Csináljunk filmet!

Több
19 éve 7 hónapja #230506 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Azt a mindenit. Akkor nem törvényes eszközöket kell bevetnünk. Én a pénznyomásra gondoltam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #230504 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Kb 45 millió lottószelvényt kellene kitölteni a nyeréshez, ez többe kerül mint az eddigi legnagyobb nyeremény.
Arról nem is beszélve hogy hitelbe nem lehet feladni.

UI ez ötöslottóra érvényes.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 7 hónapja #230490 Írta: Estelio
Az euró a legjobb nem én legalábbis mikor egyszer a BBC néztem az volt, vagy nem? Ki tanul brókernek?
És a pénz szinte semmiség? Kiszámolhatnánk hány ötöslottót kéne megjátszanunk hogy biztosan nyerjümk. Na majd otthon.
És ha mi vállaljuk el a főbb szerepeket máris egy csomó pént takarítanánk meg, Petertől meg kölcsönkérhetnénk pár jelmezt.
Ja anyám varrónő, de vele most össze vagyok veszve úgyhogy ő nem tud egy idejig nekünk varrni.
Apám meg rokkantnyugdíjas és húsfüstölő, állítólag én is az leszek mert az etika tanárnőm azt mondta általában olyan képzettségünk lesz mint az apánknak. Vagyis még érettségim sem lesz, tehát fölösen járok suliba. Meg állítólag az apanyelvünkön beszélünk, de akkor én néma lennék, mert az apám egy szót nem szólt még hozzám, pedig hat évig együtt voltak anyámmal miután én megszülettem. És mi van az árvákkalí,
Én egy fél napig ezen röhögtem a barátaimmal. Mármint nem az árvákon mert őket sajnálom, de a tény hogy húsfüstölő leszek az nevetséges.

Több
19 éve 7 hónapja #230489 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!

Lemilien írta: na ha már így a valáknál tartunk:
Estelio avatarja tökre elmenne valának. gond, h számítóval kéne megcsinálni.

Sztem nem feltétlenül kell a valákat számítógéppel megcsinálni. Sőt, sztem egy jó smink és "bármelyik" élő ember eljátsza. Ne vigyétek már annyira túlzásba a számítógépet. :roll:

Csináljatok rajzfilmet! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Több
19 éve 7 hónapja #230477 Írta: Lemilien
Lemilien válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
OFF on: a font meg nenenenem!!!!! bibí!

nagyOFF off.

"Az embernek csak az arca ismerhető, de az arca nem ő. Ő az arca mögött van. Láthatatlan."

Több
19 éve 7 hónapja #230473 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
OFF: Ha már itt tartunk, a kuvaiti dínár a legjobb, csak erősen ingadozik az olaj árától függően ;)

OFF off

Our knees do not bend easily

Több
19 éve 7 hónapja #230471 Írta: Lemilien
jajjjjjj!Felagund! :roll: de nem szereted, ha álmodoznak az emberek! olyan gonosz vagy! egyébként a font a legjobb.

"Az embernek csak az arca ismerhető, de az arca nem ő. Ő az arca mögött van. Láthatatlan."

Több
19 éve 7 hónapja #230467 Írta: Felagund
Szvsz nem ilyen csekélységeken kéne vitatkozni. Ez majd ráér akkor, ha kaptunk valahonnan sok-sok millió (milliárd) dollárt/eurót/jent/rubelt/egyebet

Több
19 éve 7 hónapja #230465 Írta: Lemilien
na ha már így a valáknál tartunk:
Estelio avatarja tökre elmenne valának. gond, h számítóval kéne megcsinálni.
Estelio, az Arwencys nyakláncbalhé nagyon jó!!!!!!!!!!! :D
Feanor csinálja, és beletoldasz még három omndatot, és meg v magyarázva a dolog!
többet nem szólok, még nem volt időm elolvasni a Szilmarilokat. de igyekszem pótolni. :oops:

Több
19 éve 7 hónapja #230269 Írta: Estelio
Kitaláltam egy újabb dolgot a filmhez mármint a Szilmarilokhoz.
Arra gondoltam, hogy Arwen nyaklánca (ha nem tévedek az Esticsillag)
lehetne mondjuk először Melian nyakában, ő átadná Thingolnak, majd a lányuk Lúthien kapná meg, ő Berennek adná (mint Arwen Aragornnak) aztán ők a gyereküknek. És így tovább ...Earendil Elrondnak adná, ő a feleségének (akinek most nem jut eszembe a neve), ő mielőtt elhajózna Valinorba Arwennek adná... "Mit szóltok? Mit szóltok?"
Az ékszert készíthette volna Feanor is de úgy gázos hogy hogy jut el Melianhoz. Talán az alatt az idő alatt mikor még Feanor Valinorban volt, talán a Szilmarilok elkészítése előtt. De Aule is készíthetné. Melian pedig úgy kaphatná meg, hogy időnként Menegrothból, vagy még ez előtt Nan Elmothból többször visszalátogana Valinorba, csak még azt nem tom hogyan, talán a Sasok elvihetnék, Nyugat Urainak madarai (ez olyan jól hangzik).

Több
19 éve 7 hónapja #230011 Írta: Estelio
Jaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! Most már értem.

Több
19 éve 7 hónapja #229854 Írta: Felagund
Olyan vörös ;)

Több
19 éve 7 hónapja #229600 Írta: Estelio
Mi? Mit akarsz ezzel mondani? Nem értem. :?

Több
19 éve 7 hónapja #229407 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Hm... :? képzeljétek el a Pokolfajzat alapján! :)

Több
19 éve 8 hónapja #228223 Írta: Estelio

Amellett, hogy kb fél éve láttam egy indián csávót a metrón

Egyébként a motoros találkozókra gyakran járnak indiánok, én legalább is mindíg láttam. :wink:
Bár én inkább Tulkast képzelném el így. A vörös bőr meg tök furi lenne, azt hinné az ember hogy túl sokat járt szoláriumba.

Több
19 éve 8 hónapja #228121 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!

Nem lenne szakálla

Végre valaki! :) Ulmo sztem sem Poszeidón... ;)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Több
19 éve 8 hónapja #228109 Írta: Felagund
Értem mire gondolsz ;)

Több
19 éve 8 hónapja #228092 Írta: Estelio
[size=9:11x5v7jn]Nem baj, majd találunk más dakotát. A városunkban van egy pár. Upszi!! Elnézést.[/size]

Éretm mit mondasz, én is valahogy így.
Valamikor elképzeltem azt, milyen lenne ha Ulmo kikelene tengerből, mikor a tündék át akarnak kelni Valinorba.
A tenger egy férfi alakját venné fel, és a habok közül sétálna ki Ulmo tünde képben. A ruhája olyan lenne mint a tenger, ahogy a nap megtörik rajta úgy változna a színe, mint a halak pikkelye. Nem lenne szakálla, a szeme kék vagy olyan zöldes lenne, talán még egy kicsit hullámozhatna is a szivárványhártyában a tenger, nem tudom értitek-e. A haja pedig hosszú és hullámos, őszes vagy szőkés de egyfajta világos kék árnyalattal.
Egy barátnőm azt mondta ő szakállal képzelte el hasonló képpen és a haja egybefolyna a szakállával, de szerintem ettől olyan öregnek látszana.

Valinorban a tündék között a valák és maiák tündés alakban járnának, de a csatákban felvehetnének egy rémísztőbb alakot. Mondjuk ami rájuk nagyon jellemző. Nem ilyen karmos csupa fog valamit, hanem fennségesebbet, hatalmasabbat, mint Melkor csak az övék tiszta lenne és fény övezné őket nem sötétség. Ezt így nem tudom megfogalmazni. Lehet, hogy így is elég érthető.

Több
19 éve 8 hónapja #227970 Írta: Felagund
Én speciel úgy (hogy a kérdésre válaszoljak), mint a tündéket, csak nagyobbak, és valahogy "áttetszőbbek", és fényesebbek. Ulmo például simán nézhetne ki úgy, mint ahogy a Nasmith-féle Tuor és Ulmo képen mutat. ;)

(Amellett, hogy kb fél éve láttam egy indián csávót a metrón (jó, lehet, hogy eszkimó volt), hosszú, fekete haj, mandulavágású szem, baromi karakteres arc, és én akkor magamban önkéntelenül felkiáltottam: "Manwe!") Sajnos az illető hamar leszállt, úgyhogy őt buktuk... :?

Több
19 éve 8 hónapja #227900 Írta: Estelio
Igen ez ide illik, mivel ha elolvastad a korábbi hozzászólásokat a Szilmarilok megfilmesítéséről volt szó. Ebben az esetben, felmerül a kérdés a valák milyenek legyenek. :x :x :x :x
Bennem legalább is felmerült.
Sőt itt egy másik mi lenne a legmegfelelőbb helyszín?
És így tovább és így tovább...

