Képzőművészet

Több
1 éve 2 hónapja #415799 Írta: Hemhet
Hemhet válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Újabb festett üvegek:
link a képhez
link a képhez 2

Ami fontos volt, az úgyis megmaradt.
A többit őrzi az óceán
.” (Horváth Attila)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 1 hónapja #415793 Írta: Hemhet
Hemhet válaszolt a következő témában: Képzőművészet
A lámpa után következzen egy újabb "nélkülözhetetlen" lakberendezési tárgy:
Aegnor és Andreth befőttes üvegen
link a képhez

Ami fontos volt, az úgyis megmaradt.
A többit őrzi az óceán
.” (Horváth Attila)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 4 hónapja #415789 Írta: Hemhet
Hemhet válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Beren és Lúthien : (lámpa)
link a képhez

Ami fontos volt, az úgyis megmaradt.
A többit őrzi az óceán
.” (Horváth Attila)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #415737 Írta: Hemhet
Hemhet válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Festett üvegek:
1
2

Ami fontos volt, az úgyis megmaradt.
A többit őrzi az óceán
.” (Horváth Attila)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hete #412521 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Az ent nagyon cuki! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hete #412519 Írta: Lichtsturm
Lichtsturm válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Szeretnék veletek megosztani pár Tolkien műveivel kapcsolatos rajzaimat. :)





Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410250 Írta: Brego
Brego válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ezer bocsánat amiért nem írtam, de éppen leköltöztün ka nyárra Füredre, és új szobám lett ezért időm nem sok volt. Tudvalaki javasolni arra valamit, hogy miylen legyen a háttér? Mert addig nem tudom megrajzolni Nahar sörényét és farkát, amíg nincs háttér mert az ugye fehér. És a jó hír hogy kész van, csak árnyékjolni kell meg a sörény-farok-haj é színezés :)

Harcos lány

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #409503 Írta: Brego
Brego válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Köszönöm a biztatást. Ma megyek egy hétre táborozni(rajz illusztráció, na most végre megtanulom :) )ezért nem lesz sok időm, de már Naharnál tartok. :) Bár vele kezdtem.

Harcos lány

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #409498 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Brego írta: Gondoltam lerajzolom Oromét, amint Naharon lovagol és megfújja a Valarómát. Mwg Lúthient, Berent és Huant. Érdekel valakit? ersze, 13 vagyok, nem tanultam rajzolni szóval ne várjatok nagy dolgokat...


Csak bátran! :) Kíváncsian várjuk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #409495 Írta: Brego
Brego válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Gondoltam lerajzolom Oromét, amint Naharon lovagol és megfújja a Valarómát. Mwg Lúthient, Berent és Huant. Érdekel valakit? ersze, 13 vagyok, nem tanultam rajzolni szóval ne várjatok nagy dolgokat...

Harcos lány

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #408317 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Képzőművészet
[center:3jerlm5v]Rajzpályázat gyerekeknek és Tolkien Olvasás Napja Pécsett! [/center:3jerlm5v]

[center:3jerlm5v] infók itt [/center:3jerlm5v]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 9 hónapja #405699 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Megint elkezdtem rajzolgatni, itt egy kisebb munkám... jó lenne kicsit az életet felpezsdíteni itt, ha van valaki aki erre jár nyugodtan tegyen fel munkát. Ez egy Pogó.. legalábbis eddig így hívtam:

picasaweb.google.com/1154308160 ... 3662376850

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 3 hónapja #404219 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Vészesen közeleg a Lassi lapzártája! Kérlek, küldjétek el december 9.-ig rajzaitokat, festményeiteket, képzőművészeti alkotásaitokat, amelyeket szívesen megmutatnátok a lapban! Cím: arenarbeleth'giliszka'gmail'ponty'hu

Köszönjük!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392801 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Olvasom és nyilatkozom ^^
Nem úgy tanítanak, ahogy képzeltem, de lehet hogy ez jobb :) És nagyon tetszik! Ráadásul nem is drága ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392800 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Én a körúti rajziskolába szoktam eljárni, és nem érzem úgy, hogy időt pazarolnék a semmire. Ha érdekel, korutirajziskola.uw.hu/
Sőt, Adanedhel is szokott, akár ő is nyilatkozhat, ha olvassa ezt a témát.

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392789 Írta: Herger
Herger válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Nem pofáztál bele egyáltalán, csak pl a művészeti sulikat pont emiatt hagytam ki, mert nem akarok elpazarolni az éveket a semmiért. Ez most egy jó kapaszkodó lett volna, és ismeretségen keresztül, mert volt egy közös jóbarátunk Maxxal akin keresztül el lehetett volna indulnom. Így még odáig se jutottam el, hogy megismerkedjem vele. Mást meg nagyon nem ismerek aki tudna segíteni. Egyelőre

"Nem az vagy akinek születtél, hanem amivé magadtól válni tudsz!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392782 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Ha a szándékod az, hogy szeretnél fejlődni rajzból, erre számtalan lehetőséged van, de nem akarok belepofázni az érzékeny témákba (csak mert volt néhány fájdalmas arckifejezésű emotikon)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392774 Írta: Herger
Herger válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Igen. Sajnos =( és most kilátástalan vagyok hova mehetnék hasonló szándékkal =/

"Nem az vagy akinek születtél, hanem amivé magadtól válni tudsz!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392773 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Herger írta: Magamtól rajzolok, szeretném majd valahol fejleszteni, de ahova 2 év múlva mentem volna rajzolni az a személy sajnos elhagyta ezt a világot =/


Max? :roll:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #392772 Írta: Herger
Herger válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Magamtól rajzolok, szeretném majd valahol fejleszteni, de ahova 2 év múlva mentem volna rajzolni az a személy sajnos elhagyta ezt a világot =/

"Nem az vagy akinek születtél, hanem amivé magadtól válni tudsz!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392673 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Herger,

Jók a munkéid, tanulsz valahol vagy magadtól rajzolsz?:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #392672 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Sziasztok!

Ajánlom mindenki figyelmébe folyamatosan bővülő galériámat:)
Bár tolkienes kevésbé, de sok fantasy-s téma van. Saját kitalált világok
leno27.deviantart.com

Tessék töltögetni fölfelé munkákat:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 5 hónapja #392128 Írta: Herger
Herger válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Üdv ismét kedves fórumozók! Készült egy újabb alkotás, ez már nem filmes illusztráció, erősen egyéni megoldásokkal. Csak az alak anatómiai beállásához használtam referencia képet. A többi teljesen saját =).

Íme a kép: th06.deviantart.net/fs71/PRE/i/2 ... 2zufcg.jpg

"Nem az vagy akinek születtél, hanem amivé magadtól válni tudsz!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392072 Írta: Herger
Herger válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Sötét Úr írta: Herger: húzzál bele ;) nagyon igéretes! A farkasos képnél nekem is feltűnt, hogy a nagyobbik feje nem egészen felnőtt-farkas fej, erősen van benne egy németjuhász-vonás a domborúbb homlokrész miatt. Az viszont nagyon megfogott, hogy szerintem teljesen jól sikerült megcsinálnod a kölyökbunda és a felnőtt farkas bundája közötti különbséget. Úgy gondolom, hogy ez nem egyszerű feladat, de kitűnően megoldottad, olyannyira, hogy az ember legszívesebben ölbe kapná és alaposan megdédelgetné a kölyköt. (Zsömi rulez, okay! ;) )

Esetleg kiváncsi lennék Finwe szakmaibb szempontú véleményére is...

Köszönöm szépen, szívesen fogadok bármiféle kritikát. Sokat számít külső szemmel is látni mit ügyködtem :)

"Nem az vagy akinek születtél, hanem amivé magadtól válni tudsz!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392068 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Herger: húzzál bele ;) nagyon igéretes! A farkasos képnél nekem is feltűnt, hogy a nagyobbik feje nem egészen felnőtt-farkas fej, erősen van benne egy németjuhász-vonás a domborúbb homlokrész miatt. Az viszont nagyon megfogott, hogy szerintem teljesen jól sikerült megcsinálnod a kölyökbunda és a felnőtt farkas bundája közötti különbséget. Úgy gondolom, hogy ez nem egyszerű feladat, de kitűnően megoldottad, olyannyira, hogy az ember legszívesebben ölbe kapná és alaposan megdédelgetné a kölyköt. (Zsömi rulez, okay! ;) )

Esetleg kiváncsi lennék Finwe szakmaibb szempontú véleményére is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392066 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Képzőművészet
A farkasos nagyon aranyos, annyi kifogásom lenne ellene, hogy a nagy farkas feje egy kicsit fura. :)
A első kép meg film alapján illusztrációnak iszonyat jó!

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392052 Írta: Herger
Herger válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Encsi írta: Mivel készítetted? (nekem alapállapotban szúrja a csőrömet a Szem alakú Szauron, de a kép tényleg igen frankó)

Photoshop CS 2 vel készült a kép. De most amíg nincs rajzpadom visszatérek a rendes kézi, grafikai stílushoz.

th07.deviantart.net/fs71/PRE/f/2 ... 2yl4qe.jpg

És ilyesmiket fogok még csinálni, többféle kategóriában :)

"Nem az vagy akinek születtél, hanem amivé magadtól válni tudsz!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392051 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Mivel készítetted? (nekem alapállapotban szúrja a csőrömet a Szem alakú Szauron, de a kép tényleg igen frankó)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392050 Írta: Herger
Herger válaszolt a következő témában: Képzőművészet

Sötét Úr írta: Herger: üdv mifelénk! Nagyon jó lett a kép, de egy bánatom azért van vele: az, hogy nem sikerült túllépned a filmen. Ha ennyire jól rajzolsz, érdemes a saját képi világodat is kialakítani. Amúgy viszont tényleg tetszik!

Köszönöm. A saját képi világ még születőben van, egyelőre csak tanulok, megfigyelek mert mindezt magamtól csinálom és elég lassú így =) de igyekszem.

"Nem az vagy akinek születtél, hanem amivé magadtól válni tudsz!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 6 hónapja #392047 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Képzőművészet
Herger: üdv mifelénk! Nagyon jó lett a kép, de egy bánatom azért van vele: az, hogy nem sikerült túllépned a filmen. Ha ennyire jól rajzolsz, érdemes a saját képi világodat is kialakítani. Amúgy viszont tényleg tetszik!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.652 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére