Iparművészet

Több
19 éve 8 hónapja #211179 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet
Niko, ez sem jött össze. :D A TolkienHU-ra nem olyan bonyult ám feltölteni (csak egy kicsit), egyszerűen kövesd a leírt lépéseket: www.tolkien.hu/view.php?&c=5&a=957 ,

7. Hozzászólás: Ide bemásolod a művedet. Ha kép is tartozik hozzá, akkor az előugró ablaknál fel tudod tölteni a .jpg fájl-t (max. 65530 byte lehet!), amelyet oda illeszt be, ahol a kurzor van.

:arrow: Az előugró ablaknál kattints a Tallózás gombra, keresd meg a fájlt a gépeden, majd nyomj egy Okét/Megynyitást. Utána várj, amíg feltölti.Utána a nagy ablakon nyomj egy Mentés-t és már kész is.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211172 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Iparművészet
Niko, nekem nem jönnek be :bawling: pedig már készenlétben tartom a gyöngyöket...

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211164 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: Iparművészet
Úgy tűnik, ez a feltöltés nagyon nem megy nekem... Inkább megpróbálom itt, remélem látszanak:

www.geocities.com/jojjeslasd/gyongyf1.jpg
www.geocities.com/jojjeslasd/gyongyf2.jpg


Életemben először rajzoltam ilyet, úgyhogy nyugodtan szóljatok, ha nem látszik/nem érthető vagy valami. Tegnap felfedeztem, hogy az én két tiarám sem egyforma. Fogalmam sincs, hogy sikerült így, de mindkettő jól néz ki :)

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211072 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: Iparművészet
Brisa: Köszönöm:-) Felrámoltam a képeket, remélem látszanak...

Csele: Milyen ötleteid vannak? Írd beeeeee! Azokra mindig szükség van.

Képzeljétek, elszakadt az egyik tábori alkotásom:-( Majd holnap nekiülök és rendesen, cérnával megcsinálom, ha ügyes vagyok, még jobban is fog kinézni. Csak nehogy beletörjem a tűt... Fel akartam tenni a tábori dolgaim képét, de kiderült, hogy a család nyaralni vitte a fényképezőgépet :lol:

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #211046 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Iparművészet

*Niko* írta: Még egy ékköves jelen:-)

Ha valaki megsúgja, hogy hogy kell képet feltölteni, berakom az Eleirának megígért és sokak által kért tiara-"receptet" meg a Cselének ígért csipkegallér-alapot. Az én macskakaparásommal, úgyhogy reszkessetek!

Jajdejó!!!!
Nekem most annyi ötletem lenne!!!
Csak éppen most másztam ki az ágyamból!

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #210995 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Iparművészet

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #210963 Írta: *Niko*
*Niko* válaszolt a következő témában: Iparművészet
Még egy ékköves jelen:-)

Ha valaki megsúgja, hogy hogy kell képet feltölteni, berakom az Eleirának megígért és sokak által kért tiara-"receptet" meg a Cselének ígért csipkegallér-alapot. Az én macskakaparásommal, úgyhogy reszkessetek!

a gyöngyfűzők valája - by Csele

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #210595 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Én is ékköves voltam. :D

Ilyen "Siptar" cuccokat Kiskunhalason is lehet venni a Monszun boltban. Úgy tudom, ez a hivatalos neve. Szvsz rövid i-vel keress rá. Ha emlékeim jól csalnak, akkor ezeket a cuccokat az Iparművészeti Egyetem textilesei készítik (de nem vagyok benne biztos).

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 8 hónapja #210489 Írta: Inczy
Inczy válaszolt a következő témában: Iparművészet
Júj, ráakadtam a tökély topicra, ami pont nekem való... :D
Csak ahogy elnézem, bepangott egy picit... :(
Ha már így tábor után vagyunk, ejtsünk szót az Ékkövek Rendjéről... Voltatok? Én oda voltam beírva, ahhoz képest alig voltam pár foglalkozáson... :( Viszont csináltam jelemezket az előadásokhoz!

Jut eszembe a segítségetekre volna szükségem!! Tudjátok, a Bahiákban árulják azokat a tipikus ruhákat, úgynevezett "síptáros" cuccokat. Mi ennek a hivatalos neve? Mert próbáltam rákeresni a neten, de nem találtam semmit... Segítsetek!!

Feel the sunshine 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #208132 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Iparművészet

Olosta írta:

Csele írta:

Olosta írta: Csele: akkor ne hajtsd visszafelé. :wink: [size=9:1p0g4sgo](Hú, én már marha régen varrtam lábbalhajtóssal, de nem nagyon szerettem.)[/size]

Nem mondod! Én eddig mindig arra mentem, hogy rosszul csináljam! :roll:
Próbálkozom keményen, de még nem érzem, hogy mikor jó.


Hmm.... szvsz az elektromos varrógépet sokkal egyszerűbb kezelni, mint a lábbal hajtósat. Az elektromosnál csak rá kell lépni a (gáz)pedálra, és megy, csak az ujjadat kell időben elvenni a tű közeléből. :wink:

Mellesleg nem tudom, hogy te hogy szoktad elindítani a lábbalhajtóst, de úgy egyszerűbb, hogy ha először fönt a kezeddel tekered a tárcsát (vagy mi a szöszt, ott oldalt), akkor elkezd lent is mozogni az egész, és így fel tudod venni a ritmust. Tehát kevesebb lesz az esély arra, hogy rossz irányba indítod el lábbal. :wink:

Anyuci megszállott hagyományőrző, ő is azon tanult,...
Amugy én is a kézzel kezdőst próbálom, de engem nem kell félteni, ha tachnikáról van szó! Pár év, s Anyukádat is lefőzőm (varrógépszerelésben... :roll: )

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #208015 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Csele írta:

Olosta írta: Csele: akkor ne hajtsd visszafelé. :wink: [size=9:1vlyaxfb](Hú, én már marha régen varrtam lábbalhajtóssal, de nem nagyon szerettem.)[/size]

Nem mondod! Én eddig mindig arra mentem, hogy rosszul csináljam! :roll:
Próbálkozom keményen, de még nem érzem, hogy mikor jó.


Hmm.... szvsz az elektromos varrógépet sokkal egyszerűbb kezelni, mint a lábbal hajtósat. Az elektromosnál csak rá kell lépni a (gáz)pedálra, és megy, csak az ujjadat kell időben elvenni a tű közeléből. :wink:

Mellesleg nem tudom, hogy te hogy szoktad elindítani a lábbalhajtóst, de úgy egyszerűbb, hogy ha először fönt a kezeddel tekered a tárcsát (vagy mi a szöszt, ott oldalt), akkor elkezd lent is mozogni az egész, és így fel tudod venni a ritmust. Tehát kevesebb lesz az esély arra, hogy rossz irányba indítod el lábbal. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207828 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Iparművészet

Olosta írta: Csele: akkor ne hajtsd visszafelé. :wink: [size=9:2fvfz5p2](Hú, én már marha régen varrtam lábbalhajtóssal, de nem nagyon szerettem.)[/size]

Nem mondod! Én eddig mindig arra mentem, hogy rosszul csináljam! :roll:
Próbálkozom keményen, de még nem érzem, hogy mikor jó.

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207824 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Iparművészet
egyszerű ruhafestéket. :) A körvonala domború arany ruhafesték a többi pedig kikevert zöld.... :wink:
Örülök, hogy ennyire tetszik a szütyőm, ez a legkomolyabb ilyen munkám... :D

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207823 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet
Erda: ez valami nagyon gyönyörű!!! Milyen festékkel festetted rá?

Csele: akkor ne hajtsd visszafelé. :wink: [size=9:12pn7j9x](Hú, én már marha régen varrtam lábbalhajtóssal, de nem nagyon szerettem.)[/size]

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207718 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Iparművészet

Erda niire (Area) írta: összehoztam pár képet, íme az én büszkeségem:

világjáró csodatarisznyám

A Tolkien.HU-n van, jelenleg engedélyezésre vár...

Jajdenagyonszép!!!!!!!!

Olosta írta: Nem lehet, hogy valami elállítódott azon a varrógépen? Mert ha mondjuk jobban feszíti az egyik szálat, akkor összegabajodhat a cérna (annyira ezekhez a varrógép-technikai dolgokhoz nem értek).

Nem, ez egy régi fajta "lábbal hajtós", mert Anyu nem enged az új közelébe (igaza lehet :lol: ). S ha visszafelé kezded hajtani a lábaddal (mint én), beakad a belselyébe, s szedheted szét.