Több
19 éve 8 hónapja #227745 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!

Estelio írta: Már megint nincs semmi téma???? :cry: :cry:
:) :D :lol: :P Van egy ötletem?!
Ki hogyan képzelte el a valákat?

Gondolod ez pont ide illik?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Több
19 éve 8 hónapja #227744 Írta: Estelio
Már megint nincs semmi téma???? :cry: :cry:
:) :D :lol: :P Van egy ötletem?!
Ki hogyan képzelte el a valákat?

Több
19 éve 8 hónapja #227405 Írta: Lemilien
Minden világos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Több
19 éve 8 hónapja #227284 Írta: Estelio
Egyébként az Új- Zélandiakat azért tettem bele, mert a 76. Oscaron, amire olyan sokszor utalok, mindenki aki A Gyűrűk Uráért kapott oscart megköszönte nekik is.

Több
19 éve 8 hónapja #227271 Írta: Lemilien

Estelio írta: [size=9:1djm7hwl]Köszönöm!!! [/size][size=9:1djm7hwl]Köszönöm!!! [/size]Köszönöm!!! Köszönöm!!! Köszönöm!!!
Az ajándékokat, virágokat és egyéb értékes dolgokat ékszereket, bundákat satöbbi az öltözőmbe kérem.
Istenem, mindjárt sírni fogok. Annyira meghatódtam, nem gondoltam volna hogy ennyire nagy sikert aratok. Köszönöm mindenkinek, de legfőképp édesanyámnak és apámnak aki már fele annyira sem édes, hogy a világrahoztak engem. Úristen, úristeeeeeen!! :bawling:
Ezer csók!!!
És mégegyszer köszönöm mindenkinek, az Új-Zélandiakat is beleértve.
Oooooooooohhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!

[/quote]
topicoff: javaslom ezt a homorba betenni! megnevettettél 8)
topicon:nem értem... :?

Több
19 éve 8 hónapja #227268 Írta: Estelio
[size=9:fofd3jq3]Köszönöm!!! [/size][size=9:fofd3jq3]Köszönöm!!! [/size]Köszönöm!!! Köszönöm!!! Köszönöm!!!
Az ajándékokat, virágokat és egyéb értékes dolgokat ékszereket, bundákat satöbbi az öltözőmbe kérem.
Istenem, mindjárt sírni fogok. Annyira meghatódtam, nem gondoltam volna hogy ennyire nagy sikert aratok. Köszönöm mindenkinek, de legfőképp édesanyámnak és apámnak aki már fele annyira sem édes, hogy a világrahoztak engem. Úristen, úristeeeeeen!! :bawling:
Ezer csók!!!
És mégegyszer köszönöm mindenkinek, az Új-Zélandiakat is beleértve.
Oooooooooohhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!

Több
19 éve 8 hónapja #227198 Írta: Lemilien
húúúú Felagund! 8) ez cool beszólás volt. 8) és pasikat meg keresünk. talán vmelyik másik ország... :lol: na jó ez hülyeség. :(
Estelio: Király ötlet! és tok olyat aki hátul állhatna.... :twisted: talán én is. mosatlan hajjal tutira. :lol: meg legalább 4 óra alvshiánnyal naponta. :lol: de az ötlet tényleg elgondolkodtató. :? :D

Több
19 éve 8 hónapja #227170 Írta: Felagund
Estelio, Lemilien: ahogy én elnéztem a pesti lányokat, tünde-nőkkel nem lesz gond... :cool:

Viszont a férfiakkal... :crap:

Több
19 éve 8 hónapja #227123 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!
Ancalima: azok nem. Egyébként a tündékhez is használtak méretdublőröket (lásd Tall Paul, akit még szegényt Arwennek is beöltöztettek pl a Gázlós jelenethez), meg sok más technikát is, mint pl a magasított cípők ill. térdelés, vagy a hamis perspektíva.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Több
19 éve 8 hónapja #227121 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Csináljunk filmet!

Rabyn írta: ancalima: de amikor gandalf meg frodo pl völgyzugolyba állnak akkor bizony öszezsugorította öket :)

Azok nem méretdublőrök??? 8O
Upssszz... mindig aszittem... :oops:

"... And that was the beginning of fairies..."

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.624 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére