak 16-nak nem.
Úgyhogy nekem akármilyen szerepet adhattok. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69424 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo,

Most jut eszembe. Van egy fiu ismerosom aki anno azt mondta szivesen jatszana a Tolkienista-pista filmben amit a film topic szervez.
Megkerdezem hogy vallalna-e szerepet szinpadon is :) szerintem jo esely van ra. Olyan 23 eves korul lehet. Turinnak kituno lenne :) Persze csak ha valaki le nem stipistoppolja elobb :)

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69420 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Még nem alszik, megkérdeztem tőle, és azt mondta, hogy jó! Hihi! Elképzeltem hogy fog majd kinézni körülbelül... :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69419 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Ööö... hát nem hiszem, hogy eredetileg az ötéves Túrin lett volna álmai szerepe, de majd meglátjuk. Megkérdezem tőle. Most már lefeküdt, úgyhogy majd holnap. Elég érdekes lesz, amint megjelenik fiúként és ötévesként... :D
Jó éjszakát!
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69418 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo: fantörpikus a színdarab, teljesen beleéltem magam! Túrin története tényleg az egyik legjobb a Szilmarilokban, és ahogy átültetted színmű-verzióba... tökéletes! :itscool:
Ööö, Meliant szívesen bevállalnám... (ugye nem volt még rá jelentkező?) Belegre is pályáztam, de látom Laegolas már stoppolt - ami nem is baj, mert ő legalább tud íjazni, én meg nem. Heh. 8)
Kincső: tök jó, hogy a húgod is ajánlkozott, az ötéves Túrin szerepére úgyis vki kicsi kellene! Persze csak ha vállalja. (A haját majd felkötjük.) :wink:
Hú, remélem sikerül ezt összehozni! :roll:

Jah, majd elfeledtem, jelmeztervezést szívesen vállalok. (legalábbis egy-két rajzot szívesen készítek - elképzelések alapján is.)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69412 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Szia mindenkinek!
Van egy újságom - hogy jó vagy rossz azt döntsétek el Ti -, megmutattam a 11 éves húgomnak Cue darabját (ezt én már írtam neki e-mailben, hogy meg fogom), már majdnem végigolvasta (csak nálunk most egy kis felfordulás van, mert kaptunk egy új könyvespolcot, és most könyveket rendezgetünk), ezért nem tudta befejezni. Szóval én most letámadtam, hogy hol tart, és nem akarna-e szerepelni. Azt mondta lehet, hogy valami kisebb szerepet vállalna, és megkérdezte, hogy ez hol lesz, mikor, (gondolom azt hitte, hogy még valamikor nyáron lesz előadásra kész, dehát... :( ) mire mondtam, hogy még nagyon kezdeti stádiumban van a dolog, sajna :( , még csak a szereplésre hajlandók jelentkezését várjuk. Azt mondta, mindegy hogy női vagy férfi szerep. Apropó, ha kell én is játszhatok Nellas mellet még férfi mellékszereplőt is.
A dolog apró szépséghibája, hogy a tesómnak is meg nekem is hosszú hajunk van (de nagyon, igaz, táborozók?). De sztem ez a legkisebb probléma. Másik probléma, hogy így valószeg ő lenne a legfiatalabb, és még viszonylag alacsony termetű is (most asszem kb. 136 cm). És még nem mondta biztosra, és szerintem ő nem is fog olyan sokat segíteni másban. De végül is, ha én itthon csinálok valamit a díszlethez, biztos segít... No de ez még a jövő zenéje. Egyelőre úgy néz ki, az én +1 emberem megvan.
:!: Ja és ezennel kérek engedélyt, hogy szóljak más topicokban is, hogy nem akarna-e valaki szerepelni.
Sziasztok:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69410 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Sziasztok!

Látom, NAGYON nehéz lesz ezt a férfiszereplő-dolgot megoldani... :(
De azzal is előrébb jutunk, ha mindenki választ szerepet:
én akkor ideiglenesen Brandirt + Thingolt.

Sajnos nagy valószínűséggel megint el fogok tűnni jövő hétfőtől (legjobb esetben is legalább 2 hétre, de jó lenne, ha a pót-táborra már hazaérnék -attól függ, mikor lesz), azért ti írogassatok szorgalmasan, ötlet, panasz, minden jöhet - és aug végétől jó lenne komolyan belevágni :wink:

+ és tényleg mindenki hozzon magával még-egy-embert :)


Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69406 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo:Meg egyszer elküldened a törtenetet mert eltüntz... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69358 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo baratom,

Koszi hogy bevesztek :)
Csak egy apro kicsi javitas... en lany vagyok :twisted:
Viszont nagyon szivesen jatszanek ferfi szerepet, amugy is nagyon fius vagyok.
Es mar tudom is ki erdekelne: Beleg (legalabbis amennyit a Gyuru Keresesebol megtudtam rola).