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207708 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Iparművészet
összehoztam pár képet, íme az én büszkeségem:

világjáró csodatarisznyám

A Tolkien.HU-n van, jelenleg engedélyezésre vár...

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207678 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Csele írta: Ha tényleg nagyon érdekel ( :oops: :roll: ), lehet lefényképezem majd a fedőlapot ha kész lesz, mert az összevarrással tuti nem végzek arra. Ez a varrógépezés egy rémálom!!! Eddgi szinte csak a belsejét láttam, ahogy kiszedegettem állandóan a beakadt cérnát... :?


Persze, hogy érdekel, de ha nem lesz kész, akkor sincs semmi gond, majd lefotózod, ha készen lesz, és belinkeled ide. :wink:
Nem lehet, hogy valami elállítódott azon a varrógépen? Mert ha mondjuk jobban feszíti az egyik szálat, akkor összegabajodhat a cérna (annyira ezekhez a varrógép-technikai dolgokhoz nem értek).

Erda: majd a táborban meglesem a szütyődet! :wink: De azért ide is tehetsz be róla képet.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207507 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Iparművészet
Üdv!

Na, én is felfedeztem magamnak ezt a topicot!
Olosta: szuper vagy, és szerencsés is, hogy az anyukád tud varrni...
Csele: a táska engem is érdekel
Raweny: emlékszem, amikor képeket kértél hozzá valamelyik topicban... alig várom, hogy felrakd a képeket!

Nos... nekem is van egy tarisztyám, amit igaz nem én varrtam, de festettem rá egy kelta motívumot. Szvsz nagyon szép lett, és immmádom is, táborba is jönni fog. 8) Ha találok róla értelmes képet, felrakom (még csak olyan van, amin csak a fele látszik....)

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207495 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Iparművészet
Olostával mindenben egyetértek!

Csele: hogy állsz a táskáddal? Készen lesz a táborra? Mert nagyon kíváncsi vagyok ám rá!

Ha tényleg nagyon érdekel ( :oops: :roll: ), lehet lefényképezem majd a fedőlapot ha kész lesz, mert az összevarrással tuti nem végzek arra. Ez a varrógépezés egy rémálom!!! Eddgi szinte csak a belsejét láttam, ahogy kiszedegettem állandóan a beakadt cérnát... :?

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207378 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Nimashilin írta: Helló emberek!

De jó ez a topic! :hello:
Olosta, az az Ék gyönyörűszép.
Azt hiszem, te raktál be a táskádról is képet. Az is nagyon szép. Az embert elfogja a sárga irigység. Hogy van valakinek ennyi türelme??? :)

Én most próbálkozom a régi táskám fedőlapjának /már csak ennyi van belőle/ beszkennelésével. Lehet, h ezután a művelet után kellett volna körülnéznem, mert "kicsit" szebbek az eddigiek. :oops: :D


Köszönöm szépen. :oops: :D
Igen, én linkeltem be pár képet a tatyómról (a táborban majd élőben is megleshetitek :wink: ) Türelmem meg onnan van hozzá, hogy szeretem csinálni és kész. :D

Nimashilin, feltétlenül tedd be a képet a táskád fedőlapjáról! Nem azért van ez a topic, hogy elbizonytalanítsunk másokat, hanem azért, hogy inspiráljuk a többieket is az alkotásra. És nincs olyan, hogy valakinek szebb, vagy jobb a műve. Mindent be kell tenni, hogy legyen miről beszélnünk, és legyen miből tanulnunk!

Raweny: én nagyon kíváncsi vagyok arra a domborműre! Úgyhogy készíts róla jó sok fotót, és feltétlenül töltsd fel őket a tolkien.hu galériájának Iparművészet szekciójába! Meg persze majd linkeld be ide is. :wink:

Csele: hogy állsz a táskáddal? Készen lesz a táborra? Mert nagyon kíváncsi vagyok ám rá! :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207242 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Iparművészet
Helló emberek!

De jó ez a topic! :hello:
Olosta, az az Ék gyönyörűszép.
Azt hiszem, te raktál be a táskádról is képet. Az is nagyon szép. Az embert elfogja a sárga irigység. Hogy van valakinek ennyi türelme??? :)

Én most próbálkozom a régi táskám fedőlapjának /már csak ennyi van belőle/ beszkennelésével. Lehet, h ezután a művelet után kellett volna körülnéznem, mert "kicsit" szebbek az eddigiek. :oops: :D

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207225 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Iparművészet
Raweny: Lássuk!!! :)

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207204 Írta: Raweny
Raweny válaszolt a következő témában: Iparművészet
Hm, egy bátortalan kérdés :roll: : Érdekel e itten bárkit is Mória kapuja domborműben [size=9:81zxbef1](gipszlap, kb. 1mszer80cm)[/size] ? Ugyanis a suliban azt választottam feladatul, és érdekelne, hogy rendes, tolkienes szemek, hogy értekelik, lévén a szaktanárom tök h*lye a Gyűrűk Urához :? [size=9:81zxbef1]Külön el kellett neki magyarázni, hogy mi is az a Mória Kapuja, tündék, törpök, stb. szóval egy kis mini történelemóra...[/size]
Igaz még nincs kész, de ha érdekel, akkor készítek róla fotókat és belinkelem ide. :D

-Egy hely a földön és egy a Pokolban.
-És a Mennyország?
-Oda nincs meghívónk.

www.gportal.hu/hellspirit

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #207201 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Iparművészet
Hahó!
Én még hatodikban( hú de régen volt akartam ilyen 8 osztályos suliba menni mert elég jól rajzoltam.Imádtam de nem sikerült. Amúgy meg agyagozni szoktam rózsák meg virágokat és tálakat. De nincs lehetőségem hogy fejlesszem! :oops: :roll: :oops: :roll:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #206856 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Iparművészet
Köszi minden tippet. Most Olostáéval kezdtem el, de majd a többit is kipróbálom (szeretek hímezni, így biztos lesznek még gondjaim! :roll: )

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #206628 Írta: Endanor
Endanor válaszolt a következő témában: Iparművészet
Sziasztok!
Csele:
mi is épp zászlóhímzéssel bíbelődünk a vívóegyesületünknek, és a következő módszer vált be nekünk:
Fogod a pauszt és árakod egy világítóasztalra (v. üvegasztalra amit alulról lámpával megvilágítasz) rárakod az anyagot és vékony alkoholos (0,5) filccel átrajzolod a minta kontúrjait. (persze mindkettőt külön rögzíted előtte valahogy hogy ne csúszkáljon)
Függ attól is, hogy milyen a mintád de szerintem ez a lejobb módszer, talán beválik neked is.

"Ami nem tör meg az erősebbé tesz."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #205936 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Csele írta: Nekiestem Olosta módzserével, s Anyu kitíltott a tv-szobából, mondván, hogy ilyen zörgős himzéssel menjek máshova! :lol:


Legközelebb olyan papírra rajzold, ami nem zörög. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #205876 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Iparművészet
[size=9:vf2uj2s5]Szurkot kösz, jól fog jönni...de ez nem jelent semmit, attól nemigen fogok többet tudni...off vége[/size][size=9:vf2uj2s5]bár itt nincs is topikgazda, úh mindegy[/size]

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #205860 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: Iparművészet
Nekiestem Olosta módzserével, s Anyu kitíltott a tv-szobából, mondván, hogy ilyen zörgős himzéssel menjek máshova! :lol:

Még az is lehet megoldás, ha ezt sajnálod lyuggatni, hogy átmásolod, és abból vágod ki a mintát, utána rámész krétával

.
Nem az a gond, hogy sajnálom, hanem hogy pici kis minta, amit nem lapos, hanem száröltéssel szeretnék kihímzeni.
[size=9:1apywlb6]Szurkolok hétfőre, jó lesz ide egy hivatásos iparművész[/size] :wink:

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 9 hónapja #205833 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Iparművészet

Olosta írta: A hímzésednek a mintája?
Én úgy csináltam meg a hímzést, hogy a papírt rátettem az anyagra, gombostűkkel rögzítettem, és egyszerűen ráhímeztem. A végén meg letéptem a papírt, meg ahonnan nem jött ki a fonal alól, tűvel kipiszkáltam. Én mindig így hímzek (mivel általában farmerra dolgozok). :wink:


Ja, igen, ez a megoldás csak akkor használható, ha csak körbe szeretnéd hímezni a mintát. Mondjuk a papír eltávolítása után a belsejét is ki lehet hímezni, ez már egyéni tetszés kérdése.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.563 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére