Tánc
- gillz
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Ne várjátok meg, míg én mondom meg, milyen koreográfiát rakjatok össze
(amúgy pl. egy bevonulás/nyitás jó lenne, meg a végére egy sokak által megtanulható körbehoppsz vagy mittoménmi
Ladis: Fellógatást azt valszeg nem tudunk, de jelzésszerűen szvsz lehet, mmint úgy, h nem bír el a kötél, de ott van. Illetve még azt el tudom képzelni, h vanak ezek az öltözői akasztós padok, és egy olyat hozunk fel, leborítjuk sziklaanyaggal, és ahhoz erősítünk.
need more brainz. yourz. now.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Milendoria
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 900
- Köszönetek: 1
egy hónap nem sok, de egyszerű koreográfiát lehet csinálni...
In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Narbeleth
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Kincső (Thilanna) írta:
Narbeleth írta: Én is szeretnék veletek alkotniii
![]()
Időm van sok, kedvem is, energiám is, tudásom közepes mértékben.
Hobbit táncon kívül szeretnék valami komolyabbat.
Találj ki egy bármilyen, viszonylag egyszerű és gyorsan betanulható, nem túl sokfős, de látványos koreográfiát, és arra hátha lesz embersztem lesz.
Alkotni alatt nem a koreografálnit értettem
"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"
Avartho i gadw, hebo i faer!
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Kincső
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- gillz
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Ladislas írta: A szóló mind szép és jó, de lenne egy kérdésem:
Hol lesz? Nem lehetne valamire felkötni két anyagot a színpad fölé, teszem azt olyanra ami elbír 60kgot? Csak mert arra gondoltam megcsinálnám a szilmerillos jelenetet... ööö... (műveletlen) Tudjátok volt az az ipse akit fellógattak a sziklafalra...![]()
... Hogy is hívták???
Betanítani valamit?
Ez ember és idő függő (nah meg terem), egy viszonylag limitáltat igen, csak adjatok ötletet miről szóljon!!!!
sztem erre ne számíts, h ki tudunk kötözni
need more brainz. yourz. now.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ladislas
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
Hol lesz? Nem lehetne valamire felkötni két anyagot a színpad fölé, teszem azt olyanra ami elbír 60kgot? Csak mert arra gondoltam megcsinálnám a szilmerillos jelenetet... ööö... (műveletlen) Tudjátok volt az az ipse akit fellógattak a sziklafalra...
Betanítani valamit?
Ez ember és idő függő (nah meg terem), egy viszonylag limitáltat igen, csak adjatok ötletet miről szóljon!!!!
Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!!
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Kincső
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Narbeleth írta: Én is szeretnék veletek alkotniii
![]()
Időm van sok, kedvem is, energiám is, tudásom közepes mértékben.
Hobbit táncon kívül szeretnék valami komolyabbat.
Találj ki egy bármilyen, viszonylag egyszerű és gyorsan betanulható, nem túl sokfős, de látványos koreográfiát, és arra hátha lesz ember
"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Inczy
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 754
- Köszönetek: 0
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Narbeleth
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Milendoria
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 900
- Köszönetek: 1
Ladis, tőled mindenképpen szeretnék kérni valami tolkieni-improvizációs dolgot, ha lehet... *nagyonszépennéz*
kéne valami írszteppes móka is, mert egy-két light alapot összedobni végülis nem nagy cucc, de még mindig csak egy hónap van... Ladis, mennyire nehéz dolgot találnál ki? mert vhogy megpróbálhatnánk egy olyan kortársosat is összerakni...
Ringgel a duó nem fog menni mert nem áll úgy sajnos nagyon nem, ha más lesz akkor meg még annyi idő sem marad...
flamenco szekcióval mi a helyzet? kaphatnánk egy kis táncot a lepre? *szépennéz*
közben folyamatosan *gondol* *gondol*
In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ladislas
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
Nyah? Mi legyen?
Ha ez nem jön össze, improvizatív dolgokat
Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!!