Az emilemmel gaz van, valami miatt nem tudom megnezni, ugyhogy kuldd a darabot inkabb a stillwarrior@hotmail.com cimre, az menni fog.

Amugy meg nincs sok tapasztalatom meg a szakmaban, nemreg kezdtem, ugyhogy inkabb te fogsz nekem segiteni :twisted:
Ijaszat viszont fexik :twisted:

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69333 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Húha... Kicsit rég jártam erre, mert először a nagymamámnál voltam, azután 1 napot itthon, azután MTT-táborban, de úgy látom le vagyok maradva, bár Cueval már regényeknyit e-maileztünk...
Én szeretnék Nellas lenni, stipi-stopi...
Valahogy sejtettem, hogy több lány jelentkező lesz, mint fiú. De lehet hogy csak nem járnak erre, szóval sztem szólni kéne más topicokban is.
Ahogy Orbán Viktor mondaná: mindenki hozzon magával még egy embert... :twisted:
És tényleg kicsit vontatottan halad a dolog... Nem akarok belekotyogni, de tényleg jó lenne tudni, ki ki szeretne lenni.

Na jó éjt!
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69313 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

shaira: persze, miért is ne? :)

mindenki: aki szeretne szerepelni, jelentkezzen, és válasszon szerepet. ezek még igény szerint változhatnak, csak szeretném látni, hogy mi a helyzet.

rendezés: Kincső mondta, hogy segít a díszletben-jelmezben-rendezésben, de alapvetően mindenki adhat ötleteket, meg minden. végül is együtt csináljuk :wink:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69274 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo: Én is játszhatnék valamit? Még férfi szerepet is vállalok (csak játszhassak). Te fogsz rendezni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69229 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Színművek
Akkor leszek haldoklo statiszta...hamar kell olyan....hehe...

Vagy jatszok valami megkülönböztethetetlen (de nehez szo) mellekszereplöt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69227 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek
[size=9:3nxra5i4]javítás: [/size]fiatalok vagyunk-at akartam írni :?

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69225 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

még nemtom, hogyan, de majd megoldjuk. többnyire elég fiatalok vagyok ezekhez a szerepekhez :?
kevésbé főszereplő női szerepek: Melian, Finduilas, Larnach lánya, Aerin

szerintem egyébként Nienor a legjobb női szerep :roll:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69219 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:
Telu: köszi! Gyere nyugodtan :)

Egyébként attól félek, hogy a női szerepek kezdenek betelni (ha mindenki jön, aki eddig elolvasta és dicsérte a darabomat), és férfi jelentkezőkből továbbra is ELKÉPESZTŐ hiány van :(


Cueddo:En nem igazan leszek valami föszereplö mert ahogy lattam inkabb ilyen 20-18 eves szerepek voltak....es en messze nem vagyok az...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69213 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Telu: köszi! Gyere nyugodtan :)

Egyébként attól félek, hogy a női szerepek kezdenek betelni (ha mindenki jön, aki eddig elolvasta és dicsérte a darabomat), és férfi jelentkezőkből továbbra is ELKÉPESZTŐ hiány van :(

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69144 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Színművek
En is beszalnek bar annyi a szineszi tehetsegem mint 1 bolhanak...azonkivül nem tom hogy mien szerep illik ram.....
DE a darab Cueddo Qrva joooooooooooooo!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #69141 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Sziasztok!

Végre itthon! :) Annyira kíváncsi voltam, hogy mi folyik itt, amíg nem vagyok...
Esgal: köszi :wink: a vége már kb a felénél kész volt, már úgy vártam, hogy végre beilleszthessem a helyére...
Áfonya: senkinek nincs oka elveszíteni az önbizalmát, még nekem sem, pedig én alapvetően nagyon zárkózott embernek tartom magam, most mégis itt állok egy színdarab-szervezés kellős közepén úgy, hogy még komoly szerepet sohasem játszottam, és halvány fogalmam sincs arról, milyen az igazi színjátszás. szóval csak gyere, mindenki előtt nyitva áll a lehetőség :)
Laegolas: te is feltétlenül gyere, főleg ha színészmesterséget tanulsz - asszem lesz mit tanulnom tőled :wink:

ui: lassan mindenki elkezdheti írogatni, hogy melyik szerepet nézte ki magának - én egyelőre nem tudok dönteni :?


Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68870 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek
Laego,jó hogy jössz,úgy is kevés a pasi,aki szerepre ajálkozik...tényleg,érti vki,hogy miért van az,hogy ha alakul vmi eljátszandó dolog,mindíg kevés a pasas?A filmes topicban is ezzel a problémával küzdünk...
Na mindegy.
Cue,tudom,hogy nem vagy,de fogadd gratulációmat--olvastam a darabod végét,KHIRÁLY!

Namárie!
Esgal

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68840 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Színművek
Anyam, csak nem szindarab van szuletoben????
Hat akkor ebbol nem maradhatok ki!!!

Elkuldened nekem a tortenetet ha hazajossz?
Annal is inkabb erdekel, merthogy szineszmesterseget tanulok es ez tok jol jonne gyakorlasnak :)

Laegolas

"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68800 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo: tudom, hogy most nem vagy itthon, de ha majd megjössz... :roll: Szóval elküldenéd a színdarabot nekem is? Kíváncsi lettem! Szívesen beszállnék én is, de véleményem szerint rém tehetségtelen vagyok... :shake: :oops:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68662 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Üdv mindenkinek!

Osztottam-szoroztam kicsit, és összeírtam a szereplőket:

FÉRFI: Túrin, Húrin, Thingol, Beleg, Mablung, Saeros, Forweg, Andróg,Mím, Morgoth, Glaurung[hang], Orodreth, Gwindor, Brandir, Hunthor[Brandir rokona], Dorlas, Brodda, Gethron, Grithnir, Ibun.

NŐ: Morwen, Nienor, Melian, Finduilas, Nellas, Laernach lánya, Aerin.

Félkövér: amit mindenképp külön embernek kéne játszania, dőlt: mellékszerep, amiből egyvalaki többet is vállalhat. Legjobb számításaim szerint is kb. 11-14 férfi és 5-6 női szereplő kellene + a "tömeg" (pl. falubeliek, katonák, stb)

Most 5 napig Balatonon leszek, addig is kellemes időtöltést mindenkinek! :wink:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68503 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Sziasztok!

Továbbra is köszönöm mindenkinek, aki veszi a fáradságot és elolvassa + véleményt mond. Remélem, majd a szervezőmunka is elkezdődhet vmikor.

Gillz: nekem nem tűnt fel ennyire, de már látom, nagyon igazad van. Mit tehetünk? :roll:

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68440 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo: Elküldöd nekem is a darabot?

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68439 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Színművek
Cue,ha lesz folytatás,küldd nekem is lécci!Amit eddig küldtél,annak az eleje naon tetszik,a többi csak azért nem,mert nem volt időm az egészet elolvasni,szal csak így tovább!

Esgal

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68433 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Színművek
Elküldöd nekem is? Kezd érdekelni a dolog... :)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68414 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Cueddo: Kösz a darabot! Csak egy bajom van vele, de az számomra óriási :evil: : kevés benne a női szereplő :( . Ha jól emlékszem: Morwen, Nienor, Melian, Finduilas a főbb női szereplők. És a legjobb szerep szerintem Brandíré. Node ez nem a te hibád :sóhaj:
Meg kő csinálni!

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68363 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Léli: köszi :wink: asszem jobb is, ha előtte elolvasod a Szilmarilokat, mert anélkül sztem nem is lehet teljesen megérteni...

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #68346 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:
És igen, el akarom játszatni, azaz én is szívesen szerepelnék benne, és kacérkodom Túrin szerepével, de hát... az az igazság, hogy legutoljára hetedikes koromban (6 éve) játszottam egy Lázár Ervin-történetben anyáknapi ünnepségen, és fa voltam... (no comment) :roll:
várom a további észrevételeket


Ai na vennui!

Az igazat megvallva én még nem olvastam el, habár az elejét már elküldted. Egyenlőre a Szil-t olvasom, és az utána következő időkre tervezem a színdarabodat. Viszont, abban az időben szívesen segítek színpadra vinni a dolgot, ha szükséged van egy rendezuő-asszisztensi gyakorlattal rendelkező személyre.

Hosszú és eredményes életet
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.993 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére