- Hozzászólások: 3662
- Köszönetek: 0
Képzőművészet
- Brisa
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Brisa írta: Drágáim, amint láthatjátok, elindult végre az új TolkienHU. A linkek között találtok egy Kreatív Szekció nevezetű gombot is. Ha ráklikkeltek, majd a felső linkek között kiválasztjátok a "Keresés"-t vagy az "Új írás"-t, láthatjátok, hogy van egy 'Rajzok, festmények' és egy 'Képzőművészeti alkotások' kategória.
Töltsétek fel ti is a műveiteket. Méghozzá egy kép egy "Új írás" legyen. Az enyém már fent van.
A feltöltés menete:
1. Belépsz a főoldalon bal oldalt. (A felhasználónév és a jelszó ugyanaz, mint itt a fórumon.)
2. Kreatív Szekció'Új írás'
3. Cím: A nickneved és a műved címe.
4. Leírás: Ide pár megjegyzés, hogy mit kell tudni a művedről. (TEHÁT NEM IDE KELL BEMÁSOLNI AZ ÍRÁSODAT!!!)
5. Jobb oldalt válaszd ki a kategóriát!
6. 'Mentés' gomb.
7. Hozzászólás: Ide bemásolod a művedet az előugró kis ablak segítségével. Csak .jpg formátumot fogad el, amelyet oda illeszt be, ahol a kurzor van.
8. A képet meg is tudod nézni, mielőtt elmenti.
9. 'Mentés' gomb.
10. Nem kerül ki az műved automatikusan az oldalra. Várnotok kell, amíg engedélyezem. Előfordulhat, hogy elbaltázzátok a dolgot, de ne essetek pánikba. Csináljátok meg újra, a rosszat meg kitörlöm.
Brisa
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Kibil-nala
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK2
-
- Hozzászólások: 32
- Köszönetek: 0
Nagyon szépek a képeitek'
Nekem is van néhány rajzom, amelyek elég GyU-ás hangulatuak (bár ezek inkább tájak, nem személyek). A beszkennelés után mit kell csinálnom, mielőtt még belépek a forumra és feltoltom a képeket (ha egyáltalán kell vmit a mentésen kivul)
...the Road goes ever on and on...
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Dodiee
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- We're under the same sky
- Hozzászólások: 2797
- Köszönetek: 7
De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- _Neo
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 977
- Köszönetek: 1
Dodiee Took írta: _Neo: csak ismételni tudom, amit már Szigeten is mondtam: nagyon jól rajzolsz!! most keverem, vagy a "pajzsos pasi" az Darton?? télleg nagyon szépek a rajzok:))
koszi szepen, Dodie
nem, a pajzsos egy lovag, valahonnan delrol (mokusban)
"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Dodiee
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- We're under the same sky
- Hozzászólások: 2797
- Köszönetek: 7
De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Toma gazda
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
www.tv2.hu/cikk.php?cikk=100000071000
ezt most jól megaszondtam
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek:
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- _Neo
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 977
- Köszönetek: 1
Dae-elena/sissee írta: _Neo, nagyon egyedi hangulatúak a rajzaid. Nem tudom, ismered-e Ábrai Barnabás míveit, vhogy azokra emlékeztetnek. Mindenesetre nagyon jók
koszi. nem ismerem az emlitett uriember kepeit... tudnal esetleg egy linket adni?
Nodlee: majd lesznek ujabbak is, Gumipok szkennelt
"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Dae/siss
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 864
- Köszönetek: 0
_Neo, nagyon egyedi hangulatúak a rajzaid. Nem tudom, ismered-e Ábrai Barnabás míveit, vhogy azokra emlékeztetnek. Mindenesetre nagyon jók
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- brokkoli
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 673
- Köszönetek: 0
Laurelen: Corel Photo-paint 8
_Neo: A koponya nagyon tetszik... Mostani rajzaid nincsenek? Mert azokat is szívesen megnézném
And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Toma gazda
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
nodlee:sztem yavanna a lgejobb :itscool:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek:
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Laurelen
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Nodlee: a számítógépes rajzot hogyan csináltad? a haja nagyon tetszik!
"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Arden Borough
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 711
- Köszönetek: 0
Nodlee,nálad nagyon tetszik a Yavi-s kép míg _Neo-nál főleg az Örök mosoly tetszik! sajnos véleményt szakszerűen nem tudok mondani mert nem vagyok hozzáértője a témának de mindkettőtöknek nagy dícséret!!
Örökké nem eshet...
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- brokkoli
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 673
- Köszönetek: 0
And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- _Neo
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 977
- Köszönetek: 1
Mig Gumipoktol megerkezik egy ujabb adag szkennelt rajz, felteszek par jo regit (1997-200). Varom epito kritikaitokat.
ime:
www.extra.hu/bkpage/tec.jpg
www.extra.hu/bkpage/radgonc.jpg
www.extra.hu/bkpage/hosszpc.jpg
www.extra.hu/bkpage/fdiakc.jpg
www.extra.hu/bkpage/alomtac.jpg
www.extra.hu/bkpage/gondolac.jpg
www.extra.hu/bkpage/omosolc.jpg
www.extra.hu/bkpage/lovagc.jpg
www.extra.hu/bkpage/aynlumc.jpg
www.extra.hu/bkpage/utc.jpg
www.extra.hu/bkpage/fenyc.jpg
ja es sorry a vacak kepminosegert, akkoriban ilyenek voltak a szkennerek ß)
"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Finwe
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1195
- Köszönetek: 0
LEP 2004
Esgallal egyutt en vagyok a koordinatora a jelmez,- es diszletkeszitesnek, ugyhogy megkernek mindenkit aki szeretne reszt venni a munkalatokban (olyanokat akik tudnak pl varrni eloszeretettel varunk
A szinmuveseket megkernem, hogy jelezzek nekunk, hogy milyen kulon diszletre, vagy jelmezre lenne szukseguk. Pentekre szervez Kriszana egy talalkozot, melyen ott lesznek elvileg a kreativ munka szervezoi. Ha van kesz forgatokonyvetek, akkor nagyon szivesen atfutnam (sot kifejezetten jo lenne, ha ezt megtehetnem), es szolgalhatnek otletekkel a diszletekre vonatkozolag, amit aztan persze meg is csinalnank.
Finwe
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Brisa
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3662
- Köszönetek: 0
A feltöltés menete:
1. Belépsz a főoldalon bal oldalt. (A felhasználónév és a jelszó ugyanaz, mint itt a fórumon.)
2. Kreatív Szekció'Új írás'
3. Cím: A nickneved és a műved címe.
4. Leírás: Ide pár megjegyzés, hogy mit kell tudni a művedről. (TEHÁT NEM IDE KELL BEMÁSOLNI AZ ÍRÁSODAT!!!)
5. Jobb oldalt válaszd ki a kategóriát!
6. 'Mentés' gomb.
7. Hozzászólás: Ide bemásolod, azaz feltöltöd a művedet az előugró kis ablak segítségével. Csak .jpg formátumot fogad el, amelyet oda illeszt be, ahol a kurzor van.
8. A képet meg is tudod nézni, mielőtt elmenti.
9. 'Mentés' gomb.
10. Nem kerül ki az műved automatikusan az oldalra. Várnotok kell, amíg engedélyezem. Előfordulhat, hogy elbaltázzátok a dolgot, de ne essetek pánikba. Csináljátok meg újra, a rosszat meg kitörlöm.
Azaz az első "Mentés" gombra való kattintás után előugrik egy ablak, amelynek segítségével tallózni tudsz a gépeden és fel tudod tölteni a képet.
Szólj, ha így sem megy.
Brisa
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Celeb Ear
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK3
-
Lehet, hogy kicsit hülye vagyok ehhez, de megpróbáltam feltenni egy rajzomat a Kreatív szekcióba (amit írtál), de nem találtam, hova lehetne írni azt a címet, ahonnan a gép tudni fogja, hogy milyen képről is van szó.
Magyarul
Kérlek segíts!
(Bocs, ha OFF volt
"A képzelőerő az élet legnagyobb adománya."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Brisa
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3662
- Köszönetek: 0
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Finwe
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 1195
- Köszönetek: 0
Támadt a minap egy ötletem. Arra gondoltam tudni illik, mi lenne ha a képzőmuveszeti szekció (és persze általában a kreatív szekció, de ez most nem ide tartozik)el kezdene kicsit szerveződni? Mire gondolok? Hát kezdő lépésnek pl. arra, hogy lehetne bizonyos rendszerességgel szervezni találkozókat, amelyeken pl. (összefogva a színdarabosokkal) díszleteket, háttereket, jelmezeket stb. együtt készítenénk színdarabokhoz, vagy csak úgy gyakorlásképp, meg poénból. Ezentúl lehetne olyan talikat is szervezni, amelyen az emberkék összejönnének, és megmutatnák egymásnak (elsősorban persze tolkieni ihletesu) munkáikat, véleményt is nyilvanítanának egymás munkáiról és el mondhatná mindenki az elveit arról, hogyan is lehet ő szerinte Tolkien műveit illusztrálni, vizuálisan megragadni, stb. Sőt miután kialakult a dolog, létrejött egy jó csapat és látjuk hogyan is működik mindez, egy idő után tovább is léphetnénk és lehetne mondjuk megkérni szépséges mtt-s leányzókat hogy álljanak modellt, es közös rajzoláson lehetne tündéket, hobbitokat rajzolni.
Persze mindehhez, hogy működjön nem csak lelkesedés és munka kell, hanem az is hogy mindenki hozzá tegyen egy kicsit a dologhoz, pl alapanyagokat, ötleteket. A végső cél az lenne, hogy létre jöjjön egy igazán aktív, és tényleg közösségi szekció, amely a lelkes és tehetséges alkotókat is egybe gyűjtené, továbbá szervezhetne akár néha napján rajzpályázatot (amennyiben az MTT ezt támogatja), vagy kisebb kiálltásokat, beszélgetéseket és találkozókat képzőművészekkel akiket esetleg megihletett Tolkien világa. Továbbá lehetne azon is munkálkodni, hogy a Lassi még szebb legyen; pl lehetne az ott megjelent verseket, cikkeket illusztrálni. Ezt koordinálhatná is valaki, aki tudná milyen cikkek, versek lesznek benne az újságban és megkérne valakiket, hogy készítsenek hozzá rajzokat.
Akit érdekel a dolog az kérem jelentkezzen nálam ötletekkel vagy anélkül, esetleg segítség felajánlással. Kezdő lépésként pedig ajánlanám, hogy a Tokaji fesztiválra elkésztett paravánt csináljuk meg szebbre, jobbra, majd beszéljünk meg egyidőpontot és alkossunk egyet. Úgy képzeltem el a dolgot, hogy akinek kedve van az rajzolja meg és a vázlatot tegye fel a képzőművészet topikba, mi meg eldöntjük melyiket csináljuk meg (aki nem tudná miről van szó: egy karikatúra kell a gyűrűszövetségről, amit megcsinálnánk nagyban paravánra).
Szóval ha van legalább 4-5 elszánt ember akkor visszajelzek és megbeszéljük, hogy ki mit tesz a dologhoz (papír, festék, stb)
De egyébként ha van jobb ötlet, akkor tessék szólni
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Olosta
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Igen, Arwen egy kicsit furácskára sikeredett, de majd ha lesz időm, meg kedvem újrarajzolom.
"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Brisa
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3662
- Köszönetek: 0
Emberek, töltögessétek már fel ti is a képeiteket
Brisa
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Olosta
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Feltöltöttem két új képet a tolkien.hu-ra Arwen és Boromir címmel.
Mihelyst engedélyezik ti is megcsodálhatjátok őket. 8O
Ha már unjátok, hogy telenyomom a képeimmel a galériát szóljatok, és leállok.
"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Brisa
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3662
- Köszönetek: 0
Töltsétek fel ti is a műveiteket. Méghozzá egy kép egy "Új írás" legyen. Az enyém már fent van.
A feltöltés menete:
1. Belépsz a főoldalon bal oldalt. (A felhasználónév és a jelszó ugyanaz, mint itt a fórumon.)
2. Kreatív Szekció
3. Cím: A nickneved és a műved címe.
4. Leírás: Ide pár megjegyzés, hogy mit kell tudni a művedről. (TEHÁT NEM IDE KELL BEMÁSOLNI AZ ÍRÁSODAT!!!)
5. Jobb oldalt válaszd ki a kategóriát!
6. 'Mentés' gomb.
7. Hozzászólás: Ide bemásolod a művedet az előugró kis ablak segítségével. Csak .jpg formátumot fogad el, amelyet oda illeszt be, ahol a kurzor van.
8. A képet meg is tudod nézni, mielőtt elmenti.
9. 'Mentés' gomb.
10. Nem kerül ki az műved automatikusan az oldalra. Várnotok kell, amíg engedélyezem. Előfordulhat, hogy elbaltázzátok a dolgot, de ne essetek pánikba. Csináljátok meg újra, a rosszat meg kitörlöm.
Brisa
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Gollam
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 276
- Köszönetek: 0
"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Brisa
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 3662
- Köszönetek: 0
[size=9:n0gps3u2]Nekem nem tűnik úgy, mintha rosszul lenne beszkennelve.[/size]
Brisa
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Gollam
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 276
- Köszönetek: 0
kep.tar.hu/hadika/images/pic2765370.jpg
Kicsit rosszul lett bescannelve....
"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Gollam
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 276
- Köszönetek: 0
Esetleg fel tudom tenni az egyik barátnőm által rajzolt képeket, ha érdekel valakit.....
"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Olosta
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Feltettem egy új rajzomat:
kep.tar.hu/olosta/index.phtml?aid=27563686&pid=2758047
Kicsit érdekes a színe, mert most nem szkenneltettem, hanem lefényképeztem, de azért még tökéletesen kivehető a lényeg.
"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Gollam
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 276
- Köszönetek: 0
Arlith! A magyarázat egyszerű: nem tudok arcot rajzolni, és nem akartam azzal elrontani az egészet, mint tettem ezt már sok másik rajzommal...
"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Laurelen
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Gollam írta: itt van mégegy, ami kb Fantasy műfajba tartozik, ezt a lényt én találtam ki, és tudom, hogy nem tudná használni a szárnyait
úgyhogy ne is mondjátok
kep.tar.hu/hadika/images/pic2727910.jpg
miért ne tudná?
"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!