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Idhren
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_MODERATOR
-
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Milendoria
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 900
- Köszönetek: 1
Sasha Vykos írta: bosztánc már volt lepen:( nem az a verzió mint a táncesten...de tavaly sajna már volt.
mindenesetre az a 4s már eléggé összeszokott...kreálhatnátok magatoknak valamit...esetleg egy kis mil-lel vagy hasonlókkal kiegészítve:)
pusz
ó ó idő te drága...
valakinek van valami használható koreográfiája ami eddig még nem volt?
új betanulására egyszerűen NINCS idő, mert akárhogy számolunk, egy hónap van még addig... semmire sem elég...
pánik pánik
______________
kitalálunk valamit, ne aggódjatok, elég ha én idegesítem magam rajta...
Idhren: keresünk majd valahogy valamit, de nem tudom hogyan tudnánk megoldani ezt a dolgot, mert értelemszerűen akárhonnan nézzük pesten van a táncosok java része... de ha szeretnéd, lehet hogy valamikor össze tudjuk hozni... ha bevállalnád h mondjuk heti egyszer felutazgass próba kedvéért... nemtudom, lepig most semmi ilyesmi nem lesz, utána keress meg! a lelkes embereket nagyon szeretjük!
In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Idhren
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_MODERATOR
-
Én nagyon, de nagyon szeretek táncolni, és olyan szíesen részt vennék a táncokban, de sajna Pécsen tanulok... Van annak vmi életszerű esélye, hogy így is próbálkozhassak, vagy inkább csak elégedjek meg a nézői szereppel? (nem vagyok hajlékony, meg "igazi táncos", de nagyon lelkes...
Bocsi, tudom, hogy most el vagytok foglalva a szervezéssel, meg minden, de én már régóta sóvárogok itten
Szeretlek Titeket Béláim!!!
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- gillz
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Sasha Vykos írta: bosztánc már volt lepen:( nem az a verzió mint a táncesten...de tavaly sajna már volt.
mindenesetre az a 4s már eléggé összeszokott...kreálhatnátok magatoknak valamit...esetleg egy kis mil-lel vagy hasonlókkal kiegészítve:)
pusz
Péntek van. Mil, ma küld el légyszíves ímélben a táncokat
Jövő héten meg szeretnék egy előadós találkozót, ahol az előadásrészek vezetői/rendezői ill. a nagyon lelkesek összerakjuk a menetét a dolgoknak. Van konkrét ötletem, de a közös a brainstroming meg vicces és hasznos lehet.
need more brainz. yourz. now.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Laurelen
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
mindenesetre az a 4s már eléggé összeszokott...kreálhatnátok magatoknak valamit...esetleg egy kis mil-lel vagy hasonlókkal kiegészítve:)
pusz
"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- gillz
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Gandalf
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Ringbearer
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 2388
- Köszönetek: 0
Naaa, nem gyújtunk fel semmit...vagy udvaron??
Én fákylás táncot akaroook..
"Be the change you want to see." Gandhi
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Kincső
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK_ADMIN
-
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Irunien
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 376
- Köszönetek: 0
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Milendoria
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 900
- Köszönetek: 1
gyerekek, össze kéne hozni a lepes táncokat mert ez így nagyon nemfrankó
kis energiaátvitelt, ha kérhetnék...
igyekszem összeszedni a gondolataimat...
kérem csápoljon aki lesz a lepen tánccal, esetleg már kész is van/tervbe van véve!
In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Laurelen
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Milendoria
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 900
- Köszönetek: 1
gillz írta:
Milendoria írta: figyeleem kedves mindenki!!!
szeretném megkérni azokat, akiknek lenne kedvük egy táncot koreografálni lepre, (tolkieni témájú, de azon belül bármi) hogy jelentkezzenek, csápoljanak, kéremszépen!
nem várunk el semmi nagyon komolyat netalán profit... egy egyszerű, könnyen betanítható tánc pont jó lenne...ha időm engedné megcsinálnám, de időhiányban szenvedek....
lelkes emberek vannak, már kaptam priviket, csak olyasvalaki kéne aki összefogná ezt a dolgot és csinálna egy táncot...
léciléciii
[size=9:rw4owzcm]gillz:[/size]
jövő hét végéig kell fixálni, h milyen táncok lesznek
hajjajjaj, hajjajjaj
na mindegy, valamit kitalálunk, mert mi kreatívok vagyunk ugyebár
Míriel: szívesen lennék topicgazdi ha és amennyiben lehet
In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- gillz
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Milendoria írta: figyeleem kedves mindenki!!!
szeretném megkérni azokat, akiknek lenne kedvük egy táncot koreografálni lepre, (tolkieni témájú, de azon belül bármi) hogy jelentkezzenek, csápoljanak, kéremszépen!
nem várunk el semmi nagyon komolyat netalán profit... egy egyszerű, könnyen betanítható tánc pont jó lenne...ha időm engedné megcsinálnám, de időhiányban szenvedek....
lelkes emberek vannak, már kaptam priviket, csak olyasvalaki kéne aki összefogná ezt a dolgot és csinálna egy táncot...
léciléciii
[size=9:3f53vtyo]gillz:[/size]
jövő hét végéig kell fixálni, h milyen táncok lesznek
need more brainz. yourz. now.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Míriel
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK5
-
- Hozzászólások: 319
- Köszönetek: 0
Beírom ide is, hátha érdekel valakit: péntekenként négytől az Ajtósin tartok egy kis callaneticset (mélyizomtorna) egybekötve nyújtással, szóval semmi komoly, de jól átmozgat, és kb 2 óra lenne
Aki jönne, az hozzon magával egy törölközőt, mert nem akarom, hogy koszosak legyetek, és földezni fogunk.
Amúgy pedig szeretném letenni a topicadminságot, mert már régóta rá sem nézek a fórumra idő hiányában, és így úgy érzem, becsaplak titeket.
Lenne rá boldog és önként jelentkező?
Úgy érzem, tele van a szám földdel.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Milendoria
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 900
- Köszönetek: 1
szeretném megkérni azokat, akiknek lenne kedvük egy táncot koreografálni lepre, (tolkieni témájú, de azon belül bármi) hogy jelentkezzenek, csápoljanak, kéremszépen!
nem várunk el semmi nagyon komolyat netalán profit... egy egyszerű, könnyen betanítható tánc pont jó lenne...ha időm engedné megcsinálnám, de időhiányban szenvedek....
lelkes emberek vannak, már kaptam priviket, csak olyasvalaki kéne aki összefogná ezt a dolgot és csinálna egy táncot...
léciléciii
[size=9:36hrhoqx]gillz:
In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Laurelen
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- Milendoria
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
- Hozzászólások: 900
- Köszönetek: 1
én is fülrágó vagyok, főleg ebben a témában, úgyhogy reszkessetek
majd még körbeérdeklődöm, de úgy tudom, hogy körülbelül olyan 20 percnyi dance-t kéne összehozni... persze a legfontosabb, hogy színvonalas, illetve tolkieni témájú legyen, legalább címében
szóval minden kedves idővel és energiával és lelkesedéssel rendelkező embertől kérném, hogy jelentkezzen nálaaam!!!
privi, msn, email, akármi
[size=9:2gncy5c0]még mindig rövid o-val írom a nevem
In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!
- gillz
-
- Nem elérhető
- COM_KUNENA_SAMPLEDATA_RANK6
-
Mint aki LEPre gyűjt előadást, szólok, h kellene majd
Milendoria szervezi ezt a részt, tehát első körben szvsz vele vegyétek fel a kapcsolatot, de én meg az előadásokat szervezem, tehát én is fogom az füleknek az rágását végezni ez ügyben.
Igazából sokfajta ötletre fogékony vagyok, ami színpadi előadást illet, csak ugye tolkieni legyen.
Mittomén, pl. direkt megkomponált szertartást még nem nagyon láttam, vagyis asszem voltak hasonló jellegűek színdarabban - de szvsz egy halotti szertartás, vagy koronázási, vagy akármi félig táncolva, félig mozgásszínházasan jól mutatna.
Jó, ez csak egy ötlet volt, ne verjetek meg érte
need more brainz. yourz. now.
Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!






